אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. Scouser Member

חחחחחח "על בסיס הבטחה" זה ענק. שיצטרף לתור ההבטחות שנתניהו חילק.

Sent from my LE2113 using Tapatalk

שי אוהב/ת את זה.
  2. italiano Member

בהחלט שבוע מאכזב. מדיניות פחדנית שיש לשנות מיד אחרת אין טעם להיות בממשלה.

3. avicii Member

אתה הולך רחוק מדי. אדון עופר כסיף הכה מול המצלמות שוטר לפני כמה חודשים. מה קרה עם זה?

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק אני אתקן, האירוע הזה בוצע ע"י מג"ב איו"ש שכפופים לגלנט ולצבא ולא למשטרה ובן-גביר.
    ממנו האמת אין לי ציפייה שיגיב כמו שצריך.

5. DRORIKO Member

לא רלבנטי. אני מצפה מסומטריץ׳ שיודיע לביבי שינזוף בגלנט ויזהיר אותו שזה לא יקרה יותר. בוא נגיד דבר כזה. ביבי כרגע צריך את סמוטריץ׳ הרבה(הרבה) יותר משהוא צריך את גלנט.

6. yonmu Member

השפלה חצופה מאוד מצד נתניהו וגלנט כלפי סמוטריץ' ובן-גביר. לא ברור מה הם חושבים לעצמם.
    אין לסמוטריץ' ובן-גביר מרחב תמרון מול המצביעים שלהם, וככל שזה יימשך התסיסה תגדל.

אני לא סובל את הביקורות על השוטרים. נראה לי כמו עבודה קשה בטירוף בתנאים נוראיים וכשכל רגע מצלמים אותך, וכמובן עם אינספור פרובוקציות והתססות. וזה לא שאפשר להגיד 'להעיף הביתה ונביא אחרים' כאילו יש מליון אנשים שמחכים שרק יגייסו אותם למשטרת ישראל או למג"ב. ככלל, כוחות ביטחון בישראל צריכים לקבל יד הרבה יותר חופשית.

לפיד יוצא דביל מושלם עם 'תחכו חודשיים ונדבר איתכם'. הלוואי וגנץ ירים את הכפפה ויוביל לפשרה מוצלחת, ויהיה נחמד אם משמאל יצוץ מנהיג חדש (או ישן כמו לבני), ואשכרה יהיו פה מפלגות ואנשים עם תוכן ועשייה בזמן שלפיד יתפוגג.

7. LFC-Gerrard1 Member

התגובה המוחצת מצד מזרחים למופע המביך של אמסלם היא פשוט פנטסטית.
    צבוע מסריח מתקרבן. איך יש לו פנים לזיין את המוח על מרצדס ורולקסים כשהוא עונד שעון שעולה יותר מכל רכב שהיה לי בחיים?
    איש קטן, ממורמר ועלוב. לעד הוא יחשוב את עצמו נחות מאחרים וזו לעד תהיה הבעיה שלו.

אחרי שנתניהו סיים לנגב איתו את הרצפה הוא כנראה איבד קצת את העשתונות.

8. alexshw Member

ובכללי אם אדם מרוויח ביושר את כספו אז שיענוד רולקס ויסע במרצדס, אם הוא יכול להרשות לעצמו מבלי לקפוץ מעל הפופיק. תהיה עדתו אשר תהיה.
    בעיקרון אנשים כאלה הראשונים שלא ירצו לממן פרזיטים. ככה שיש הגיון שהעשירים יהיו נגד מה שקורה עם הממשלה הזו.

Sent from my SM-S906E using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏15/2/23
  9. italiano Member

חח איך אמסלם תמיד מוציא שמאלנים נחותים מדעתם. אלוף.

10. VAR Member

אמרתי ימין? אמרתי קואליציה הקודמת. השמאל הקלאסי בישראל בקושי קיים גם ככה, לא רלוונטי מה זהבה גלאון ומירב מיכאלי חושבות.
    אנלוגיה למס שפתיים. לא אכפת לי מה X אמר ועל מה Y היה חותם, אכפת לי מה קורה בפועל.
    אני חושב שהוא יכול להסביר את המצב יותר טוב ממני, אם אתה לא מבין אין לי איך להתקדם מכאן.
    של רוב המדינה? על מה אתה מדבר? אפילו במחנה השמאל הקיצוני יש ביקורת עליהם.
    איך היא מתבטאת? שוב, זה מס שפתיים.
    שוב, כ-ו-ל-ם בעד פסקת התגברות. השאלה היא לא אם יש או אין פסקת התגברות אלא באיזה רוב. איך הרצוג מקדם את הדיון אם הוא לא מציע באיזה רוב תהיה פסקת ההתגברות הזו?
    זה אולי החלק הכי פחות חשוב ברפורמה הזו כי גם במצב הנוכחי הכנסת ידעה להתגבר על זה. אין בסיס חוקי להתערבות של בג"צ בחקיקה. זו סמכות שהם לקחו לעצמם.
    גניבת דעת מושלמת. אם אין לקואליציה את הרוב הדרוש למינוי שופטים אז על מה כל המהומה כאן בכלל. זו 100% עמדת האופוזיציה ולא שונה מהותית מהמצב הקיים.
    זה פתיר רק ע"י התקפלות של אחד מהצדדים שימכור כמובן לציבור האידיוטים השימושיים שלו כ"ניצחון".

11. yonmu Member

@VAR אנחנו מסתובבים סביב הזנב במקום להתקדם בצורה ברורה:
    1. עד לסבבי הבחירות האחרונים הסיפור של 'משילות' היה סיפור משני.
    שקד היתה בעד שינוי וקיבלה 8 מנדטים, נתניהו וכחלון היו בעד 'הגנתי על בג"ץ' וקיבלו 40 מנדטים, על בוז'י-לבני-לפיד בכלל לא צריך לדבר.
    2. בוז'י בזמן הזה עבר מ'מנהיג השמאל' ל'נשיא' (בתמיכת הליכוד, אגב). הוא מציע מתווה פשרה כלשהו.
    איפה את רואה שמי שנמצא משמאלו כרגע (גנץ, לפיד, עבודה/מרצ) תמך בדברים שהוא קורא להם?
    מתי היתה תמיכה של מחנה השמאל בפסקת התגברות באופן עקרוני?
    מתי היתה תמיכה של מחנה השמאל בפסילת היכולת של בג"ץ מלדון בחוקי יסוד*?
    [*איך כתבת? לא אכפת לי מה כתוב איפה, דה פקטו בג"ץ דן בחוקי יסוד וביבי-בוז'י-גנץ-לפיד-עבודה זרמו עם זה.]
    3. הועדה לבחירת שופטים - מבחינתך כל שינוי שהתוצאה שלו אחרת מ'הקואליציה מסוגלת למנות ולהדיח את כל חברי בג"ץ' (בדומה ליכולת שלה מול הממשלה) היא הפסד של הרפורמה? אם הקואליציה יכולה למנות 2 שופטים והאופוזיציה 1 זה לא שינוי חיובי? אם לקואליציה יש כח גדול יותר ממה שהיה לה ולכן הדילים שהיא צריכה לסגור קלים יותר אז זה לא שינוי חיובי? אם נציגי אליטת בגץ מוחלפים בנציגי האופוזיציה (שכדאי לזכור, תומכי הרפורמה עלולים להיות שם מתישהו) זה לא שינוי חיובי?
    או 100% יכולת למנות ולהדיח או שזה כשלון הרפורמה?
    4. אני יכול להציע לא מעט הצעות פשרה ששני הצדדים הניציים יראו ככשלון ושני הצדדים הרגועים יותר יראו כמצב סביר.

הטיעון המהותי ביותר נגד בג"ץ של ברק זה השילוב בין 'לא נבחר על ידי העם' לבין 'עליון על הכנסת והממשלה'.
    ברוב המדינות אחד הדברים האלה מתקיים, רק בישראל שני הדברים מתקיימים וזה מה שהפך את בגץ-ברק לרשות השופטת החזקה בעולם הדמוקרטי.
    התיקון שלוין מציע מוחק את שני החלקים, והופך את הפרלמנט הישראלי לגוף החזק ביותר בעולם הדמוקרטיה.

12. קשר שמאלי Member

בוז'י, בוז'ילה, בוז'ון שלנו. רוצ'ים פשרה, לא נעים להסתובב בתל אביב עם כיפה סרוגה על הראש, החבר'ה הטובים והמוצלחים שואלים אותי שאלות לא נעימות, ולא נעים לי להגיד להם מה אני באמת חושב, אני לא רוצה שהם יסתכלו עליי בעין לא יפה. חח סרוג נחות

13. italiano Member

אני דורש לקבל חוות דעת גם מבעלי הקבוצות בכדורגל הישראלי.

מתווה לפיד עלק. מטומטם.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

גנץ כבר אמר היום שהוא לא חושב שבאמת צריך לחכות חודשיים אלא רק עכשיו בפרק הזמן של הניסיון להגיע לפשרה.
    מקווה שהוא יגרום ללפיד להכניס קצת שכל לראש.

15. italiano Member

הוא בדיוק פרסם מתווה מגוחך שכל מטרתו זה לגרום לקואליציה לא להסכים ולתת לו תירוץ להמשיך להסית ולחרחר מלחמה.

ברור לכולם שגם אם יגיעו להסכמות ולפשרה זה יהיה למרות ואולי בלי לפיד.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 2, אורחים: 96)

1. טל.