ארסנל 2022/23 - She Bangs the Drums

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏5/8/22.

1. Cup of Tea Liverpool, UK

עם כל הכבוד זינצ'נקו וז'סוס (אחרי 5 שנים שהוא שרף לעצמו 80% מהפוטנציאל), או סטרלינג ופראן טורס - זה לא קאנסלו או אפילו קרוב. טופ 3 בעולם בשמאל ובימין ונמצא בשיא הקריירה, יש דברים שלא עושים.
    אני לא חושב שדווקא הוא מה שמפריד בין ארסנל לבין אליפות, כי בעיקר חסר להם איכות בעומק, אז גם אם הוא ימכור אותו לארסנל זה לא מבטיח כלום ולכן פחות מסוכן, אבל עדיין. עדיין.

2. k_700 Member

מבחינת פפ קאנסלו זה פרסונה נון גרטה בסגל.
    הוא הרבה יותר טוב מז׳סוס וזינצ׳נקו, ככה לפי דעת רוב העולם שלא כולל את פפ.
    הרי אם לא היה מטורלל שחייב להוכיח שהוא גדול מהסגל שלו לא היה זורק אותו כבר בינואר ליריבה ישירה אחרת.

קאנסלו שייך לעבר מבחינתו. תתן להם כסף והוא לא שם.

3. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

פפ התבטא כבר במהלך העונה שהם לא ישחררו שחקנים ליריבות בליגה.

בלי קשר, לא נראה לי ריאלי שהוא ירצה להגיע אלינו. אין מועדון בעולם שלא ינסה לשים יד על מגן וורלד קלאס שיכול לשחק בשני האגפים.

4. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלה היא כמה מועדונים בעולם יכולים לשלם את מה שסיטי תבקש. באיירן ויתרה, ברצלונה יכולה להציע 100M ביום שלישי ולא להעביר את החוזה שלו בהתאחדות ברביעי ולאיטלקיות אין כסף, אז נשארנו עם ריאל והאנגליות. ביניהן, ארסנל האופציה הריאלית ביותר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. k_700 Member

פפ אמר את מה שאמר לפני כמה חודשים לגבי שחקנים בסגל.
    קאנסלו כבר בחוץ.
    באיירן לא רוצה לממש את הסעיף קנייה שיש להם. לכן יש מעט מאוד אופציות, ארסנל בהחלט אופציה הגיונית מאוד.

6. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לי להאמין, אבל מה אני אגיד לכם, הלוואי.

דיווחים שרייס על הכוונת של טוכל, כולי תקווה שזה לא נכון. קיץ ארוך ומייאש לפנינו.

7. Rushie Member

כולם השמיצו את פפ כששחרר אותו בינואר אבל מאז גם עם נאגלסמן הוא לא בדיוק הסתדר ואם אני זוכר נכון גם במונדיאל סנטוס הוריד אותו לספסל באמצע הטורניר.
    מהצד זה נראה שהוא תפוח רקוב בחדר ההלבשה.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  8. סמואל אטו Member

אה, הוא לא סגור בבאיירן ב-70 מיליון?
    חחחחחח.

9. סמואל אטו Member

אחרי עונה מסוייטת שהוא סופסל בנבחרת וב-2 מועדונים שונים, חלק מזה בגלל ההתנהגות שלו, שהיא כנראה תוצאה של העובדה שמשחק ההגנה שלו לא מספיק טוב בשביל "מגן".

לא נראה לי שארסנל תרצה אותו.

10. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שכולם כאן צריכים לקחת דברים בפרופורציות.

קאנסלו העונה עם 17 הופעות ליגה בסיטי, מעורבות בשלושה שערים, 15 הופעות בבאיירן, מעורבות בחמישה שערים. תוסיף לכל זה שני תארי אליפות.

נכון סופסל, לא הסתדר, גם במונדיאל, סו פאקינג וואט.

יכול להיות שקרה משהו, עבר עליו משהו בפן האישי, מי יודע?

אבל מפה ועד ״ארסנל לא תרצה אותו״?

*אגב, זיני היה נהדר העונה במשחק ההתקפה של ארסנל, בפן ההגנתי הוא היה החלש ביותר בפער.

נערך לאחרונה ב: ‏30/5/23
    DaveTheSave אוהב/ת את זה.
  11. Roma מנהלים

ארטטה לא אמר שהוא מתכנן להחזיר את בן וויט לאמצע? אולי עוברים לשלושה בלמים, התלמיד של פפ גם יכול להעתיק מפפ את המערך הנוכחי.

12. סמואל אטו Member

אתה תרגיש בנוח להתחייב כלכלית לעסקה יקרה עבור מגן שסופסל ב-3 קבוצות שונות בעונה אחת, אם ספקות משמעותיות לגבי היכולת שלו לקבל הוראות של מאמן?
    הסיכון פה גדול מדי. אם היה טוב והסיטואציה הייתה "סו וואט", אז לא היינו בדיון הזה מלכתחילה.
    הוא איבד המון קרדיט בעונה הזאת.

13. avdz7 Member

@סמואל אטו
    גם אם האופי שלו לכאורה בעייתי, קנסלו זה עדיין נו בריינר.
    שחקן טופ קלאס שמשחק מדהים בשני הצדדים, שחקן שבעזרתו אתה יכול לעלות את הרמה של כל הקבוצה.
    מה זה 70 מליון לשחקן כזה? בכלל לא הייתי אומר עסקה יקרה. ועוד יש מצב שאפשר להשיגו גם בפחות.

14. k_700 Member

אצל טוכל הוא שיחק הרבה יותר.
    מ15 הופעות בבונדסליגה(מפברואר) הוא פתח ב11, הרוב אצל טוכל.

ממתי לפתוח או לא לפתוח אצל סאנטוס זה פרמטר למשהו?
    רפאל גריירו פותח אצלו בהרכב, פאלהינה מיובש שנים, ראמוס פתח אצלו את הטורניר על הספסל.
    התלהב מהכושר של דאלוט לפני המונדיאל אז הלך עם דאלוט(מאז דאלוט בירידה תלולה עד לרמה שהוא איבד את המקום בהרכב לוואן ביסאקה...).

קאנסלו מצוין, הוא סיים את העונה שעברה בשיא ויצא לי לראות אותו גם בבאיירן לאחרונה, תורם להם לא מעט למשחק ההתקפי(הוא על 4 אסיסטים ב11 הופעות הרכב בבונדסליגה....).

אין ספק בכלל שהוא על הראדר של ארסנל.
    אולי הם ילכו על המגן הספרדי הצעיר הזה מוויאדוליד או הצרפתי הצעיר מטורקיה, אבל במקרה של שניהם זה פרוייקטים ארוכי טווח והם די זועקים לקצת נסיון, אופי ואיכות להרכב(לפחות לפי האוהדים שלהם לאורך העונה).
    שחקן ששנים היה יתד בהרכב של קבוצה שרצה וניסתה לזכות בהכל, בחלק מהזמן הוא אחד מ3-4 השחקנים הכי טובים שלה והוא עוד לא בן 30. הכי חסר לארסנל אופי של שחקנים שזכו במשהו בחיים שלהם. קאנסלו קבלן תארים.
    קאנסלו יעבור בקיץ ויש x קבוצות שצריכות מגן ימני ורלוונטיות לקאנסלו.
    ארסנל בהחלט בטופ של הרשימה הזאת.

נערך לאחרונה ב: ‏30/5/23
  15. oranfu Member

70 מיליון על מגן בן 29 שעבר עונה לא טובה (בסדר, מאמנים אשמים, השורה התחתונה היא שהעונה הזאת הוא חווה ירידה).
    אני חושב שעדיף לארסנל להסתכל על אופציות אחרות (בטח אם לוקחים בחשבון שגם זינצ'נקו חלש הגנתית אז ספק אם אפשר לשחק עם שניהם ביחד).