ארכיון - עונת 04/05

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Nesta, ‏16/7/04.

1. Fernando Cavenaghi Member

דיוטשלנד, בגביע הגרמני זה לא דבר נדיר לראות הפתעות, תסתכל על השנים האחרונות והרבה פעמים קבוצות גדולות נפלו מול קבוצות שלא שמעת עליהן, בדיוק בגלל הסיבה הזאת.

אם אתה אחרי משחק מול דורטמונד ולפני משחק מול יובה (לא זוכר מול מי הם משחקים, נתתי דוגמה) אתה לא תירצה שכל השחקנים שלך יפצעו מול קבוצה כסחנית מליגה נמוכה.

אבל אני באמת לא יודע למה בגרמניה זה כל כך נפוץ.

נערך לאחרונה ב: ‏22/9/04
  2. Deutschland Member

בונדסליגה, תוצאות משחקי המחזור ה-6, 25.09.2004

Bayern Munich 3 - 1 Freiburg

Bochum 1 - 4 Werder Bremen

Hannover 1 - 0 Schalke

Monchengladbach 2 - 2 Hansa Rostock

Nurnberg 1 - 2 Arminia Bielefeld

Wolfsburg 2 - 1 Kaiserslautern

Stuttgart 3 - 0 Bayer Leverkusen

מדהים כמה שהולך לוולפסבורג האלה!
    עד מתי הם יוכלו להחזיק מעמד??? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

3. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו בנצור מה יהיה עם לוורקוזן? אתה עדיין משוכנע שהיא אחת הקבוצות הטובות באירופה רק בגלל ה3-0 על ריאל המתפוררת וה4-1 על באיירן...? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx

לוורקוזן היא קבוצה בלי אופי, קבוצה מאוד לא יציבה. להגיד שהיא אחת הטובות באירופה או אפילו בגרמניה זו שטות, עד שהיא לא תראה יציבות ועקביות מבחינתי היא סתם קבוצת מרכז טבלה שמדיי פעם מצליחה לעקוץ את הגדולות אבל ליפול בסתם משחקים.

4. Fernando Cavenaghi Member

דבר ראשון שטוטגארט (נדמה לי בחוץ) זה לא סתם משחק.

דבר שני אני בניגוד לאדון אימורטל ודומיול אמרתי את זה בגלל שראיתי תוצאה מפוצצת אלא בגלל הכדורגל שהם משחקים. כדורגל שאני לא חושב שראיתי אי פעם מקבוצה מפורקת ישר בתחילת העונה.

5. Deutschland Member

אני בכל זאת חושב שלברקוזן היא אחת הקבוצות היותר טובות באירופה כיום...
    היא פשוט הגרמניה שמשחקת את הכדורגל הכי יפה לעין, וזה הוכח לא רק במשחקים נגד באיירן וריאל...

6. eliran Member

אחת הטובות ביותר באירופה???? זו ממש הגזמה פראית.....אולי אחת הטובות בגרמניה אבל לא באירופה יש קבוצות הרבה יותר טובות ממנה

7. sela1 Member

לברקוזן מנצחת בבית מפסידה בחוץ, ממש נוסחה קבועה.
    באיירן מתחילים להתחבר עם המאמן החדש פליקס מגאת', זה היה רק עניין של זמן, באמת מאמן לטעמי (אוהב חלק הגנתי חזק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx )

8. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

חרא מאמן, לא יודע לעבוד עם כסף. לא עם קצת כוכבים. היה טוב להביא אותו לנוער שלכם.

9. sela1 Member

זמין יגיד, יכול להיות שאתה צודק... אני לא בטוח http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות שאני לא מסכים איתך בכל שמאגאת הוא לא מאמן טוב, כי הוא כן מאמן טוב, אבל בעניין התאמתו לבאיירן והיכולת לעבוד עם הכוכבים, בזה אני די נוטה להסכים איתך. והדוגמא שגורמת לי לחשוב כך היא מקרה לוסיו.
    הוא משחק רע מתחילת העונה, ואז מאגאת החליט להשיב אותו על הספסל, לוסיו מנגד אמר משהו בתקשורת ומאגאת התקפל והחזיר אותו להרכב. לוסיו מצידו מחזיר לו עם אותה יכולת רעה. ובמחוזר האחרון (עכשיו ראיתי בתקצירים) מול פרייבורג הוא היה פשוט ג ר ו ע ביותר, כל חלוץ פרייבורג עשה אליו תרגילים ובהצלחה. מבחינתי עכשיו זה המבחן של מאגאת, אם הוא ישאיר את לוסיו בהרכב אז כנראה שהוא באמת קטן לידו וליד שאר כוכבי באיירן.

11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב חבר'ה, מחר אני עוזב למסע - פרנקפורט, קייזרסלאוטרן, מינכן וברלין. אולי קצת דיסלדורף ואולי
    קצת צרפת ואוסטריה. בהצלחה ביום שלישי למינכן (האחות הקטנה של 1860 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx ), ברמן
    ולברקוזן.

סוכות נעים.

יונתן הופשטטר.

12. sela1 Member

מגאת' טוב עם קבוצות בלי כוכבים זה נכון, והוא מאמן טוב לכל הדעות (כמעט) אבל הבעיה של באיירן שהאגו שלה עלה בשנתיים האחרונות והם התחילו לזלזל קצת וזו הסיבה שבעלי המועדון הביאו אותו, כדי לחנך את השחקנים... בקאנבאוור רמז על כך...
    קודם כל מתחילים מלמטה, תמיד תחשוב שאתה אנדרדוג, ככה יש לך הרבה יותר סיכוי להצליח והמון יותר מוטיבציה.

13. Deutschland Member

יום שבת, 15:30 באי ארנה : לברקוזן - המבורג

במשחק כזה צריך לחזור לנצח, אני מאוד מקווה שלברקוזן תפיק את הלקחים ותחזור לעצמה וליכולת האמיתית שלה כמה שיותר מהר, כי אני בטוח שהיא בהחלט מסוגלת להיות בטופ-15 קבוצות הטובות ביותר בעולם...

דבר שני זה, אני רוצה לשבח את ורדר ברמן שניצחה את ולנסיה אתמול, ישר כוח לגרמניות בליגת האלופות, ומי יודע, אם הן יצליחו מאוד, אולי הבונדסליגה תעלה שלב או שניים בדירוג הליגות האירופאיות של אופ"א...

אמן ואמן,

חג שמח לכולם! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

14. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובשבת- האלופה ורדר ברמן משחקת נגד באירן מינכן. שתי הקבוצות לא מרשימות בליגה כמו שציפו מהן עד כה אבל השבוע שתיהן שיחקו מצוין בליגת האלופות. ברמן ניצחה אתמול את מחזיקת גביע אופ"א ואלופת ספרד ולנסיה (אמנם בהרכב חסר מאוד) 2 - 1 ובאירן הביסה את איאקס 4 - 0 עם תצוגה קבוצתית מרשימה. יהיה מעניין לראות מה יהיה בשבת במשחק ביניהן, מה גם שהוא ישודר בשידור ישיר בערוץ 5+ בשעה 15:30 אם אני לא טועה.

15. Deutschland Member

המשחק אכן ישודר, ואתה לא טועה...
    עם כל הכבוד, משחק כה אי אפשר להשאיר בלי שידור...
    בכל אופן, אני מאמין שוורדר ברמן תנצח ואפילו בהפרש של שני שערים את באיירן...היא פשוט טובה יותר, ומה גם, שהמשחק הוא במגרשה הביתי, קשה מאוד לנצח אותה שם... (כל הכבוד לוולפסבורג שהצליחה העונה לעשות את זה) :aaarse: