אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Roma,

אשמח אם תעביר לי סרטונים של שוטרים "לבנים" נוהגים באלימות כלפי מפגינים, אנסה להעביר אותם לאנשים שמאחורי האופרציה הזו.

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מזהה 3 מ5 הפרצופים/שמות בתמונה הזאת, ושלושתם תועדו באלימות משטרתית מחרידה ויש להם מקום של כבוד על הקיר הזה. מי שמגן עליהם שקוע עמוק בפוזיציה נטו משנאת מפגינים. בעצם לפי ההודעות האחרונות שלך אולי זו בעצם שנאת אשכנזים, לא יודייע.

אמיר ע אוהב/ת את זה.
  3. Roma מנהלים

אין לי בעיה, יש מח"ש. לא חושב שזה הוגן להחריב את חייהם לפני הכרעת הדין.

4. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז שמח"ש יעשו את עבודתם ויחקרו, ובינתיים הציבור יעשה את עבודתו ויפנה אל השוטרים האלימים האלה את אור הזרקורים. אני בספק שבחקירת מח"ש נגלה הסבר משכנע על שוטרת שגוררת מפגינה על הרצפה, דורכת עליה וקוראת לה "יא שמנה". או על שוטר שדופק אגרופים בטנטרום על מפגין ששוכב כנוע על הרצפה.

בלי כל המחאה על האלימות של השוטרים והפצת הסרטונים גם חקירת מח"ש לא הייתה, ככה הדברים עובדים לצערנו.

אמיר ע אוהב/ת את זה.
  5. italiano Member

קודם שיטפלו באנרכיסטים שכבר חצי שנה פוגעים בשוטרים(ובאזרחים) ומשתחררים אחרי חצי שעה ואחר כך נדבר על מחש והעבודה שהיא עושה.

החוק לא תקף רק בצד אחד, למרות שאתם ממש חושבים כך.

Roma אוהב/ת את זה.
  6. yonmu Member

לא חולק על זה ולא חושב שקיים מישהו כזה.
    השאלה שלי פשוטה - האם בג"ץ הוא 'רשות שלטונית' או שהוא 'אליטה מקצועית'?

אין בדמוקרטיה שום מבילה לניסיון הגם-וגם שאתה יוצר פה, כלומר רשות שלטונית שמורכבת מאליטה מקצועית.
    זו ההגדרה של אריסטוקרטיה שאינה דמוקרטיה. זה לא משנה אם זו אליטת משפטית, בטחונית, דתית או כלכלית - הגדרת כאן שלטון לא דמוקרטי.

בג"ץ צריך להחליט אם הוא אליטה מקצועית או רשות שלטונית. אין גם וגם בדמוקרטיה.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה? על מה אתה מדבר?
    חוק טבריה הוא שבטי? חוק המתנות? חוק הארנונה? סבירות? וועדה לבחירת שופטים? חסינות רבנים? חוק לימוד תורה? חוק ההתגברות? חוק ביטול עילת הסבירות? חוק חסינות חכים ועוזריהם? חוק אי מתן עזרה ביוצאים בשאלה? חוק ביטול נבחרת הדירקטורים? וזה רק מה שאני זוכר, אף חוק אבל אף חוק שהממשלת שמד הזאת מנסה לחוקק - הוא לא חוק שבטי!

אילו חוק הסבירות הוא היה STAND ALONE לא היית רואה כלב ברחוב.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכלליות לגבי ההפגנות, כל הזמן מדברים על עובדות,

אבל איזה עובדות על ציבור מאוד מסוים וצבעו שמפגין מסוים יש לך, או לכל אחד לצורך העניין? הלכת ובדקת אחד אחד, את כל המפגינים וראית שכולם אשכנזים? אני מפגין, אין בין המוצא שלי ואשכנזיות שום קשר.

עזוב צועקים לך פה שחיל האוויר זה אליטסטים פריווילגים אשכנזים וקליקה סגורה בכל אפשרות שיש להם, אבל שכחו להגיד שמתוך ה-30 שנה שהיו, 17 שנים, הוחזק התפקיד בכלל על ידי מזרחי.

1996-2000 איתן בן אליהו - פרסי
    2000-2004 - דן חלץ - פרסי/עיראקי
    2004-2008 - אלעזר שקדי - מצרי
    2012-2017 - אמיר אשד - עיראק

אלו עובדות - ועם עובדות כאלו - קשה להתמודד. אז צועקים שמאלנים.

yonmu ו-LFC-Gerrard1 אוהבים את זה.
  9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגדיר מה זה להחריב את חייהם? שהפיצו את התמונות שלהם? שאמרו את שמם בטלוויזיה? אנחנו ב-2023, ומי שמצפה להתנהלות של 1995 חי בסרט. דבר שני, הם אנשי ציבור - המשטרה היא גוף ציבורי - אדם שנושא על עצמו - תג - וקיבל על עצמו את תפקיד השוטר - צריך להפעיל שיקול דעת בכל הפעלת כוח. יכול להיות שהפעלת הכוח שהיתה, היתה לגיטימית, ויכול להיות שלא. אני מסכים איתך שמח"ש צריכה לחקור - אבל כאשר שוטר - נצפה - בכל מצלמה אפשרית - מפרק ילד בן 18, אחרי שהוא כבר כפות/אזוק/על הריצפה - לא יכול להיות שהשוטר הזה - שבוע אחר כך יחזור להפגנה. הוא צריך לשבת בבית. עד שיהיה החלטה בעקבות התלונה. כנ"ל לגבי השוטרת שדורכת על היד של מפגינה וקוראת לה שמנה.

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/23
  10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכל מתחיל ונגמר בחוק - או היעדר חוק. מצד שני - גם צריך שהחוק יהיה הגיוני, רוצים עכשיו לעשות שחסימת כבישים דינה 3 שנות מאסר. זה הגיוני בערך כמו שפריצה לכר הדשא בכדורגל דינה שנתיים מאסר, זה חוק לא הגיוני ועובדה שהוא מעולם לא ייושם, תבוא תגיד מפגין שייעצר ויובאו הוכחות כי נהג א' ב' ג' ישלם מכיסו 10-20-50 אלף שקל, זה הגיוני. בסופו של דבר - אלא אם המפגין, לצורך הדוגמא, לקח אבן וזרק אותה לשוטר בראש - אין סיבה להשאיר אותו במעצר, עם כל הכבוד. הפגנה היא זכות בסיסית בסופו של דבר, עכשיו אפשר להתווכח ולשאול, מה מותר לעשות בהפגנה. אגב זה בדיוק מה שהממשלה ביקשה מהיועמ"ש שתגיד - וזו בקשה לגיטימית.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד חוקים מאוד מאוד מאוד עדתיים, ולא פרסונלים / מושחתים שהונחו על השולחן בכנסת הנוכחית:

חוק התרומות לנתניהו
    חוק דרעי 2
    חוק ההקלטות
    חוק קנס ומאסר על לבוש לא צנוע ותפילות מעורבות בכותל
    פירוק לשכת עורכי הדין
    חוק כוח בלתי מוגבל ללוועדת הבחירות לכנסת

כשאתם רואים לאיזה מקומות ניתן לקחת את החקיקה, אי אפשר שלא להסכים עם המוחים. מי שחושב שפסקת התגברות ב-61 או כל מספר שישאיר את ההחלטה רק בידי הקואליציה - לא ייקח את ישראל למקום אפל מאוד חי בסרט.

שי אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

italiano אוהב/ת את זה.
  13. DRORIKO Member

14. Cup of Tea Liverpool, UK

אתה מדבר לשכל, אבל בשביל מי שצריך לשמוע את זה זה בכלל מאבק רגשי על הכבוד האבוד (ולפיכך 300 עמודים פה של הודעות שהולכות: "אבל אם עשו לנו ככה, אז צריך לעשות גם להם ויותר חזק!!!!!") וכל הדברים שכתבת לא כל כך משנים אם הם רואים סיכוי שהם ינצחו בסוף. ולא, זה לא אומר שמי שתומך הוא מטומטם, בכלל לא בכיוון, פשוט אנשים נסחפים לפעמים. גם בצד המתנגד יש לא מעט עיוורים (לדעתי) שרוצים להחזיר את ברק הפדופיל, אולמרט העבריין או גנץ ולפיד המביכים לשלטון.
    השורה התחתונה היא שהמערכת רקובה והפוליטיקה שוברת שיאים שליליים כל יום מחדש.

15. DRORIKO Member

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 3, אורחים: 122)

1. VAR
  2. LFC-Gerrard1