באיירן מינכן 2007/8

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏28/5/07.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגידו אתם קוראים את מה שאתם כותבים?

מקום ראשון בליגה ואליפות החורף. מקום ראשון בבית שלה בגביע אופ"א. עדיין בגביע.
    28 משחקים הפסד אחד. את ברמן ניצחנו פעמיים בשתי הפעמים הבקענו 4 שערים.
    ספגנו הכי מעט שערים בליגה.
    יש לנו את ההתקפה השלישית הכי פוריה בליגה.
    יש לנו את שני החלוצים שבראש טבלת מלכי השערים.
    קבוצה בינונית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx .
    אז מה שטוטגרט?

ד"א. יש לנו גם אוהדים דפוקים. אוהדי קונצרטים, אוהדי הצלחות ואף אוהד במינכן. ובכל זאת, משחק באמצע השבוע, הקבוצה במשבר, בקור של 1 מעלה מתחת לאפס וכשיש שידור ישיר בערוץ טלביזיה חופשי ובכל זאת 64,000 אוהדים ממלאים את האיצטדיון.
    גועל נפש של אוהדים.
    אני מכיר כמה קבוצות בכירות שהיו רוצות כאלה אחוזי קהל במשחקי הליגה שלהם ביום שבת שטוף שמש אחרי הצהריים. ומי שלא זוכר יכול לחפש כאן איפשהו את הסטטיסטיקה שהבאתי בעניין.

2. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

נדב אוהדי קונצרטים זה משהו שונה, לא אמרנו כלום בנוגע למילוי האצטדיון כל פעם מחדש, הבעיה היא בעידוד ולזה אנו מתכוונים כאוהדי קונצרטים, לא שומעים כלום באצטדיון אין רעש, לרוב הקבוצה האורחת עושה את הרעש.

הטבלה לא משקרת : http://www.bild.t-online.de/BTO/sport/bund...eo=2982478.html

3. אפנברג Member

כבר שנים אני טוען את זה: שחקנים הם לא בהכרח אוהדים ולכן אין מה להיעלב או לכעוס אם שחקן רוצה לעזוב. מעטים מאוד השחקנים שיש להם מחויבות רגשית עמוקה למועדון מעבר לעסקים פרופר. קאן עומד להשאיר אחריו חלל מנהיגותי עצום. הוא מנהיג ברמ"ח אבריו ועליו ניתן לומר שהוא אוהד של הקבוצה, אבל כמה כאלו יש? אני מקווה שהחלל הזה יתמלא. היו שטענו שמעמדת השער קשה להשפיע ולכן לא נכון ששוער יהיה קפטן (כמו קלינסמן, שלקח מקאן את סרט הקפטן בנבחרת גרמניה ונתן אותו לבאלאק) אבל אלו שטויות: קאן היה מדרבן השחקנים מהשער יותר מהרבה שחקני שדה אחרים. מי שרוצה לעזוב המועדון חובה לתת לו ללכת כי רק נזק נגרם מהישארותו.

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

תזכיר לי מתי היית בפעם האחרונה באליאנץ ארנה.

וברור לך שזו טבלה מדעית ולא דעתו של אדם מסויים. כן?

5. T0XiN Member

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אף אחד לא יודע מה היצפלד החליט לגבי העונה הבאה, ההודעה תינתן בינואר אחרי שהצדדים ישבו וידברו.
    בכל מקרה הוא מסיים את העונה בבאיירן, הוא הכריז זאת בצורה הכי ברורה.
    הדיבורים הם על העונה הבאה. אם הוא חושק באימון נבחרת מולדתו שוויץ, באיירן יתחילו מינואר לבדוק מאמנים לעונה הבאה.

7. riquelme1 Member

כל זה נחמד ונכון, אבל היכולת היא באמת לא משכנעת ועם כל הכבוד לניצחון על אריס, היכולת של באיירן בחודשיים האחרונים הוא מתחת לכל ביקורת, אולי אחרי הניצחון על אריס באיירן תכנס לתקופה חדשה, תוצאות יש, יכולת עדין מתחת למצופה.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

היו תקופות בהם הקבוצה מחצה והייתה תקופה של יותר מחודש שהקבוצה לא הציגה יכולת של קבוצה בכלל. הכוח של באיירן בא לידי ביטוי במה בדיוק קרה באותה תקופה רעה.. הפסדנו פעם אחת בלבד ובשאר הפעמיים היינו די קרובים לניצחון.
    אי אפשר לצפות אחרי שינוי כה מאסיבי שעשו בקיץ, שהכל יתחבר תוך חצי עונה. שינויים כה גדולים בסגל יכולים לקחת שנתיים בניה.
    בשורה התחתונה הקבוצה פייבוריטית לכל משחק שהיא עולה מולו והיריבות מתגוננות ומוכיחות את הנקודה הזאת. לפעמיים בתקופות רעות הן גם מציאות את התיקו, אבל גם זה כי באיירן פשוט פיספסו המון ולא כי מישהו משחק טוב מאיתנו.

9. riquelme1 Member

בליגה הגרמנית כי אין לכם אף יריבה ראוייה, ובגביע אופ''א ששחקות שם קבוצות דרג ב' ואפילו ג'. נגד מילאן, ברצלונה, ארסנל וכו' אתם לא תעלו כפיבורטים, ואני בספק עם אתם ברמה של הקבוצות האלה.

10. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

שנה שעברה שדורטמונד שיחקה שם! האצטדיון היה מלא עד אפס מקום ניצחתם 2-0 משערים של מאקאי ושוויני ועדיין לא שמעתי כלום אבל כלום מהקהל שלכם ! זה מה שאני מתכוון לקהל של קונצרטים.

נערך לאחרונה ב: ‏21/12/07
  11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

באולימפי היית?

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואתה רוצה שנתייחס לזה ברצינות?
    היית שם ולא שמעת מהקהל שלנו כלום. באמת? כאילו, הם 90 דקות ישבו ושתקו. לא מחיאות כפיים, לא קריאות עם הקרוז אחרי כל גול, לא הקריאה המהדהדת משני צידי האיטצדיון שצד אחר צועק באיירן והשני עונה לא, לא שירה של גוטה פריינדה, ולא שאר השירים. ככה סתם ישבו 90 דקות ושתקו. אתה באמת רציני?

13. T0XiN Member

אצל יוני אם הקהל לא הולך מכות לפני המשחק זה לא נקרא אצלו אוהדים xD
    זה נחמד ויפה שאוהדי דורטמונד תולים את אוהדי שאלקה לפני הדרבי שלכם אבל לא כל גרמניה הולכת בדרך של בית"ר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx (צהוב שחור - Schwarz und Gelb) מעניין מאיפה הדמיון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏21/12/07
  14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הקהל של באיירן לא כזה מדהים, לפחות בזה בואו נודה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

15. אפנברג Member

אחרי שנעבור את אברדין (חס וחלילה אם לא...) מצפה לנו בשמינית הגמר המנצחת בין אנדרלכט לבורדו. אם זו תהיה בורדו הרי שתינתן לה האפשרות לנקום בנו על ההפסד בגמר גביע אופ"א ב-96. אני מקווה ששאיפות הנקמה שלהם לא יתממשו כי אני מתכוון להיות במשחק הגומלין של 1/8 הגמר, ב-12 או ב13 במארס, במינכן.