ארכיון: עונת 2005/06 מחזורים 1-16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י עומר, ‏30/7/05.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות שזה נכון שהקבוצות האחרות יציאו לו סכומים יותר גבוהים, ישנה עוד אופציה והיא שבאלאק באמת ובתמים חולם לנסות את מזלו מחוץ לגרמניה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/11/05
  2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא ירוויח יותר ממוריניו

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אורי, אין ספק בכלל שבאלאק חולם לשחק בליגה אחרת, אבל הוא גם מאד קשור לבאיירן, המשפחה שלו בגרמניה וכו.....
    והוא מדבר על "ההצעה האחרונה הגדולה בחיים שלי" ציטוט ישיר מפיו של מיכאל, אני חושב שזה מדבר בעד עצמו, ייתכן וההצעה של הספרדים או האנגלים חופפת לזאתי של באיירן , אבל אני בטוח שפחות היא לא, מיכאל הוא ובעיקר הסוכן הממולח שלו לא יפסידו בעיסקה זה רק בגלל החלום של באלאק לשחק בחו"ל!
    לפי ה"בילד" : אינטר מציעה 60 מיליון יורו עבור מיכאל באלאק! , בכך מכפילה הקבוצה האיטלקית את ההצעה של באיירן עבור השחקן, קרל היינץ רומינגה ששיחק בעבר באינטר תומך במעבר של באלאק לאיטליה!

חדשות בונדסליגה

* נישאר בנושא באלאק, "הנושא מעצבן את כולם בבאיירן" כך התבטא מאמן הקבוצה פליקס מגאת שהוסיף כי הוא מקווה שבאלאק לא יחכה עד פברואר עם ההחלטה שלו ויעשה סוף לפרשה עוד לפני שהשנה נגמרת.
    אחריי סנטה קרוז מקווה מגאת שהחוזים עם סבסטייאן דייסלר ומהמט שול יחודשו.
    מגאת הפתיע ואמר כי הוא מקווה ששול יוזמן לנבחרת " הוא יכול להוסיף המון לנבחרת מהניסיון שלו ומחוכמת המשחק שלו" מגאת מגדיר את שול בתור גאון- כדורגל!
    לסיום, פיליפ לאם ערך את הקאמ בק שלו במדי קבוצת המילואים של באיירן נגד רגנסבורג בליגה השלישית, לאם הראה עדיין סימני חלודה, אבל ערך הופעה סולידית בהחלט!

* דני לגבי השאלה שלך, יאן קולר כרגע פצוע, וכפי שאתה יודע החוזה שלו נגמר העונה, הוא מעוניין אבל לעזוב את גרמניה, כך שאני לא רואה סיכויים שהוא יחתום בהרטה, אם כי.......
    סנטה קרוז שהיה מ"ס אחד ברשימת הקניות של הרטה לעונה הבאה חתם לאחרונה על חוזה חדש בבאיירן, מה שאומר שהרטה חייבת חלוץ חדש, ההיתקשרות עם פנטאליץ צפוייה לההפך לקבוע! בתור התחלה, להרטה שאיפות של צ'מפיונס ליג, ברגע שהם הושגו תפעל הרטה על מנת להביא חיזוק לקישור התקפי שלה לצד מרסליניו וקשר אחורי במקום ניקו קובאץ שצפוי לעזוב.
    בין המועמדים ווסלי סניידר מאייאקס.

*יורג בוהמה שחקנה לשעבר של שאלקה, ובעבר שחקן נבחרת גרמניה עומד לפניי קאמ בק במדיי קבוצתו בורוסיה מונשנגלדבך!

*קייזרסלאוטרן, לא מספיק הבעיות עם המאמן מיכאל הנקה שרבים רוצים בפיטוריו, גם הנשיא ייגי עומד לפניי הדחה, הבלאגן בניהול לאוטרן חוגג והקבוצה בתחתית הליגה, ואם זה לא מספיק החלוץ קארסטן ייאנקר נפצע במניסקוס וייעדר תקופה ארוכה!

*אאילטון ודורטמונד, ברקוב ייכנהסו שני הצדדים לשיחות קונקרטיות אחד עם השני!

* פרנק רוסט שוערה של שאלקה ייעדר ממשחקה הקרוב של שאלקה בקלן, הוא עלול להיעדר שבועיים נוספים.
    בשאלקה מצפים לנחיתתם של שחקניי נבחרת אורוגוואי דריו רודריגז וגוסטבו וורלה ביום שבת בבוקר, שניהם לא אמורים לפתוח בשבת.
    העברתו הרישמית של חלוץ קייסרסלאוטרן לשאלקה תיערך בפברואר ככל הנראה!

* למרות החובות המבורג רוצה לקנות שחקנים חדשים, הקבוצה הצפונית שחייבת הצלחה בגביע אופ"א והעפלה לאלופות השנה על מנת לסגור חלק מהחובות שלה חושבת כבר על איוון קלאסניץ חלוצה הקרואטי של ורדר ברמן!

במוקד המחזור ה 13 : הרטה ברלין מתארחת אצל דורטמונד המוכה עדיין ללא אאילטון, וורדר ברמן אצרחת את הזאבים מולפסבורג, סיקור יעלה מחר!

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הנקה לא למד כלום מהיצפלד כל השנים? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

כמה סנטה קרוז ירוויח בבאיירן?

אגב, אנטר נפלו על הראש! 60 מיליון נטו! 118 מיליון יורו ברוטו לפי הבילד. באיירן יודעת שהוא גם לא שווה את 36 מיליון... אין טעם להלחם בטרוף הזה. זה מחזיר את המועדונים 5 שנים אחורה עד שהצליחו להרגיע את השיגעון הזה.

5. Engel Del Madrid Member

מאיפה לעזאזל לאינטר יש את הכסף?
    אבל כשזה מגיע לכסף כולנו יודעים שריאל/מנצ'סטר...

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

שריאל/מנצ'סטר... עשירות פחות מאינטר, כן.

7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מאמין לידיעה הזאת בגרוש, עד כמה העיתון אמין לירן?

הקבוצה כבר שנתיים לא מוציאה כספים במכוון, ואם כן נצטרך לשחרר את הארנק זה יהיה בשביל חלוץ ובטח לא בשביל עוד קשר. אינטר לא תוציא סכום כזה על אף שחקן בעולם עכשיו, גם לא על באלאק עם כל הכבוד אליו.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני בהחלט חושב שזה לא הגיוני להוציא סכום כזה על אף שחקן, אבל מה אתה לא מאמין בדיוק? זו אינטר.

כל כך הרבה דברים לא מובנים: קנו ושיחררו את: רוברטו קרלוס (אלוף אירופה ואלוף עולם) פירלו (אלוף אירופה) סיידוף, קרספו, קנאברו!!! ועוד ועוד... בקרוב גם אדריאנו ואובופמי, כן מי היה מאמין לשחרר את אובופמי! רק אינטר יכולה לשחרר את השחקנים הכי טובים שלה לאורך כל השנים כי "הם לא מתאימים לה"... ממתי אתה מחפש הגיון באינטר?

אפשר להסתמך על הבילד. וגם על אינטר.

9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אסור לשכוח שמעבר של מיכאל לאינטר, נותן מימד עצום לקישור הנפלא של אינטר,
    הוא נותן קונטרה נהדרת לוורון וקמיבאסו ולדעתי הוא מתאים כמו כפפה לליגה האיטלקית.

שימות.

10. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא מתכוון לשחרר את אדריאנו ואובפמי, זה דבר ראשון.
    דבר שני, רוברטו קרלוס הוא שחקן מאוד ספציפי, לא מתאים לכל מאמן מגן כנף שעולה כל כך הרבה למעלה.
    פירלו לא שיחק באותו תפקיד אצלינו, ההצלחה שלו במילאן הגיעה בגלל ההסבה שעשו לו. קרספו וסיידורף היו טעויות, אבל בסה"כ לא קמנו ולא ניפול על שחקנים כאלה, קנאברו לא הצדיק את המשכורת שהוא קיבל, זה לא היה הקנאברו שרואים ביובה.

למה אני לא מאמין לזה? כי מאז מינויו של פאקטי המדיניות של הקבוצה היא לבזבז כמה שפחות, יעידו על כך ההעברות החופשיות של קמביאסו, פיגו וסולארי. אני מוכן לשנות את השם שלי לשבצ'נקו ולחגוג בכל דרבי שיצבע באדום-שחור אם אנחנו נוציא סכום כזה על באלאק או על כל שחקן אחר בעתיד הצפוי.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מישה,שאלת לאמינות הידיעה, הייתי אומר קלושה, לא הייתי תולה הרבה תקוות ב"בילד", אם זה היה מופיע ב"קיקר" ניחא, אאבל ה"בילד? אולי 10% אמינות ואני עוד נדיב!

הידיעה פורסמה בעיתון ולכן ראיתי לנכון להביאה לכאן, זה לא ואומר שאני קונה מה שרשום שם...

12. Ampelmann Member

אני גם די משוכנע שיש די הרבה בין השורות...60 מליון דולר אולי. חצי על מענקי אליפות וכו'...קשה לי לראות 60 שבועי נקי.
    בכל מקרה- אל תשכחו שלא רק שבאלאק שחקן ענק ואחד מהחמישיה הטובה בעולם (לפחות בעמדה שלו) הוא גם מגיע בחינם לגמרי- מה שאומר שאם בד"כ הוא היה מקבל 20 מליון ל-5 עונות ובאיירן היתה מקבלת עליו עוד 25-35 מליון בליינד, אז עכשיו ה-20-30 מליון האלה מתפנים ולכן אפשר להתפרע יותר על שכר.

13. Jose Mourinho Member

אני מקווה מאוד מאוד שבעתיד הקרוב אני לא אצטרך להגיב על המשפט הזה בסמיילי - http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

איך, אבל איך אתה מצדיק את הצעדים שאינטר עד כה??!?!?!?!!?!? הרי תראה איפה היא... אפילו האוהדים יודעים להיות הוגנים כלפי עצמם ולהודות שמועדון מנוהל מפגר.

אתה עיוור לחלוטין או שאתה בכוח מנסה להיות.

רוברטו קארלוס קרספו סיידוף! שחקן עם האמא והאבא של הקבלות... שום דבר לא מתאים לאינטר... גם הצמרת לא.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/11/05
  15. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ושוב אתה מדבר על אירועים לפני פאקטי כאשר אני מדבר על מה שבא אחרי, באיזה שפה אני צריך להסביר שעם התפטרותו של מוראטי, או יותר נכון פרישתו לצד הכלכלי של הקבוצה בלבד, המדיניות השתנתה, אתה רוצה עוד פעם להזכיר לי את סיידורף וקרספו אולי?