ארכיון: עונת 2005/06 מחזורים 1-16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י עומר, ‏30/7/05.

1. Marcelinho Member

למה עלובים דבר ראשון?
    למה לא יהיו בצ'מפיונס?

יש להם את צמד החלוצים הטוב (או אולי מס' 2) בגרמניה, קלאסניץ' וקלוסה, שמחוררים רשתות, מה שהופך את ברמן לאחת הקבוצות היותר פתוחות בליגה שמציגה כדורגל טוב, אין סיבה שהיא לא תעבור את באזל בבית, כאשר רק 1-0 מספיק לה כדי לעבור (למרות שעם הכלים ההתקפיים שלה אני בטוח שברמן לא תשחק על תוצאה כזו ותפציץ), ובכלל היא הפסידה 2-1 שזה הפסד מינימלי עם שער חוץ, תוצאה לא רעה על הנייר לדעתי.

ולירן... מאחל לכם בהצלחה עם הזר החדש... אם טרפטוני התרשם ממנו אני מאמין שבכל זאת הוא מוכשר ויכול לתרום את שלו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

2. Spanish Weapon Member

נלסון ואלדז :aaa031:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/8/05
  3. אביב 350 Member

מה אתם מודאגים , אני בעצמי לא מודאג(חושש כן),בוסר. אנחנו מפרקים את באזל (עקשנים כל עונה מאבדים מספר שחקנים ושומרים על יציבות ואופי)אבל שאף יתן להם בראש יחזיר את שולץ להרכב, מה הוא חיפש עם ואן דמה בבאזל .? איזה חורים !נוציא את ואלדס מהטיפולים , ונעבור לבית גדול בצ'מפוונס. האמת יותר מדאיג אותי מיינץ ביום ראשון אסור לתת לליגה לברוח ,כבר יצאתם מכל החורים חכו ותראו מה ורדר מכינה בוסר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx הצגה

נ,ב עומר (מרסליניו)מתי אתה אמור לחזור מגרמניה איפה תיהיה ובמה תצפה ?ספר לנו קצת

נערך לאחרונה ב: ‏11/8/05
  4. shmchss Member

אתם עוד תראו , ברמן זה הכול חרטה ברתה , אין להם הגנה .
    כול כך קל לעקוץ אותם ...

5. Roberto Baggio Member

צודק , ההגנה של ברמן חלשה מאוד ואת זה גם אני אמרתי מקודם. אולי ההתקפה תחפה עליהם חצי עונה , אבל תבוא התפרקות מתישהו כמו בעונה שערבה עם ה-10 שערים מול ליון. אלופס (מנג'ר חדש ליפ לירן שנה שעברה היה שאף לא?) לא חיזק משמעותית את ההגנה שלו ומתישהו תבוא התפרקות שם.
    בקשר לבאזל אני לא מבין מה הדאגה , 2-1 בחוץ זאת תוצאה מצוינת שאפשר לעלות איתה בלי בעיות.

6. Marcelinho Member

אני אהיה במאנהיים שזה קרוב לאיצטדיון של שטוטגרט ושל קייזרסלאוטרן לפי מה שהבנתי, אני אהיה אצל דוד שלי שהוא מנכ"ל של איזושהי חברת כימיקלים שם... כעקרון לכל 4 הקבוצות שקרובות למקום הכרטיסים נמכרו אבל דוד שלי אמר לי שיש לו קשרים ושאין לי מה לדאוג, מקווה שזה נכון. אני אקנה כמה חולצות מקוריות (התכנון- באלאק, מרסליניו, ג'רארד) ועוד כמה צעיפים דגלים ומזכרות אחרות...

חוץ מזה יש את הטיולים ומלון אחד במינכן שלא ממש מעניינים אותי, אני בעיקר מצפה למשחק כדורגל טוב.

אני אחזור ב-27/8. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx

7. Ampelmann Member

קרוב במונחים של גרמניה.
    מנהיים נמצאת באמצע הדרך בין שטוטגארט לפרנקפורט והיא מרוחקת כמעט 90 ק"מ מכל אחת מהן.

נערך לאחרונה ב: ‏11/8/05
  8. Marcelinho Member

כן... כמובן שבמונחים של גרמניה
    כנראה שנצטרך ליסוע הרבה יותר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx כרטיסים נמכרים שם בקצת מטורף

9. אביב 350 Member

עומר אתה נוחת למחזור גביע , תבדוק אולי מנהיים מארחת קבוצה מהבולי . ועוד קבוצות חובבים מהאיזור אני סומך על דודך שידאג להושיבך ביציע הכבוד. שבת אחר כך בול כשאתה חוזר אתם מתארחים אצל באיירן באלינץ ואולי אפילו תהיה בסביבה,לעזאזל הכסף אל תוותר על ההזדמנות אם תשיג לי את המגזין של ספורט בילד לפתיחת העונה אני מבטיח שתפוצה כספית,איזה באסה שורדר לא משחקת בשבת רק נפתחה העונה וצריך לחכות ליום ראשון מזל שבשבת יש משחקים טובים,

10. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנהיים שעתיים ברכבת למשחק של קייזרסלאוטרן, ועוד יותר לשטוטגארט. יותר קרוב תלך
    למשחק של סאארברוקן.

11. Riki Member

במנהיים יש חנות ענקית של מוצרי ספורט ואביזרים
    אני לא זוכרת איך קוראים לה אבל אני רכשתי שם אחלה חולצות וכל מיני שטויות
    תבקש מדוד שלך שיקח אותך לחנות ספורט שממוקמת בצד ימין של הכביש ליד החנות הענקית של
    פראדה יש שם רק חנות אחת כזאת שלוש קומות של גן עדן.

ואגב דוקא ממנהים הכי קל להגיע למשחקים יש להם שם רכבות מהירות שיוצאות לכל חור
    הכי פרקטי והכי זול.
    אם אני לא טועה ממנהים לשטוטגרט
    זה בסביבות ה-25 אירו.

12. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

31.5 אירו. אבל למה להיות נודניק? :)

13. Marcelinho Member

בונא מאיפה אתם יודעים כ"כ הרבה?!
    הייתי בטוח שמנהיים זה איזה חור שלא קשור לגרמניה... עודדתם אותי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

14. Zizou10 Member

יש לי שאלה קצת מוזרה אשמח אם מישהו יעזור לי :

במהלך הקריירה של בקנבאואר באיזה קבוצות הוא שיחק?

אהה כן ופרינגס ששיחק בעונה שעברה בבאיירן הוא עכשיו בורדר ברמן?

תודה לעוזרים.

15. Marcelinho Member

בקשר לשאלה מס.2
    התשובה היא כן