ארסנל 2022/23 - She Bangs the Drums

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏5/8/22.

1. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו באמת, ויירה לא מרגיש עוד בנוח אצלנו בתור 10 (כן יש שיפור בחודש האחרון) אז אתם מריצים אותו על התפקיד של שאקה?

לא חושב שיש שונא שאקה קיצוני כמוני, התחננתי שרומא יקחו אותו בקיץ ב9 + 6 אם מוריניו יתעקש, ועדיין, העונה הוא, כמו כל שחקן ב-11 הקבועים, בורג מאוד חשוב במערכת. הפתעה אדירה.

בלי להסתכל בסטטיסטיקות, אני בטוח במאה אחוז שהוא בעונה הפורה ביותר שלו כאן התקפית כבר עכשיו, 11 מחזורים לסיום, ומהצד השני הוא הוריד קיצונית את הממוצע האדיר של כמה, 1.8 - 2 חרבונים קיצוניים למשחק שהוא הרגיל אותנו.

נערך לאחרונה ב: ‏14/3/23
  2. Clichy COYG

@k_700
    ברמת העיקרון ויירה הובא כמחליף לאודגור ואכן זה הייעוד של ארטטה (בינתיים), פשוט מדי פעם הוא השתעשע עם המחשבה שלו כ-8 וזה לא צלח. אני קצת ארחיק לכת בהשוואה אבל ברנרדו סילבה - שלטעמי דומה לו לא מעט בסגנון המשחק - כן הצליח לעשות אדפטציה לעמדה אחורית יותר בהצלחה (יחסית).
    אני חושב שבאופן כללי קבלת ההחלטות שלו לא מספיק טובה (זה ניכר בליגה) כרגע ויש לו דרך

לגבי שאקה - הוא לא הכי מהיר, הוא כן יודע לשמור על הכדור טוב (סוחט המון עבירות) ויש לו ריינג' די טוב של מסירות ארוכות - משהו שהוא כמעט ולא נדרש לו בתפקיד הזה.
    לרגע לא אמרתי שהוא בעונה לא טובה - אני מאוד מרוצה ממנו. פשוט אני חושב שגם בעונות כמו הנוכחית צריך לחפש איפה אפשר לשפר, ושאני מסתכל על הליינאפ - מלבד ראמסדייל (ואולי וייט) אני חושב שזו עמדה שכן אפשר להעלות בה רמה.

3. k_700 Member

ברנרדו סילבה עשה תפקידים אחוריים יותר גם לפני מנצ'סטר סיטי.
    תוסיף לזה שסילבה משחק שם ליד שני קשרים.
    אתם משחקים עם עוד קשר אחורי אחד ב99 אחוז מהמשחקים.
    ויירה משחק גבוה מאוד על המגרש לאורך כל הקריירה שלו, כולל בנבחרות הצעירות של פורטוגל.
    העמדה שלו זה 10.
    הוא בהחלט יכול גם לשחק כפליימייקר באגף.
    8 עם עוד קשר אחורי בסגנון ההתקפי שלכם? NAH.
    בסגנון הוא גירסה צעירה מאוד של ברונו. שחקן שמחפש כל הזה את הפרוגרסיב פאס, הכדורי עומק המסובכים, ההגבהות המסוכנות, האיום מרחוק. כשהוא לא משחק הרבה אל תצפה לאיזושהי יציבות.
    העתיד שלו צריך להיות רק בקישור ההתקפי שלכם, לא בשום מקום אחר.

אחלה, כולנו מסכימים ששאקה לא ברמה הכי גבוהה לעמדה שלו.רק לא ברור לי מה בסט הסקילים שלו זה לא בדיוק ההגדרה הלקאסית של העמדה שלו.
    הוא בוקס טו בוקס שנותן טון הגנתי, זו בדיוק העמדה שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏14/3/23
  4. סמואל אטו Member

לא צריך לקחת את זה קשה.
    אני בכלל לא עוקב אחרי ההתקדמות של ויירה.
    אני כן בטוח שיש משחקים שבהם השליטה של ארסנל תאפשר לשחקן עם אוריינטציה התקפית לתפוס את המקום של שאקה בהרכב ולתרום יותר.

5. היודע Member

גבריאל
    אין מה להשוות בשום דבר לברננדו סילבה מלבד בלאום. לסילבה יש דריבל נהדר וזריזות מטורפת שלווירה פשוט אין ולעולם לא יהיה.

6. עידן444 Member

אני חושב שכשיש פארטי(מסכים לגמרי עם k700 וטענתי בעצמי כמה הוא משמעותי כולל השוואות לויירה שבגלל שהיה ליד פטי וז׳ילברטו סילבה לדעתי היה לו משקל פחות משמעותי מאשר לפארטי בקבוצה הנוכחית) ב 6 ויש אודגור ב 8- ז׳אקה מאזן את הסיפור הזה וכפי שנאמר כאן הוא מוסיף משהו ברמה המנטלית.
    אני אישית די אוהב שיש בקבוצה איזה ״ערס״ אחד וכן- זה עלול להתפוצץ פתאום ברגע הכי לא מתאים(כאילו שזה לא קרה לויירה, ורוי קין, ופול אינס).

מה שמפריע לי בזאקה זה שהוא טוב בעיקר כש״הרכבת נוסעת״. כשארסנל היתה עכשיו בתקופה פחות טובה(ניוקאסל, אברטון, סיטי, ברנטפורד) ז׳אקה היה חלש מאוד בצורה יותר קיצונית מהאחרים.
    אם סאקה זה הסמן הימני שמגיע תמיד אז זאקה זה בקיצון השני.

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא לוקח קשה שום דבר, סתם נותן את שני הסנט שלי.

אני מסכים באופן כללי שאת העמדות של שאקה ו-וייט אפשר וצריך לשדרג בעונה הבאה, לא חושב שויירה הוא הכתובת.

הוא נראה ילד מאוד מוכשר אם כי מעט חסר ביטחון הייתי אומר. לא מאשים אותו כי הוא בקושי משחק וכשכן זה לרוב בתפקיד לא לו.

אני חושב שהוא עשר עם פוטנציאל מאוד גדול, מזכיר לי גם את אודגאר בלא מעט אספקטים. טכניקה על שטח קטן, ראיית משחק והוצאה לפועל של מסירות.

לא רואה אותו משתלב כבוקס טו בוקס.

8. k_700 Member

צריך להיות טיול בהרכב הזה שלכם מול ההגנה הזוועתית של ספורטינג.
    שער טוב של שאקה.

נראה שסאליבה בחוץ עם האמסטרינג. זה רציני.

9. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הייתי עולה עם הספסל גם במפעל הזה.

הוא צריך להיות רלוונטי רק כאמצעי להשגת העפלה לצ׳מפיונס.

10. alexshw Member

יורש של סימן

Sent from my SM-S906E using Tapatalk

11. k_700 Member

אוי פוטה.
    איזה גול מדהים.

זו צריכה להיות נורה אדומה איך שספורטינג מתמודדת איתכם פיזית במרכז המגרש כשפוטה משחק קשר בדאבל פיבוט.

12. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

בני זונות באו לחסל היום.

לא יאמן שההרכב שלנו (מינוס עוגן שנפצע אלוהים יודע עד מתי) משחק את הארכה המחורבנת הזאת.

איזה מיותר.

13. k_700 Member

בלי פוטה, טרינקאו ואדוארדס לעלות לקרב פנדלים הזה עם 100 אחוז נגריה ושוער ליצן במשחק חייו.
    כמה תחת צריך.

אמורים כבר מזמן היה צריך להפרד מהפרוייקט הזה של ספורטינג שבכל חלון מנסים לחסל לו ולעבור לקבוצה טובה מאוד באנגליה.
    אם לבוהלי יש שכל....

14. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

קבוצה קשוחה וממושמעת מאוד ספורטינג, ויחד עם מאמן מאוד חכם זה שילוב מצויין. מבחינתי הלוואי ויפתיעו גם ברבע.

כן רציתי שננצח, לא כואב לי בכלל שנמנענו מאיזה מפגש כפול מול יובה או הקטארים החדשים. יאללה שיטפלו בהם טוב טוב עד פאלאס בראשון. אמבטיות קרח, מסאג׳ים, גם הפי אנד מצדי. שיגיעו עם אש בגוף.

15. alexshw Member

וולבק היה חסר