אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. טל. Member

סביר להניח שלהתקבל לתוכנית מלכתחילה אתה צריך להיות בעל אג'נדה מסויימת מלכתחילה.
    ורצון להשתתף בה... בבחינת ''לא לחינם הלך העורב אצל הזרזיר''.

בכל מקרה. לא מדובר רק בצמרת הצבא זרועות הביטחון. אלא גם נושאי משרה בתפקידי ניהול והנהגה במגזרים ממשלתיים אחרים.

ואת כל בוגרי התוכנית אתה רואה בסוף באותן רשימות. הם באותן הפגנות. חותמים באותן עצומות, מחזיקים באותן דעות.

כאמור אני מאוד אשמח לתיעוד של ויכוח או בוגרים שונים שעומדים משני צידי המתרס בעניין מדיני בטחוני חברתי כזה או אחר. בוודאי בעניין פוליטי.

רק להבהיר:
    הייתי מתנגד לתוכנית כזו גם אם היא היתה מנחילה ערכים ותפיסות הפוכות/זהות לשלי.

בדיוק כמו שכתבתי בזמנו שזה טירוף למנות תל אביבי ''שמאלני'' שמשפחתו נטועה בעולם התל אביבי הבוהמייני כמו חליווה לראש אמ''ן.
    אבל גם הייתי מתנגד למנות איזה כיפה סרוגה מיצהר לתפקיד הזה.

זה לא בריא שבדרג מקצועי של ניהול והערכות מצב - כולם יהיה העתקים אחד של השני.
    או שהקודקוד הבודד יהיה מאה אחוז נושא דגל/שייך לקונספציה מסויימת.

בדרגי ביצוע עוד אפשר לטעון שהומוגניות זה לא מזיק.
    אבל ממש לא בדרגי הערכות מצב וקבלת החלטות.

נערך לאחרונה ב: ‏11/9/24
  2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

"אתה נורמלי?!": ריב הצעקות של בן גביר וסמוטריץ' בדיון על מצוקת הכליאה

על זה בדיוק אני מדבר כשאני אומר שבתי המשפט כאן הם אולי לפעמים יוצרים בעיות, אולי מקשים על תהליכים, אבל ככה ניראים הפוליטיקאים שלנו.
    אפס הכנה מראש, רבים ביניהם, כל דיון רציני איפשהו נעצר באמצע.
    וכמובן זה לא רק הם. זה בהמון מקומות. מגיע שר תחבורה, לדוגמא, לא בודק נתונים מה היה לפני שינוי X, מה קרה אחריו, יש שיפור/ אין שיפור. יאללה בוא נעשה הפוך מקודמיי.
    אני כבר לא מדבר על זה שנותנים למשהו להיות שר על משהו, עד שהוא לומד את תפקידו והנתונים לוקח לו מעל שנה, ואז אחרי חצי שנה עושים "רוטציה" והוא מתחלף עם שר אחר.

אין ספק שצריך להיות פוליטיקאי בארץ שלנו כדי להזיז דברים, אי אפשר רק אנשי מקצוע, אבל אצלנו זה 90% פוליטיקה והיתר אולי מקצועי.

Bitcoin, LFC-Gerrard1 ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  3. DRORIKO Member

שיסגרו את המשרדים המיותרים, למה לקצץ במשרד לבטחון פנים

4. Roma מנהלים

https://x.com/lidorudi2407/status/1834181062647275599

https://x.com/meravhgag/status/1834182526539035052

סיפורים מרתיחים את הדם.

א. רוצחים לא מקבלים את העונש שלהם. מערכת אכיפת החוק פשוט עלובה. אולי אם היה רוצח בן של שופט\ח"כ\במאי מפורסם היה עונש ראוי.

ב. מחבל מקבל טיפול רפואי בזמן שיש הלוויה לנרצח. איבדנו את זה. מחבל לא צריך לקבל טיפול רפואי, בוודאי לא במרכז רפואי עם אזרחים ישראלים. מחבל צריך להיחקר אם יש צורך ביטחוני ואם לא לקבל כדור ראש או למות מפצעיו תוך כדי השגחה.
    ווין ווין סיטואשיין קלאסי - גם לא נצטרך לשחרר אותו בעתיד בעסקה מופקרת, לא נצטרך לממן את השהות בבתי המלון בישראל שנקראים כלא ונשמור את הגופה לשימוש עתידי.

5. DRORIKO Member

@Roma
    אין ספק שהיתה כאן עבודה מרושלת של הפרקליטות, אבל בדרך כלל רוצחים כן מקבלים מאסר עולם.

6. DRORIKO Member

7. DRORIKO Member

https://x.com/MatanKahana/status/1833899584328003992

קודם שבמפלגה שלך תהיה אחדות. מה שקורה בפועל זה שאתה הולך לערוץ 14 לספר שאתה נגד מדינה פלסטינית בזמן שיו״ר המפלגה שלך הולך לכנס של השמאל לספר שהוא בעד מדינה פלסטינית. רק מפגר יצביע למפלגה הזאת.

Roma אוהב/ת את זה.
  8. Roma מנהלים

הוא אחד המצחיקים, חשבתי שהוא בכלל מאנשיו של גדעון סער עד עכשיו. מסתבר שהוא מלא בטים גנץ. עוד ימין ערכי מהיוצרים של שקד והגנב בנט.

יפה שמאפשרים לו להתראיין בערוץ 14, חשבתי שרק לאנשיו של סער מותר.

נערך לאחרונה ב: ‏13/9/24 ב- 18:42
  9. LFC-Gerrard1 Member

זה שבאופן שיטתי הצביע לראש הממשלה הגרוע בהיסטוריה שהביא עלינו את האסון הגדול מאז הקמת מדינת ישראל, קורא לאנשים מפגרים על בחירות ההצבעה שלהם.

אוי לי.

Bitcoin, Sturridge, אמיר ע ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  10. DRORIKO Member

בני גנץ רוצה להביא אסון כזה על העיר שלי, או כמו שהוא קורא לזה ״לקחת את הסיכונים״

11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

תמיד הייתי נגד חסימת כבישים ובעד שהמשטרה ובתי המשפט יטפלו בטרנד הזה כמו שצריך. מה שקורה עכשיו זה שאותם הקפלניסטים שמפגינים בגלל הפסד בבחירות לא רק רוכבים על משפחות החטופים אלא מתחבאים מאחורי משפחות החטופים. כי לך תדע מי חוסם כביש, האם לעצור אותו ולהביא למשפט או להביע אמפתיה ולנסות להידבר.

12. Roma מנהלים

לאף אחד אין זכות לחסום כביש בצורה לא חוקית (בניגוד להפגנות בצומת קפלן שמאושרות וכבישים נחסמים בידיעה מראש והכוונה של הנוסעים מראש) . מה שרשמת זה כבר טיעונים להקלה בעונש.

13. DRORIKO Member

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

15. DRORIKO Member