ארסנל 2022/23 - She Bangs the Drums

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏5/8/22.

1. k_700 Member

זה סתם כתבת יחצ של השופר שלהם.

אתם התעניינתם בעבר, לפני החלון הזה.
    יכול להיות שבאמת ישבתם עם נציגים של השחקן, כנראה גם באיירן וברצלונה.
    אין פה משהו חריג, בחלונות נציגים של מועדונים נפגשים עם מאתיים נציגים של שחקנים וב99 אחוז מהפעמים אין כלום.

אם הייתם מציגים לסוסיאדד הצעות עליו זה היה מתפרסם, בטח אם במקביל גם באיירן וברצלונה היו עושות את זה.

באותה כתבה גם נאמר שליברפול החליטה לשלש לו את השכר אבל הוא החליט לקחת הצעה נמוכה בהרבה בסוסיאדד ולהשאר… כן בטח.
    ליברפול לשלש שכר.
    הדרך היחידה שאני רואה סרט שליברפול משלשת שכר לפני זה אם היה על משכורת נוער עד גיל 25.

זה כתבת יחצ מוזמנת מראקדה.
    מהסטייל הגבלסי שלוקהורסט מפרסם בmen.

2. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

@k_700 כן, רק שאני לא בדיוק מבין מה האינטרס ביח״צ הזה. מה הוא רוצה להפוך לקדוש ביציע, או לרכך את העזיבה העתידית עם איזה ״רציתי להישאר אבל המועדון צריך את הכסף״ ?

3. k_700 Member

בכתבות יחצ של 2000 מילים אחרי שהוא בחר להשאר?

להאדיר את המעמד שלו עוד יותר כשיודע שסוסיאדד תאבד לפחות שחקן משמעותי אחד בקיץ הזה, להאדיר את התדמית של המועדון שאותו כתב הוא השופר שלו ומתפרנס בדיוק מהליקוק אשכים שהוא עושה.

כמו מה שפירס היה במשך שנים לליברפול, כמו מה שלוקהורסט עבור מרטואו.

זוכר את הכתבות יחצ המוזמנות על כמה מורטאו עובד אחרת ושינה את כל המועדון בקיץ הראשון שלומו כשפספסנו שחקנים אז עשינו הכל וזה לא היה בידיים שלנו? אותו דבר.

לא חושב שהייתם רצינים על זובימנדי.
    הוא בתפקיד שונה לגמרי ממרינו, לא נראה שאתם בכלל מחפשים 6 טבעי וגם יש הבדל משמעותי בשווי בין מרינו לזובימנדי.

4. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

צ׳רלי פאטינו לא מצליח לעמוד בציפיות של המועדון, אבל כן מגשים חלום של המשפחה עם המעבר לדפורטיבו לה קורוניה (אבא ספרדי).

5. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

רומאנו מדווח שמרינו אצלנו. רכש חשוב (בהנחה שיהיה טוב), כי פארטיי וז'ורז'יניו לא מספיק טובים על מנת להיות שחקני הרכב לצד רייס, לפחות לא עבור קבוצה שמתחרה בסיטי.

6. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב מסתמן שמרינו יגיע ב35+ ולא באזור ה-20 כפי שדווח בתחילת המו״מ.

נזכיר שהוא היה עונה לסוף חוזה.

7. k_700 Member

דיברו בתחילת הקיץ על 25 מליון פאונד שזה 29 מליון אירו.
    אתם החלטתם לשלם קצת יותר עם בונוסים וסעיפים כדי לפרוס טוב יותר את הפיקסד פרייס.

אני אישית הייתי מביא 6 תותח לקישור אבל אם ארטטה ננעל על לשחק עם רייס 6 אני מבין מה הוא מוצא בו.
    מרינו יהיה השחקן שילחץ גבוה, יקבל כדורים על שטח קטן, כולל עם הגב לשער, יעביר את הכדור קדימה, ישחק בנגיעה כשצריך וגם יהיה אחראי על לא מעט שערים(יש לו לדעתי ממוצע של 9-10 שערים ובישולים לאורך הקריירה מהקישור), סוג של מה שגונדגאן נתן לסיטי בעונה האחרונה שלו שם עם יותר פיזיות ופחות יצירתיות.

8. k_700 Member

השאלתם את ויירה בחזרה לפורטו.
    לא מצליח להבין למה ארטטה מראש רואה בו אופציה לקשר שלישי במרכז במעט שהשתמש בו.

הראה לא מעט ניצוצות לדעתי בקצת ששיחק.
    רואה אותו חוזר בעתיד מהדלת הקדמית לקבוצה אחרת.

9. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב התוספת של מרינו הייתה הכרחית לנו וטוב שהיא נסגרה ואני מקווה שגם קאליפיורי/טימבר יסגרו את החור שהיה לנו באגף השמאלי אשתקד.

סמית׳ רואו עזב ו-ויירה יוצא להשאלה (בלי אופציה - אותי אישית זה מעט מעודד).
    חייב להודות שכל הסיפור שלו לא הכי ברור לי. הוא שחקן סופר מוכשר ובפעם היחידה שקיבל דק׳ רציפות, קרי 4,5 משחקים ברצף עונה שעברה, היה נהדר כ-8 שמאל שזה אפילו לא התפקיד הטבעי שלו.

שחקן שיכול לגבות את אודגאר וסאקה, שזו בעיה שגם הייתה לנו בסגל עונה שעברה. אין לי מושג למה ארטטה התנהל מולו ככה, הוא חיכה בסבלנות לצ׳אנס וכשקיבל אותו הוא הראה דברים יפים. מאותו רגע הוא נכנס שוב לבוידם וזה יכול לפרק מנטלית שחקן.

יהיה מעניין לראות אם יגיע חלוץ, או גיבוי להתקפה. יהיה מעניין לראות אם נווארי יקבל את הצ׳אנס לגבות את אודגאר או את ה-8 שמאל בלו׳׳ז צפוף. אבל יש כאן שאלות פתוחות, ובזמן הקרוב נדע יותר.

10. k_700 Member

11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי שהגיע להסכמה עם פורסט אבל פורסט לא הגיעה להסכמה עם ארסנל, נראה שאנקטייה בדרך לפאלאס.

מצד אחד, שני שחקני בית עוזבים בחלון אחד, מצד שני הראש אומר שמקצועית אלו מהלכים רציונלים.

אם לא יגיע חלוץ, אנחנו בבעיה. ראינו בשבת מה קורה כשז׳סוס פצוע והאברץ מחרב 90 דק התקפות.

תרחיש ריאלי בהחלט ללא מעט משחקים העונה.

12. עידן444 Member

ארטטה הבין שהוא צריך יותר עומק בהגנה אבל בלי שיגיע רכש מה עם יתירות בחלק הקדמי?
    מי המחליף של אודגור אחרי שסמית רואו וויירה עזבו? מה יקרה אם סאקה יפצע?
    מה עם עוד חלוץ?

הרי ארסנל סימנה חזק את אלברז וניקו וויליאמס- זה אומר שיש הבנה לגבי צורך של חלוץ ועוד קיצוני, אז אם לא הצלחנו להנחית אותם אז פתאום הצורך נעלם?

13. k_700 Member

ארסנל לא סימנה את נקו וויליאמס.
    הוא לא זול.

מי יהיה מחליף לאודוגרד כשזה יפצע?
    מאמין ששילוב של מרינו ונוונרי שיקבל דקות.

אם כבר קיצוני שקושר אליכם אז אדינגרה מברייטון.

14. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גם חושב שנווארי אמור להיכנס לרוטציה של אודגור ורייס/מרינו ב-8 שמאל.

@עידן444 זה בדיוק מה שכתבתי בהודעה הקודמת על העזיבה של ויירה. בתקופה כזו קצת חצוף ״להתבכיין״ על עומק, אבל אם אנחנו פותחים את ספטמבר במצבה הנוכחית, אני אהיה סופר מודאג.

ארטטה לא מאמין בנלסון, וכן נראה מהמשחקים הראשונים העונה שהוא סוף סוף התחיל להאמין בלהחליף את סאקה, ככה שאני גם מבולבל ונחכה עם המסקנות לדד ליין.

אנחנו צריכים גם לזכור רגע שאומנם משחק ההתקפה שלנו ורסטילי מאי פעם, אבל האינדוודואלים בהתקפה פחות ורסטילים. מרטינלי הראה שהוא יעיל (ועדיין לא יציב) רק בשמאל, סאקה בהתקפה נעוץ לימין, וגם אם נלסון וז׳סוס יכולים לחלטר בשמאל, בימין נשארנו רק עם נלסון.

אני באמת חושב שחלוץ דומיננטי יקרב אותנו למטרות, ואני חושב שאנחנו חייבים להביא גיבוי לסאקה.

15. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוסימן ירד מהפרק ?