אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. סיונרה Member

הציבור מצביע ברגליים. אני בספק גדול מאוד אם מישהו חוץ ממך וממני כאן באמת צופה בכאן. הם מעדיפים לראות את נוגה ניר נאמן מצקצקת שיקר כאן בעודה ממליצה על מלון בקפריסין התורכית.

החיים עצמם לא מעניינים אנשים. הם מעדיפים להתעסק במנסור עבאס ובמה לבשה הערב איילת שקד

2. Clichy COYG

אחד הסרטונים היותר מדהימים שיצאו מהכנסת לאחרונה.

italiano אוהב/ת את זה.
  3. סיונרה Member

זה ממש נדיר לראות בנאדם צועק על במת הכנסת בקשר לנושא הדיון. בדרך כלל זה איזה חוק על בטיחות בדרכים ואיזה ח"כ של הליכוד מדבר על בנט השקרן

4. DRORIKO Member

אחלה עיסוואי פריג', באמת בן אדם שרוצה לקדם דו קיום, גם בשומר החומות היה מאלה שניסו להרגיע את העניינים בזמן שהזבלות מהרשימה המשותפת רק ניסו להלהיט.

5. קשר שמאלי Member

6. רוברטו באגיו31 Member

האמת שעיסאווי פרייג' הוא די סבבה ביחד למפלגה שהוא נמצא בה .
    אמנם הדעות שלו די קיצוניות בהיבטים מסויימים,אבל לפחות נראה שהוא איש ישר והגון שבאמת נמצא בכנסת מכוונות טובות ורצון לקדם את האידאולוגייה שהוא מאמין בה .

אגב, עיסאווי אמר לפני שבועיים שאין סיכוי שתקום ישיבה באביתר ושמרצ בחיים לא יסכימו לכך, אני מאמין לו .

לגבי איילת שקד : איזה נוכלת ארורה . לא רק שהיא תומכת בתקציב ובהעברת מיליארדים לאחים המוסלמים, תמכה בחוק החשמל שנועד להלבין בנייה ערבית לא חוקית, שהיא יושבת באותה קואליציה עם העבודה, מרצ ותומכי הטרור - עכשיו היא משחקת אותה שקשה לה עם הסיטואציה ונפגשת עם אנשי תקשורת מהימין .
    איך אפשר לאכול את הלוקש של האישה הזאת ?

אסור להאמין למילה שהיא אומרת, גם אם היא תתנגד פתאום לממשלה - אין סליחה ואין מחילה למעשים הנלוזים ולשקרים שהיא שותפה להם ביחד עם בניטו .

היא יכלה למנוע את הממשלה המסוכנת הזאת, מרגע שהיא לא עשתה זאת והצביעה בעדה - היא מחוקה במחנה הלאומי .

7. סיונרה Member

גם נתניהו יכל למנוע את הממשלה הזאת, בכל כך הרבה דרכים. משום מה עליו אתה לא כועס כ"כ.

oranfu ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  8. רוברטו באגיו31 Member

ברור שאני כועס על נתניהו, הוא עשה נזק גדול מאוד שהוא פלירטט עם רע"מ וניסה להקים איתם ממשלה ( או בהישענות עליהם ) ..

אבל מהרגע שבניטו הנוכל החליט לקחת את הטעויות של נתניהו 10 צעדים קדימה, מה נתניהו יכל לעשות בשביל למנוע את הממשלה הזאת ?

שום דבר .

9. DRORIKO Member

היה יכול להציע לבנט רוטציה שבנט ראשון כמו עכשיו ונתניהו אחריו. היה יכול לפרוש ולאפשר ממשלת ימין "על מלא" כמו שהבטיח בבחירות. הוא החליט ללכת עם הראש בקיר והפסיד. אני לא אומר שבנט הוא שה תמים אבל כשביבי קורא לו נוכל הוא עושה מעצמו צחוק. אין בן אדם יותר נוכל ממנו, כאילו הבן אדם פיתה את בני גנץ עם רוטציה, חירב לו את כל הבייס, ועוד בסוף לא עמד בהתחייבות שלו והשאיר את גנץ בלי התחתונים. מה זה אם לא נוכלות?
    ואומר לך את זה אחד שהצביע לביבי בכל הבחירות, כולל האחרונות, גם אני מעריץ שלו אבל לא מעריץ עיוור. לבן אדם יש חתיכת דבשת.

10. רוברטו באגיו31 Member

נהיית סנילי ?
    נתניהו הציע לבנט להיות ראשון ברוטציה, ובנט לאחר כמה שעות ערך מסיבת עיתונאים ופסל את ההצעה של נתניהו בטענה אינפנטילית של " לא ביקשתי להיות ראש ממשלה, ביקשתי ממשלה " .

לפי מספר ידיעות שהיו באותה תקופה - הוא גם ירד ל"זנות" נוספת והציע גם לסהר רוטציה כשסהר ראשון .

הוא עשה כל מה שיכל בשביל למנוע את הממשלה, מה לעשות שכל הצדדים כבר החליטו על ההקמה שלה לפני הבחירות .

גם אם ביבי היה פורש - הייתה קמה הממשלה הזאת.

הרי אחד הדוברים החדשים של בניטו, נחום ברנע אמר שבוע אחרי הקמת הממשלה שבניטו מאושר ושבראייה לאחור הוא היה מעדיף מלכתחילה ממשלה עם רע"מ ומרצ מאשר ממשלת ימין .

נתניהו לא מתקרב ל 10% מרמת הנוכלות של בניטו בחצי שנה בלבד, אפילו אריק שרון שיקר פחות כשהחליט לגרש את המתנחלים מגוש קטיף .

11. סיונרה Member

"הציע" בסדר בסדר. יש לי הצעה להרוויח 80 אלף פסיבי אם אתה רוצה בפרטי.
    נתניהו יכל:
    1. לא לפרק את הממשלה עם גנץ
    2. להכנס לממשלה תחת גנץ
    3. להכנס לממשלה תחת לפיד
    4. להכנס לממשלה תחת בנט
    5. לצאת לנבצרות
    6. להתפטר
    7. לתת את ההובלה בליכוד למישהו אחר
    כל אלו אפשרויות סבירות בעיני, הוא בחר לא לעשות אף אחד מאלו ולהגיע לממשלה שאתה מכנה "מסוכנת". מה שאני מסיק מזה זה שנתניהו העדיף את עצמו על פני טובת המדינה.

12. קשר שמאלי Member

חזרנו לאבל ביבי. מה תעשו בלי ביבי מה. הוא החמצן שלכם בחיים

אשתו של סינורה: ''מאמי אולי תכניס את הקטנים למקלחת''
    סינורה: ''אבל ביבי לא קילח את הילדים שלו , למה שאני אקלח את הילדים שלי''

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/21
  13. yonmu Member

עיסאווי פריג' הוא ללא ספק הדמות ה'אופטימית' ביותר מבחינתי ביחס לסכסוך.
    בהרבה מובנים הרבה יותר נוח לי איתו מאשר עם שאר הרשימה שלו.
    יכול להיות נחמד אם רע"מ תהפוך למפלגה כזו גם כן (גם אם עם דגש מוסלמי).

@רוברטו באגיו31 נא לא לשכתב את ההיסטוריה. בנט הסכים לכל ממשלה בראשות נתניהו, סער לא הסכים לאף ממשלה שנתניהו בה.
    באופן אירוני לגמרי בנט וביבי הם היחידים שלא היה לה שום מרחב תמרון:
    בנט הסכים לכל ממשלה ימנית יותר אבל אף אחד לא היתה אפשרית,
    ביבי ניסה כל ממשלה שאפשר בראשותו והחרם עליו יחד עם התנגדות סמוטריץ לרעמ לא אפשרו את זה,
    סער, ליברמן וגנץ יכלו להצטרך לממשלת נתניהו עם הישגים אדירים (במחיר ויתור על רק לא ביבי),
    לפיד, מיכאלי והורוביץ יכלו להציע ממשלת אחדות כלשהי (כנ"ל),
    סמוטריץ, שס וג' יכלו להצטרף לממשלה הזו במקום רע"מ* עם הישגים אדירים.
    *לכאורה יש וטו נגדם, אבל ברור לגמרי שאם דרעי/סמוטריץ/גפני היו אומרים לימינה שהם מוכנים להיכנס - ימינה היתה מוכנה להיכנס רק יחד.

ההקלטות של שקד הן קוריוז נחמד אבל חסר משמעות כרגע. הטעות הגדולה של האופוזיציה היא מחיקת שקד לצד בנט.
    האופוזיציה היתה צריכה לגבות חזק חזרה של שקד, מה שיתבטא בסקרים על מפלגה בראשותה. ככה דוחפים אותה ימינה מדי ממה שמרצ מסוגלים לבלוע, ולה אין סיבה לוותר כי נפילת הממשלה אומרת שבנט הולך הביתה והיא לבד בימין הלא ביביסטי (גם סער די מוצה).
    הליכוד, החרדים והדתיים לא איבדו קולות. ביבי צריך את המנדטים שהצביעו לבנט ועוד 2~ מנדטים שהצביעו לגנץ/סער/ליברמן.
    בלי שקד אני לא רואה אותו משיג את זה.

14. סיונרה Member

ישראל כץ כבר כמה שנים לא שר התחבורה, אבל המדיניות המזיקה של הבולדוזר כנראה תמשיך לרדוף אותנו הרבה אחרי.
    בשביל *לקצר נסיעה שבכל מקרה קורית, בסך הכל ב-7 ק"מ* בונים מפלצת בטון בגודל של כפר חב"ד, בלב איזור הביקוש (כן אני יודע שאף אחד לא ירצה לגור מתחת לנתב"ג). העלות של זה אגב, יותר גבוהה מאשר התוכנית המקיפה להדברת חתולים שאשכרה תשפר את איכות החיים של אזרחי ישראל.

15. קשר שמאלי Member

אתמול איילת שקד מביאה קלטת לסגל
    היום בנט מביא קלטת לסגל

את איילת המשרתת אני יכול להבין, היא מחפשת בית חדש בימין. מה הנוכל הסרוג רוצה?

או שהם חוששים שגנץ יפיל את הממשלה אז הם רוצים לתת לו תקווה שלא תהיה רוטציה

שני מביכים. וסגל השופר יותר מביך משניהם

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/21