באיירן מינכן 2007/8

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏28/5/07.

1. C-J Member

מה אני יודע ???????
    גם הסודדויטשה מביא את הידיעה (והוא מסמך על הבילד- אחרית הימים)
    http://www.sueddeutsche.de/sport/bundeslig...kel/668/179120/

אבל בואו לא נשכח שעל גאטוסו דיברו במינוחים יותר קונקריטיים, ומזה יצא NIX !

אני חוזר לתרדמת הקיץ http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/new_sleeping.Xxx

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לא לפסול ולא לבנות יותר מידי. זה הכל, נחכה בסלבנות.

3. Jack Wilshere Member

חלב עדיין לא הולך לשום מקום. רגע אחד הוא בברצלונה, רגע אחד הוא נשאר, רגע אחד באיירן מעוניינים בו. אני ממליץ לכם שלא לבנות הרים וגבעות בקשר אליו. אני כל-כך מקווה שהוא ישאר אצלנו.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לטובת האלו שיוצאים מגידרם בנושא גומז ( וגם בנושא חלב אם כי פחות).
    1. ספרו אתם ותגידו לי כמה שחקנים הגיע מהנקר לאיסר ...שהאחרון שבהם היה אלבר ....

2. אם אכן יש משהו בגו ( ושוב אני לא מאמין, אבל מנסה לזרום איתכם) אז צריכה להיות איזה תגובת שרשרת, משהו בסיגנון, ריברי וטוני עוזבים. אישית לא מאמין בזה, דברים כאלו אנחנו רואים מקבוצות כמו ריאל, ברצלונה ואינטר שזורקות שחקנים אחרי עונה אחת לכל המרבה למחיר, אבל לא באיירן, מה עוד שעשרות אלפים כבר קנו מוצרים של השניים.

3. שטוטגארט עצמה תדרוש סכום אסטרונומי עבור גומז, על אחד כמה וכמה, אם זה בתוך הבונדסליגה, וליריבה השנואה באיירן. גם אם יש סיכום בע"פ בין באיירן לגומז ( אני לא קניתי). אחת האופציות היא העברה של פודולסקי ושוויני לשטוטגארט תמורת גומז, או לפחות של אחד משניהם כולל תוספת כספית. לפני שתקפצו עלי, תרשו לי רק להגיד שמחיר השוק של גומז כבר מכפיל את זה של פולדי. הערך הריאלי פשוט לא מעניין.
    הרבה דברים מדברים נגד, שוב ההנהלה של באיירן זה לא ההנהלה של קבוצות אחרות, הם לא עושים טריידים הם לא משחקים יויו עם אף אחד. מה עוד שקלינסמן מאד אוהב את השניים. גם הסבירות ששווייני לדוגמא יסכים לרדת לשוואבן לנד קלוש.

4. האופציה האחרונה לעיסקה מהסוג הזה, היא איזשהי הסכמה בין באיירן לשטוטגארט, מספיק רק להסתכל כמה שבועות אחורה כדי להבחין שהאידיליה בגיזרה יותר קרובה למלחמה מאשר להסכם שלום.

האם באיירן תהיה מוכנה להוציא סכום מטורף וגבוה יותר מששילמה על ריברי ?
    לא הבאיירן שאני מכיר בכל אופן, לא אולי הונס שאני מכיר בכל אופן.

קלוש, קלוש מאד.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

6. C-J Member

יפה... שמח בשבילו.
    הרכב ראשון בליגת המשנה עדיף על קישוט הספסל בליגה הבכירה...

מה שמוביל אותנו בחזרה לדיון איזה חלוץ רביעי באיירן תביא?

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

סוף סוף משהו לא צהוב וזול:

ונדב, לא יודע אם אתה מכיר את האמינות של ה TZ, אבל תאמין לי הם לא שווים יותר מ 442.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/6/08
  8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, לירן. עכשיו גם עוד כמה מקומות מפרסמים את זה ובטונים יותר בוטחים ממה שהיה כשאני כתבתי את זה כאן. אפילו במעריב זה נכבתב, כולל כמה זה יעלה לנו (סה"כ 37 מליון יורו - האחד 19 השני 18 (לא זוכר מי זה מי)), מה שגם מסתדר עם עוד ידיעה מהבוקר בשפורט בילד ולפיה העסקה הזו תשאיר לנו בכיס 2 מליון יורו. כי, ריברי יימכר ב 39 מליון. צ'לסי רוצים אותו והמחיר שבאיירן תבקש הוא כמו שאמרתי 39 מליון יורו.

לדעתי, עסקה פנטסטית. גם ריברי ילך, גם נביא שני שחקנים מצויינים במקומו ועוד נישאר עם 2 מליון בכיס.

9. FC_Bayern Member

נשמע נהדר. חלב בהחלט שחקן טוב יותר מריברי (למרות שגם את הצרפתי אני אוהב) - כמו כן מריו גומז בחוד של באיירן, ופולדי מצטרף אולי לקישור בעמדה השמאלית (כמו שקורה בנבחרת), כאשר זה רוברטו יורד לספסל. נשמע פשוט נהדר. מקווה שהעיסקה תצא לפועל, לפתח ציפיות בכדורגל (ובמיוחד בעונת המלפפונים) כבר למדתי שאסור.

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

רוזנר, אם מנצ'סטר ירצו את גומז ויתחילו בגישוש ראשוני, אתה חושב שהוא יגיד את זה לתקשורת? הוא יגיד שזה רק ספקולציה וגומז נשאר בשוטוטגארט. זאת הדרך לעלות את המחיר.. לשחק "לא מעוניינים" בזמן שהם יותר ממעוניינים לעשות קופה על גומז ויודעים שהוא מבוקש ולא ישאר בשטוטגארט. אז אמר, אני מתפלא עליך לירן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

תראה לירן, אני לא אומר שהעניין סגור. אבל, כל עיתון, ושיהיה הצהובון הכי צהוב, יש סוג של ידיעות שהוא לא יכול להביא סתם וצריך לדעת לקרוא ולסנן. אם עיתון מסוים כותב שיש חוזה מקדים, אז הוא לא יכול לכתוב את זה סתם ולכן זה נראה קצת יותר רציני מאשר אם הוא היה כותב דברים אחרים.

12. ronken Guest

ריברי לא עובר לשום מקום ,לא חשוב כמה תרצה .
    הוא נשאר בבאיירן ,הוא לא מעוניין לעזוב ובאיירן לא מעונינים למכור אותו .

השחקנים שיחתמו (אם וכאשר ) לא יבואו על חשבון אף שחקן בקבוצה (אוליי פודולסקי אבל גם זה לא נראה לי )

ריברי נשאר .

13. ronken Guest

14. Lahmagik Member

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריברי זה לא השחקן שאמר שהוא לא רוצה לבוא לבאיירן?

וב. לא כתוב שם בשום מקום שהוא לא מעוניין לעזוב.

ג. הנה גם כאן רשום שלצ'לסי נאמר שהוא יעלה להם 31 מליון פאונד. שזה בערך 39 מליון יורו (הסכום שאני כתבתי למעלה).

חברים, ימים יגידו. וחייבים להודות עסקה כמו שאני העלתי היא מצויינת. גם מקבלים שני שחקנים מצויינים בתמורה לשחקן (מצויין, נגיד) אחד וגם מרוויחים 2 מליון יורו. לא יודע, אבל איך שאני חושב על עסקה כזו, עולה לי תמונה של אולי הונס בראש. כל כך מתאים לו.