אתלטיקו מדריד 2012/2013:: מחזיקת הגביע!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏10/7/12.

1. hai80 Member

קורטואה,ארדה,פליפה,חואנפראן,מיראנדה,קוקה,סבוז'ה,אדריאן,ראול גארסיה,דייגו קוסטה [בעונה פנטסטית], זה סגל של קבוצת תחתית? מסכים שסימאונה מפיק את המיטב מהסגל אבל מפה ועד להגיד שלאתלטיקו יש סגל של קבוצת תחתית זה תלוש מהמציאות.

נערך לאחרונה ב: ‏18/12/12
  2. golding מנהלים

3. אלי מתחן Member

לפני שנה אני זוכר איך דיברתם על כולם.
    הגזמתי שאמרתי של קבוצת תחתית, מאתגר להכנס לתחתית בספרד, אבל בלי פלקאו לא יותר ממרכז טבלה.
    אני לא מסכים שיש להם סגל טוב יותר משל קבוצות בדרג הזה בליגות אחרות.

4. JohnTerry26 Member

בטוויטר מתרגמים את זה ל:
    Falcao will complete his move to #CFC this January with a pre contract and fee already having been agreed between both parties.

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

כל עוד אני לא יודע מי זה הפיפי הזה שמשחרר את הסקופ, לא אכפת לי.

זה לא משנה איך אתה מעריך את שאר הסגל, כי כמו שאחרי המכירה של קון נרכש פלקאו, אחרי המכירה של פלקאו יירכש עוד חלוץ ברמה הכי גבוהה.

6. סדרו קייטע Member

לא מבין ספרדית, אבל זה תרגום של הידיעה הכתובה לגבי מה שנאמר שם (גוגל):

A few days ago I was told the club Abramovich is the number one candidate to take with him," revealed Josep. In addition, Tomas Roncero downplayed the 'episode of the napkin' between Florentino and the Colombian player, stating "Falcao will go to Chelsea."

Pipi went further and slid the name of another striker who could come to Real Madrid. "If Falcao is slipping, the white team could go for Robin Van Persi

בקיצקוץ, שצ'לסי המועמדת הבכירה לרכוש את פלקאו, שהסיכוי שיגיע לריאל נמוך ובמידה והוא לא יגיע לריאל, הם עשויים ללכת על ואן פרסי.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מישהו אמר ג'קסון מרטינס? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx חלוץ נפלא שתפור עליכם, הלוואי שיגיע.

8. אלי מתחן Member

ממש לא בהכרח. כמה שחקנים ברמה של פלקאו יש בעולם שזמינים לאתלטיקו?
    בכל מקרה התכוונתי להחמיא לסימאונה לא לזלזל בקבוצה.

9. hai80 Member

לא צריך ללכת רחוק, בקיץ כשמכרו את דומינגז והביאו את אמרה וכל מיני כאלה זה היה נראה תמוה אבל סימאונה מאמן מצויין. בלי קשר לסימאונה ופלקאו [ממש בוגר להוציא את 2 האנשים הכי חשובים מהקבוצה שלך ולתת את הדין] יש קבוצה שיכולה לתת פייט יפה על מקום לאלופות.

בכל מקרה אתלטיקו גם בלי פלקאו קבוצת צמרת וזה טוב שמספידים את הסגל של אתלטיקו בגלל פלקאו ככה דייגו קוסטה יכול לתת עונה מצוינת ובע"ה כשאדריאן יכנס לכושר זה יראה אפילו עוד יותר טוב

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

לפי טלמדריד סימאונה רוצה במקום פלקאו את נגרדו או את דוד וייה. שניהם זמינים. וייה לא מרבה לשחק אצל המאמן החדש, סבייה חייבת למכור בגלל הקשיים הכלכליים.

11. riquelme1 Member

נגרדו יהיה עסקה רעה, זה ממש לא חלוץ ברמה הכי גבוה שיש, ווייה הוא אופציה סבירה אבל אי אפשר לסמוך עליו, בטח שהוא כבר לא צעיר כל כך.

12. Civil Anti Madridista

אני חושב שמחליף ריאלי לפלאקו זה רק אדיסון קבאני. אני בטוח שנאפולי לא תשחרר אותו בקלות, אבל אם הכסף שיכנס יהיה אפשר להביא אותו

13. סדרו קייטע Member

צריך לציין שכל הדיווחים מספרד (כולל האחרון שהביאו לפה) בנוגע לעזיבה של פלקאו מתייחסים רק לסוף העונה, בעוד שבאנגליה (לפחות חלק מהדיוחים) מתייחסים לרצון של צ'לסי להשיג אותו כבר בינואר.

במצב נורמלי הייתי אומר שהדיווחים מספרד קובעים, אבל במקרה של יכולת להפעיל סעיף שחרור זה לא בהכרח המצב, פשוט מכוון שבמצב כזה הקבוצה המוכרת כבר לא קובעת. עדיין ההגיון הסביר אומר שהוא לא יעזוב בינואר (ועל פניו, הסיכוי שהוא יעזוב עוד ירד משמעותית אחרי שצ'לסי הודחה מליגת האלופות וכבר לא יכולה להציע לו את האתגר הזה), אבל כל עוד ההחלטה היא אישית של שחקן (שמציעים לו הרבה יותר כסף) אי אפשר לכתוב שום דבר בביטחון מוחלט.

במקרה שפלקאו אכן ימכר בקיץ, השאלה היא כמה מהכסף שיתקבל עבורו ילך להחזר חובות וכמה לחיזוק מחדש. במידה וכל הכסף ילך לחיזוק מחדש- במחירים המקובלים בשוק הספרדי- אפשר לבנות קבוצה יותר חזקה מהקבוצה הנוכחית, גם אם ברור שלא יהיה לה חלוץ ברמה של פלקאו. רק שמאד לא בטוח שזה מה שיקרה.

14. סדרו קייטע Member

אגב, אני עדיין בדעה שמידה ורונאלדו יעזוב בסוף העונה, סיכוי גבוה שריאל בכל זאת יעשו "פיגו" ויביאו את פלקאו (על ידי תשלום סעיף השחרור, בניגוד לרצון של אתלטיקו). במצב כזה הם פשוט יהיו חייבים להביא שם גדול לרצות את האוהדים (זה גם קיץ של בחירות לנשיאות) ובהנחה שמסי ואינייסטה הם מחוץ לתחום וניימאר הולך לברצלונה, פלקאו הוא השם הגדול ביותר שאפשר להביא (לפחות מהזווית הספרדית).

15. JohnTerry26 Member

אני לא חושב שקבאני יראה באתלטיקו התקדמות כזו גדולה מנאפולי, כשלנאפולי סה"כ סיכויים קצת יותר גבוהים משל אתלטיקו להביא אליפות, ואני מניח שהשכר יהיה דומה. עוד דבר הוא שקבאני כרגע חלוץ מוכח מדי כדי שהעשירות של אירופה "יתעלמו" ממנו כמו שקרה עם פלקאו בקיץ ההוא. לא רואה את זה קורה.