אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. DRORIKO Member

האנרכיסטים חסמו את צומת רעננה. רק אחרי שעה וחצי הגיעו שוטרים וזה למרות שיש תחנת משטרה 2 מטר משם. עכשיו לא תגידו שהשוטרים היו עסוקים במשימות חשובות יותר. זה כפר סבא ורעננה, 2 הערים הכי רגועות בארץ. ספרו לי עוד על מה הרשויות לא משתפות פעולה עם המחאה.

2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

כאשר נפלתי בנט היה ראש ממשלה, המשטרת רעננה היתה מאוד זריזה וגם מאוד אלימה.

DRORIKO ו-italiano אוהבים את זה.
  3. DRORIKO Member

בו הו

4. italiano Member

חחחח

הם חיים בסרט שהם נלחמים פה באיזה דיקטטור מטורף שיורה בהם ברחובות.
    :sm_bduh:

5. DRORIKO Member

אגב אני רוצה להגיד פה משהו באופן כללי. אם הייתי רואה נהירה של אנשי ימין למחאה הייתי אומר וואלה אולי הם ראו משהו שאני לא ראיתי, אולי אני צריך לשבת על זה עוד קצת. אבל מעניין שכל אלה שמתבטאים נגד הרפורמה כתשו את ביבי במשך שנים. יובל דיסקין, תמיר פרדו, אהוד ברק, דן חלוץ, אהוד אולמרט וכו' וכו' הם כולם אנטי ביבי בנשמה. אז שלא יספרו לנו סיפורים על מחאה עממית, ושזה לא שמאל וימין, זה הכל הונאה.

6. yonmu Member

יש אנשים שכן מתאימים לפרופיל שאתה מצייר.
    יורם כהן, ראש השבכ, מזרחי ודתי - הלך להפגנת הידברות והבהיר שהוא נגד הרפורמה.
    גם אמיר ירון נגיד בנק ישראל, אם אני זוכר נכון. לדעתי יש עוד.

באופן כללי, למעט רבנים, אני מתקשה למצוא אנשי ציבור שאינם פוליטיקאים שתומכים ברפורמה כרגע.

7. italiano Member

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

יש הבדל בין לא לתמוך ברפורמה לבין לצאת להפגין לצידם של המושחתים שהצלחת מתרחקת מהם.

yonmu אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

אגב תראו כמה השמאל זה דבר חלאתי. ביד אחת הם קוראים לביבי להפסיק את הרפורמה. ביד השניה הם עוצרים נגדו לבג״צ בגלל שהוא מתערב ברפורמה.

10. DRORIKO Member

אתה לא יודע מה זה חונטה? כולם מיישרים קן עם העמדות שנקבעו על ידי הסנהדרין. יורם כהן לפני שהוא מזרחי ודתי הוא שב״כניק, הוא לא יכול למרוד בחונטה שלו, הוא יאכל חזיר עם גבינה לפני שהוא יעשה את זה. אגב רוב החונטה הצבאית גם תומכת בפינוי התנחלויות, עם זה אתה גם מסכים?

11. DRORIKO Member

??? ?????? ?? ????? 13 ?????? ???? ????: 57% ???????? ??????? ?????? ???????? ???????? - ????? ????

סקר מאד מעניין. הוא מעניין כי הוא נערך בקרב אוכלוסיה שממשלת מרכז-שמאל מקבל אצלה רוב וש-59 אחוז ממנה חושב שביבי דואג יותר לעצמו מאשר למדינה ושיש בה יותר מתנגדים לביטול עילת הסבירות מתומכים בה. מה שמעניין זה שגם בקרב האוכלוסיה הזאת רק מיעוט תומך בסרבנות הטייסים. כלומר מבחינת הציבור אי התייצבות למילואים זה חציית גבול, בלי קשר אם אתה תומך או לא במחאה. נראה שקמפיין ה"מדינה הפרה את החוזה" התרסק לגמרי.

12. yonmu Member

@DRORIKO
    מאוד לא נכון. ויש אנשים ששומרים על שקט. יש מספיק מרחב תמרון, וקונספירציות ה'אהוד ברק ירביץ למי שלא יוצא נגד ביבי' לא רצינית.
    לא יודע מה זה חונטה ומי תומך במה ועם מה אני אמור להסכים.
    אין לי בעיה עם פינוי התנחלות ספציפית לצורך ספציפי.
    יש לי בעיה עם פנטזית ה'ניתן לאסלאם פונדמנטליסטי כוח וזה יעבוד לטובתנו'.

הסקר של 13 מעניין אותי כי הוא מראה ש(במכוון או לא), ביבי פיצל את האופוזיציה במובהק ל'מרכז' ו'שמאל' -
    גנץ וסער מדברים שוב ושוב על פשרה והידברות ונגד סרבנות, והם טסים ל29 מנדטים על חשבון כל השאר.
    לפיד נאלץ לקחת את העמדה השמאלית יותר (כי גנץ תופס את המרכז), ונשאר עם 21 מנדטים כשהוא מוריד גם את העבודה וגם את מרצ ל0.
    (ליברמן מיצג את הקו העצמאי שלו שהוא בערך 'בגץ אולי דפוק אבל הבעיה האמיתית היא ביבי (בימים אי-זוגיים)/ החרדים (בימים זוגיים).
    אני מניח שזה די קורלטיבי לשאלת היחס לסרבנות - מצביעי גנץ נגד, מצביעי לפיד (+עבודה ומרצ) בעד.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  13. DRORIKO Member

שזה מראה לך שלמרות נבואות הזעם על מלחמת אזרחים רוב העם הוא מתון ולא מחפש את זה. גם בקרב המוחים אלה שמחפשים מכות עם השוטרים הם מיעוט ומרביתם היו שם בהפגנות שהיו עוד לפני הרפורמה. הם לא יצביעו לבני גנץ, אבל הוא לא צריך אותם. אגב המתינות הזאת קיימת גם בימין וראינו את זה בהתנתקות. רוב המפונים עזבו את הבתים בצורה מופתית, ורק מיעוט חיפשו בלאגן, חלקם בכלל לא מגוש קטיף.

ועדיין תסכים איתי שיש רתיעה בציבור מהסרבנות. אנשים אומרים ״כן אני נגד ההפיכה וביבי איכסה ולוין פיכסה, אבל לא צריך למוטט פה את הצבא בגלל זה״

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/23
  14. avicii Member

אולי בסקרים גנץ מצליח בזכות הקו שהוא מוביל, אבל לא יודע כמה זה באמת יקרה בעת בחירות.

15. DRORIKO Member

עד הבחירות יש עוד הרבה זמן