אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. DRORIKO Member

אפס מי שעשה איתך. חתיכת אדיוט.

2. zivmay Member

נראה ששונאים אותה שנאת מוות או שמעריצים אותה כאילו היא מלכת המחשבות. אין באמצע עם הפרקליטה הזאת.

3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי אומר שהכל מהפוזיציה. אבל במקרה הזה דרוריקו הלך רחוק מדי עם השטחיות. ועם השתיקה שלו אחרי שהתברר כמה גרוע הוא יצא.

4. Bitcoin Member

מישהו ראה את הסרטון הזה של הארבעים דקות או ראה תיאור של מה שהיה שם?

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי, לא חושב שאזרחים צריכים לצפות בזה.
    משוכנע שזה עלול לעשות נזק אמיתי ומשמעותי לצופה.

צריך כמובן להשתמש בסרטון בערוצים הנכונים.
    מזכ״ל האו״ם האנטישמי צריך לראות את זה בלופ כל פעם שהוא מצייץ בטוויטר בעייני

אמיר ע אוהב/ת את זה.
  6. Bitcoin Member

אני אפילו לא רוצה לראות אבל אני כן לפחות רוצה תמליל של מה יש שם בדיוק.

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אסור להוציא את זה לציבור. תתחיל עכשיו להתמודד עם הצלקות הנפשיות של כל מי שיראה את זה, כולל ילדים שיגדלו עם התמונות האלה בראש?

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

זה סוג של עונש, הצפיה בסרט הזה.

9. טל. Member

יש לי קרוב שבעבר עשה שירות לאומי במכון לרפואה משפטית באבו כביר השתחרר לא מזמן והם ביקשו שיגיע שוב לסייע בגלל העומס.

הוא סיפר לי חלק מסיפורי הזוועה.
    צריך להבין שמדובר בנאצים. השואה התארכה ביום אחד. -אין דרך אחרת ואין מונחים אחרים לתאר את העניין.

דבר שני יש כרגע לא מעט אנשים שעובדים שם במכון, ונזקקים לטיפול פסיכולוגי בגלל העבודה שנחשפו אליה כעת.
    עכשיו צריך להבין. -זה לא אנשים כמוני וכמוכם... זה אנשים שממילא ב -"רגיל" תלויים אצלהם בסביבת עבודה כל מיני רגליים וידיים על חבלים, וכל מיני צנצנות מלאות בחלקי פנים של גופות.

אם אנשים כאלו שחשופים לסביבת עבודה שכזו ממילא ביום יום שלהם, מזדעזעים וזקוקים לליווי פסיכולוגי ותמיכה נפשית מקצועית, אז אפשר להבין על איזה סדר גודל של אירוע מדובר פה.

SerieA אוהב/ת את זה.
  10. Scouser Member

הוא פשוט פחדן. נפגש רק עם ראשי רשויות ואזרחים שלא יתנו לו בראש.
    אין לו טיפת אומץ להיפגש עם אנשי העוטף. פשוט כלומניק.

Bianconeri אוהב/ת את זה.
  11. alexshw Member

שלא יתנו לו כדור בראש.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. VAR Member

אם 100 ילדים הם מכשול כל כך גדול כדי להוריד חמאסניקים אז שיורידו אותם. אם אפשר להוריד חמאסניקים בלי להוריד ילדים, שלא יורידו אותם. אין לי מה להוסיף מעבר לזה כי אני לא הייתי בסיטואציה שלהם. אני סומך על שיקול הדעת של החיילים בשטח הרבה יותר משאני סומך על שיקול הדעת של ביבי או ביידן או כל אחד אחר שמטיף להם.
    זה אומר לעשות דה לגיטימציה לדת שלהם, לא דה הומניזציה לכל מי שבמקרה נולד מוסלמי.

אם למשל גרמניה תחליט שהיא אוסרת על קיום ברית מילה בשטחה אפשר יהיה לומר שזו רדיפה של הדת היהודית, אני אהיה בסדר גמור עם זה כי גרמניה היא לא מדינה יהודית וזכותה להחליט שמנהגים מסוימים לא לגיטימיים אצלה בחברה. גם לישראל יש זכות להחליט שהאיסלאם אינו לגיטימי בדיוק כפי שהחליטה שתנועת כ"ך לא לגיטימית.

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא זבל. פחדן חסר אנושיות. איך אנשים מסוגלים להמשיך לתמוך בחרא הזה.

14. VAR Member

הם לא יכולים להיות רופסים כי אין להם שום say בניהול המערכה הזאת. זה כמו שאני אגיד שאתה רופס כי אתה מגיב באייסוקר במקום להרוג חמאסניקים.

אתה חושב שסמוטריץ' שר אוצר גרוע או שבן גביר שר בט"פ גרוע - סבבה, זה שלך. לא קשור לדיון שאתה פתחת ושעוסק באירועי החודש האחרון.
    מגיב פה גם ל @Walkon
    הכוונה היא פחות לעשייה אלא יותר לדמות. אלכוהוליסט חסר תקנה שהעריץ את מוסולוני ונתפס בימים שלפני WW2 כפירומן מחרחר מלחמה. בדיעבד קל לומר שהוא אחת הדמויות החשובות בתולדות האנושות אבל יש בדיוק 0 סיכוי שלמישהו כמוהו לא היו שותים פה את הדם. לפני שהוכח שצדק לאורך כל הדרך הוא היה ממש מה שבן גביר היום.
    ביבי הוא לא איש ציונות דתית. אין צורך במפלגה של סמוטריץ' אם היא מעמידה בראשה מישהו מסוגו. אפי איתם הוא אכבר גבר, אבל אתה יכול להכניס למועדפים את ההודעה הזאת: היחס אליו בתקשורת יהיה זהה לחלוטין ליחס שמקבלים בן גביר וסמוטריץ' ובעקבותיו גם מידת הלגיטימציה שלו בציבור.

וכן, בנט. זה שהקים ממשלה עם מנסור עבאס ושלח את ביבי לאופוזיציה. איתם לא יעשה דבר כזה.

15. DRORIKO Member

למה אתה חושב שהם צילמו את זה? כדי לעשות לנו צלקות נפשיות. זה בדיוק ההגדרה של טרור.