ארכיון: עונת 2005/06 מחזורים 1-16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י עומר, ‏30/7/05.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

האמת שאני מאוד רוצה. כל עוד אני לא רואה את אינטר למעלה, תבוא ביקורת על ימין ועל שמאל.

וגם אתה כאוהד שלהם, לא צריך להגן על הטעויות, אתה יכול לבקר עליהן כמו שעושה כל אוהד של קבוצה, ולא לגונן על כל דבר שספק אם אתה מאמין בו...

אגב, אתה יכול להעביר את הדיון הזה לזה של אינטר נכון...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/11/05
  2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מגונן על כלום, אני רק אומר לך שזה בעבר ואתה ממשיך להזכיר את זה, המועדון לא עשה אף רכש שטותי או שחרור שטותי מאז שפאקטי תפס פיקוד, ואני מתייחס רק לתקופה הזאת, כי זו תקופה חדשה ושונה מהעבר, ככה שהטעויות ההן לא יחזרו על עצמן.

עכשיו כשסיימתי כולם מוזמנים לחזור לדיון המקורי, גם ככה אנחנו לא מתקדמים פה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

http://www.bild.t-online.de/BTO/sport/aktuell/2005/11/17/adidas__boss/ballack__ausriss__116,property=Bild.Xxx

נושא באלאק לא פשוט. אדידס החברה המאמצת של באיירן ושל נבחרת גרמניה מציעה לבאלאק 50 מיליון יורו. מנצ'סטר ואינטר כרגע עם נייק.

איזה כאב ראש! בהתחלה זה היה כיף כי היה אקשן. אחר כך זה התחיל להיות מוגזם. עכשיו זה כבר ממש ממש מעצבן ונאמס. הלוואי שזה יגמר ונדע איפה הוא ישחק ודיי.

4. Marcelinho Member

אתה צודק במאה אחוז ...
    הסוגייה נהייתה מוגזמת מדי והמכירים משוגעים, צריך להתחיל ולהתעסק עם כדורגל בבוואריה, יש לקבוצה משחק חוץ נגד בילפלד שאמור להיות במרכז העניינים ברגע זה.

5. Ampelmann Member

שבר ברגל, שנה וחצי העדרות.

גמרנו.

6. SeRgInHo Member

אני מאד מקווה שהוא יבוא ליונייטד וקינו יוכל לפרוש בשקט..אם לא אז נסתפק באנאטולי טימושוק המצוין משחטיור דונייצק..

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה ז"א?הוא חתם ביונייטד?[הכוונה לטימושוק]

8. SeRgInHo Member

עוד לא אבל יונייטד מגלה בו עניין רב ושחטיור כבר הודיעה שלא תעמוד בדרכו..

9. Ampelmann Member

דווקא נראה שאת עמדת הקשר הדפנסיבי של השדים יאייש דושר במקרה שבאלאק לא יבוא. פרגוסון כבר דיבר עליו, דושר כבר הגיב בהתלהבות ואפילו האתר של היונייטד (שהוא קצת צהובון בקשר לעצמו) נתן לא-פעם במה למהלך הזה. אם באלאק יבוא כנראה שלא נראה רכש גדול נוסף (דושר מוערך ב-8. שמונה זה רכש גדול).
    אגב יעזוב בשקט- הסאן טוען שקינו יקבל 5 מליון פאונד בסוף העונה והחוזה שלו לא יוארך.

10. Riki Member

חבר'ה זהו דיון על הבולי......לא על יונייטד.

נערך לאחרונה ב: ‏18/11/05
  11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אנשים אתם שוב סוטים מהדיון, עם כל הכבוד למר באלאק הוא לא יהפוך את הדיון שלנו לספקולציות עתידיות על עתידו או על שחקנים שונים יגיעו במקרה והא לא יגיע לאותם מועדונים, באסטה( הודעות פשוט יימחקו וחבל).......

חדשות טובות לאוהד קלן , אולי??!?!?
    אאילטון מעומד לקבוצה, בימים הקרובים יחליט "השמן", אם הוא רוצה לשחק בדורטמונד או להצעה הקוסמת של קלן!
    זה יכול להיות שילוב קטלני פודולסקי את אאילטון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

12. Alexander Hleb Member

אאילטון יכול להחזיר את דורטמונד לימים שאמורוסו שיחק שם(איפה הוא נעלם?)
    חלוץ רחבה אמיתי, סקורר גדול (שניהם), כזה שרוסיצקי יכול להכניס לו פנימה כדורים...
    דורטמונד צריכה סקורר כזה בדמותו של אאילטון, עכשיו שלארס ריקן נפצע הוא יפסיק להבקיע שערים מקריים...

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אאילטון ואמורוסו זה חלוצים שונים, ומרסלו חוץ משנה וחצי הראשונות שלו בדרוטמונד ממש נחשב לכישלון!
    איפה הוא עכשיו? בלי קבוצה בברזלי, מחכה להצעות מאירופה, לאחרונה שמעתי שהוא החל להתאמן עם איזה קבוצה ברזילאית מהליגה הראשונה.

אאילטון שמרוכז בכדורגל זה חלוץ אדיר וחיזוק לכל קבוצה, אבל שהראש שלו בעניינים אחרים הוא משמין ונראה כמו שנראה לאחרונה בבשיקטש!

14. Alexander Hleb Member

דווקא החזקתי מאמורוסו שחקן, למרות שהוא היה מספיק טיפש בשביל ללכת עם יינס להמן מכות....
    השמנצ'יק עשה את הטעות שלו כשהלך לכסף הגדול ב"חור" לדבריו, בגלזנקירשן.
    אחרי שנתן את עונת חייו בברמן, הוא היה חייב להשאר שם. איזו החלטה לא מקצועית... דברים כאלה גומרים קריירה של שחקן.

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

גם בשאלקה אאילטון לא היה רע, 15 שערים זה מאזן בהחלט מכובד!
    הבעיה בשאלקה הייתה המריבות התמידיות של אאילטון עם המאמן רנגיוק והמנג'ר אסאואר, הוא כל הזמן התבטא כמה הוא מתגעגע לברמן, וכי חבל שהוא עזב, כל אלה גרמו לחיכוכים אינסופיים בין אאילטון לקבוצה, ככה זה דיווה!
    היום מה שחסר לשאלקה לצד לארסון זה איזה אאילטון אחד כזה, שכמו סילון חותך הגנות, ולא הדוגמן המעורב שלא פוגע או סאנד שכל הזמן נפצע!

אבל ההתקשרות בין פודולסקי ואאילטון בקלן מלהיבה אותי, לקלן יכול להיות את אחת ההתקפות הכי ביזאריות בליגה, ואני מתכוון באופן החיובי של המילה!