אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. טל. Member

דרושה פלטפורמה שתאפשר את זה ל-"כן פרקטי".

דרושה ההבנה שצריך פירמוט.
    המצב מחייב פירמוט.

-לא תפתור את זה בלי לפרמט. ולא תחיה אם לא תפתור את זה.

2. alexshw Member

ביבי חזק רק מול פיצריות. העבדים שלו מריעים על כך.

Sent from my SM-S906E using Tapatalk

WhitRM ו-עומר אוהבים את זה.
  3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמובן שלעלות עם שופל על פיצריה זה לא הפתרון להכל והתאים למקרה הזה ספציפית אבל פתרונות יצירתיים לא חסרים. כשמדובר בקטינים תשתמש בקנסות מנהליים גבוהים מול ההורים, כשמדובר בצעירים תחסום בפניהם את האפשרות ללימודי השכלה גבוהה בישראל ועבודה במוסדות רשמיים של המדינה ואפשר להמשיך ולחשוב מחוץ לקופסא, עד עכשיו עסקנו בהכלה שמטרתה הייתה בואו לא נרגיז אותם כדי שלא יטבחו בנו בהמוניהם ובכן זה לא ממש הצליח.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  4. avdz7 Member

https://i.ibb.co/QPRQfgs/ZUKI.Xxx

לפחות הוא לא הזכיר באותה נשימה את הקורבנות הפלסטיניים המסכנים כמו כל הפופוליסטיים בשקל.

נערך לאחרונה ב: ‏13/10/23
    WhitRM, DRORIKO ו-עומר אוהבים את זה.
  5. yonmu Member

אני לגמרי לא מסכים. משברי פליטים זה דברים שקורים באופן כמעט תדיר.
    מלחמת אזרחים בסוריה - המוני פליטים. מלחמה באריתראה - המוני פליטים. רוסיה פולשת לאוקראינה - המוני פליטים.
    אם ממשלת ישראל תהיה חזקה - יווצר משבר פליטים בעזה שמי שיספוג אותו יהיו שאר מדינות ערב/אסלאם ואירופה.
    דברים כאלה קורים. השמאל הפרוגרסיבי אמנם אנטישמי, אבל הוא גם מטומטם מספיק כדי להכניס את דאעש לתוך ברלין.

אני לא מדבר על מהלך אקטיבי שבו ישראל מעמיסה 2 מליון איש ומורידה אותם בדרום אירופה.
    אני מדבר על המשך הלחץ הנוכחי (כמובן בשינויים קלים), למצב שבו ברור שאין לעזה סיכוי לקיים את עצמה. אז יהיו תרומות ויהיו משלחות, אבל בסוף תהיה הגירה מאסיבית החוצה. זה קרה בהרבה מאוד מקומות שלא נכנעו לכללים של הפרוגרסיביות המערבית (בין אם הצד החזק היה צודק או לא).

@Walkon הודעת גיבוי לישראל בשבוע שאחרי טבח כזה זה עדיין מעט מאוד.
    בארגונים שונים - הליגה האנגלית וליברפול ביניהם, אגב - אפשר לראות את הנרטיב הציבורי הכללי. אנשים מדברים על נפגעים משני הצדדים כשצד אחד שרף תינוקות של צד שני. אז נכון, גם במלחמה באוקראינה יש מתוחכמים שמצליחים לתמוך בפוטין, אבל אני לא חושב שאלה סדרי גודל דומים.
    אני מסכים שהכדורגלן הממוצע לא באמת מתענין בדברים כאלה, ואפילו בצדק מסוים. נראה בשבועות הקרובים אם הם יתחילו להתענין כדי להשפיע נגד ישראל. לצערי זה מה שאני חושב שיגיע.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  6. VAR Member

אני לא מצפה מנשיא של מדינה זרה לטאקט או לאמפתיה, הוא לא חבר שלי וגם לא של נתניהו (למרות כל הליקוקים של האחרון). אני מצפה ממנו לעשות את הדבר הנכון (עד כמה שאזרח של מדינה זרה יכול לצפות ממנו למשהו בכלל). והוא עשה המון דברים נכונים בקדנציה שלו, יותר מכל נשיא אמריקאי שהיה לפניו או אחריו ואגדיל ואומר - יותר מכל ראש ממשלה ישראלי לפחות ב30 השנים האחרונות.

אני יודע שהזיכרון שלנו מאוד קצר אבל בחייאת, זה היה עד לפני פחות מ3 שנים.
    אני מכיר המון אנשים שאוהבים גם את עצמם וגם את ישראל. זה שהוא נרקסיסט מגלומן (דברים שבאים לידי ביטוי במיוחד בתקופת בחירות) לא אומר דבר וחצי דבר על מידת אהדתו לישראל.

ועוד דבר - כשהוא "מפרגן" לאויב זה לא אומר כלום. בערך כמו שאני יודע לפרגן לבאיירן כשהיא דורסת את דורטמונד. לא הופך אותי לאוהד שלה או לתומך שלה, אלא פשוט לבן אדם שמחובר למציאות.

7. DRORIKO Member

גם בואו חבר'ה, גם אנחנו פרגנו פה לחמאס, מה שהם עשו בשבת זאת הפעולה הכי מתוחכמת שיש. תמיד תפסתי ממוחמד דף שועל, אבל אפילו אני לא הבנתי עד כמה. מסתבר שגם מערכת הבטחון.

8. alexshw Member

אחרי הפריצה לקפיטול הוא איבד כל לגיטיומיות. חוץ מזה הוא איש עסקים. בעת הזו צריכים פוליטיקאים טובים. מנהיגים.

Sent from my SM-S906E using Tapatalk

9. WhitRM Member

למי אכפת מגינוי של כדורגלן א/ב/ג, כאילו למישהו פה אכפת מזוועות שמתרחשות בעולם.
    מה שיותר חשוב זה שחארות כמו שופרסל ורמי לוי*(אם שכחתי מישהו, מוזמנים להגיד)אשר מעלים מחירים בשביל לעשות עלינו כמה שיותר רווח.

הם ביטלו מבצעים+מאז תחילת המלחמה ההכנסות שלהם גדלו פי 3.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

DRORIKO ו-אמיר ע אוהבים את זה.
  10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

יכול להיות שהמבצעים היו עד אחרי החגים. בדקתי באפליקציה, יש מבצעים חדשים לחברי מועדון. עושים סיפור מאיפה שאין סיפור. אם כבר, אז הבעיה זה אנשים היסטריים שבעידוד פיקוד העורף רוקנו מדפים.

11. WhitRM Member

יש לך בכל סופר ברגיל מבצעים לחברי מועדון+מבצעים רגילים, המבצעים הרגילים בוטלו.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

12. DRORIKO Member

אפשרות של חיזבאללה מפגיש אתרים אסטרטגים כמו חברת חשמל או מקורות היא לא אפשרות מופרכת, צריך להיערך בהתאם

13. VAR Member

הגיעה כבר השעה ששומעים לאנשים שלמדו דבר או שניים בחיים שלהם על איסלאם או שצריך יותר מ1300 הרוגים?

zivmay ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  14. DRORIKO Member

מה שהכי עצוב שהלקח לא נלמד. עדיין מתייחסים לאבו מאזן כאל פרטנר לגיטימי.

15. איזה_עפולאי Member

טראמם מדבר כל יום שעות ממש שעות בכל מיני ערוצים עצרות פגישות מדיה חברתית. ממה אתה מפחד? שים לינק לדבריו ונראה מה הוא באמת אמר שם.