אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. italiano Member

קורא לבן אדם טיפש ואז מתלונן על שיח..:mellow:
    ממש שמאלן מצוי.

Roma ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  2. Lebron Member

מבבלי להיכנס לדיון הטיפשי עד כאב הזה, אציין שחשיבה הבינארית זה בדיוק ההפך מחשיבה עצמאית.

Clichy ו-חייל שוקולד אוהבים את זה.
  3. קשר שמאלי Member

מישהו פה היה מוכן להיות ראש ממשלה כשיש לו אפס תמיכה ציבורית? אין לפוליטיקאים האלה טיפת בושה. אנשים בזויים ונאלחים

לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם נתניהו היה ראש ממשלה עם אפס תמיכה ציבורית, מאות אלפי אנשים היו מפגינים 24/7 מול הבית שלו

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/21
  4. DRORIKO Member

5. yonmu Member

זה הסקר הראשון שבו רואים עזיבה משמעותית בימינה.
    7 מנדטים בבחירות, 6 מנדטים בקואליציה, בסקרים עד עכשיו 5-7 מנדטים, ועכשיו פעם ראשונה מתחת לאחוז החסימה (3 בפועל).

באופן אירוני זה כנראה מחזק את הקואליציה. המסלול הסביר לנפילת הממשלה זה אם שקד תמשוך ימינה עד שמרצ יתרגזו מדי, אבל עכשיו היא ובנט כנראה יפחדו מהתפרקות הממשלה לא פחות מאשר השמאל, ולכן כולם ירצו להגיע להסכמות.

כמובן הכל בהנחה שהתקציב יעבור כצפוי, ולא יהיה משבר מפתיע.

6. LFC-Gerrard1 Member

אני אסביר לך, כפי שכבר הסברתי לאחרים. לך לא קראתי טיפש, לנייג'ל דה-יונה לא קראתי טיפש, ליונמו לא קראתי טיפש, לאף אחד אחר לא קראתי טיפש. בפורום הזה לא נעשות פעולות אקטיביות כנגד הודעות הסתה ושנאה מתמשכות, שלעיתים מלוות בפייק-ניוז, שמבוצעות באופן סיסטמתי על ידי מנהל כאן בפורום. לכן, לעיתים אין ברירה וצריך להגיב לו באותו המטבע הדוחה בו הוא משתמש. כשמישהו יעשה כאן סדר, וידאג למתן את החלאה הזו בעלת תאוריות הגזע, לא תשמע אותי מגיב כך לאף אחד. בדיוק כפי שלא הגבתי כך לאף אדם אחר לפני כן.

השיח הדוחה בפורום הזה, בדיון הזה ואחרים, הוא באחריות חלקית אך ישירה של אותו מנהל. אם הפוזיציה שלך לא מאפשרת לראות את זה, זה לא כל כך מזיז לי.

"שמאלן מצוי". וואו איך הכנסת לי עם אוצר המילים הגבוה והקבוע שלך. גם כשהקשר בין פוליטיקה להודעה שלי לא קיים אתה חייב לקשקש על שמאלנים כי זה ממש מדגדג לך.
    אני אחסוך לך את הקלישאות הבאות ואגיד שאני גם חלק מעדר עיוור שטוף מוח שרץ עירום בבלפור וחולם על ביבי בלילה. אז מה אם לא הצבעתי למפלגת שמאל מאז 2008. אז מה אם בחיים לא הייתי בהפגנה פוליטית.
    אם שכחתי משהו תוסיף חופשי.

7. optimus Member

קשה לי להאמין ששקד תפיל את הממשלה כי היא וימינה עמוק מדי בבוץ, לא משנה מה הם יעשו הם כבר שרופים אצל הרוב המוחלט של הימין. גם קשה להאמין שמרצ יפילו את הממשלה כי יאשימו אותם בעזרה לביבי רחמנא ליצלן... לדעתי רע"מ היא החולייה החלשה כי אין להם מה להפסיד, הם עלו במנדט. מנסור ינצל את זה ויסחט את הלימון עד הסוף.

8. italiano Member

שום סיכוי שהתקציב לא יעבור. הפחד מביבי גובר על כל מחלוקת.

אבל אם ביבי ישאר גם לאחר העברת התקציב..הממשלה בצרות צרורות.

9. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין מתי ההזדהות שלך עם מחנה ביבי תהיה מספיק עמוקה כדי שתתחיל לשנוא גם אותו.

10. FelaKaT Member

ראש ממשלה בלי תמיכה ציבורית מסוכן לא פחות אם לא יותר מראש ממשלה עם 3 כתבי אישום.

Roma ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  11. סיונרה Member

נעלבת שאני קורא לך מנוון אידאולוגית, והתגובה שלך זה להגיד לי "אתה מתנשא!!!"?
    למה אין פה אף אחד בפורום שמתנגד לקואליציה ואשכרה יודע להגיד מה הם גרוע במדיניות שלהם (חוץ מלהוולד להורים שההורים שלהם נולדו בפולין, או שלא קוראים להם נתניהו, אשכרה עמדה מבוססת) ומה הוא מציע שיעשו טוב יותר? מה זה האפסיות הזאת שתפסתם לעצמם? אם זו רמת העניין שלכם בתפקוד של הממשלה גם כשהצבעתם לנתניהו, אז כל הביקורת הייתה במקום. כמו איזה נערה צעירה שתופסת לה אוליגרך ואיבדה כל יכולת לחיות כבנאדם עצמאי.

12. רוברטו באגיו31 Member

מי שאין לו חשיבה עצמאית זה דווקא אתה שבכל הודעה דוחף את נתניהו ומסתכל על הכול בראייה צרה של מה טוב או רע לו .

רשמנו לך אלף פעם מה רע בקואליציה הזאת, וכל תגובה שלך הסתכמה בתשובה אינפנטילית וילדותית של "אבל גם ביבי " .

הקואליצה הזאת רעה בגלל :
    1. יש בה תומכי טרור מופרעים וקיצוניים שקיבלו 50 מיליארד שקל ומזדהים עם ארגוני טרור כמו החמאס .

2. הלבנה של בנייה ערבית ובדואית בלתי חוקית עם "חוק החשמל" ועוד חוקים נוספים שיעברו בהמשך .

3. חברי הקבינט הביטחוני המדיני הם אנשי שמאל פוסט ציוניים שחותרים למדינת כל אזרחייה ותומכים בתנועת החרם על מדינת ישראל .

4. מדיניות "אין הפתעות" מול ארצות הברית .

5. אישור בנייה ערבית בשטחי c .

6. ביטוח בריאות למסתננים

7. שר ביטחון ושרים בממשלה שנפגשים עם מחמוד עבאס ורואים בו פרטנר למשא ומתן .

8. מינוי מקורבים בהיקף שלא היה מעולם, מרוב שאין להם בושה לפיד מינה את גיסתו ליו"ר דירקטור קק"ל ועוד מתרץ את זה שהיא עובדת בהתנדבות ולכן זה בסדר .

9. ממשלה מנופחת + חוק נורבגי כפול ומשולש .

באמת שיכולתי לרשום מגילה אם היה לי כוח וזמן .

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  13. סיונרה Member

אתה רושם דברים שחלקם שקרים, חלקם אי דיוקים וחלקם סתם הסתכלות שקרית על המציאות. רובם היו גם בממשלה הקודמת, שם זה לא הפריע לך כי היית תומך אדוק שלה.
    כן, אני מצפה שכשאתה טוען משהו נגד הממשלה הנוכחית אז לפחות תסביר לי איפה יש שינוי במדיניות מהקודמת, ככל שתמכת בה. זה המינימום הנדרש.

אמיר ע אוהב/ת את זה.
  14. רוברטו באגיו31 Member

הבנתי, אז כשרושמים דברים שאתה לא מסכים איתם זה שקרים .

בממשלה הזאת אין תומכי טרור ?

בממשלה הזאת אין גורמים אנטי ציוניים ?

"חוק החשמל" לא עבר בכנסת הזאת ?

שר הבריאות לא אישר ביטוח בריאות למסתננים ?

אנשי מרצ ושר הביטחון לא נפגשו עם מחמוד עבאס ?

בממשלה הזאת לא אושרה בנייה ערבית בשטחי c ??

שר החוץ וראש הממשלה לא סיכמו מול האמריקאים על מדיניות " אין הפתעות " ?

וחכה, עברנו רק 4 חודשים .

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  15. סיונרה Member

רוצה פירוט?

oranfu ו-yonmu אוהבים את זה.