אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. MaxAaRons Member

אתה הפגנת נגד ממשלת השינוי?
    לא ענית לשאלה.

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כל הזמן מדברים על מה תהיה התגובה של חיזבאללה ואירן ואם זה יגרור למלחמה כוללת או לא.
    אבל בוא נגיד שזה לא יגרור. מה השלב הבא? יש תוכנית כלשהי?
    כאילו זה שממשיכים עם החמאס בדרום ועם זה שכל הצפון נטוש זה כבר לגיטימי לחזור לסיטואציה הזאת? מתי למעשה הממשלה אומרת די ומתחילה לתקוף בדרום לבנון במחיר אשר יהיה כי אי אפשר להמשיך עם הדבר הזה לנצח?

3. italiano Member

אני לא רואה שום הבדל בין לפרוץ לבסיס, לפרוץ לתחנת משטרה, לפרוץ(כוונה וניסיון) למעון ראש הממשלה או לחסום כביש ראשי במדינת ישראל.

אנרכיה זאת אנרכיה. ויש כתובת אחת בלבד.

YYY ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  4. italiano Member

לא היה צורך. הייתה ממשלה נפלאה שעבדה בשביל הציבור.

5. italiano Member

מתי שחיזבאללה ירה למרכז בארץ.

6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@MaxAaRons
    לא הפגנתי נגד ממשלת השינוי, אז?
    אפשר להמשיך לשחק במשחק הזה לנצח, אני לא בתחרות עם אנשים מהפורום מי יותר פעיל פוליטית.
    אני בטח לא.

גם אתה כנראה לא מסוגל להתייחס לטיעון ענייני, נעלב כמו ילד קטן וכותב חזרה אבל מה עם ההוא ומה עם ההיא.
    איטליאנו גם אוהב להוסיף ׳אפס מודעות׳ כאילו זה הסטיקר שלו בבחירות.

אתה אוהב את מה שקורה בצפון? אתה חושב שזה מצב תקין? אתה חושב שהממשלה מתפקדת כראוי?

7. italiano Member

אחד מהלוחמים שאיבטח את המחבלים בשדה תימן הגיע לראיון בפטריוטים.
    כשעה לאחר מכן הוא הודח משירות מילואים.

8. italiano Member

אתה שוב לא מבין.
    לא מגיבים לך עניינית כי אתה אדם לא ענייני. ככה פשוט.

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני כמה חודשים הוא אמר אצל נדב פרי שהפתרון האסטרטגי או משהו כזה במערכה מול איראן הוא להקים מדינה פלשטינית ביו"ש.
    כן, הפתרון מול מדינה שהטקטיקה החכמה שלה מולנו הייתה להקים טבעת חנק של ישויות טרור שיתישו אותנו ויעשו בשבילם את העבודה היא לתת להם שטח גבוה ורחב שמשקיף על כל מישור החוף וירושלים כדי לסיים את העבודה.

אין סתום כזה באמת כמו "הדמוקרט" על מדים שרוצה לחנך מחדש את בני הציונות הדתית.
    כמו שכבר אמרתי אין עוד מדינה בעולם שבה בינוניים כמו יאיר גולן יזכו לכזה מעמד לכן אף פעם אל תקחו את האיומים שלהם על עזיבה ברצינות, הם צריכים אתכם יותר ממה שאתם צריכים אותם.

DRORIKO ו-MaxAaRons אוהבים את זה.
  10. MaxAaRons Member

אני כבר כמה פעמים אמרתי לך ואתה התעלמת ממני (לא פלא).
    מתי תבין שזה המחיר של "החלום הציוני-שמאלני-כוזרי"?
    התיישבת בשטח של שבטים עם אינטליגנציה של ימי הביניים שרק רוצים למחוק אותך וטובחים בך עקב ההתיישבות שלך למעלה מ120 שנה (!).
    תושבי הצפון לא חיים בשוויץ ותושבי הדרום לא חיים בפיג'י.
    בגבול הקרוב אליהם יש מיליוני מוסלמים רדיקלים מסוכנים שרוצים למחוק אותם.
    לא מתאים להם ? יש מרכז הארץ ושפלה , אין כסף ? יש נתב"ג.

הממשלה הכושלת (לא ציני) לא יכולה לתקוף בינתיים והיא דוחה את החזית הנוספת הבלתי נמנעת.
    ביאנקונרי אני שוב מתפלא עליך כי אתה בנאדם באמת אינטליגנטי.
    מה יש לך כוח אדם בלתי מוגבל בשביל לנהל 2 חזיתות ???
    תושבי הצפון יחכו עד שיחזרו לביתם בבטחה - זה המחיר של לחיות אצלכם במדינה.
    לא יקרה כלום אם ישארו מפונים - מדינת ישראל במצב חירום.
    ****אתה צריך להיות מעודד שלפחות הצבא ערוך לחזית הצפונית ,שזה בהחלט שיפור על הפארסה טרום 7.10 בדרום.

11. Lebron Member

אני לא תופס מיאיר גולן בכלל, אבל בוא, הכנסת בכלל והקואליציה בפרט לא מורכבת מענקים אינטלקטואלים עם כל הכבוד.
    אלי כהן וישראל כץ כשרי חוץ זה לא בינוניות? מירי רגב כשרת תחבורה זה לא בינוניות? ואני עוד עדין.

Bitcoin אוהב/ת את זה.
  12. alexshw Member

מירי רגב זה השתרמטות

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@MaxAaRons

אנסה לענות בנקודות, יותר ברור וקל לדעתי.
    1. הערבים רוצים להשמיד אותנו - זו עובדה מבחינתי. אנחנו מסכימים על זה ב100 אחוז. אגיד יותר מזה - הערבים המוסלמים לא שונאים אותנו אישית, אם היו פה איטלקים עם הותיקן שלהם בירושלים גם אותם הם היו מנסים להשמיד ולאנוס באותה צורה. זה מי שהם, זו האידיולוגיה שלהם וכל נסיון לצייר מסביב לזה משהו אחר רק מוריד מרמת הבעיה והרשע שקיימות באיסלם.
    2. בהמשך לנק׳ 1 - אנחנו אכן לא בשוויץ. אין ספק שלשבת פה במדינת ישראל מביא איתו משמעויות בטחוניות כבדות ואי אפשר לנצח 100 אחוז מהפעמים. השאלה היא האם לא יכולנו לעשות יותר(אפילו רק מה7.10 עד עכשיו, לא מדבר על לפני כרגע)? האם כרגע אין ביכולתנו לעשות יותר?
    יותר עבור עצמנו כמובן.
    3. הביקורת שלי נובעת מ2 הנק׳ האלו. אני לא מצפה מהערבים שיאהבו אותי, ואני לא מצפה מאף אחד שיאהב אותם או ינסה לעשות איתם שלום. אני מקווה שלא ינסו כי זו אשליה. על כן אני מצפה שההבנה של נקודה 1 תהיה אצל הממשלה שאמורה לשמור על המפעל הציוני, ושאותה ממשלה תגיב ותתנהל בהתאם. הביקורת שלי היא שזה לא קורה, ושהממשלה הזו פשוט פושעת בתפקידה - זה הכל.

אגב יש זן חדש של מוסלמים, כזה שזהב, מכוניות וזונות ממזרח אירופה יותר חשובות לו מהדת. העשירים של המפרץ מוסלמים מבחוץ אבל חיים בארמונות ומחזיקים אוקראיניות ומכוניות. הכסף השחית אותם והרחיק אותם מהדת והאידיולוגיה שלהם. לנו זה לא רע כמובן, זה אינטרס שאפשר לנצל. לא כל אחד ניתן לשחד בשפע מערבי, רובם אינם מעוניינים בו באמת כפי שאנחנו רואים בבעיית ההגירה באירופה. זו הטעות הבסיסית של המערב - אם ניתן להם שפע, הם יזנחו את הגיהאד. זה שקר

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו התשובה שלך אבל הליכוד? אוקיי...תשובה קצת נוביקית שמתחננת לליטוף אבל בסדר.

יאיר גולן עסוק בלהשמיץ ולבטל במקרה הטוב את כל מי שחושב אחרת ממנו ובמקרה הרע הוא רוצה לחנך אותם מחדש ואז כשהוא פותח את הפה אתה מגלה שמבחינת שכל ישר וניתוח המציאות כמו שהיא הוא לא מתעלה על הזקנה הרוסיה או המרוקאית מהקומה הרביעית בדיור עמידר בשדרות.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  15. Lebron Member

תשובה שמתחננת לליטוף? ממי בדיוק? חחח איזה שבטי אתה. כל הזמן ה"אנחנו והם" הזה. מעייף.

יאיר גולן אידיוט, מעולם לא הצבעתי לו ואין לי שום כוונה אי פעם להצביע לו. זה לא סותר את העובדה שגם האנשים שאתה הצבעת אליהם (כן זה כולל את בן גביר וחבריו), הם אידיוטים ותת רמה.

למה היה לי חשוב לציין את זה? כי אם חשוב לך להתלונן על הבינוניות, הטיפשות והפלגנות של יאיר גולן, שעומד בראש מפלגה בינונית מינוס ואפילו לא חבר כנסת, אבל אתה הצבעת לאידיוטים, פלגנים וטיפשים לא פחות ממנו, שהם אשכרה הממשלה, אז לי חשוב לציין שאלו שבשלטון הם תת רמה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/8/24
    Jese, LFC-Gerrard1 ו-Bitcoin אוהבים את זה.