באיירן מינכן 2007/8

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏28/5/07.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אם הקבוצות בגרמניה יפסיקו למכור שחקנים לבאיירן, הם יפשטו רגל ולא יהיה לאוהדים ליגה. באיירן משלמת כפול מכל מה שקבוצה אחרת משלמת ומשאירה בשל כך את הליגה בחיים. לכן, כל הקבוצות בגרמניה (לא האוהדים המפגרים, אלא בעלי המועדונים והמנג'רים) מכבדים את עצם קיומה של באיירן הנדיבה (שגם עזרה לכם ולדורטמונד כלכלית).

בל נשכח את זכויות השידור. כל העולם קונה בונדסליגה בגלל באיירן, אבל כל הכסף של הזכויות שידור נכנס גם לקבוצות. בלי באיירן אין שידורים ואפשר לסגור את הליגה שתיהיה ענייה כמו הליגה הרומנית.

באיירן היא הליגה - הליגה היא באיירן.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אל תדאג יוני,

שאריה פוגש איכר :aaa021:

3. אפנברג Member

אני לא חושב: קודם כל יש בקבוצה שחקנים וותיקים יותר מואן בומל, שעברו כברת דרך עם הקבוצה: דמיקליס, סניול (אם הוא נשאר עונה הבאה ושנים הוא היה הקפטן המחליף שלנו) וזה רוברטו. נכון שוותק לא מכריע לבדו את העניין וצריך גם מנהיגות אבל אני לא אוהב הרבה פעמים את ההתנהגות של ואן בומל: יותר מדי מדבר עם השופט ועם שחקנים אחרים וכל משחק שלישי חוששים שאו טו טו יקבל צהוב שני ויורחק. אני כבר לא מדבר על התנועה המגונה שלו לעבר הקהל של ריאל מדריד בשמינית גמר האלופות בשנה שעברה. אין ספק: פרישת קאן משאירה חלל מנהיגותי עצום.

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מדבר? צועק על השופט. בדיוק כמו העליל שלך אפבנרג היה עושה!

מבחינת אוהדי אפנברג, וואן בומל הוא היורש הטבעי של אפבנרג בעמדת הקפטן. כמובן שלא יהיה כמו שטפן, אבל הבא הטוב אחריו במועדון כיום.

נערך לאחרונה ב: ‏15/2/08
  5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסך הכל משחק אחד? שנתיים וחצי לפחות הוא הורג אותנו (אני מציע שתחזור אחורה להודעות מעונות קודמות) ואחרי 4 חודשים בהם הוא היה בסדר (ולא יותר מזה) הוא חוזר לסורו. ואף אחד לא מדבר על הפריצות שלו שדיי נעלמו (לשמחתנו). האיש במו רגליו הדיח אותנו שנתיים מליגת האלופות. הוא אחראי גדול על העונה הבזיונית שנה שעברה עם הגנה שאפילו ההגנה של ברמן נראית כמו הגנה איטלקית לעומתה.
    דרך אגב, היצפלד כבר הורה לו לא לעלות יותר. זה דיי עזר אבל לא לגמרי.
    דע לך, אם היו נותנים לי הייתי לא רק שורף את הנשמה על המגרש גם מקריב את עצמי גופנית. אבל בכל זאת, לא היית רוצה לראות אותי עולה בהרכב. ותאר לך שכל החולשה הזו שלו היא אחרי שהוא מתאמץ. מה היה אם הוא גם לא היה מתאמץ.

בעניין אחר. דמיקליס חזר פצוע מסקוטלנד וייעדר שבועיים. לעומת זאת ואן בומל, ואן בויטן וקאן חוזרים לעצמם ויהיו כשירים ליום ראשון. ריברי חוזר לעצמו ויהיה כשיר (ואולי גם כשר) לגומלין.

6. אפנברג Member

כשהוא ייכנס לנעליו של אפנברג אני אקנה בירות לכל חברי הפורום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

7. k_700 Member

נראה לי שלהאם כבר לא יהיה אצלכם בקיץ אז לא קצת חבל להלביש אותו בסרט הקפטן?
    תגידו מה המצב עם breno הבלם הברזילאי שקניתם בינואר, הוא שיחק כבר?

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין לציין שהיום כתב תומאס הלמר (הבלם האגדי) מאמר בשפורט בילד ולפיו באיירן צריכים את מרטסקר. האם יש לכם את אותו המקור?

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

המאמר שם כבר מיום שישי, אבל לא זה המקור של לירן. יש לו חברים אוהדי ברמן שלטענתו הם כבר אף השלימו עם המעבר!

מאיפה המקורות שלהם לירן?

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ביום שאני אסתמך על השטויות שלהם, הייתי כבר צריך להשלים שדייגו יפרוש שהוא לובש עוד את מדי ברמן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

מקור אחר, בא נגיד ככה,אם העסק יצא לפועל ב 2009 אני מבטיח לפרסם, עד אז בואו נשאיר את זה ככה ( אני יכול רק להגיד שהמקור שלי הוא בכלל אוהד שטוטגארט שעובד בתיקשורת).

11. joe Member

יש לנו גם את ברנו.. וגם הומלס חוזר ב2009. אני חושב שזה יותר תלוי באיך שהומלס יופיע בדורטמונד.. ולפי זה יקבעו אם מרטסקר באמת יבוא.

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק יוצא מן הכלל היום.גם בלי דייגו.
    גם במחצית הראשונה שבה היה 0:0 האנובר הצליחו לבעוט רק פעם אחת וגם זה היה מ25 מ' לשמיים ובדקה ה - 39 בעוד שאנחנו הגענו ל - 4 מצבים מצויינים שלא נכנסו. במחצית השניה אפילו יותר בולט. גם אם היה נגמר 5 או 6:0 האנובר לא יכולים היו לטעון שהתוצאה לא משקפת.
    כל הכבוד לחוליית הקישור שלנו שפשוט שיתקה את מרכז השדה וגרמה להגנה שלנו כמעט שלא לעבוד (ובכל זאת סניול היה חלש מאוד וגם לוסיו הצליח לעשות איזה שתי שטויות, אבל גם שניהם עשו את זה רחוק מהשער). במיוחד תענוג לראות את ואן בומל. איזה שחקן אדיר. פשוט אדיר. וגם זה רוברטו.
    היום לוקה טוני מוכיח כמה אני צודק. תנו לו לשחק בתוך הרחבה והוא אחד הגדולים. 30 מ' מהשער ועדיף שישב על הספסל. שלושת השערים שלו מתוך הרחבה היום וכשהמרחק בינו לבין השוער לא יותר מ - 5 מ'. מעל לזה הוא לא אפקטיבי. רק כדוגמא. בגול השני הוא בעט מתוך הרחבה ונכנס ובגול השלישי באותו המצב הוא בעט מחוץ לרחבה ואנקה לקח בלי בעיות (רק שישר לראש של טוני שמתוך הרחבה הבקיע).
    אבל הכי הרבה נהנתי לראות היום את שוויני. פשוט תענוג. בישול של שני השערים ופשוט שחקן סופר חכם בבישול הראשון. הוא קיבל את הכדור ורצה לתת לטוני וראה שטוני בנבדל, אז הוא חיכה עוד שניה ומסר כשטוני כבר לא היה בנבדל.
    ולחשוב שזה היה מוקש לא קטן.

13. T0XiN Member

טוב,ברגע האחרון התקשרתי ל HOT וביקשתי לבטל את שירותי ערוץ ספורט 1\2 ובמקומם לחליף לספורט 5+ לייב וגולד ולכן גם אני צפיתי במשחק.
    בתחילת המשחק היה קצת קשה אבל באיירן הצליחה בסוף לעשות את מה שהיא יודעת לעשות הכי טוב השנה וזה ללחוץ ולתקוף.
    הלחץ השתלם וכבשנו שלושער בזכות לוקה טוני ששיחזר את תוצאת המשחק של תחילת העונה.
    עמיחי שפיגלר כנראה לא קורא בפורום שלנו וזה הגיע למצב שכמעט שברתי את המסך בגלל שהוא בכל רגע לא הפסיק לשבח ולהלל את החלוץ מספר אחת של היריב - לוסיו.

14. דנידין Member

מתי ערוץ הספורט יבינו שרק אבי מלר צריך לשדר את הבונדסליגה ?
    היחידי שרציני מספיק להתעדכן אצלנו.

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ד"א, לא זוכר בדיוק את השם, אבל 19 שנים מאז ששחקן בבאיירן כובש שלושער בליגה.
    19 שנים חיכו בבאיירן עד שלוקה טוני הגיע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx