אתלטיקו מדריד 21/22:: היום שאחרי האליפות - מעפילים לשמינית הגמר, קריסה בליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏23/7/18.

1. Ever Banega Member

אני לא עף על חוליאן. אני חושב שזה סכום דמיוני לשחקן שיש לו בערך 10 שערי ליגה באירופה בקריירה. אותי הוא דיי איכזב שנה שעברה, 0.3 גולים ל90 דקות בסיטי זה דיי גרוע. נכון שהוא גם מבשל ומייצר אבל עדיין שורה תחתונה הייתה לו עונה דיי בינונית. כל ההייפ סביבו דיי מתבסס על כמה משחקים בנבחרת וכך או כך הסכום מנותק מהמציאות. אם סורלות ודובביק עולים 30 לא מצליח להבין איך הוא שווה יותר מפי 2.

2. Raulito Madridista

יש לו 20 שערי ליגה בפרק הזמן הזה, ואני חולק עלייך מאוד, זו אחת הרכישות הגדולות של אתלטיקו מדריד על הנייר בעידן דייגו סימאונה, לשכנע שחקן כזה לעזוב את מנצ'סטר סיטי כשהוא בשיא הקריירה. חוליאן לא פליימקר כמו אנטואן גריזמן אבל יודע את העבודה גם מחוץ לרחבה. קטלני במתפרצות, הסיומת, התנועה, הוא גם שחקן שלוחץ על ההגנה - בדיוק כמו שצ'ולו סימאונה עוזב. מחיר גבוה כי זו כביכול אתלטיקו אבל ביחס לשוק המטורף של היום זה לא הרבה, הוא ילד בן 24 וזו גם לא התקרה שלו עדיין, אתה זוכר כמה ז'ואאו פליקס עלה? הסגל של אתלטיקו היה זה שצריך לסגור את הפער הגדול ביותר אבל אחלה קיץ בינתיים למעט קשר מרכזי שקצת חסר. גם רובין לה נורמד בלם ליגה מצוין. היא עוברת רענון בכל עמדה. אגב שוב לגביו - צריך לבדוק, לפעמים כשקבוצה כבר מכריעה משחק ב-0:3 ואתה חלוץ שעולה לרבע שעה לא כל הכוכבים רצים בטירוף כמוך, יש מצב.

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

פליקס נתן אור ירוק לטרייד עם צ'לסי. אז יש לנו קשר אחורי.
    אני לא מכיר את העכביש, חוץ מהמונדיאל, שם הוא התחרה עם לאוטארו על מקום בהרכב. אבל הסטטיסטיקה לטובתו. סורלות ודווביק פרצו רק בעונה שעברה, כבר לא צעירים, מסלולים מפותלים, ליגה דנית, ליגה טורקית.

4. k_700 Member

מי הקשר האחורי?

5. yakov_y YNWA

שנינו יודעים שהוא התכוון לאנגלי, תגיד שהוא לא 6 וזהו.

אני חושב שהוא כן יישחק אחורי באתלטיקו במערך 3 בלמים באמצע לצד קשר אחד.

6. Ever Banega Member

אולי הוא עוד ייתן עונת פיצה ובדיעבד יצדיק את המחיר אבל כרגע מבחינתי הוא לא פרץ ולא נעליים. נתן עונה דיי מאכזבת. בהרבה משחקים לא הורגש בכלל. מעניין איך זה בכלל יסתדר על המגרש עם גריזמן וסורלות' (אני חושב שהגיע הזמן של גריזמן לרדת לספסל).

7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אולי זאת שנת חפיפה שאחריה גריזמן יעזוב לאמריקה.

8. Ever Banega Member

יש גם עדיין את אנחל קוראה (שאני לא בטוח שפחות טוב מאלברז). הוא צפוי לעזוב?

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

יתנו לו ללכת תמורת 20 מיליון.

10. Raulito Madridista

יש לו ממוצע של שער או בישול בכל מאה דקות. לא יודע על איזו אכזבה אתה מדבר. במנצ'סטר סיטי קל לבלוט אבל הוא שחקן מאוד מגוון שגם מקל על אלה שמשחקים לצידו. ומעבר לכך זה לא תמיד פשוט לשחק כשאתה יודע שאין לך סיכוי לשחק במשחק גדול באמת. שיחק 33 דקות למשל נגד ריאל מדריד במצטבר כשהמשחק השני כאמור נגרר להארכה ולמרות שארלינג הולאנד היה מזעזע. לא שיחק נגד ארסנל ב-0:0 בסיבוב השני ועוד. לפני שאתלטיקו מדריד צריכה שחקן שייתן פס לגול היא בהחלט צריכה קשר אחורי. אנטואן גריזמן יהיה יותר טוב מאשר ביורו אבל הוא מעבר לשיאו וגם העונה שעברה שלו אוברייטד.

11. Ever Banega Member

ממה שאני ראיתי בליגה יש לו 0.3 שערים ו0.3 בישולים ל90 דקות. דיי נמוך, בטח כשאתה משחק בסיטי. לפחות ברוב המשחקים שאני צפיתי בו הוא היה חלש.

12. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

13. Raulito Madridista

זה נראה שתמיד אתלטיקו מדריד נותנת במה לשחקנים צעירים כשמדובר בקשרים, מה עם בלמים? לא רואה שום צורך בקלמון לנגלה שהוא בלם גרוע לא רק לברצלונה, עם כמה שצ'ולו סימאונה יודע 'לאמן הגנה'. לנגלה לא מצליח לשמור על ריכוז, לא טוב עם הכדור ברגל, לא חושב שיש לו איזה תכונה מספיק טובה, זו סתם 'תרומה' לברצלונה. בשנה שעברה המצב היה קטסטרופלי ואמנם ויאריאל בחוץ זה אתגר לא כיפי אף פעם אבל במשחק הראשון של העונה גם כן היו חריקות.

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אל תדאג, זו לא תרומה לברסלונה. אנחנו מתחלקים בשכר.
    הפיירפליי לא מאפשר להביא בלם אחר. נראה איך לנגלה יתפקד תחת צ'ולו והאם קוסטיס הצעיר יצליח להדיח אותו מההרכב.

15. k_700 Member

מה הסיבה שהרמוסו עזב בחינם? דרישות שכר?