אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. SerieA Il Capitano

אז בעצם @italiano מה שאתה אומר שצריך להקים מיליציות יהודיות שאחרי כל פיגוע (או בלעדיו) ייכנסו לכפרים ערביים, יבצעו לינץ׳ בתושבים, ויאנסו ילדות?

זה מה שזה אומר לדבר ערבית.

לא יודע מה איתך, אני לא תומך בזה.

2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מי שרוצה שזה יקרה זה סטאריג'. כי איזה כייף אחר כך לבוא לפורום ולחגוג על "פלסטינים יהודים".

3. italiano Member

נו באמת.
    לא שווה תגובה.

4. italiano Member

5. Bitcoin Member

הטענה היא שזה רק נגד הודעות שמסיתות לאלימות אבל אני לא מבין למה אין כבר חוק נגד הודעות כאלה מלפני?

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

תתעמק קצת. באנגליה אסור אפילו לדווח על אלימות מוסלמים.

7. Bitcoin Member

ההבנה שלי היא לא שאסור אלא שפשוט האכיפה בררנית לגמרי. וזה לא קשור למה ששאלתי אז ההתנשאות שלך סתם מוציאה אותך אדיוט

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבין שלא למדתם בשיעורי היסטוריה על פעולות התגמול של מפא"י כנגד פורעים ערבים.
    וזה קרה בתקופה ששטח מדינת ישראל הריבונית היה קטן בהרבה, המדינה הייתה לכאורה צבאית חלשה יותר בסטנדרטים המודרניים ואלה שהובילו את פעולות התגמול לא היו חומים ולא היה להם גוזמבות אז קצת קשה יותר להצביע עליהם כמו יודנראט ולצעוק פלסטינים.

אז לא אף אחד לא רוצה שיאנסו ילדות אבל תשאל את עצמך למה כשאנחנו הרוב פה יש שלטים לפני שטחי A שמזהירים יהודים מכניסה כאילו זה שילוט בשמורת טבע בפלורידה שמזהירה מבקרים מלהיכנס לאגם שורץ תנינים ולמה הגדר בין בת חפר לטול כרם נועדה כדי להגן על תושבי בת חפר מאנשי טול כרם ולא להפך. אולי זה קשור לתהליכים שעברנו כחברה והפכנו לחברה מערבית שוחרת שלום ואולי זה קשור לכך שאיבדנו קולקטיבית את תחושת הצדק, כשיהודי פוגע בערבי ככה סתם הוא מנוול מתנחבל, כשערבי פוגע ביהודי ככה סתם אנחנו מחפשים את המניע, לב שבור, כישלון במבחני הבגרות, ריב עם האבא על נרגילה, בעיה נפשית וכן הלאה.

9. Bitcoin Member

אתה מייצר לעצמך אויבים בראש. אני מעריך שרוב האנשים שכותבים פה מקבלים לגמרי את מה שאתה אומר בין השורות על ערבים (שהם מחבלים מנוולים). אני לא מוכן אבל לקבל את הרעיון שבגלל שאין סימטריה זה מצדיק את הפעולות של המתנחלים. זה לא מצדיק. יש צבא, יש משטרה, וזה התפקיד שלהם. נקודה. זה בכלל לא משנה האם ההצדקות של הפלסטינים למעשים הזוועתיים שלהם נכונות או לא, המעשים שלהם לא מקובלים נקודה. אני מקווה שאנחנו מסכימים על זה שגם אם כל השקרים שלהם על ישראל היו נכונים זה עדיין לא מצדיק את הטרור שלהם.

אבל אם אנחנו מסכימים על זה, אני לא מבין למה אנחנו לא מסכימים גם בנוגע ליהודים שעוברים על החוק

10. VAR Member

מה שאני תומך בו או לא, בקושי רלוונטי לנושא. הטענה היא שכאשר נירמלנו בעידוד התקשורת ובג"צ את התחושה בקרב יהודים שדמם מותר ושהניראות בעיני הגויים חשובה יותר מהביטחון האישי שלהם - אובדן צלם אנוש הוא התוצאה היחידה שניתן לצפות לה. כמו שיהודים בגטאות ירדו מאוד נמוך כדי לאכול לחם.

כשתפנים שבעיניי ובעיני אנשים כמוני איסלאם = נאציזם (באמת שאין שום הבדל) אתה תבין גם את התגובות הנגזרות מכך. כי על ילדי הנאצים והבריאות הפרוקטולוגית של חיילי הSS אתה לא היית מרחם.

11. SerieA Il Capitano

@Nigel de Jong
    מכיר את פעולות התגמול. לא צריך הרצאות על מאיר הר ציון.

לא, אנחנו לא. רובנו לא, לפחות.

@VAR
    זה לא עניין של רחמים על הערבים. זו שאלה האם אתה מעוניין לנרמל פעולות כאלה של יהודים.

12. avicii Member

בתקופת הממשלה הקודמת, לגורמי הביטחון היו שלל הסברים חמודים מאוד למה ניסו לרצוח ישראלים. ילדה בת 16 דקרה ישראלית והתירוץ שהוציאו הוא שאבא שלה לא הרשה לעשן נרגילה.
    מה שבפורום חושבים זה לא רלוונטי. אם זה מה שהאנשים שאמונים על בטחוננו חושבים כשהם רואים פגיעה בישראלים, אז יש פה בעיה חמורה.

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנשים צריכים להבין כמה דברים פשוטים:
    1. סימטריה לא שווה צדק. זה נכון גם כשהעולם מתלונן על כמות ההרוגים בעזה וגם כשמצדיקים אונס ומעשי סדום במחבל בודד.
    2. כדי לנצח לא צריך לעשות את מה שהם עושים. לא צריך לקדש את המוות, לא צריך לאנוס ולא צריך להתעלל. יש צבא חזק בדיוק בשביל לנצח באמת ולא בכאילו. המשוואה צריכה להתהפך באזורים האסטרטגיים ולא במישורים הלא רלוונטים של התעללות בנוחבה אחד או אחר. מי שמדבר על שפה במזרח התיכון צריך בעיקר להתלונן על זה שבלבנון עדיין יש חשמל ומים זורמים. ההכנעה הצבאית צריכה להיות חד משמעית וזה לא סותר את המוסר.
    3. מוסר וערכים, בטח אלו שמקדשים חיים , זה הדבר עבורו אנשים יוצאים לצבא. על מה מגן לוחם? אם הייתה פה מדינה ערבית או אחת שמתנהלת כמו מדינה ערבית אף אחד לא היה רוצה להגן עליה. מוסר הוא לא יחסי, הוא אישי. יש לנו ערכים, אנחנו צריכים להיות גאים בהם. ערכים של קדושת החיים לא אומר חולשה. זה אומר שאלימות היא פתרון רק כשצריך. במקרה של המוסלמים - בהחלט צריך.
    4. הכרעה - מי שחושב שמחבל ששמו לו פלאפון בתחת הוא מסר חזק יותר מהפצצה בביירות או השטחה של עזה לא מבין את העניין. ברמה הפרקטית - מה מוביל לנצחון, ומה מוביל לשפל?

אין מה להגן על חייל, גם אם הוא לוחם, אם הוא פעל בניגוד חמור לפקודות הצבא. פשוט ככה.
    אין מה לעודד מעשי סדום בנוחבות. שממשלת ישראל תעשה תיקון לעונש מוות או שתעביר אותם בעסקה או לא יודע מה - אבל שהממשלה תחליט.

מדינת ישראל תלויה באמריקאים, וזו בעיה, כי הדבר הנכון הוא להגיד לחולד מביירות שיש לו יממה להתפרק מנשקו או שנפרק אותו אנחנו. בתום הזמן לבנון צריכה להיות ללא אף תשתית של מדינה. בלי תקשורת, בלי מים, בלי חשמל, בלי ביוב ובלי גז. איראן צריכה להשאר במצב דומה במידה ותחליט לאיים בהתערבות, אפילו בלי התערבות ממשית.

המחשבה שטלפון בתחת של מחבל = נצחון היא הזויה. לא רק ערכית ומוסרית, אלא גם מציאותית.
    הפצצה של חיל אוויר > טלפון בתחת . מבינים?

מלחמה פנימית היא סיכון אמיתי, וצריך לשים גבולות. הגיע הזמן להפסיק לגמרי עם חסימות כבישים, הגיע הזמן לנקוט ביד קשה(בעיקר משפטית) מול מי שפורץ לבסיסים.

LFC-Gerrard1 ו-Bitcoin אוהבים את זה.
  14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רואה איך קופצים פה עם קצף בפה בכל פעם שיש חשד קטן שיהודים פגעו בערבים עם תיאוריות שלמות, אפרופו אויבים בראש.
    תשאלו את עצמכם מה מעורר בכם כזו שמחה שיש חשד שיהודי פגע בערבי, התעוררות של ממש, בפנדל של דגו בגמר 2008 לא הגעתי לתחושות כאלה. למשל הסיפור בשדה תימן שמסתמן כעלילת דם של ממש כנגד המילואימניקים שהפכה לעלילת דם כנגד כל המדינה הודות להדלפה החכמה של הסרטון הערוך. וגם כשיש אלימות ממשית לרוב יש סיפור ואירוע שהוביל למעשה אבל כמו שכתבתי אנחנו מחפשים תירוצים וסיבות למעשה כשמדובר בערבי שפוגע ביהודי וכשמדובר ביהודי שפוגע בערבי מתחילים לסקר ולדבר על האירוע משלב המסקנות, התנהגות קצת יהודונית אם תשאל אותי.

ולא אני לא בעד להכות ולהציק לערבים סתם ככה ובמציאות הישראלית ב99.9% מהזמן ערבים מסתובבים בערים יהודיות ללא חשש וללא הפרעה אז זה לא נושא לדיון אפילו גם אם יש אירוע חריג פעם בהמון זמן. אם הייתי רוצה לראות משהו בסגנון "נקמות דם" של יהודים בערבים שביצעו פשע נורא? שאלה טובה, במקום שבו אין חוק ואין צדק זה יכול לעזור ולהוסיף לתחושת הביטחון האישית.

15. VAR Member

אני לא יכול לנרמל שום דבר בכוחות עצמי. הקולקטיב מנרמל. בינתיים, הודות לכנופיית שלטון החוק מה שמנורמל במדינה שהבטיחה never again ולא קיימה הוא שדם יהודי הינו הפקר ושלקיחת החוק לידיים מותרת רק לצד אחד (רמז: לא ליהודי ששכל את בנו ושבנותיו נאנסו ו/או נרצחו). אז מה בדיוק אתה רוצה ממני?

אם כל כך חשוב לך לדעת איפה עובר הגבול שלי - אז (בהנחה שהייתה לי הזדמנות) אני לא הייתי פוגע פיזית בנשים ובילדים אבל בהחלט הייתי מתעלל במחבלי נוחבה (לאו דווקא בעזרת דחיפת מקל). אצל אנשים אחרים (שייתכן וחוו שכול, בניגוד אליי) אולי הגבול נמצא כמה ס"מ לכאן או לשם. לא שופט אותם. יש מעט מאוד דברים לא כשרים כשאתה נלחם נגד נאצים.

נערך לאחרונה ב: ‏11/8/24

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 10)

1. DRORIKO