ארכיון - עונת 04/05

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Nesta, ‏16/7/04.

1. shmchess Member

מה לעשות , באיירן מינכן היום היא לא באיירן מינכן של היצפלד וזאת עובדה !

אז הייתי יכול להאמין , היום לבאיירן אין מנהיג

בקושי ניצחנו את מנשנגלדבך ועוד לא שמרנו על שער נקי , אז מול צ'לסי נעשה משהו טוב יותר ?

ואני לא בטוח שפיזארו חוזר , רוי מקאי עדיין לא כשיר 100 אחוז .

מה שכן שימח אותי קצת זאת העובדה שהאולימפי במינכן היה מלא מול מנשנגלדבך , מלא לגמרה וכך גם יהיה כמובן מול צ'לסי .

עוד משהו שרציתי להגיד :

אני מאוד רוצה שבאיירן מינכן תקנה את קווין קוראני

א. כי הוא גרמני , וזה טוב !
    ב. הוא חלוץ גדול , פיזי , וסקורר לא קטן !
    ג. הוא פשוט מתאים לבאיירן , ותדמיינו חוד כמו : קוראני ומקאי ! , או ש : פיזארו קורני ומקאי באותו משחק זה פשוט יהיה אדיר

לבאיירן מינכן אין בעיה כלכלית לקנות אותו , פשוט אין שום בעיה ! , ואני בטוח שהוא ירצה לשחק במינכן .

הוא חלוץ מצוין וגם צעיר !

מה אתם אומרים ?

2. MUFC - 1878 Member

קורני שחקן אובר רייטד לא הבנתי מה רואים בו...
    טורס רוני טבס רוביניו ויש עוד הרבה חלוצים צעירים הרבה יותר טובים מימנו.
    תודה לאל שהם לא ישחקו בישביל באיירן.

ואתה נוסע למישחק מול צ'לסי נכון?http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx חחח בחור מצחיק אתה

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוץ'.

קוראני בהחל יתאים כמו כפפה לבאיירן. אני ממשיך לטעון לבאיירן עשו טעות בגיבוש הסגל בתחילת העונה בכל מה שקשור לחלוצים. פרט למקאי ופיזארו אין בסגל של באיירן חלוצים מאיימים. גררו, בשנה שעברה עוד היה שחקן חובבן, וכמה שהוא לא יהיה כשרוני, הוא עדיין לא ברמה הגבוהה שאתה מצפה מקבוצה כמו באיירן. סאנטה קרוז, כבר 7 שנים כשרון מבוזבז וציקלר כבר 5 שנים פצוע. האשמיין כשלון, ולי זה היה די ברור, שחקן שנתן עונה טובה אחת בבוכום, לא יכול להיות המושיעה של קבוצה כמו באיירן. נחזור לקוראני, אתמול הוא חתך לחתיחות את הקבוצה שלי.... לי זה כאב, אם הוא היה השנה בבאיירן, לצ'לסי זה היה כואב יותר.

4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

קוראני גרמני? הוא כמעט מחזיק בכל מוצא חוץ מגרמני (קנדי-פנמי-ברזילאי-הונגרי אנא עארף) אבל הוא אכן נחשב כגרמני. אתמול הוא הכניס שלושער לשאלקה, כך שבבאירן אולי לא משלמים לו משכורת אבל זר פרחים גדול הוא מקבל היום. והרבה מזל אתמול לבאירן, במיוחד למי שראה את הגול של מהמט שול. אבל באירן עם 9 נשמות, כבר ידענו את זה, וכל כמה חודשים היא מחדשת את המלאי. עכשיו יש לה פער 3 נקודות והאליפות כנראה תהיה שלה. אחרי הפסקונת.

5. MUFC - 1878 Member

לדעתי פיליפ לאהם שחקן מדהים באיחירן צריכים להחזיר אותו
    יש עוד נוער גרמני מוכשר ביותר אבל הגרמנים תמיד הולכים על ניסיון ולא מיסתכנים עים הצעירים שחקן כמו שווינצאייגראעכר יכול ליהיות ברמה מאוד גבוהה אבל הוא בקושי מקבל היזדמנויות.

לגרמניה יש מונדיאל כימעט ביד הם חייבים להתחיל לעבוד יותר על הנוער לשים על זה דגש. ואז לא ניראה לי שבבית שלהם מישהוא יעצור אותם.

6. shmchess Member

לא יודע מאיפה הבאת את זה , אני מאוד רוצה ליסוע אבל ת'אמת אין ממש תקציב וגם זמן ליסוע .

כשאני אומר תקציב אני מתכוון למלון , משחק וכול השאר וזה דיי הרבה כסף .

בקשר לקוראני :

חברה אני אומר לכם :

הוא חלוץ חזק מאוד , טכני וסקורר גדול !
    מחצי מצב הוא עושה גול , אבל לא נראה שבאיירן הולכים להביא אותו כי באיירן לא תרזיק 4 חלוצים שרוצים לשחק 90 דקות .
    אני מאוד אבל מאוד רוצה אותו והוא מוערך ב בערך 15 מיליון יורו עד 20 כי הוא צעיר , גרמני שזה מאפיין חשוב וסקורר .

פיליפ לאם יגיע אבל גם קוראני צריך לבוא ובייחד עם שווינשטיגר ובאלאק הם יהיו שחקני המפתח של באיירן .

כמובן גם מקאי , פרינקס ועוד . אבל אלה נראים טובים .

ובאמת עם הוא היה עכשיו חלוץ באיירן לצ'לסי היה מאוד כואב .

7. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

שנה שעברה, בעונה יותר טובה של קוראני, הוא לא הזיז להגנה של צ'לסי.

8. shmchess Member

נכון כי הוא לא שיחק עם הקשרים של באיירן !

זה כמו שתגיד שלמפארד וטרי היו סתם שחקנים גרועים לפניי שנתיים ! , והם היו .

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא טענתי שקוראני הוא שחקן שהיה יכול לבדו לשנות את התוצאה של באיירן-צ'לסי, רק ניסיתי לומר שחסרונם של מקאי ופיזארו השפיעה מאוד לרעה על המשחק של באיירן וגררו הוא לא התשובה. אם קוראני היה במקומו, אין לי ספק שבאיירן היו נראים אחרת (לטובה). כאן זה לא הדיון של ליגת האלופות ולכן כל זה היה בכדי להדגיש את דעתי על בניית הסגל של באיירן בכל מה שקשור לחלוצים. מבחינתי, אם ברמן יכלה לשלם 5 מיליון על קלוסה, באיירן גם יכלה. ואולי היום (בגלל הפציעות של מקאי ופיזארו באותו היום) לבאיירן היה סיכוי טוב יותר לעלות שלב בליגת האלופות.

10. Makaay#10 Member

גררו אומנם השתפר העונה, והיה מצויין בכמה ממשחקי הבונדסליגה, אבל מכאן ועד להעלות אותו על הדשא של הסטמפורד ברידג' יש הבדל. לצערי העובדות חייבו את הדבר לקרות כי מקאיי ופיזארו החליטו להיפצע באותו מועד לקראת המשחק הכי חשוב השנה. איכשהוא עוד שרדנו את המשחק,ובקשר למי שאמר ששווינטשטייגר לא מקבל דקות זה שטויות, אומנם בעבר הוא לא קיבל דקות כי הוא לא היה עד כדי כך מוכן, ועובדה שכאשר הוא הראה סימנים של אחד שמוכן בבונדסליג הוא עלה למשחק נגד צ'לסי ואף הבקיע את השוויון. אני אישית לא חושב שהוא ראוי להיות שחקן פותח כרגע.
    ובקשר אליך, טעות בכל מה שקשור לחלוצים? אתה נורמלי?, אולי השמיאן רע ואכן צריך לעזוב, אבל גררו עושה את העבודה בבונדסליג , גררו עשה השנה קפיצת מדרגה גדולה, אך כמובן שהוא לא היה מוכן למשחק נגד צ'לסי. ובכלל , מקאי העונה בכושר ענקי, ופיזארו פשוט כובש ללא הפסקה.
    אני חושב שהטעות הפאטלית הייתה השמיאן, אבל מכאן ועד כשלון בכל מה שכשור לחלוצים?, העובדות אומרות אחרת, באיירן מחוררת רשתות ללא ספק צריך להביא עוד חלוץ

11. shmchess Member

אתה לא ממש צודק ,

שווינשטיגר צריך לפתוח בכול משחק , ואני רוצה לתאר לעצמי רביעיה גרמנית מושלמת של באלאק , לאם , שווינשטיגר , וקוראני אלואי ! כמובן שלא לשכוח את אוליבר ואת פרינגס !

ובקשר להאשמיאן :

הוא שותף ב 4-0 על איאקס ושיחק טוב מאוד !
    הוא לא מתאים לבאיירן מינכן בכלל , הוא חלוץ גרוע אבל צריך לזכור שגם לא מקבל הרבה הזדמנויות , ליתר דיוק כמעט אף פעם לא מקבל .

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא באתי בטענות לפיזארו ובטוח שלא למקאיי, אלא לכך שאין להם מחליפים ראויים, כמו שאתה מצפה מקבוצה ברמה של באיירן מינכן.

13. Makaay#10 Member

מה נכנס בך?! רבעייה גרמנית מושלמת....?! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    רק בגלל שאתה רוצה באיירן לא ייקנו את קוראני, כך שהרבעייה ה"חלומית" הזאת שלך
    תשאר רק בלילות כשאתה הולך לישון, ואני מבטיח לך שגם כאשר תהיה רבעייה כזאת,היא לא תהיה כזאת ענקית כמו שאתה מתאר אותה.
    ובקשר להשמיאן, תגיד שמת לב כמה פעמים בהודעה אתה סותר את עצמך?,"השמיאן שיחק טוב מאוד נגד איאקס", ושניה אחרי זה "הוא חלוץ גרוע" , ואחרי זה "אבל הוא בעצם לא מקבל דקות משחק"
    א', השמיאן חלוץ טוב , פשוט הוא בכושר לא טוב והוא לא מקבל דקות בגלל הכושר הזה.ואולי יש משהו באלו שאומרים שהוא לא מתאים לבאיירן, אבל הוא בהחלט לא חלוץ גרוע. קוראני אולי חלוץ טוב בשטוטגרט, אבל נניח והוא יגיע לבאיירן , וזה עם =נניח= גדול, לא בטוח שהוא ישתלב בקבוצה .

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/4/05
  14. shmchess Member

תגיד לי בן כמה אתה ? , משהו אחד אפשר להבין מדבריך - אתה אוהד חדש של באיירן !

ולנו לאוהדים הותיקים חשוב מאוד שיהיו שחקנים גרמנים !

בקשר להאשמיהן :

אני לא סותר את דבריי כלל וכלל ! אני אומר שהוא לא מתאים לבאיירן מינכן כי הוא גרוע , מצד שני הוא לא מקבל מספיק הזדמנויות .

15. Makaay#10 Member

אם הוא לא קיבל מספיק הזדמנויות אתה לא יכול לקבוע ישר שהוא גרוע לא ככה?
    השמיאן פשוט בכושר לא טוב\לא התאקלם כמו שצריך בקבוצה אבל גרוע?
    אני מודה ,וכבר אמרתי את זה, שצריך להחליפו, אבל אני לא מסכים עם אלו שאומרים שהוא גרוע סתם ככה.