אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. Bitcoin Member

אתה יכול בבקשה לספק לי איזשהן הוכחות לקשקושי קרן וקסנר שלך?

2. SerieA Il Capitano

3. DRORIKO Member

קודם תשאל את עצמך למה אלוף שפיקד על אלפי לוחמים צריך קורס במנהיגות. משם נתקדם.

4. Bitcoin Member

קודם תשאל את עצמך למה יש דולפינים בים האדום /למה יש כל כך הרבה יהודים בהוליווד/ למה הדגל לא זז בתמונות אחרי זה נתקדם

5. italiano Member

אתה לא רואה למי אתה מגיב?
    חבל על האנרגיה.

6. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע מה בדיוק קורה שם ואיזה מידע הם מקבלים, אבל בעצם אתה אומר שיש אנשים שהם כל כך טובים ומנוסים שכבר אין משהו חדש או נוסף שהם יכולים ללמוד?

7. DRORIKO Member

ואת המשהו החדש הזה הם קיבלו בהארוורד? שקרן וקסנר בעצמה ניתקה את הקשרים איתה.

8. Roma מנהלים

רק חבל ששכחת לציין שזה ידיעה שפורסמה בעיתון הארץ שלא ידועים באמינות שלהם, כנראה שזה פרי דמיונו של הכתב.

כמובן שאני לא אתנגד.

9. טל. Member

שים לב ש @Bitcoin לא מסוגל לענות על שאלות פשוטות וישירות.
    כל פעם שמעמתים אותו עם אחת כזו, הוא עונה בשאלה משלו. -בד"כ בניחוח ציני או עוקצני.
    (ציני ועוקצני ברמת "דולפינים בים האדום"... כן?)

כאילו שזה מפלט.
    כאילו שכולם מסביב לא מרגישים שהוא פשוט לא מסוגל להפיק לשאלה שלך תשובה שמחזיקה מים.

*קרן וקסנר היא עמותה שעוסקת בחינוך הכשרה והתווית דרך/הקניית ערכים.
    *קרן וקסנר היא מוסד בעל אג'נדה פוליטית מדינית ברורה מאוד... אותה היא משלבת בקורסים ההכשרה והחינוך הנ"ל.
    *בוגרי תוכניות ההכשרה של קרן וקסנר הם שמות מפורסמים. וכולנו רואים מה הדעות שהם מציגים כשהם מוזמנים לכתוב טורי דעה או להופיע באולפני הטלויזיה השונים.

כל אלו הן עובדות.
    אני לא מבין על מה הדיון בכלל.

Roma ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  10. DRORIKO Member

עזוב אותך איש מסכן

11. טל. Member

לעזוב אותם בשקט זה לא כזה פשוט. האמת, זו הבעיה הגדולה ביותר של דורנו. איך מתמודדים איתם?
    מה הפיתרון?

שים לב כל פעם שהם מתעוררים עם האמוק שלהם, והטירוף הזה שאוחז בהם: בהתחלה עוזבים אותם בשקט, מתוך תקווה שזה יגווע לבד...

אבל זה לא גווע. האמוק רק מתעצם. הטירוף רק גדל.

-מאידך, אם אתה עונה להם או מגיב להם בתגובת נגד: גם האמוק והטירוף שלהם מתעצם. אפילו יותר... כי ההתנגדות שלך מתדלקת אותם. היא מתדלקת את הטירוף שלהם.

12. Bitcoin Member

אתם חבורה ממש עלובה שכל מה שיש לה להציע אפשר לסכם ב"הכול עובר אליך וקקה בידיך" טוב שלא אמרתם חתול השתין עליך.

אתה לא יודע דבר וחצי דבר עליי אתה רק יודע לבלבל את המוח ולקשקש, לכתוב מגילות שלא מובילות לכלום שכולן מסתכמות ב"צריך להיות מחבלים כי כסף זה לא חשוב" או שיט כזה והכי גרוע אתה מתנהג כאילו אתה פה לחנך מישהו. בקיצור תתבגר.

לגבי קרן וקסנר, ממה שאני מבין ועוד לא ראיתי שום הוכחות לצד השני חוץ מציטוטים של יאיר נתניהו זה קרן שלא מכשירה אף אחד אלא נותנת מלגות. אבל תמשיכו עם הקונספירציות המטומטמות שלכם

LFC-Gerrard1, אמיר ע ו-Lebron אוהבים את זה.
  13. טל. Member

@Bitcoin
    חתולים, דולפינים, קקה, השתין.

אתה בהתקף אמוק. והיחיד פה שמנבל את הפה זה אתה.
    כשמעמתים אותך עם עובדות, עונים לך, מגיבים לך, לוחצים אותך לפינה: אתה מגיב בהתקף אמוק. זה רק מתדלק אותך יותר.

ראה ציטוטי להלן. זה דפוס חוזר של רבים מהמחנה שלך כאמור.

-המטרה של קרן וקסנר היא לייצר השפעה והטמעה של ערכים מסויימים ושל אג'נדות מסויימות.
    המטרה היא להטמיע את זה בבכירים. בדרג הניהול והפיקוד.
    אשכרה "השתלה של קונספציה" מסויימת (לא משנה כרגע בכלל מה היא) באופן רוחבי בדרגי קצונה והנהגה. -באמצעות תוכניות לימוד מסויימות מאוד, שמועברות במוסדות לימוד מסויימים מאוד... כאלו שבהם כיום סטודנטים ישראלים ויהודים מפחדים ללכת במסדרונות. אגב.

-ולראייה כל הבוגרים בפועל, שהם "העתק הדבק" אחד של השני... מחזיקים באותה אג'נדה. מחזיקם באותה השקפה. מתבטאים באותו כיוון.
    כמה מקרים אם בכלל אתה יכול למנות של חילוקי דעות פומביים בין בוגרי התוכנית?

אם היית טיפ טיפה "דמוקרטי" כמו שאתה טוען שאתה. ומעריך פלורליזם/ ושוק חופשי של דעות: היית משקשק ונתעב מהרעיון הזה.

-------------------------------------------------
    המטרה שלי היא לא לחנך אותך. מה שהשביעי באוקטובר לא חינך ולא לימד, בטח אני לא אחנך. ולא אלמד.

Roma ו-italiano אוהבים את זה.
  14. Scouser Member

לא יודע, אם זה היה כל כך "ברור", יאיר נתניהו לא היה משלם להם ומפרסם התנצלות.
    הסדר גישור בין יאיר נתניהו לקרן "וקסנר": ימחק את ציוציו ויתנצל | כלכליסט

אני גם חושב שתוכנית לימודים, יוקרתית ככל שתהיה, לא תשטוף את המוח של אנשים בוגרים עם ניסיון רב.

אבל זה תמיד קל ונוח למצוא איזה גורם עלום ולהאשים אותו בהכל. לדעתי יש הסברים הרבה יותר הגיוניים למה צמרת הצבא, לרוב, עם עמדות די דומות (וזה לא דברים טובים על ראשי הצבא, למשל חונטת הצנחנים).

Bitcoin ו-LFC-Gerrard1 אוהבים את זה.
  15. Roma מנהלים

לפעמים שאתה עומד מול כוח חזק ממך אז אתה מתנצל ועושה הסדר גישור, זה לא אומר שאתה לא צודק. תביעות השתקה קוראים לזה, בטח במערכת משפט רקובה כמו ישראל.

צמרת הצבאית בדיחה, כל קצין וחייל בדרג הנמוך שעבד אתם יגיד לך זאת, אז להיות מופתע שהם שטופי מח? זה ממש לא מפתיע אותי, מזמן איבדו כל ערך שגדלו עליו. מי שלא איבד את הערכים ולא עבר "התאמה" לא מקודם. מצטייני צוק איתן מגיעים היום בתור מילואימניקים ולא בתור כחלק מהמטכ"ל.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 2, אורחים: 8)

1. Bitcoin