ארסנל 2022/23 - She Bangs the Drums

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏5/8/22.

1. cheddar Member

מה אתם חושבים על הארטטה בול, הוא משחק יפה או לא ממש?

2. Clichy COYG

יפה מאוד.

אני חושב שהחלוקה הדי שווה בשערים מעידה על כך אבל מעבר לכל אינדיבידואל המשחק הקבוצתי שלנו אדיר, תבניות ההתקפה שלנו תענוג לצפייה ובאופן כללי אני די נהנה.

3. Thegunner14 Member

לא רק שהכדורגל טוב הוא תכליתי ואנחנו מחפשים כל הזמן את השער, לא מניעים כדור שעה מסביב לרחבה בלי להגיע בקושי למצב שתיים בזמן הזה.
    הקבוצה מגיעה להמון מצבים לגול בכמעט כל משחק משהו שלא קרה שנה שעברה ויותר רחוק מזה.

בוא לא נשכח איפה היינו לא לפני הרבה זמן, היו משחקים שרק רצית להפסיק לראות מרוב כאב בעיניים. ולא סתם אנחנו נמצאים איפה שאנחנו נמצאים …כייף לראות אותנו פשוט ככה.

4. סמואל אטו Member

לא אוהד ארסנל, אבל אני מאוד מתרשם מהכדורגל של ארטטה.
    נכון שמדובר ב-"פוזשן פוטבול", "פוזישנל פליי" וכל השמות המגניבים של הרגע, אבל בעיני המילה שהכי מתארת את הכדורגל של ארסנל העונה היא Relentless. לא סתם פסים יפים ושליטה בכדור. פסים מהירים עם תנועה, מטרה ברורה, לחץ אחרי איבוד כדור והרבה קצב. קצב, קצב, קצב.
    הכדור אצל סאקה, מחפש לכדרר, מעביר לאודגארד שמחפש פס לעומק, אין, מעביר לזינצ'נקו, אין, דאבל פס עם מרטינלי, דריבל באגף, חוזר לאודגארד, מוריד לזנצ'נקו, פס אלכסוני לסאקה, דריבל ברחבה, מוציא פס לפארטיי, מחפש את הבעיטה, מוריד לזנצ'נקו, מחפש את ההרמה, אין, מחזיר לאודגארד, פס ארוך למרטינלי.
    כל הזמן יש 2-3 אופציות, מנסים מהר ואם לא הולך עוברים לשחקן הבא. האסוציאציה שעולה לי בראש זה הסן אנטוניו ספרס 2014 או הגולדן סטייט של האליפות מלפני דוראנט.

5. Clichy COYG

@סמואל אטו
    תיאור מדוייק, והייתי מדגיש את השורה האחרונה - המשחק ללא כדור של כלל השחקנים השתפר פלאים וזה מתבטא בעיקר במיקום שלהם שמאפשר מסירה בכל רגע נתון.
    בעיקר צריך לשים לב למשולשים זינצ'נקו-ג'אקה-מרטינלי ו-וייט-אודגור-סאקה שמשחקים מאוד קרוב אחד לשני ומרבים בחילופי מקומות.

נערך לאחרונה ב: ‏8/3/23
  6. סמואל אטו Member

מה דעתכם על שאקה?

נראה לי תמיד כמו השחקן היחיד שלא באמת מוסיף משהו ברמה האינדיבידואלית ועם התקרה הכי נמוכה בהסתכלות עתידית.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא גם טרוריסט, אסור לשכוח. מישהו מהמר נגד בריין פארט שלו בישורת באחרונה? אם אני הייתי אוהד ארסנל הייתי משקשק מזה. איזה אדום מפגר באתיחאד בדקה 15 ולך תצא מזה עכשיו.

שחקן שהוא יותר מדי wildcard, עם אופי כזה אתה צריך לתת תרומה מקצועית יוצאת דופן, מה שהוא לא נותן כמובן. אחד הראשונים שארסנל צריכה להשתדרג עליהם.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. k_700 Member

בריין פארט בארסנל במאני טיים מגיע בדרך כלל מהקבוצה ולא רק משחקן אחד שמחליט למכור אותך.

מה יש להגיד על שאקה? שחקן בעונה טובה מאוד, יציבה, בלי הרבה תנודות. חלק חשוב במשחק לחץ שלהם, בהגעה שלהם לרחבה וגם בהגנה הוא לא באמת מזייף.
    לא הייתי בונה על הרמה הזאת מעבר לעונה הזאת. יש לא מעט מיידופס שנתנו עונה אחת יוצאת דופן.
    אם יש עמדה שהייתי דואג יותר ממנה זו דווקא העמדה של ז'ורז'יניו.
    פארטי שחקן שיכול להפצע תוך כדי העונה לחודש וחצי- חודשיים והאיטלקי תמיד יהיה כשיר. האיכות שלהם במשחק שונה כשהוא בהרכב על חשבון פארטי, העונה הם פשוט קיבלו כמה שערים מזילקיים בסוף משחקים וזה לא "התבטא" בתוצאות.
    לא הייתי מהמר שהם יביאו עוד קשר אחורי בקיץ.

9. Clichy COYG

במילה אחת? יציבות.

אני חושב שהוא עושה עבודה של B2B קלאסי - לוחץ טוב, מגיע למצבי הבקעה ומנהל את משחק המעבר שלנו בצורה מצוינת. אני חושב שהוא השחקן הראשון שארטטה יחפש להחליף בהרכב, אבל בגדול לא הייתי מתנגד שיישאר עונה הבאה (כשחקן ספסל).

10. Cup of Tea Liverpool, UK

ממה שאני התרשמתי ומשלל הריבים שלו עם הקהל ועם כל מה שזז לאורך השנים האגו העצום של שאקה והחוסר מודעות שלו לעצמו לא יתנו לו להיות שחקן ספסל. הוא קצת לוברני בזה.

11. היודע Member

אממ לא נראה לי שראית הרבה ארסנל העונה או שמעת הרבה ממה שהאוהדים חושבים ומרגישים. מבחינה מנטלית די ברור שהוא מוסיף המון מנהיגות ותשוקה. אחד מן העוגנים בעניין הזה יחד עם זינצנקו ואודוגאד. באופן כללי בשנה וחצי האחרונות הוא זכה בליבם של רוב אוהדי ארסנל בחזרה.

12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין בעיה, הוא מוזמן לזכות בליבם, בדיוק כמו שזכה בליבם פעם שעברה לפני שנתיים (לא זוכר במדויק), קיבל את סרט הקפטן ואז כמה שבועות אח"כ זרק אותו בבוטות כשהחליפו אותו.

אם המקרים האלה היו מגיל 20 אולי הייתי מאמין שמשהו בו השתנה, אבל הם לא. הוא reckless גם אם העונה מצליח לשמור על עצמו סה"כ.

אם אתה צריך להמר על שחקן אחד בהרכב של ארסנל שיקבל אדום מטומטם עכשיו בישורת האחרונה, מי זה יהיה?

oranfu ו-Cup of Tea אוהבים את זה.
  13. סמואל אטו Member

כן, אני גם חושב כך, אני פשוט לא מתרשם מזה בצורה יוצאת דופן. אולי יש לי בעיה עם התפקיד הזה באופן כללי.
    אני חושב שאפשר למצוא מישהו שיכול לתת את כל זה וגם לשדרג את ארסנל בשליש ההתקפי. או לכל הפחות להתחיל לשלב מישהו שיכול לתת את הגוון האחר הזה בחלק מהמשחקים(ויירה?).

14. Clichy COYG

ייאמר לזכות ג'אקה שהעונה אני לא זוכר ממנו טעויות מפגרות, רק שיישאר כך. מבחינת מנהיגות אני חושב שאין עוררין למרות האופי הדי חמום מוח שלו.

@סמואל אטו
    מבחינת סט הסקילים שלו הוא לא השחקן הקלאסי לעמדה שהוא משחק בה - ובגלל זה יש את ההרגשה שאפשר להשיג יותר עם שחקן אחר. מצד שני הוא לחלוטין עדיף על ויירה שבכל ההופעות שלו בעמדה פשוט לא סיפק את הסחורה.

15. k_700 Member

כי ויירה לא קשר 50-50 כמו שכתבתי לכם בקיץ למרות שהיו פה דיונים שאולי ישחקו איתו 8.
    מעולם הוא לא שיחק כל כך מאחורה ועוד בקישור של 2 לפני המעט נסיונות איתו כאן בארסנל.

ויירה לא פיזי מספיק ל8, בטח באנגליה, בטח בקבוצה שלוחצת גבוה מאוד ומשחק עם עוד קשר אחד לידו.
    הוא מוח התקפי בלי שום יכולות הגנתיות או איזה וורק רייט שמפצה על זה.

למה שאקה לא השחקן הקלאסי לעמדה שהוא משחק בה? הוא בדיוק השחקן הקלאסי לבוקס טו בוקס, 50-50.
    הוא פשוט לא ברמה הכי גבוהה של התפקיד הזה אבל העונה היא עונת קריירה מבחינתו.
    משחק יותר פשוט, לוחץ טוב, עושה הגנה טובה, מגיח בצורה יעילה קדימה.
    הוא לא הELITE של התפקיד הזה אבל זה בהחלט שחקן שמשחק בעמדה שלו ונותן עונה טובה ויציבה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/3/23