אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. Bitcoin Member

יש לי איזה פוסט שאני מעתיק מחדש כל פעם שמדברים איתי על זה כי הקטע הוא שאנשים בו זמנית די מיודעים ובורים בקטע הזה, כאילו מצד אחד הם מבינים שבן גביר שר המשטרה וסמוטריץ' ביחד איתו וגילה גמליאל שרת המודיעין מצד שני הם חושבים (בהיגיון) שהאנשים האלה הרבה יותר בכירים ממה שהם ובטוחים שבן גביר מנהל את המלחמה או משהו.

2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

את עיקר המנדטים מביא ראש הרשימה. חוץ מזה אפשר להביא עוד שניים שלושה כוכבים, אבל ידוע ששיטת הגלקטיקוס לא עובדת. קשה לשלוט בסגל כזה. אז אחת מנוסה אבל לא מפונקת מתאימה לכל רשימה.

3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה היא שמחבלים אפשר לעצור ואפשר גם לחסל. אבל לכרות להם איברים? אהמ, זה נתפש כקצת פחות לגיטימי. שלא לומר - פשע מלחמה בוטה לאללה.

קרעי הוא לא הרע בסיפור. הוא הליצן בסיפור. כמו כמה וכמה מחבריו בממשלה המטומטמת בהיסטוריה.

4. DRORIKO Member

תסכים איתי שחיילי הנוחבא הם לא אנושיים. הם גם לא שייכים לבעלי החיים כי בעלי החיים הם לא סאדיסטים. נשארנו רק עם מפלצות. האם למפלצת יש זכויות?

5. DRORIKO Member

@אמיר ע
    ועזוב רגע את הדיון על זכויות אדם. למה לחברים שלך יש בעיה שקרעי רוצה לחתוך את הזין למחבלי הנוחבא? מה יש להם אמפטיה אליהם? כי אם כן אז אתה צריך להחליף חברים. בשיא הרצינות אני אומר לך.

6. Sturridge Member

הבוס שלה הוא הבעיה הכי קטנה שלך כרגע. יש לפחות 64 אנשים שצריך להקיא קודם.

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוץ מאשר לספק את יצר הסאדיזם של קרעי ושלך, מה יעזור לכרות להם איברים?

ובכל מקרה, אף אחד לא יכרות כלום לאף אחד. אז מה הקטע לדבר על כך?

העולם לא רואה את האפשרות של כריתת איברים לאנשים כלגיטימית ולא משנה מיהם אותם אנשים.

Cup of Tea אוהב/ת את זה.
  8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ממש לא. לביבי יש 64 מנדטים כי רוב הציבור לא רוצה את לפיד כראש ממשלה. מאוד לא רוצה.

9. alexshw Member

64 מנדטים זה בעיקר בגלל פלגנות במחנה של האופוזיציה הנוכחית אחרת סביר להניח לפיד היה ממשיך להיות ראש ממשלה זמני.

10. DRORIKO Member

אולי אצל שמאלנים כמוך הם נקראים אנשים. ראינו לאיפה הגישה הכל כך מוסרית שלכם הביאה אותנו.

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

תילחם בהם, תהרוג אותם, תעצור אותם ותכניס אותם לצינוק. הכל בסדר. הקטע של להתחיל לכרות להם חלק מהזין, זה ברמה של גנון - אבל גנון חולני ממש.

ולמה רק את הזין? אולי גם אצבעות, ידיים, רגליים? ואולי גם נתחיל להוריד להם איברים פנימיים לטובת השתלות לישראלים שצריכים אותם? יש איזשהו גבול?

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרוריקו
    אם אתה לא מבין מה הבעיה בכך ששר במדינה מציע ברצינות גמורה לחתוך להם את הזין יש לך בעיה מאוד קשה בהבנת המציאות ואולי גם בעיה במוסר.

הטיעון של ׳הם מפלצות׳ לא רלוונטי לאיך אנחנו צריכים לפעול

אתה חושב שחיילי צהל צריכים לאנוס נשים עזתיות?
    לשרוף תינוקות?

כבר דיברנו על זה אלף פעם, זה מתחיל לעייף.
    יש לנו צהל. צהל צריך להרוג כל מחבל שהוא רואה. היה ולא הרג אלא תפס - יש לנהוג בו כאסיר, עם כל המשמעויות של זה. אם יהיה פה עונש מוות למחבלים - אז בית המשפט יוכל לפסוק על כך.
    בכל מקרה לא יהיה עונש כריתת עורלות.

התבטאויות כאלה של דר בממשלה עושות נזק.
    הם מראות על טמטום, ילדותיות,חוסר הבנה קשה מאוד של המציאות ומה זה אומר השלכות ומעל הכל - מוסר בעייתי.

גם כל הטיעון של במזרח תיכון תתנהג כמו ערבי לא תופס פה.
    תהלום בהם בעוצמה. תחסל את אחרון החמאסניקים.
    מפה ועד לאנוס,לכרות איברים או כל דבר מעוות אחר - יש מרחק גדול

Cup of Tea ו-אמיר ע אוהבים את זה.
  13. DRORIKO Member

אתה עושה פה דמגוגיה. לא דיברתי על תינוקות ונשים אלא ספציפית על מחבלי הנוחבא. הדעת לא יכולה אפילו להעלות את העונש שהם אמורים לקבל.

ואם כבר נכנסו לשאלות על מוסר. ב-2014 מרוב שהיית מוסרי נמנעת מלהרוג ילדים בעזה. אותם ילדים 9 שנים אחר כך טבחו בישובי העוטף. וזה לא שלקחו ספציפית את הילדים ה"מצ'וגעים" וגידלו אותם להיות כח נוחבא, כל הילדים בעזה מפנטזים על לשחוט אותך. ככה מחנכים אותם מגיל 0, ולא רק בעזה ולא רק על ידי החמאס. זה עם שלם של נאצים. כשאתה בא להילחם בכאלה שאלות המוסר נמחקות. מול נאצים לא צריכים להיות כללי מוסר, בלי קשר לגילם או למינם. האם זה אומר שצריך לאנוס נשים פלסטיניות? לא. אבל בוא נגיד שלא הייתי מזיל דמעה אם היו מורידים פצצת אטום על עזה ומוחקים את כולה.

14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייחוס של מוסר הוא ביחס לעצמך ולערכים שלך(או לעם שלך) ולא ביחס לערכים של אחרים או מעשיהם.
    אני אדם חילוני מאוד, אבל דווקא בתנך זה מוגדר מאוד יפה.
    הקוד המוסרי בתנ״ך קובע איך עליך להתנהג - ללא קשר כמעט לאיך מתנהג האחר.
    תחשוב גם על מה אנחנו אומרים פה.
    הם לא מוסריים. למעשה ההגדרה שלהם כמפלצות היא כי אין להם את המוסר שלנו.

אז אני שואל אותך - אתה רוצה להפוך למפלצת כמוהם ולאבד את המוסר? תזכור שזה המוסר שלך ושל העם שלך - לא של אף אחד אחר.
    אין שום סתירה מוסרית בלנצח, להרוג את המחבלים ולייצר פה שקט ארוך טווח לבין זה שאין צורך להטיל מומים או לאנוס ולבזוז.

אתה אומר הילדים של פעם זה המחבלים של היום - אני מסכים איתך ומוסיף שאלה:
    - מי איפשר להם לגדול להיות מחבלים במדיניות הכלה?
    - מי נתן להם כסף למנהרות, לנשק ולהכשרות שהפכו אותם למחבלים שהם?
    - מי הפקיר את תושבי הדרום ואפשר להם לפרוץ בקלות את הגדר?

אין לי ספק מה המוטיבציה שלהם. אני מצפה שאנחנו נדע להגן על עצמנו ונייצר שקט ארוך טווח.
    אני לא מאמין שלהרוג את כולם זה הפתרון לשקט הזה. השאלות למעלה מבליטות את זה בעייני

אמיר ע אוהב/ת את זה.
  15. Lebron Member

על זה אין לי ויכוח איתך (אם כי ברור שלא כולם לא יהיו בכנסת הבאה).

אבל לפיד הוא לא סוג הפוליטקאים שאנחנו צריכים.
    נרקיסיסט גורו שבנה מיני כת שמתפקד כדיקטטור כל יכול במפלגה שלו, שמרכיב רשימה לכנסת על סמך נאמנות אישית. העמדות שלו משתנות בהתאם למה שמתאים לו באותו רגע.
    ביבי מעלי אקספרס (כי לביבי בכל זאת יש אינטלקט) עם אלקטורט אחר.

אחד הסיבות העיקריות לשלטון רב השנים של נתניהו זה שאנשים כמוהו ועוד כמה חיוורים תבוסתנים כמו בוז'י ולבני היו היריבים שלו.

צריך דם חדש במערכת הפוליטית. הדמויות הדומיננטיות בעשור האחרון הם חלק מהבעיה והרמה הנמוכה של חברי הכנסת זה בגלל תרבות פוליטית קלוקלת.
    כדי שזה ישתנה צריכים ריסטרט רציני למערכת הזו.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 2, אורחים: 100)

1. hbs7