באיירן מינכן 2007/8

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏28/5/07.

1. סטפן אפנברג Member

לא כל כך טעית ידידי , בשידור של ESPN הופיע למטה שלאם נכנס במקומו של יאנסן ורק אח"כ התברר שדווקא לל היה זה שיצא ... האמת אני חושב שלל לא נופל מיאנסן ואף עולה עליו לפחות בעונה הנוכחית .

מה שמעניין זה שלטוני חוץ מהשערים יש מסירות בנגיעה אחת שלא היו מביישות את דייגו , באותו עניין בקנבאוור אמר שלבאיירן חסר דייגו אחד באמצע ... לפחות לפי אתמול הוא די צודק

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

דייגו לא סגר עם אף קבוצה ספרדית ואולי עוד יביאו אותו, אך הסיכויים קלושים. בכל מקרה פרנץ התכוון יותר לעושה משחק יצירתי שחסר, אז מעבר לכך שבורובסקי מגיע תמיד אפשר להביא את ואן דר וארט.

בכל מקרה עכשיו אני אחזור קצת למציאות. לל לא רק שלא נופל מאף מגן נבחרת גרמניה או צרפת שמשחקים בבאיירן, הוא אף המגן הטוב ביותר בבאיירן מינכן העונה. רכש כה קל וכה פשוט שהבאנו מקלן בלי להשתגע בסכומים פשוט נותנת עונה מבריקה ויציבה.
    האורנטציה ההתקפית של ייאנסן בעייתית. הוא כמו לוסיו, אוהב להתקיף. מגן יכול וצריך להתקפיף מידי פעם, אבל הוא הגזים והפקיר.

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לל לא נרכש מקלן. לל (כמו לאם) היה מושאל לקלן וחזר מהשאלה.

לגבי הקייזר. עדיף שיתעסק במה שהוא טוב בו וכיום זה להיות שגריר של באיירן ושל הכדורגל הגרמני. ראינו ביום ראשון איך דייגו היה חסר לנו. בלי דייגו ובלי עושה משחק שלטנו במשחק ללא שום עוררין בעוד שברמן עם דייגו לא עשו כלום. אותו הדבר קרה לברמן בהרבה משחקים גדולים. משתקים את דייגו ובזה נגמר המשחק. במשחק חצי גמר גביע העולם 1986 נגמר עידן הדייגואים. ודווקא בקנבוואר צריך לדעת את זה טוב מכולם.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

חוץ מזה שיש לכם את ריברי ואיך אמר נדב בהקשר אחר לקישור של ריברי ודייגו יחד צריכים לפחות 2 כדורים אם לא 3 .

וסלע כרגיל מפגין ידע אובייקטיבי על הקבוצה שלו, לל נרכש אה מר לב ?
    העיקר שלחת אותי לדוקים ואתה הוא הזה שלא יודע להפריד בין דוק לדוקית.

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אתה כל כך טיפש שזה כבר לא נעים, באמת. זה שהתבלבתי אם רכש או קניה, זה קשור איך בדיוק לאובייקטביות? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ואת זה אמר אחד שחושב שהשאלה זה רכישה.

טוב בא נעצור את זה כאן מר דוק.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

השאלה.. קניה... הרי ידעת שאני יודע בדיוק מי זה לל, אבל בחרת ללכת בעקבות התת רמה ולהתחיל דברים שלא קשורים כמו אובייקטיבי או סובייקטיבי. בוא נקצר תהליכים ונשאל מה מתסכל אותך הפעם? שוב מקנאים בבאיירן? או אולי אני צריך לומר לך מה שאתה אומר לי: "למה אתה בא להפריע בדיון של באיירן, תשאר עם השטוטגארט שלך ותעזוב את באיירן"

ומצד שני, מה תעשה בלי באיירן. החיים בלי באיירן בעולם הזה ריקים מתוכן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏15/2/08
  8. Bavarian Member

אני לא מבין מה אתם יורדים על לוסיו.. לגבר בסך הכל היה משחק לא טוב מבין כמה משחקים ענקיים הוא נתן..
    הוא נוטה לתקוף ואוטל ממלא את מקומו? אז מה העבודה של הקשר האחורי?
    אם היתזפלד לא רוצה שהוא יתקוף הוא יכול פשוט לתת לו הוראה שישאר מאחורה..
    אי אפשר להגיד שלוסיו לא ברמה של באיירן.. כל קבוצה בעולם לא היתה מתביישת שלוסיו יעמוד בהגנה שלה..
    חוץ מזה שהוא אחד השחקנים היחדים -לצערי- שכל משחק שלו זה כאילו זה המשחק האחרון שלו..
    בכל מחשק הוא שורף את הנשמה שלו בשביל הקבוצה.. והוא אחד השחקנים היחידים גם שיש לו כושר מנהיגות..
    מי שאומר שלא הגיע לו להיות קפטן שיגיד למי הוא היה נותן את סרט הקפטן אתמול..

9. סטפן אפנברג Member

לזה רוברטו , ובכלל אחרי הפרישה של קאן צריכים לתת את הסרט למארק ואן בומל ...

10. T0XiN Member

לא חסרות אפשרויות...
    להאם,זה רוברטו,ואן בומל ואולי אפילו מיקו.

11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי הניצחון על קייזרסלאוטרן, יבואו נצחונות על אופנהיים וקלן, ואז דרבי גדול בגביע. התחלתם כבר להתכונן לגוקטאן?

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

סביר שחלק מהסגל גם לא יזיע נגדם, כי שחקני ההרכב השני יקבלו את ההזדמנות לחגוג עליכם.

נערך לאחרונה ב: ‏15/2/08
  13. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

תשמע, סגל שני עם שלאודרוף, פודולסקי, סוסה, ינסן, רנסינג, אלטינטופ ושות', זה סגל שלוקח אליפות אירופה. אל תיהיה מצחיק.

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

פחות זיעה, מה רע.

15. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה באיירן שהייתה, איפה? העיקר שהיא ממשיכה להחתים שחקנים מבת גידולה - ברמן.
    אם הקבוצות בגרמניה היו פחות אוויליות, השליטה של באיירן הייתה מזמן נסדקת. חייב להיות משהו מאחורי הטמטום של הקבוצות בגרמניה. זה כבר בכלל לא קשור לכסף.