ארכיון: עונת 2005/06 מחזורים 1-16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י עומר, ‏30/7/05.

1. Marcelinho Member

להאם אומנם מוכשר אך הוא עוד צעיר, מה גם שהוא פצוע וצריך לראות איך הוא יחזור מהפציעה. אני מאמין שגרמניה מסוגלת לתת בבית פייט לדרום אמריקאיות, לברזיל פחות אבל נגד ארגנטינה בהחלט יש על מה לדבר. בהחלט יהיה מעניין

2. אביב 350 Member

מה קורה לכם הגענו כבר לגמר עם מרקו בודה מגן שמאלי, בלם שני יכול להיות גם מרוין מאטיפ מקלן ,וכריסטיאן שולץ הוא אחלה מגן שמאלי איתו ורדר יותר מסודרת. קשר אחורי אפשר אפילו לנסות את טים בורובסקי שישלב טכניקה וכוח(בתפקיד הזה הוא החל את הקרירה),קלוזה בכושר קוראני גם ,אבל החלוץ הכי חכם בגרמניה הוא קלאסניץ למה לא איזרחו אותו אימו גרמניה והוא מגיל אפס בגרמניה (פ.צ סט פאולי)מזה אין סקאוטרים להתאחדות הגרמנית ?רק לפני שנתיים קיבל זימון ראשון לקרואטיה במולדת לא ראו שהוא שחקן כבר אז?

נ.ב לירן עם כל האהבה והחיבה ,לצערי (לשמחתי)לא תתאוששו גם במחזור השלישי ,תבדוק איפה ונגד מי אתם משחקים??..................נו קשה אה המשבר גודל.?

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כן אביב ידוע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx
    נגד צמד ק&ק צמד החלוצים הטוב בליגה(גם יותר מזה של מקאיי ופיזארו\קרוז) יחזור זבנומיר סולדו לשחק וההגנה תראה יותר נוקשה וחזקה, טראפ בטוח הבין את משמעותו של סולדו לקבוצה ואת העובדה שלא מייסנר ולא היצלסברגר הם קשרים אחורים.
    אני רק מזכיר לך שגם בעונה שעברה הייתה ברמן פיבוריטית לנצח את שטוטגארט בביתה אבל בפוקס לא מהעולםן הזה עוד יצאה שטוטגארט "בשן ןעין" עם 3 נ"ק , עוד פוקס כזה יהיה מבורך.
    משבר????? אנחנו רק במחזור השני, או לכל היותר במחזור השלישי( עוד שבועיים), גם הפסד נגד ברמן לא יוביל עדיין למשבר אלא לפתיחת עונה קטסטרופלית.
    מה שכן ברמן חוץ אחריי זה המבורג בית, נראה מפחיד, במיוחד שמשתי משחקים נגד פישרים כמו קלן ודואיסבורג לוקחת שטוטגארט נ"ק זעומה אחת.
    אבל כאן לדעתי יכול גם לבוא החוזק המנטלי של הקבוצה לידי ביטוי, גם בעונה שעברה היו הקבוצות הקטנות עקב האכילס של שטוטגארט, מול הקבוצות הגדולות ידעה שטוטגארט להתעלות( במיוחד בסיבוב השני(ניצחונות על הרטה ברלין,דורטמונד,שאלקה,ברמן, תיקו חוץ עם לברקוזן וכו).
    גם קקאו יחזור למשחק נגד ברמן וככל הנראה גרונקיאר\שטרלר(היה אתמול נקודת האור שער+בישול) יתחילו על הספסל, שטוטגארט לא תהיה קבוצת תחתית, גם עם כרגע הרבה מאחלים לה את זה(לא יודע למה?), וגם עם כרגע הנתונים של פתיחת העונה לא מדברים בעד עצמם.
    כמו שלא נסחפתי באופוריה אחריי הניצחון הענק על באיירן בגמר גביע הליגה כך אני גם לא נכנס לדיכאון שלא הולך.
    לקבוצה יש פוטנציאל, שהוא ימומש, יהיה פה דיעות אחרות, כרגע נחכה בצניעות להמשך הליגה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/8/05
  4. Paolo Maldini שחקן ותיקים

שטוטגארט נראית רע, וחבל, הקבוצה הזאת חייבת להתאושש ולבסס את מעמדה בצמרת.

5. Spanish Weapon Member

זה הזמן של שטוטגרט לקמאבק את באלאקוב...

אחחח באלאקוב באלאקוב

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בלאקוב משחק בליגה הרביעית בגרמניה כמעיין איזה מפקח, לאחר שלא קיבל הצעת אימון ראויה, אם כבר אז מתגעגעים לחלב!
    חברה סבלנות עם שטוטגארט, כך לפחות דורש טראפ, יש לי הרגשה שהסבלנות תשתלם!

7. אביב 350 Member

לירן חלילה שטוטגרט לא תיהיה בתחתית, קקאו הוא נקודת האור שלכם , איפה כולם ???מה שהורג אותי בא טארפ בחר חבורה של 12-13 שחקנים וזהו , לקבוצה לא הולך.? עושים שינוי !בספסל יש לו מספיק שחקני אופי ונסיון, למה זיבקוביץ לא משחק? מה עם הייקו גרבר מטוס רציני , מה עם אלסון ,ולמה לא משתמשים בראית המשחק של הורסט הלדט? ודלפייר בהגנה, בקיצור לטארפ יש אפשריות אבל הוא נעול על אותו קאדר . אבל אני נזכר שטארפ קורה קבוע בפורום א סוכר ושבועיים לפני שהוא מגיע לאיצטדיון ווסר לא כדאי לתת לא עצות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

מרסליניו(עומר)האם ראית את התמונה של המגזין שביקשתי? אני שלחתי אותך לאתר של ספםורט בילד כי אני לא יודע להעלות את התמונה בונה עליך ידידי בתקווה שתצליח להשיגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wlcm.Xxx

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

איפה אתה חי אביב? זיבקוביץ, גרבר???????
    וואלה עכשיו אם הייתי יכול להעיף אותם הייתי עושה את זה מזמן סוסים גמורים!
    הלדט, בקושי כבר יכול ללכת!
    אם כבר אז הייתי אומר שטרנצל האוסטרי, שהוא שחקן כולבו!
    לגבי המשחק מול ברמן גם מריו קרביץ אמור להיכנס לתמונה ככה שאולי יצורף ברק למשחק שלנו, גם לתומאסון ולגרונקיאר יהיה עוד שבועיים להיכנס לכשור, והדבר הכי חשוב סולדו יחזור להרכב.
    מה עוד שישנה עדיין אופציה שאיגור טודור מיובה יגיע(אם כי קלושה) ואז פרננדו מיירה ישחק בעמדה הטובה יותר מבחינתו כקשר אחורי.
    קקאו נ"ק אור?
    חלוץ סטייל "יניב קטן" בלי קילר אינסטניקט, בגלל זה הוא משחק בהרבה משחקים כווינגר!
    נ"ק האור שלנו צריכה להיות כריסטיאן גנטנר בן ה 20 שממשיך להרשים והיצלסברגר שלאט לאט נכנס לעניינם ומרקו שטראנצל שמתחיל להראות למה שטוטגארט כ"כ נלחמה כדי להביא אותו מבאזל השווצרית!
    בנוסף לזה צמד הדנים שלנו שמבחינת פוטנציאל הם יכולים להוביל אותנו רחוק.
    הבעיה היא שטראפ צריך קודם כל להיסגר על עצמו!

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

טוב שני מחזורים עברו והקבוצות ממשיכות לספור פצועים ולהביא שחקנים חדשים:
    הרטה ברלין: מכה לא קלה לברלין ז'ילברטו הברזילאי נפצע וייעדר בסביבות 3 שבועות!

קלן: קלן השאילה לעונה את יוסף מוכתארי המרוקני הבין לאומי מקוטבוס(ליגה שניה). המרוקני אמור להוסיף טכניקה למשחק הקישור של הקבוצה ולשחרר קצת לפודולסקי מהעומס!

וולפסבורג: הולגר פאך המאמן מעוניין לחזק את הקבוצה שלו, אחד כמו סטיב מרלט הצרפתי מפולהאם לדוגמא, הבעיה מרלט דורש פיצוי מפולהאם בסך 3 מיליון יורו, הם לא מוכנים לתת לו, הוא לא מוכן ללכת, בקיצור סבתוחה.
    בגלל זה מתעניינים "הזאבים" גם באדוארדו הבריזלאי של גרסהופרס ובוין נזירי( מתאמן כרגע עם וולפסבורג), הקשר האחורי בן ה 23 הצליח להרשים את פאך, עכשיו החל מו"מ עם קבוצתו מטלורג דונייצק, אלא ששם התחלף לאחרונה המאמן, ואולי נזירי יהיה בתוכניות שלו.....

מונשנגלדבך: בגלדבך מורגש המחסור בקשר רואה משחק, בשל עובדה זה מחפשת גלדבך קשר בעמדה זה, המועמדים:בוליג קאהא(22,פונטה פרטה, מיועד יותר לעמדת הקשר האחורי),מרסיניו (24 ,פאלמרייס) ופבריקו(25,אתלטיקו פרנסה).

10. Roberto Baggio Member

אם סטיב מארלה יבוא לוולפסבורג הוא יחזק אותה מאוד. חלוץ מצוין שנעלם קצת בפולהאם ויוכל לפרוח מחדש בוולפסבורג.
    בקרש לזה שגלדבך צריכה קשר אחורי אני לא כל כך מבין למה כי ממה שראיתי נגד באיירן הקישור שלה היה בסדר גמור , הבעיה היתה חוזר ניצול מצבים בהתקפה וההיערכות לא טובה בהגנה נגד מתפרצות (בזה לקישור יש חלק אבל יותר בעיה של ההגנה).

11. אביב 350 Member

לירן אתה קורה לכולם זקנים(זיבקוביץ,גרבר,והלדט)ומחכה בקוצר רוח לשובו של הנער זבונומיר סולדו??.
    אחרי שרודי פלר לא שמע בעצתו של לירן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ולקח את הזקנים(נובוטני,וורנס,ראמלוב,ציגה,האמן,שניידר,נויביל,יאנקר,ירמיס,ראמר,ומי ששכתי אתו הסליחה)למודיאל במזרח ,ולמרות ההישג הגדול אני חושב שבמונדיאל במולדת צריך צעירים שאפתנים ועדיף חוצפנים, לדעתי הנבחרת צריכה לעלות בשיטת ה 2-5-3 בסגנון הלחץ בשטח שלנו. ויצירת שטחים בחלק המגרש השני . ההרכב הצעיר בעל הכושר לא צפוי להתקל בבעיות מיוחדות, עם כך זה ההרכב שלי?
    שוער-אוליבר קאן רק הוא להניק לו שקט ובטחון ובלי שערוריות בבילד ובקיקר'/ מליפים טימו הילברדנט ורוברט הנקה(בלי לאהמן בשביל השקט של אולי)
    בלם מרכזי-פר מטסקר באותו קו עם הבלמים מימין ומשמאל /מימין-ארנה פרידריך. משמאל פרנק באומן. מחליפים -כריסטטוף מצטלדר . ומרווין מאטיפ

קשרים אחוריים מרכזיים אמצע נטיה לימין-טורסטן פרינגס . נטיה לשמאל -טים בורובסקי .מחליפים-פביאן ארנסט . וההפתעה - אוליבר שרודר
    קשר ימני עולה יורד מטוס סילון-לוקאס פודולסקי. מחליף-ג'רלד אסמואה כשצריך יותר כוח . שניידר לא מוזמן. נכון פנטסתי אבל עשה את שלו. גם הינקל לא מוזמן לפי יכולתו בשנתיים האחרונות .עוד מחליף בעמדה -פול פרייר. מצד שמאל עולה- בסטיאן שווישטינגר. המחליף תלוי בכושרו ובהתאוששותו - פיליפ להאם. עוד מחליף בעמדה בעיקר שצריך לשמור על תוצאה-כריסטיאן שולץ. קשר מרכזי חופשי מיכאל באלאק אין מחליף צריך לשמור לו על הרגליים בצמר גפן ולפזר נפטלין ... התקפה קווין קוראני ומירסלב קלוסה. מחליפים אוליבר נויביל אין מה לעשות לפעמים צריך חלוץ זריז באגפים/ עוד מחליפים מייק הנקה ובנג'מין אוואר . לתומאס ברדריץ אין אצלי מקום .בו נקווה ונתפלל שנשאיר את הגביע בבית

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

תשמע לא התכוונתי שזיבקוביץ וכו זקנים ובגלל זה לא זכאים לשחק,אלא שהם פשוט כבר לא טובים, לראיה סילביו מייסנר בן 32 ועדיין שחקן מפתח, גרבר מתקשה לסגור את צד שמאל וכבר בעונה שעברה זאמר עוד ראה את זה ושם את שטראנצל במקומו, הלדט יכול לשחק גג 20 דקות, זיבקוביץ הוא אפס! ואלסון כרגע פצוע ובכלל עוד לא הוכיח את עצמו.
    ועל איזה עצה לפלר אתה מדבר, על זה שיבנה על הצעירים? אני אומר למעשה שילוב של וותיקים עם ניסיון וצעירים.
    ההרכב שלי
    אוליבר קאן
    שולץ\לאם--מטצלדר\וורנס--מטסקר--פרידריש
    טורסטן פרינגס--פביאן ארנסט
    באלאק
    שווינשטייגר--פדולסקי
    קלוזה

מחליפים: להמאן\הילדבראנד
    לאם\שולץ,, הינקל\אובורמוילה, הות, וורנס\מטצלדר,
    דייסלר,בורובסקי, שניידר,היצלסברגר
    אסמואה, קוראני, מייק הנקה

13. אביב 350 Member

וואי וואי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx איך שכחתי את אובורמילה , פדיחה ועוד בתור אוהד ברמן. גם ההרכב שלך נכון אבל יותר הייתי רוצה לדעת על ההרכב שלך, ולא מה שמעריכים בגרמניה . לגבי רוברט הות זה מעצבן מה בגלל שהוא שחקן ספסל בצ'לסי הגדולה עד כדי כך לזלזל בכדורגל שלנו . אני לא רואה הבדל גדול בינו לבן מחזורו שחקן הספסל בליגה שלנו בהרטה אלכסנדר מדלונג .

14. Marcelinho Member

רוברט הוט' לא יכול לפתוח כשחקן הרכב בנבחרת מהעשירייה הפותחת של הכדורגל העולמי כמו גרמניה במונדיאל. צריכים שחקנים שרואים משחק וצוברים ניסיון, הוט' עוד בסה"כ צעיר ואני לא מאמין שהוא יכול להיות בלם פותח בהרכב נבחרת גרמניה כאשר לא נותנים לו במה בקבוצה שלו.

ואביב לא מצאתי תמונה תביא קישור שוב...

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

זה ההרכב שלי למונדיאל, לא מה שמעריכים בגרמניה!
    בגרמניה ד"א מעריכים שהות בשל סיפסולו בצ'לסי לא יפתח בהרכב ואז נכנס לתמונה כריסטיאן וורנס או פרנק באומן הוותיקים, על מטצלדר כרגע לא מדברים, היו גם דיבורים על מרקוס באבל, אבל אחריי המשחק ביום ראשון אותו ראה קלינסמן ישירות מהאיצטדיון הנושא לדעתי ירד מהפרק!
    גם דייסלר בתמונת ההרכב.
    חורה לי הזלזול של קלינסי בבורובסקי, לטעמי הקשר בעמדה שלו הטוב בגרמניה חוץ מבאלאק כמובן, איזה נאחס זה שבאלאק דווקא בדור שלו, כי אם לא היה בורובסקי שחקן הרכב ראשון לכל דבר, הוא תותח.
    עם חלוץ מול קלוזה וחלוץ נסוג כמו פודולסקי ווינגר קטלני כמו שוויני יש לגרמניה אחלה של חוד שמקבל גיבוי מבאלאק פרינגס וארנסט, לדעתי אחד הקישורים היותר טובים באירופה!
    גרמניה בהחלט יכולה להפתיע במונדיאל, מילה טובה לקלינסי שבנה נבחרת טובה, רק ליסגור את החורים בהגנה!