ארכיון: עונת 2005/06 מחזורים 1-16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י עומר, ‏30/7/05.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אמפלמן תבין אותי, כאחד שלכאורה מייצג את הליגה הנהדרת הזה בפורום, אני לא יגיד "באיירן ועוד 17 " כי אז אני סותר את עצמי......
    תקראו לי חולם, תקראו לי פנטזיונר, אני לא אוהד באיירן( בכלל לא), אני גם לא השגריר של של ברמן או של שום קבוצה אחרת( לא מקבל אגורה שחוקה) , אבל אני שר מהלב..... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    לא ברצינות אני כן מאמין שיהיה פייט על האליפות, ואני כן מקווה שההגמוניה של באיירן תיגמר , העזיבה של באלאק זה ההתחלה...........
    גם אני עד שהגעתי לכאן התעניינתי מידי פעם בשטוטגארט וחוץ מזה חשבתי הליגה הזאת לא משהו, מאז 4 שנים חלפו, מאות משחקים , ושחקנים חדשים הגיעו הרמה משתבחת משנה לשנה, כיף לראות קבוצות כמו פרנקפורט או מיינץ המקסימה משחקות, או לראות 66 אלף צופם במשחקיה של מינכן 1860 בליגה השניה , אני אף פעם לא עשיתי השוואת בין הבולי לליגה הספרדית והאנגלית, אבל תאימנו לי הליגה הזאת מדהימה, רמה משובחת, כיום אני ממש מוקסם מהרמה, רק שההגמוניה של הבווארים תיגמר, ויש לנו בעזרת השם ליגה שתוכל לעמוד בכבוד עם שאר העלית, ואנחנו בכלל לא רחוקים.

כל הבקשה שלי, לטובת חובבי הבולי שלא אוהדי באיירן, שאף אחד לא יצייר תמונה שהליגה זה רק באיירן , כי זה לא , גם אם הם ייקחו גם העונה אליפות, כמו אריסטוקרט שהולך למסעדה איכותית כל יום ואוכל כל יום משהו אחר, הבולי מציעה לנו כל מחזור מעדנים!!!!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/11/05
  2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

"לא נורא, יגיע מחליף שיהיה לא פחות טוב."

בבקשה תגיד לי שלא התכוונת למה שכתבת והכבוד שאני רוכש לך יחזור לקדמותו...

באלאק הקשר המרכזי הטוב בעולם אין "לא פחות טוב". גם אם אתה לא מסכים איתי, תהיה בטוח ששחקן ברמה של באלאק באיירן לא יוכלו להביא.

בעניינים אחרים.

אפנברג: שמישהו כאן יגיד משהו רע עליו ויהיה לו עסק איתי!

מיקו: יוני צודק, שחקן מפתח בברמן זה לא שחקן מפוספס, למרות שישכחו אותו מהר. את מיקו אני אוהב עוד מימיו בבורדו שם התגלה לעייני. אבל אף אחד לא אשם שהוא לא הצליח באיטליה וגם לא הותיר שום זכרון טוב מההיזדמנויות שקיבל במדי הטריקולור.

רוזיצקי: קודם כל נכשל או לא... הוא הגיעה ככישרון גדול מפראג והציפיות שבנו סביבו הם אלה שסיבבו את ראשכם. השחקן שהוא במדי דורטמונד זה מה שהוא זו הרמה שלו כרגע, אז להגיד שהוא נכשל זה רק אם חשבת שהוא הרבה מעבר. ואם זאת אני חושב שהוא כשרוני וצריך עוד זמן כדי להפוך לשחקן טוב יותר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/11/05
  3. Alexander Hleb Member

אחחח..אם כל הקבוצות היו משחקות כדורגל כמו שורדר ברמן משחקת.....
    כל משחק שלהם פשוט מצדיק את האהבה של אנשים לספורט הזה, גם אם זה בא לידי ביטוי בהפקרות הגנתית, אתם יודעים ששערים אתם תראו(או שלא תראו כי לא משדרים...).
    אני לא אומר שהקבוצה הזאת היא מאריות אירופה, פרנקפורט ביום טוב הראתה למה, אבל לפחות משעממים הם לא.

4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל עוד תומאס שאף בברמן, והוא מקבל קצת יותר כסף מבורן, ברמן תאבק עם באיירן.
    אני אגיד את זה עד שאנשים יבינו זאת, כעובדה, ברמן קבוצה שלא נופלת מבאיירן,
    ברמן לא תמכור את הנכס הכי גדול שלה, ברמן לא תשאר עם נאלדו בהגנה, על הפסל
    של ברמן יושב השוער הבא של נבחרת הביתה, ולאוהדי באיירן, הוא הקאן הבא, ברמן
    קרובה להחתים את סאשה ריכטר - אחד הכשרונות הגדולים של גרמניה ושחקן הנבחרת
    הצעירה, ברמן היא העתיד וההווה של הבונדסליגה. לצערי היא היחידה שיכולה להתמודד
    עם באיירן על האליפות. רק צריך לחכות, חילופי המקום בבונדסליגה יתחילו להשתנות בקרוב,
    1860 תחזור לליגה הראשונה עם קהל שלא היה מבייש את שאלקה, ועם סגל שלא היה מבייש
    את המבורג, שאלקה תתחבר ברגע שיהיה מאמן ושאסוואר לא יחליט להוסיף שחקנים לסגל
    האדיר שיש בגלזנקירשן, לברקוזן לא תמכור את ברבטוב ותתחיל להריץ את ים הכשרון שיש לה,
    שטוטגארט תעלה עוד דור זהב מהנוער, וזו רק ההתחלה. ברגע שהקבוצות הגרמניות הבכירות,
    יוכלו להתמודד עם באיירן על שחקנים (כמו שקרה עם מירוסלאב), ושחקן כמו פודולסקי לא יגיע
    כדי להיות מחליף לפיזארו, הבונדסליגה תיהיה ליגה פי כמה יותר מענינית. מאמנים כמו חלילוביץ' ולה גוואן מביעים עיניין לאמן בגרמניה, טראפ' מאמן בשטוטגארט, הליגה היא סופר
    אטרקטיבית, ממוצע הצופים גבוה כרגיל והכסף זורם.

חברה-אין מה לדאוג. lowen.

5. rami87 Member

באלאק אחד השחקנים הכי טובים בעולם. כמו שאמר אבי מלר במשחק מול ברמן: "השחקן הכי טוב בעולם כרגע אחרי רונלדיניו"
    באלאק הוא אחד השחקנים האוהובים עלי. אבל לדעתי פשוט באלאק לא מראה בבאיירן את כל מה שהוא יודע.
    אני לא אומר שבאיירן יוכלו להביא מישהו יותר טוב, אבל הם יוכלו להביא שחקן שיתחבר לקבוצה יותר טוב מבאלאק, והתוצאה תהיה לא רעה בהרבה מבחינת באיירן.
    תגידו שבאלאק היה טוב בבאיירן. נכון, הוא היה. אבל לא טוב כמו שהוא יכול להיות. ואני רואה אותו בנבחרת כבר לא מעט שנים, יש לו ברגליים הרבה יותר ממה שהוא מציג בבאיירן.
    בתור אחד שמחבב בליגה הספרדית את ריאל מדריד (לא יותר מידי, אבל אם ישאלו אותי בארסה/ריאל התשובה שלי היא הלבנים ממדריד), כולי תקווה שיחתום בריאל, יצליח להשתלב כמו שצריך, ויראה לעולם את מה שהוא יודע.

6. Engel Del Madrid Member

הבונדס היא הליגה הטובה בעולם אחרי הספרדית, בעוד באיטלקית יובה מילאן ואינטר שולטות בליגה, באנגלית צ'לסי היא אינה ברת עצירה, מדי פעם הפסד פה ושם לא ימנע ממנה את הזכיה באליפות פעם שניה ברציפות, בצרפתית זוהי ליון המצוינת.
    בספרד, חטאפה, פרבר זעיר במדריד ואחות של ריאל ואתלטיקו, הייתה בראש הליגה במשך שבועיים, ועכשיו אוסאסונה בראש. בגרמנית כל אחת יכולה לקחת אליפות וזה פשוט מדהים, ללא ספק הקהל הטוב באירופה גם בזכות מחירי הכרטיסים וגם בזכות הכדורגל האטרקטיבי והתוסס שמציגות רוב אם לא כל הקבוצות, כמעט תמיד ויתר משני שערים מובקעים, ומתח נמשך עד להארכת זמן, חבל שהבונדס לא מקבלת את תשומת הלב בארץ כמו שהיא מקבלת בעולם..

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק, צודק! בארסה וריאל לא שולטות בליגה, כי חטאפה ואוסאסונה הן קבוצות של אליפות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/11/05
  8. Mourinho Member

איטלינוס, אתם כבר מזמן לא הליגה הטובה בעולם, הליגה שלכם מתרדרדת כבר למעלה משנתיים, כסף אין, קבוצות מתפרקות על ימיין ועל שמאל.
    כיום הליגה הטובה בעולם היא הליגה הספרדית, אחרינו האנגלית והגרמנית ואז האיטלקית.

חטאפה ואוסאסונה אומנם לא באמת יכולות לקחת אליפות, אבל ולנסיה, אתלטיקו, ויאריאל כן יכולות.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרעיון הוא לא ללכלך את פורום הבונדסליגה עם דיבורי סרק. אז אני לא אגיב.

10. Engel Del Madrid Member

אוי נו באמת טוטי, אתה פתטי.. אוסאסונה בהחלט יכולה לתבוע צד על האליפות, משנת 00 זכו באליפות 4 קבוצות שונות, ברסע, ריאל, ולנסיה ולה קורוניה. מספר דומה גם באיטלקית, אך בעוד באיטלקית יובה שולטת ללא עוררין, להוציא את המשחק נגד מילאן, אצלנו אין פער כל כך גדול מן המובילה לבין האחרות ואין שום "מונפול" בליגה.
    אצלנו המלחמה היא עד הסוף, באגנליה ברור שזו צ'לסי, בגרמניה באירן בצרפת ליון ובאיטליה, איך לא, יובה.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

חברה אתם חיים באשליות שבישלתם לעצמכם... נו באמת ויאראל תיקח אליפות או ולנסיה או טתלטיקו מדריד. יאללה תירדו מהעץ כבר.

אני לא מנסה להוכיח לכם כאן שהליגה האיטלקית היא הטובה ביותר (למרות שזה נכון), אבל מספיק עם השטויות, גם בספרד על האליפות מתמודדות 2 קבוצות בלבד- ריאל ובארסה.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

טוב, קודם כל הדיון כאן הוא על הליגה הגרמנית, ולא על הליגה הטובה בעולם,כמו שאורי אמר דיי עם דיבוריי הסרק.....
    ואנשים תנו לטוטי ולחבריי הפורום האיטלקי את הכבוד שלהם,
    אני חייב לתמוך באורי, גם בגלל שאני מעירך את הידע שלו בכדורגל, וגם בגלל שאי אפשר באמת להגיד הספרדית יותר טובה מהאיטלקית או האנגלית, לכל אחד יש את הדיעות שלו....

ושוב פעם זה הדיון של הבולי!!!!

13. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבקש להפסיק עם ויכוחי הליגה חסרי הטעם, לא נגיע לשום מקום ואתם סתם הורסים את אחד הדיונים היותר מוצלחים של הפורום.

14. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.subsidesports.com/uk/images/product/large/1860MunichASS9596-01.Xxx

http://sports.tom.com/img/assets/1/shaojiayi0202550.Xxx

http://www.mmsports.com/graphics/products/tryk/Andre../01/de1860hprint01-02hassler10.Xxx

http://www.rivals.net/media/Xxx/2001072702060893.Xxx

15. שייזלר סטף Member

לירן רוזנר, פשוט השקעה יוצאת מגדר הרגיל, נפלא לראות דיון תוסס שכזה על אחת הליגות הטובות באירופה.
    ריקי המליצה לי להיכנס לפה וברגע שאני יוכל אני ישמח להגיב ולתרום את חלקי בפורום הזה.
    דיפדפתי קצת בדפים הקודמים ופשוט השקעה מדהימה שלך ושל כולם, כתבות מרתקות וסיכומים מעולים.

עכשיו לא ממש קלטתי את השם, אבל יש כאן בחור שנראה לי ששותף להערצה הענקית שלי לאדון לאות', מסתבר שאני לא לבד.
    שבוע טוב לכולם, סטף.