ארכיון: עונת 2005/06 מחזורים 1-16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י עומר, ‏30/7/05.

1. Marcelinho Member

המשחק המרכזי

שטוטגרט - הרטה ברלין
    בהרטה נוסעים למשחק עם מצב רוח מעודד לאחר 3-0 בגביע הגרמני על גלאדבך באיצטדיון האולימפי. הרטה ממוקמת במקום ה-6 בבונדסליגה אך עם הפרש נקודה מהמקום הרביעי של שאלקה והפרש 4 נקודות בלבד מהמבורג שבמקום השלישי.
    בהרטה יודעים שמשחק קל זה לא יהיה, שטוטגרט אומנם במשבר עמוק כאשר יש לחץ ענק על טראפ, ודבריו של השוער הילדבראנד כנגד שיטת המשחק של המאמן לא מוסיפים לשטוטגרט. בהרטה יודעים שהזדמנויות כאלה צריך לנצל, ומשחקים כאלה צריך לדעת גם לנצח.
    הרטה נמצאת עם 3 ניצחונות והפסד בודד ב-4 המשחקים האחרונים (בכל המסגרות) שכוללים ניצחון על האמשטלד בשוודיה, עוד ניצחונות ליגה על מיינץ, הפסד ליגה לבילפלד ואת משחק הגביע נגד גלאדבך כאמור. בעיר הבירה הציפיות עולות, חברי ההנהלה הציבו רף לגטז והוא העפלה למפעל אירופאי, ולמרות שאנחנו רק בתחילת העונה כל נקודה נחשבת ועדיף לצאת לפגרת החורף עם כמה שיותר נקודות.
    ג'ילברטו הקשר הבריזלאי עדיין פצוע בקרסולו, ולכן אלרי קאלירו ששיחק מצויין בגביע צפוי להחליפו גם במשחק זה. בהרטה יחסרו גם דאג'א וכריסטיאן מולר.
    בעיר הבירה מקווים שמרסליניו, באשטורק, נאנדו רפאל ושאר החברים ימשיכו את היכולת הטובה ובסופו של דבר יצליחו לכבוש ולצאת עם מלוא 3 הנקודות שחשובות מפז במפגשים מהסוג הזה.
    גוטז התראיין לעיתונות גרמניה ואמר:"המשחק הזה חשוב לנו לא פחות מאשר לחברינו משטוטגרט. הולכת להיות מלחמה, הנקודות יקרות ל-2 הצדדים".

בשטוטגרט מצד שני הבאלאגן חוגג והיכולת החלשה נמשכת. שטוטגרט הפסידה לפני כמה ימים להאנזה רוסטוק בגביע בתוצאה 3-2 ומעמדו של טראפטוני ממשך להידרדר. טרפאטוני שבא עם הבטחות גדולות למועדון הגרמני והמאמן אשר לקח 17 תארים בקרירה המפוארת שעשה מתקשה להוציא משטוטגרט את המייטב וכנראה שהתוצאות מדברות בעד עצמן.
    שטוטגרט ב-3 משחקי הליגה האחרונים לא ניצחה והמוראל בקבוצה נמצא בקרשים. טימו הילדבראנד השוער המצויין של שטוטגרט התבטא בתקשורת ואמר כי יש בשיטה של טראפטוני חסרונות ואם ימשיכו ככה במועדון לא יגיעו להשגים ואפילו יכולים להידרדר למקומות נמוכים בטבלה. טימו הוסיף ואמר כי חייבים לעשות שינוי דרסטי בקבוצה.

http://photodb.kicker.de/photodb/news/featured/322831.Xxx
    טימו הילדבראנד, לא נשאר חייב.

המשחק הזה אמור לקבוע בסופו של דבר את עתידו של טראפ במועדון וסביר להניח כי במידה ויפשל יפוטר מהמועדון. אוהדי שטוטגרט וגם הנהלת המועדון בהתחלה נתנו שקט תעשייתי למאסטרו האיטלקי אבל כנראה שמשהו לא מתחבר בין הצדדים וטראפ לא מפיק משטוטגרט את המיטב.
    שטוטגרט בלי הבומבר הדני יון דאל תומאסון לא אותו דבר, וללא ספק נראת חלשה ומתקשה מול השער בלעדיו. בשטוטגרט יהמרו על ליולבה שהיה מסוכן מאוד במשחק הליגה האחרון נגד לברקוזן ופגע בקורה פעמים רבות.

משחק קשה ומעניין יספק לנו מחזור זה, 2 הקבוצות רוצות את הנקודות, הלחץ נמצא על הקבוצה הביתית. יהיה משחק חזק ואגרסיבי, 2 הקבוצות ישחקו על הנקודות, שטוטגרט כדי להציל את המצב והרטה בשביל לצבור עוד כמה נקודות כדי להגשים את החלום האירופאי.

הרכבים:
    שטוטגרט - הילדבראנד, סטראנזל, דלפייר, פרננדו מיירה, מאגנין, טייפרת, מייסנר, סולדו, היטזלפרקר, ליולבה, סטרסר.

הרטה - פיידלר, פרדריך, ואן בוריק, סימיוניק, פאטי, דארדאי, שכרודר, קאריו, נונדרוף, מרסליניו :aaa8: , פאנטליק.

הייתי מאחל בהצלחה לקבוצתי אבל לירן רוזנר ישתגע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏29/10/05
  2. Makaay#10 Member

אז תסגרו על תיקו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    ותודה רבה על הסיקורים עומר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

המשחק המרכזי (2)http://photodb.kicker.de/photodb/vereinsemblem/xsmall/logo_12.Xxxהמבורגhttp://photodb.kicker.de/photodb/vereinsemblem/xsmall/logo_2.Xxx שאלקה 04
    ללא שום צל של ספק משחק קובע מאד לשתי הקבוצות , שתיהן בעלות יומרות, וכל זה למרות שאצל שתיהן אליפות זה מילה אסורה, אבל בעוד האחת מגיעה אחריי התאוששות וניצחון גדול בגביע מגיעה שנייה אחריי 0-6 מביך ביותר.

הטענות שהמבורג ללא ואן דר וארט זה המבורג אחרת ממשיכות לצוץ, גם אחריי השבוע שעבר ,קשה לנתח ולהסביר אם המבורג גם ללא ואן דר וארט מסוגלת לדגדג את את השפיץ של הבונדסליגה.
    מחר זה הזדמנות נהדרת לברבאז, מפנזה ואן בויטן וכו להוכיח שהמבורג היא לא קבוצה שבנויה על שחקן אחד אלא היא קבוצה, שהכוח הקבוצתי שלה הוא מה שעושה אותה לכל כך חזקה.
    בשבת בדורטמונד נאלצה המבורג להסתפק בנקודה אחת בלבד וראתה את באיירן מגדילה ממנה את הפער בשתיי נ"ק.
    אבל כל מי שצפה במשחק בדורטמונד יצא עם הרגשה שהמבורג פיספסה הזדמנות גדולה לקחת את כל הקופה, שכן הקבוצה של המאמן תומאס דול הייתה פשוט הקבוצה העדיפה ואחריי מחצית ראשונה פושרת שטפה המבורג את המגרש במחצית השנייה וכמו שנאמר רק חוסר מזל מנע ממנה 3 נ"ק.
    גם מחר כמו בשבת תוטל על פיוטר טרוכובסקי המוכשר את המשימה להחליף את רפאל ואן דר וארט, גם מחר כמו ביום שבת מצפים בהמבורג לראת מהשחקן הכשרוני שהגיע באמצע העונה שעברה מבאיירן מינכן להמשיך ולהפגין את היכולת הטובה שהוא מספק בחודש האחרון, כולל גול מדהים מול באיירן בנקמה אישית שלו נגד קבוצתו לשעבר.
    סרגיי ברבארז הוותיק מדבר על משחק מפתח מחר: כולם יודעים שהמבורג העונה היא קבוצה טובה וחזקה, אבל כולם עדיין תוהים עד כמה, מחר זה הזדמנות טובה גם ללא ואן דר וארט להוכיח את החוזק של המבורג כמעצמה בבית בפרט וקבוצה חזקה בכלל.
    אווירה אופטימית שוטפת שוב את המבורג אחריי ימים לא קלים,
    הרכב משוער: וושטר - קלינגבל - בולארוז' - ואן בוייטן - אטובה - וויקי - ירולים - ברבארז - טרוכובסקי - ביינליש - מפנזה.........

ולעומת זאת בצד השני שאלקה נכנסה השבוע למשבר חריף אחריי ההשפלה החריפה וחסרת התקדים בפרנקפורט, שוב הדיון על המאמן רלף רנגיוק לא מרפה, האוהדים מצידם דורשים פיתרון יצירתי מההנהלה בדמותו של כריסטוף דאום מאמן פנרבחצ'ה.
    האבסורד בעניין, מנג'ר שאלקה רודי אסוואר מסוכסך כבר שנים עם דאום.
    לרנגיוק הזדמנות לניצחון כפול השבוע, האחד דרך ניצחונות על המבורג ועל פנר ביום שלישי, לא רק ששלטונו בראש שאלקה יתחזק אלא גם הוא יזכה לנקמה אישית במאמן שכל הזמן שמו עולה כמועמד אפשרי להחליפו.
    לכולם ברור המשחק הקטסטרופאלי בפרנקפורט זה משהו חד פעמי, שאלקה שעד עתה התברכה בהגנה מעולה פשוט התפרקה בפרנקפורט.
    אבל שחושבים על בורדון - קריסטאיץ - רודריגז והכישרון הצעיר הברזילאי רפיניה מתוגברים על ידי אחד השוערים היותר יציבים בבולי פרנק רוסט אפשר בהחלט לסמוך על שאלקה שלפחות בתחום ההגנתי יהיו שיפורים למול המשחק ביום שלישי האחרון.....
    הבעיה בהתקפה תלויה על שמו של שחקן אחד לינקולן ופה מוטים חצי הביקורת על המאמן רנגיוק שלא דאג לרכוש שחקן כריזמטי שידע לתת בק-אפ ללינקולן.
    האכזבה משחקניי הרכש תומאס ארנסט( בינתיים לא מראה כלום ממה שאיפיין אותו בברמן) ומקוראני( אחריי פתיחה סבירה) היא גדולה, לכאורה שני שחקניי נבחרת גרמניה, שהיו אמורים להוסיף לשאלקה את מה שהיה חסר לה בעונה שעברה לאליפות.
    אלא שבדיעבד זה לא בדיוק ככה, קברניטי הקבוצה יכולים להתעודד לפחות ברכש הכי אלמוני של הקבוצה סורן לארסון שהפך לחביב האוהדים.
    אבל פתאום שאלקה מתגעגת ל"כדור המהיר" הלא הוא אאילטון, מתברר שקוראני זה לא בדיוק זה, סאנד פצוע, אסמואה פצוע, ורק לארסון לבד לא מספיק, צחוק הגורל אם תרצו, שכן שאלקה עשתה הכל ע"מ להיפטר מאאילטון, משימה שהוכתרה בזמנו כהצלחה, אבל היום....?!?!?
    הרכב משוער: רוסט - רפיניה -בורדון - ד.רודריגז- קריסטאיץ - פאולסן - המיט אלטינטופ - פ.ארנסט - לינקולן - קוראני - לארסון..........

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

היום כעבור משחקים קובעים לטראפטוני ושטוטגארט בבית מול הרטה ברלין,
    ולרנגיוק ושאלקה בהמבורג בשני המשחקים המרכזים של המחזור.
    בנוסף, האם קלן תעצור את ההידרדרות שלה( 7 הפסדים רצופים) דווקא מול באיירן?
    האם מכונת הכיבושים של פרנקפורט( 12 שערים בשני משחקים) תמשיך את מסע הכיבושים שלה מול ברמן בעלת הימרות?
    כל התשובות היום אחר הצוהריים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

5. Makaay#10 Member

לפי דעתי שאלקה תעשה חיל ההמבורג, אין תחליף לכוח הרצון, אם שאלקה לא רוצה להתפרק טוטלית היא חייב לנצח היום. המבורג חזקה מאוד בבית,בטוח שלא פריירית, אבל ללא ואן דר וארט, לא נראה לי שהיא תוכל לעמוד בעוצמה של שאלקה(בהנחה ששאלקה תשחק כמו שהיא יודעת...)

6. dani12 Member

הבעיה ששאלקה העונה היא קבוצה שלא דומה לקבוצה שכולנו מכירים מהעונה שעברה
    והמבורג זה המבורג ואן דר וארט מוסיף הרבה אבל זה לא רק הוא

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

ל-לירן רוזנר..פשש איזה סיכום..
    מאוד נהנתי ליקרוא אותו...

יש לי שאלה אליך ולכול מי שמתמצא בליגה הגרמנית...
    השוער של המבורג וושטר באמת שווה משהו ?! ניראה לי הוא דווקא העמדה החלשה של המבורג..
    אני טועה ?!, ודימתר המאן הקשר האחורי המצויין של ליברפול וניבחרת גרמניה..לא היה אמור לעבור בקיץ להמבורג..

(אני דרך אגב מאוד מחבב את הקבוצה הזו,יש שם שחקנים טובים,הם קבוצה נחמדה שכיף ליראות אותם משחקים..בעיקרון אין לי קבוצה שאני אוהד בבונדס ליגה,אבל המבורג השנה הם הקבוצה שלי בגרמניה..)

8. Marcelinho Member

מישהו צופה במשחק ויודע איך ביירן משחקת?

9. Marcelinho Member

מחציות בגרמניה, התוצאות:

קלן - ביירן 1-0 למקומיים
    דורטמונד - גלאדבך גם כן 1-0 למקומיים
    דואיסבורג - וולפסבורג 0-0
    המבורג - שאלקה 1-0 למקומיים
    קייזרסלאוטרן - באייר לברקוזן 1-1
    שטוטגרט - הרטה ברלין 1-0 לאורחים
    ברמן - פרנקפורט 1-1

10. Makaay#10 Member

אוקיי מה קורה אצל באיירן קלן....1-0 לקלן
    בכל מקרה בינתיים מחציות במשחקים בגרמניה, ותוצאות זהות ללברקוזן וורדר, 1-1 עם קייזרסלאוטרן ופרנקפורט בהתאמה. הרטה ביתרון נזיל של 1-0 על שטוטגרט שכנראה אחרי המשחק הזה יעבור זעזוע בקבוצה. המבורג ממשיכה ביכולת הפנטסטית 1-0 על שאלקה שגם זקוקה לאיזו כפה לפנים שתזכיר לה שהיא בקצב הזה תאבד כבר עכשיו בתחילת העונה סיכוי לזכות בתואר כלשהו. דורטמונד כצפוי עולה לייתרון נגד מנשנגלדבך.

עריכה:סליחה עומר כשכתבתי תהודעה עדיין לא הפיעו העידכונים שלך.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏29/10/05
  11. rami87 Member

שלום חברים
    חזרתי משבועיים בברלין ועכשיו אני שוב איתכם בזמן הפנוי שיש לי
    עומר, פגשתי הרבה אוהדי הרטה בבית ספר שהרצאתי בו, חלק מהאנשים שם אפילו זרקו שמה שעולה להם כשהם שומעים את המילה "ישראל" זה "מכבי חיפה"

בחצי עין שאני שם עכשיו על הרטה, הם נראים ממש טוב. הקבוצה מתחילה להריח צמרת וניצחון היום על שטוטגארט והיא כבר לא רחוקה מהמאבק למקום בליגת האלופות, וחזק במאבק על מקום שמוביל בעונה הבאה לאירופה. אוויר פסגות שלא תמיד רגילים אליו בברלין. בכל זאת אני לא חושב שהרטה תצליח לאיים על כתר האליפות העונה.
    לאוהדים של הרטה אין ציפיות רבות מידי מהקבוצה. הם רק רוצים הקרבה, נחישות, מלחמה, ולנסות לנצח כל משחק בנפרד (במיוחד אם הוא בבית). כל משחק בנפרד הכוונה היא שאין להם יומרות לטווח ארוך (צמרת/אליפות). הם פשוט באו לראות משחק, ורוצים לראות את הקבוצה שלהם נותנת את הנשמה ועושה את המקסימום בשבילם ובשביל הנקודות.

בקשר לבאיירן שלי, שוב מחצית בלי גול של מקאיי. היה צריך להבקיע בחגיגה שבוע שעבר מול דויסבורג, היה מוציא אותו מהיובש. עכשיו הוא צריך להבקיע בכוח. אולי היום נגד קולן, יש עוד מחצית ובאיירן בפיגור וצריכה את השערים שלו.

לירן או מישהו, רק כדי להשלים לי את הדבר שפספסתי בכדורגל הגרמני בשבועיים וקצת האחרונים, הפורום שלנו: (בקשר לכדורגל עצמו אני דיי מעודכן, את הבונדסליגה ראיתי פעמיים בבאר של אוהדי הרטה, פעם הפסד חוץ לבילפלד, פעם ניצחון בית גדול מול מיינץ. כל יום DSF עם חדשות בונדסליגה, ופעמיים בשבוע בלעתי שם את ה KICKER)
    יש חדש בקשר לפורום נפרד?

היה טוב בברלין, שבועיים חוויה, עכשיו הגיע הזמן לחזור למציאות.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

1-1 בשטוטגארט, דניאל ליולבה!!!
    ואילו ברמן עולה ל1-2 מול פרנקפורט משער של בורובסקי!
    לוסיו השווה עבור באיירן בקלן.
    ואילו דואיסבורג עולה ליתרון מפתיע מול וולפסבורג משער של בוגרה
    רמי,קודם כל ברוכים החוזרים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx לגבי פורום נפרד- רק הסבלנות, והכל יהיה בסדר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

EsheD לגבי המבורג: וושטר הוא דווקא באופן מפתיע שוער דיי טוב, אלמוני משהו, אבל עושה את העבודה שלו על הצד הטוב ביותר.היו דיבורים על דידי המאן, כפי שהבנת הוא בסופו של דבר עשה טעות ונשאר באנפילד ....

13. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, מתי כבר תודה לי על לוילבה?

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קודם כל אחי כבר הודתי, ( אתה לא עוקב אחריי הת'רד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx )
    דבר שני דיברת איתי על סיומת של רונאלדו, , 3 החמצות ענקיות שלו!!!!
    אבל אתה תותח בכל אופן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    1-3 לברמן מול פרנקפורט משער של קלוזה, אביב למרות החשש שלך הקבוצה שלך באמת חזקה!!!

שאלקה לא רק בפיגור בהמבורג אלא גם ב 10 שחקנים, פאולסן הורחק!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/10/05
  15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

1-2 לשטוטגארט, קקאו :aaa021: