אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. קשר שמאלי Member

ברור ברור. מי בידיוק מהעדים שהפרקליטות ביקשה להכריז עליו כעד עוין חזר ואישר את מה שהוא אמר במשטרה? מאיפה אתה ממציא את זה? מכתבי החצר של הפרקליטות? תיק 4.000 זה תיק תפור על מלא. חלאס לשקר את עצמכם.

https://www.inn.co.il/news/586355

2. קשר שמאלי Member

3. benbenjo Member

אני לא משפטן ובכנות לא מתעניין מדי בנעשה בתיק הזה (מבחינתי צריך להודיע שנפתח המשפט, ולהודיע שוב בהכרעת הדין). מי אישר את העדות שלו? כולם (אחרת היו מסתבכים בעדות שקר), ובראשם פילבר שהוא העד החשוב ביותר (עד מדינה זה מפתח אחר לחלוטין מ"עד רגיל"). אגב, זה שחזרו על גרסתם לא אומר שהם דוברי אמת, ואצל מי הצדק? באמת שאין לי מושג, מבחינתי מה שיפסקו השופטים בסופה של המערכה, זו האמת. הטענה שלי שזה מה שבאתי להציג בהודעתי היא שבכל יום שומע על "רעידות אדמה" שכל מטרת הכותרות הללו זה עוד קצת קליקים ועוד קצת לייקים וחשיפה. כל אופן סיקור המשפט הזה הוא תמונת מראה לתקשורת בישראל, קשקשנית וחסרת ידע ובעיקר יושרה אישית, תאמר לי את שם המגיש או העיתונאי ואומר לך מה דעתו בכל נושא שבעולם, וכנראה שאפגע בדיוק מירבי. תוצאות המשפט הזה מעניינות לי את הרקטום בגדול, יש עניינים יותר כבדי משקל לעתיד המדינה (הפשיעה ברחובות, יוקר מחייה וכ"ו) שפתאום נשכחו שוב מעינינו..

4. קשר שמאלי Member

כן אישרו את עדותם מהמשטרה, לכן הפרקליטות ביקשה להכריז עליהם כעדים עוינים. */aaarofl
    https://he.wikipedia.org/wiki/עד_עוין

איפה אתה שומע כל יום על ''רעידות אדמה''? בערוצי התעמולה מתעלמים מהמתרחש במשפט

נערך לאחרונה ב: ‏20/12/22
  5. DRORIKO Member

איך שאני חושב על זה עכשיו כשאלדד יניב עבר לימין כבר לא צריך את כנרת בראשי. הרי כל הטיקט שלה זה שהיא ייצגה פעם את א׳ נגד משה קצב עד שפרשה באמצע המשפט. אלדד יניב היה זה שניצח אותו.

6. קשר שמאלי Member

italiano ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד לא היתה חברת כנסת חמש דקות, עוד לא עשתה שום דבר למען הציבור, וכבר רצה לגייס פופולריות דרך צעקות. מסכם היטב את המצב.

Lebron ו-alexshw אוהבים את זה.
  8. alexshw Member

אני חושב שהציבור שלה רוצה צעקות ולאו דווקא מעשים.

Scouser, morata ו-אמיר ע אוהבים את זה.
  9. Morientes Member

עד עוין הוא בהגדרה מי שעדותו אינו תואמת את עדותו הקודמת.
    אם לא היו משנים את גרסתם, הם לא היו עדים עוינים.
    הם גם סיפקו הוכחות לכך שרימו אותם בחקירה והציגו להם מצג שווא, וראיות לא נכונות כדי להשפיע על חשיבתם.

10. DRORIKO Member

11. benbenjo Member

ידועים לי ההגדרות, ואתה צודק בגדול, אבל נראה שבתיק הזה כל מי שלא חוזר מילה במילה על העדות במשטרה, הפרקליטות מיד קופצת על ההזדמנות לחקור אותו בהפוכה, ומכיוון שאף בנאדם לא שינה את גרסתו מהקצה לקצה (אבל בהחלט התלוננו על היחס בחקירות), ורובם אם לא כולם (כך עולה מהדיווחים שגם עליהם אני לא לגמרי סומך, מכאן ומכאן) טענו שאכן אמרו אמת בעדות המוקדמת, האפקט פחות קריטי ממה שהכותרות אומרות (אלה אם השופטים מחליטים שהחקירה עצמה היתה פסולה ומוחקים את העדות מהאישום, וזה כבר בום גדול). וכמו שאמרתי עדות היא לא תורה מסיני, והפרקליטות צריכות עוד הוכחות מלבד לטעון שמשה ופנחס שמעו או ראו כך או אחרת, האם יש להם? צריך לשאול אותם.
    ושוב אחזור שההודעה הראשונית שלי היתה ביקורת תקשורתית על כל הקטע הזה של הכותרות המפוצצות, ועל כך שאנשים התרגלו לקרוא רק אותם ולא לטרוח להכיר גם את פנים התוכן. בספורט אגב זה קיים המון, רואה כותרת שקבוצה איקס מעוניינת להחתים שחקן כלשהו, ובכתבה עצמה בשורה קצרה בסוף מתגלה שהוא בכלל חתם כבר בקבוצה אחרת.

12. italiano Member

האם יש קשר בין הסאחים שהגיעו למופע סטאנדאפ וגרמו לסטנדאפיסט לרדת מהבמה לאנשים שמאמללים מדינה שלמה עם הפגנות, צווחות, צעקות וטרלול מוחלט?

אלכס אתה ביניהם?

13. alexshw Member

יש לי חוש הומור. אם אני בא למופע של שאולי אני מצפה ממנו לא להיות פוליטקליקורקט.

נערך לאחרונה ב: ‏21/12/22
  14. קשר שמאלי Member

15. DRORIKO Member

עצרו את האסון: מי עומד מאחורי מכתב הטייסים נגד ממשלת נתניהו? - חדשות רוטר

נחשף הבלוף. החבר'ה האלה הלכו להפגין בבלפור עוד הרבה לפני שנתניהו חבר לבן גביר. לא משנה עם מי ביבי ישב בממשלה הם יציגו אותה כממשלת אסון וינסו להפחיד אותנו. חבורת לוזרים ממורמרים שלא מוכנים לקבל את רצון הבוחר.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.