אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הדבר שלי הכי כואב זה שמקטלגים את זה כימין ושמאל.
    הערסים שטופי המוח ומתגאי הבורות שהסתובבו אתמול ברחובות לא מייצגים את הימין, זו לא אלימות של מחנה זה או אחר - מדובר בחלאות וזהו. ההשוואה בין מעשיהם לחסימת כבישים ושריפת צמיגים היא הזיה.
    לינץ' בנהג מונית ושבירת צלעות לעיתונאי תוך שנאה תהומית ברורה זה מבעית, וזה בהחלט לא בוצע על ידי המפגינים נגד הרפורמה בשום שלב, גם אם הפריעו לשידורה של כתבת הריונית מערוץ 14 השבוע - לא זכור לי שפגעו בה פיזית, לא זכור לי שעשו לה משהו חוץ מלחסום את השידור של המצלמה עם דגלים - די עם הדמגוגיה הזו. באופן כללי יצא לי לצפות בשעה של הערוץ הזה השבוע ורציתי לתלוש שערות, אבל זה נושא אחר.

2. קשר שמאלי Member

הניתוק של התל אביבים פה זה משהו לא מהעולם הזה
    חיים בבועה משלהם
    הרשת מוצפת בסרטונים שלכם נושכים שוטרים, מכים אזרחים
    בוזזים רכוש, שורפים צמיגים בכבישים ראשיים
    מכים שר, מטילים אימה על חברי כנסת
    פורצים למשרדים, שורפים תמונות של ראש הממשלה + מנסים לפרצוף לבית שלו
    ושלא נדבר על ההסתה והאיומים של אנשים מהאליטה שלכם, לא מהשוליים
    צאו מהבועה שלכם. חבורת מנותקים

נערך לאחרונה ב: ‏28/3/23
  3. DRORIKO Member

שמעת פעם על מחאה עממית שמונהגת על ידי העשירים?

דנה עזריאלי, יושבת ראש קבוצת עזריאלי: זו לא פוליטיקה, אלה ערכים | 103fm

4. קשר שמאלי Member

זה לא באיראן, לא בלבנון ולא בסוריה
    זה בישראל ואלה יהודים. אתם מטיפים לנו? חבורת זומבים.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

עגלות ריקות, ברחו מהזהות היהודית שלהם וכעת מחפשים משמעות לחיים ומצאו אותה בשנאה דתית לאיש אחד.

קשר שמאלי, italiano ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

חח מחאה של 12 שבועות מונהגת ע"י מישהו שבא ביום האחרון שלה והשבית קניונים.

אין לי כבר מה להגיד על הלוגיקה שאני רואה בשרשור הזה. אני מתפלל לשלומכם ומקווה שביום יום אתם מצליחים לזכור לנשום ואפילו לבצע אופרציות מורכבות כמו חציית כביש או קשירת שרוכים.

LFC-Gerrard1, Scouser ו-Ori8 אוהבים את זה.
  7. DRORIKO Member

8. DRORIKO Member

אתה ממעיט במעשים של המוחים כאילו לא היית פה בחודשים האחרונים. הם חוסמים כבישים, מאיימים במיטוט של צה״ל, מוציאים דיבתה של ישראל בעולם. וכל זה בגיבוי המשטרה שמאפשרת להם לחסום כבישים ובית המשפט שמשחרר עצורים אחרי שעה ומאפשר לחברות ציבוריות לשבות שביתה פוליטית, למרות שזה אסור על פי חוק. זה אשכרה פרוטקשיין לממשלה בגיבוי של הדיפ סטייט. אז כן זה לא פחות גרוע מלהחטיף מכות לאדם ספציפי.

9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

לחסום כבישים זה לא להרביץ לעובדים ושבים, זה לא לרסס בגז פלפל ולא להפחיד נערות ולאיים עליהן בעומס. זה לא יריקות, לא ניסיונות דריסה - זו דרך מחאה די נפוצה ברחבי העולם. גם שריפת תמונות של השליט המכהן, אגב, קורה בימים אלה ממש גם בצרפת כמחאה על צעדיו.
    הם לא "מאיימים במיטוט של צה"ל" - מדובר בדרך מחאה שלהם, במסגרת החוק, דרך סירוב להגיע לשירות מילואים. כשמדובר במסה כזו של אנשים - צריך להתייחס אליהם ולעניין שבגינו הם מוחים בכובד ראש, לא לקרוא להם בוגדים ולבוז להם בפומבי.
    מי שמוציא את דיבתה של ישראל בעולם היא הממשלה הנוכחית, שעושה צעדים קיצוניים בצורה קיצונית.
    שביתה היא לא פרוטקשיין - היא, שוב, מחאה. לא סתם הכל התפוצץ אחרי פיטורי גלנט - כל מה שהיה סביב הסוגיה הזו מסריח, מהסירוב לכנס את הקבינט כדי לדון על העניין שבגינו יצא בהצהרתו, ועד העובדה שהוא פוטר כי התריע על דברים שכל הצמרת הביטחונית פחות או יותר עומדת מאחוריהם.
    אני באמת לא מבין איך אפשר להיות כל כך עיוורים למתרחש.

10. DRORIKO Member

הם כן בוגדים כי הם משתמשים לרעה בכח העצום שניתן להם. תחשוב שבתור מלש"בים בקורס טיס הם היו מגיעים לראיונות ואומרים שהם ישרתו רק אם המדיניות של הממשלה תתאים להם. נראה לך שהיו מעבירים אותם?

11. VAR Member

@orimor2212
    מצטער לא קונה. סרבנות אולי מצטלמת יותר טוב משריפת צמיגים או תקיפת עמדת שידור של ערוץ 13 או תקיפת נהג מונית ערבי אבל ההשלכות שלה עשויות להיות חמורות בהרבה מאשר נהג מונית שצריך טיפול רפואי. "אם צה"ל יניח את נשקו" וזה.

השמאל שבר את הכלים בדרכו (וקיבל את מבוקשו) ועכשיו תור הימין לשבור את הכלים בדרכו שלו. נגמרו המשחקים, אין שום דבר לא לגיטימי יותר.

italiano אוהב/ת את זה.
  12. Morientes Member

מסתבר שהכתב של חדשות 13 התלונן כבר לפני ההפגנה על כך ששוטרים תקפו אותו יום קודם לכן, ושכואבות לו הצלעות עכשיו (כל הדיווח לפני התקיפה של לה פמיליה).

13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מה שעושה כרגע הממשלה זה לא מדיניות ממשלתית סטנדרטית. די עם עצימת העיניים הזו.
    זה ניסיון הפיכה לכל דבר ועניין, ואפשר להבחין ולהודות בכך גם אם סולדים מהכוח והכלים שניתנים לבג"צ כיום (נשבע לך, גם אני סולד). הם מקדמים בחקיקת בזק דברים שהם מסוכנים להחריד ו/או סקטוריאליים להחריד, תוך התעלמות מוחלטת מהשלכות מיידיות וארוכות טווח ומתוך קידום אינטרסים צרים. זו ממשלת שפל.
    היו כאן שנים ממשלות שאנשים עם אותה האג'נדה של הסרבנים כיום לא פעלו באופן הזה - הם עושים את זה כי גבולות נחצים. במצבי קיצון קורים דברים קיצוניים. לקרוא "בוגדים" לאנשים שהקדישו את החיים שלהם לשירות צבאי לא פשוט זו בושה וחרפה, וגם אנשי ימין "מלא מלא" שהם לא ליכודניקים חושבים ככה.

14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO - אם כלכך הרבה קצינים מכל החיילות(כולם מתייחסים רק לטייסים ושכחו שיש עצומות של חירניקים,שריונרים ועוד)

מביעים חשש שלא יבואו לשירות מילואים בהתנדבות (כלומר בצו 8 כן יגיעו)
    אז הם כולם בוגדים שטופי מוח?

אין שום צורך לדבר איתם ולהקשיב להם?
    אם כלכך הרבה משרתי וקציני מילואים שהקריבו עשרות שנים(סביר להניח שיותר מרוב יושבי הפורום הזה גם יחד) כואבים עד כדי כך שזה מה שהם מוכנים לעשות - אין זה סימן להתייחס לכאב ברצינות?

אם המחאה הגיעה לכזה גודל וכזו עוצמה - אין זה כשלון של הממשלה הנוכחית בהסברת המצב?

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
  15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זה לא ימין ושמאל, חלאס עם זה.

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.