אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק אתה ימני, רק אתה מבין מה זה ימני בטחוני ובטחוני ומבין בהתנחלויות, משילות וקפיטליזם ואיך זה מתממש בקלפי - הצבעת והערצת איש שהמליך את לפיד לראש ממשלה והכניס לממשלה את מרצ ורע"מ. עוד סרוג טהרן וגאון שכדי לקבל קצת ליטופים ולייקים מאנשים שחושבים שצריך לבעוט את ההורים שלו מהבית לקראוונים משתלח במי שהכי נוח - הליכודניקים והחרדים, פאתט שכמוך.

Roma, italiano ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  2. yonmu Member

@Nigel de Jong
    אתה בכוח עושה צחוק מעצמך? מתחיל ב'ימין בטחוני והתנחלויות' ואז הביקורת שלך חוזרת ל'הכנסת את לפיד'?
    אל תספר לי על אנשים שחושבים שצריך לבעוט אנשים מקרוואנים. האנשים שבעטו אנשים מקרוואנים זה אתה וחבורת הביביסטים כאן.
    הליכוד בראשות נתניהו - שפאקינג תמך בהתנתקות - קיבל 12 מנדטים. מאיפה הגיעו אליו עכשיו עוד 20 מנדטים?
    בדיוק ממצביעי קדימה, אלא שתמכו בשרון שגירש יהודים, ואחרי ששרון התפגר ואולמרט הורשע הלכו לתומך הגירוש החלש יותר.

אבל יפה, הצלחת לכתוב עליי 'פאתט שכמוך' ובמקביל להגיד שאני 'משתלח'. עלוב.

@קשר שמאלי נהדר שאתה אפילו לא מכחיש. אשכרה מעדיף לגרש יהודים תחת ביבי מאשר להקים יישובים תחת בנט.

3. yonmu Member

תמיד צריך לזכור: קמפיין 'רק הליכוד' הוא קיצור של 'רק הליכוד מגרש יהודים'.
    אמנם עובדות היסטוריות שלא מעניינות אף חבר כת הביביזם, אבל עובדות היסטוריות.

עובדות ש'ימנים' אוהבים להתכחש אליהם:
    נסיגות מול ערבים מביאות טרור.
    סוציאליזם מביא חורבן כלכלי.
    שלטון ליכוד מביא גירוש יהודים.

4. קשר שמאלי Member

הוא אוהב להשתלח בש''סניקים . ביהודת התורה הוא לא משתלח, להפך. וזה ברור למה

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

תמשיך לכתוב ביביסטים וביביזם אבל זה לא יהפוך אותך למקובל בעיני האדונים החדשים שלך, אתה תמיד תישאר הדוס המשיחי מההתנחלות בעיניהם. בעיני כל מי שמשתמש במושגים הסמי-גזעניים הללו הוא פאתט אבל שזה מגיע מסרוג שמתפקד כאידיוט שימושי אז אפילו יותר.

אתה מתעקש להנציח את זה שאתה סרוג טהרן שלא מסוגל לחשוב יותר מ-10 מטר קדימה ואחורה, ההתנתקות התרחשה ב-2005 מאז קרו דבר אחד או שניים, המפה הפוליטית השתנתה, אנשים התחלפו, החליפו דעות, מאות אלפי אנשים קיבלו זכות הצבעה, אלפי אנשים שהצביעו אז כבר לא איתנו היום, תתקדם. או שבא לך שנתחיל לדון במפה הפוליטית לפי דעות ומנדטים בזמן מלחמת ששת הימים. אם ככה אולי אני אשקול להצביע למפלגת העבודה בבחירות הקרובות.

הליכוד שרוף בעינייך והוא המקור לכל הבעיות במדינה, אוקיי.
    אז הפתרון שלך כאיש ימין בטחוני מדיני וכלכלי זאת ממשלה עם מרצ, רע"מ שבסופה יאיר לפיד מוכתר לראש ממשלה? טוב, היגיון בריא.
    משום מה יש לך אפס טענות לבנט הנוכל, לגדעון הסוטה ואפילו לליברמן שיכלו לקחת את הכוח שהיה להם ביד, להקים ממשלה לאומית עם הליכוד ולהנהיג איזה מדיניות ימין שהם רוצים אבל בחרו להחרים את הליכוד, החרדלים והחרדים ולהתחבק עם השמאל הלבן באולפנים.
    לפי ההיגיון שלך בגלל שהליכוד הוא פייק-ימין אז אם בנט, גדעון וליברמן היו לוקחים את כל התיקים החשובים ומיישמים את מה שהם רוצים זה היה אמור לחזק אותם אלקטורלית בקרב ציבור הימין, בפועל בנט אחרי הקדנציה הקצרה ביותר כראש ממשלה פרש ולא מעניין איש כיום ומה שנשאר לו מהמפלגה כנראה שלא יעבור את אחוז החסימה גם אם יתחבר לחגית משה, הנדל והאוזר, גדעון כדי להתחמק מאותו אחוז החסימה חבר לאיש אותו הוא הגדיר לפני שנתיים כאיש שמאל וליברמן כבר על מלא-מלא עם לפיד, העבודה ומרצ בגוש השמאל וימשיך להתבסס על קולות של לא יהודים ואנטישמים כדי לעבור. ותראה מה קרה איכשהו המפלגת ימין היחידה מימין לליכוד שלא נכנעה ונשארה באופוזיציה ומצהירה שהיא רוצה את נתניהו כראש ממשלה הבא(פרט למיכל וולדיגר וגם זה עם כוכבית) רק מתחזקת ומתחזקת ועשויה להגיע לדו-ספרתי בבחירות הקרובות. כנראה שהציבור קורא את המציאות טוב ממך.

Roma, italiano ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  6. yonmu Member

@קשר שמאלי אני משתלח הרבה יותר בג' מאשר בשס, בעיקר בגלל שחברי ג' השתמשו בביטוי המזעזע שיקסע כלפי יהודיות עולות ברה"מ.
    הניסיון שלך לצייר אותי כגזען מוציא אותך עוד יותר מפגר מהרגיל - כי אני מזרחי.
    אם היה לך מושג כמה שיעורים העברתי עם מקורות מהרב עובדיה זצ"ל היית סותם את הפה.

@Nigel de Jong
    אין לי אדונים חדשים. יש לי את אותו אדון מאז שנולדתי, והוא האדון של כולנו (גם של אלה שלא מאמינים בו).
    ותמיד אהיה גאה בזה, ואספר שגרתי בהתנחלויות ולמדתי בישיבות בהתנחלויות, ואני בהחלט מחכה ומצפה לביאת המשיח ולבנין בית המקדש.
    הדבר המשמעותי ביותר לא השתנה - בנימין נתניהו. הוא הנושא של כל הבחירות האלה.
    הוא לא איש ימין מדיני (וזה לגיטימי), הוא אפשר את המהפכה המשפטית (וזה לא לגיטימי).
    לתומכיו אין זכות לבוא בביקורת ימנית לאנשים אחרים. זה כל הסיפור.
    לא. הפתרון שלי זאת ממשלה בראשות סער (כשהיה בליכוד) או ברקת או ארדן או אדלשטיין או מי שמצביעי הליכוד יבחרו בשלב שבו נתניהו לא הצליח.
    אפשר את בנט, אפשר בלי בנט, אפשר גם לזרוק את שקד ואת כל ימינה אם יש מספיק מנדטים להקמת ממשלה.
    ברגע שאתם יכולים להקים ממשלת ימין והמחיר היחיד שצריך לשלם זה נתניהו (שאינו איש ימין) - הסירוב שלכם הוא אנטי-ימני. זה כל הסיפור.

בנט לא נוכל ולא היתה לו אפשרות להקים ממשלה עם ביבי.
    גדעון לא סוטה ובהחלט היו לי טענות כלפיו שהוא מתעדף רק-לא-ביבי על ימין. לאור ההתנהלות של ביבי (החרבת שתי הממשלות האחרונות לטובת האינטרס האישי שלו) - אני מבין את השיקול שלו לגמרי.
    ליברמן לא רלוונטי ולא מעניין. אם הטענה היא שמדינת ישראל מענינת את ביבי כמו שהיא מענינת את ליברמן - מסכים. זה לא טוב.
    אף אחד לא יכול לישם שום דבר תחת ביבי. ביבי פוליטיקאי חזק והוא שולט בכל מה שקורה בממשלה. שום דבר לא יתקדם נגד דעתו.
    כשלפיד ולבני קידמו שחרורי מחבלים הוא הרשה להם, כשהם קצת התעסקו עם ישראל היום הוא פיטר אותם והלך לבחירות.
    כשגנץ וניסנקורן תקעו את השינויים במערכת המשפט הוא הרשה להם, כשהרוטציה התקרבה הוא לא העביר תקציב והלך לבחירות.
    אף שר לא מקדם דברים נגד נתניהו. חלק יקדמו דברים טובים (כחלון ורפורמת הסלולר, כץ ושמים פתוחים, בנט ורפורמת המלט), חלק יקדמו דברים רעים (לבני ומומ עם אבו מאזן, החרדים והקצבאות שהם החזירו), אבל הכל צריך לעבור דרכו, כי רק הוא מחליט, כי יש לו מליון מצביעים.

הסקרים אופטימיים ונחמדים, ועדיין העובדה פשוטה:
    לאף אדם ברשימת הציונות הדתית אין הישג פוליטי ימני (רובם בגלל חוסר נסיון).
    סמוטריץ' בעצמו מדבר שוב ושוב על כך שביבי יעדיף לזרוק אותם החוצה לטובת גנץ.
    רק תחשוב על כמות הדברים שסמוטריץ' היה יכול להשיג אם היה מוכן להצטרף לבנט ולפיד במקום רעמ. לפיד היה מוכן לצאת לכבוש את סוריה וירדן בשביל סמוטריץ' אם זה מה שהיה מאפשר לו לתקוע לביבי אצבע בעין.

7. DRORIKO Member

אז עכשיו מבחינת לפיד לא רק בן גביר הוא קיצוני אלא גם נתניהו, למה? כי הוא עומד למשפט :sm_BangHead:

8. קשר שמאלי Member

שרקי קטן,

אתה גזען מטונף. זה שאתה מזרחי לא משנה את העובדה הזאת.
    אמרתי לך כבר, לך תטפל במשבר הזהות שלך

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/22
  9. yonmu Member

@קשר שמאלי
    שרקי וסער ואני גזענים מטונפים, בזמן שבגוש שלך יש מפלגה שקיימת רק כי מפלגה אחרת לא מרשה לספרדים לרוץ בה.
    מניח שזה הגיוני בעולם שבו לגרש יהודים זה 'ימין' ולהמליך את בג"ץ זה 'משילות'.

"אוהב להשתלח בשס ולא ביהדות התורה". וואו רמות הניתוק מהמציאות הנדרשות בשביל להתכחש לימין לטובת הביביזם.
    שאפו לביבי ולכל המגלים והריקלונים העוסקים במלאכה. הצלחה מרהיבה.

10. קשר שמאלי Member

איפה ראית שאמרתי שגדעון 2014 סער גזען
    אתה גזען מטונף, השנאה שלך למזרחים מורגשת היטב בכל הודעה שלך. אתה איש קטן

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/22
  11. קשר שמאלי Member

12. DRORIKO Member

13. קשר שמאלי Member

''בלתי נסבל לדעת שיש קבוצת פורעים שאין להם דין ואין להם דיין, שנהנים מגיבוי של חברי כנסת ממרידים ומסיתים נגד המדינה, נגד שלטון החוק, נגד מוסדות המדינה ונותנים להם גיבוי".

גלאון הוסיפה: "אני לא מבינה למה לא פינו אותם מיד, אני לא מבינה למה לא הפעילו נגדם יד קשה. אני לא מבינה את ההתנהלות של הצבא ושל המשטרה. יש יותר מדי שנים עצימת עין לפרעות של המתנחלים, לאלימות של המתנחלים ועכשיו בכלל הם מרואיינים מבוקשים בתקשורת. אנשים מתנהלים כאילו מערב פרוע".

בתשובה לשאלה על היות מרצ חלק מהממשלה הנושאת באחריות קולקטיבית לטיפול בניסיון להקמת המאחזים, אמרה גלאון: "אני חושבת שלכל מי שבממשלה יש אחריות למה שקורה, ואני שומעת את מנהיגי מרצ תובעים בצורה ברורה מהשרים האחראים לפעול לפינוי המתנחלים מהמאחזים האלה, מהניסיון להקים מאחזים חדשים".

בהקשר זה הדגישה גלאון, כי "מרצ נחרצת בעמדה שלה שצריך לעצור את המהלך הזה" בהוסיפה, כי "בשטחים יש מציאות של אפרטהייד. מי שמבקש להקים עכשיו מאחזים וקורא לזה בשם המכובס אדמות מדינה מאפשר את המסר הזה שזו מציאות של אפרטהייד"

השותפה החדשה של סער, אלקין, שקד, הנדל והאוזר. יונמו מחזיק לה אצבעות בבחירות

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

השופטת בוועדת אסון מירון ניסתה לברר אצל נתניהו האם הוא יכול היה למנוע אסון וגילתה שביבי האפידמיולוג מנע מוות של רבבות מקורונה. ובדברים הקטנים מטפלת הלשכה.

15. yonmu Member

ממשלה עם מרצ: רה"מ שלא מוכן לפגוש את אבו מאזן.
    ממשלה עם ביבי: הזמנה אישית לאבו מאזן מאשת רה"מ לארוחת ערב חגיגית, הזמנה אישית מרה"מ לנאום בכנסת, סירוב משפיל בתגובה.

ממשלה עם מרצ: הריסת 639 מבנים פלסטינים לא חוקיים בשטחי C בשנה בממוצע.
    ממשלה עם ביבי: הריסת 474 מבנים פלסטינים לא חוקיים בשטחי C בשנה בממוצע.

ממשלה עם מרצ: קידום כ7300 יחידות דיור בהתנחלויות בשנה בממוצע.
    ממשלה עם ביבי: קידום כ4800 יחידות דיור בהתנחלויות בשנה בממוצע.

זהבה גלאון: קשקוש מפגר על מתנחלים.
    ביבי נתניהו: ימין. חזק. משילות.

@קשר שמאלי : רק ביבי!!!111

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 60)

1. אמיר ע