באיירן מינכן 2007/8

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏28/5/07.

1. M_T_A Member

אין סיבה שתשמע עליו..
    הליגה הצרפתית לא מקבלת יותר מדי חשיפה אבל הוא משחק שם לא פחות טוב מבמונדיאל. מספיק לראות את המהלכים המדהימים שהוא עושה בתוכניות סיכומי המחזורים. הוא גם עבר פציעה קשה העונה.
    אם הוא לא רוצה לבוא לבאיירן אפשר להבין אותו, הוא רוצה לשחק בליגת האלופות וכבר אמר מזמן שהעדיפות הראשונה שלו היא ספרד\אנגליה

נערך לאחרונה ב: ‏29/5/07
  2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

וספקלוציה דיי מרשימה למרות שזה נראה לי יותר כברווז עיתונאי, מקאיי לשטוטגארט...
    קשה לי לראות את המהלך מה עוד שזה אומר שקקאו ירד לספסל, אבל רק לחלום מקאיי וגומז בהתקפה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx
    בכל אופן כמו שאמרתי אולי הכתבה ישנה ( הבאתי לינק מפורום אחר, זה לא שחזרתי בזמן או משהו כזה), הבעיה של באיירן זה לא עם מארסיי אלא עם ריברי עצמו.

3. אבו Member

4. joe Member

כתוב שם שבאיירן מכחישים שריברי חתם. הם אומרים שהם מעוניינים בו אבל
    חתימה עוד לא הייתה.

5. C-J Member

השפורטבילד מציג תמונת מצב וניתוח מושקעים למצבת השחקנים נכון להיום.

מדהים שהניתוח שמובא שם תואם בדיוק את הדברים שנאמרים כאן, וזה עוד הוכחה לרמת הידע הפינומינלית של החברים כאן בכדורגל הגרמני.

ערכיה: הנה הלינק:
    http://www.sport1.de/de/sport/artikel_1306839.html

נערך לאחרונה ב: ‏30/5/07
  6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

http://img66.imageshack.us/img66/1632/planyt7.Xxx

זה אכן מצטייר נחמד.

על יינסן כקשר לא חלמנו וכמובן שלהמשיך עם לוסיו וואן בויטן זה לא בטוח השאיפה, אך כנראה שאין הרבה אופציות הגנתיות טובות יותר בשוק.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

יינסן במקור הוא קשר. העונה הוא הוסב לעמדת המגן השמאלי (ועשה שם עבודה נהדרת - גם בנבחרת).

8. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לוקה טוני עבר לבאיירן מינכן תמורת 13 מליון יורו. אמנם באיירן טרם אישרו את העניין רשמית אבל פיורנטינה כן. האם אישרו את ההעברה, את הסכום ואיחלו לו בהצלחה.

בניגוד למה שלירן מנסה להגיד כל הזמן גם עניין ריברי מתקדם ובאיירן ומארסיי נמצאות במו"מ על סכום ההעברה, אשר ייסגר בימים הקרובים. דרך אגב, לירן, ריברי עצמו אמר שהדברים ייסגרו לקראת סוף השבוע. כנראה שאו שישיבות הנהלת באיירן בהן לירן משתתף הן ישיבות דמה או שקריאת המחשבות שלו התקלקלה - בניגוד למה שהיה בחורף (כשמאגאת לא רצה להביא שחקנים ולירן שיודע יותר טוב מהעיתונות והראיונות, כמובן עקב השתתפותו בישיבות וקריאת המחשבות שלו, ידע להגיד לנו שזה לא היה מאגאת אלא ההנהלה).

בנוסף לאויפלוז'י (השחקן עם השם שהכי אהבתי בבונדסליגה (כשהוא עוד שיחק בה) מתעניינת באיירן גם בדניאל אגר מליברפול. מישהו כנראה לא מרוצה מהבלמים שלנו. אולי לוסיו ילך?

10. אפנברג Member

באווירת ההתחדשות העוברת עלינו גם הזבנר שטראסה בתהליכי שדרוג: מתוכנן בן מבנה לנוחות האוהדים עם חנויות ומגרש חנייה תת קרקעי עם 270 מקומות. המבנה אמור להיות מוכן במאי 2008. עכשיו בכלל נהיה לי חשק לנסוע לשם שוב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

http://www.fcbayern.t-com.de/media/images/baustelle/200/baustelle_joc_100507_200.Xxx

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, יש לך כובע?

ואני לא יושב בשום ישיבת הנהלה אפילו לא בקרל זייס יינה, אבל את מה שריברי אמר לפני שבוע אני ראיתי במו עייני.

מה שכן אני מאחל לבולי שחקנים כמו ריברי.

בעניין אויפלוז'י, לא הבנתי מה באיירן רוצה, שחקן בינוני שלבטח לא תואם את השאיפות של באיירן.

12. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נדב יש לך אולי קישור לכתבה על כך שבאיירן מעוניינת באגר? אני מאוד התרשמתי מהביצועים של אגר העונה בצ'מפיונס והייתי מאוד רוצה לראות אותו על יד ואן בויטן, שחקן בעל משמעת טקטית גבוהה ושחקן שיכול להתקדם לרמות הגבוהות תחת מאמן כמו אוטמר.

אויפילושי הוא שחקן עומק שלדעתי לא יזיק לבאיירן, אני מאוד הייתי רוצה לראות אותו בבאיירן, מה גם שהשילוב שלו עם טוני יוצא מהכלל, היצפלד ככל הנראה מדבר על עומק בקישור בצורה רצינית וכך נראו גם כל רכישותיו למעט לוקה טוני.

אגב, עם בואו של טוני לקבוצה יש לנו שני שחקנים שחוגגים שערים שידיהם מאחורי האוזן.

13. C-J Member

14. C-J Member

באותה ידיעה על הצטרפות טוני, ביירן מודיעה שזה מספר 5 מתוך 7-8 שחקנים חדשים שיש לה בתוכנית.
    אנחנו חייבים, פשוט חייבים, שחקן יצירתי אחד לפחות במרכז המגרש.

יש לנו כבר 4 חלוצים טובים למדי, אבל.... מי צריך 4 מכונות אריזה אם אין לו מכונת ייצור אחת טובה?!

15. joe Member

ובסוף הסכום ההעברה נסגר על 11 מליון. אני חושב שבסכום כזה.. להביא שחקן כמו טוני..
    זאת עסקה ממש טובה.. גם אם הוא בן 30.