באיירן מינכן 2007/8

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏28/5/07.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

תקן אותי אם אני טועה, אבל סכום ההעברה של קלוזה הוא 10 מיליון אירו (אם הבנתי נכון). תג המחיר של הצייד הוא 25 מיליון אירו כשכמו שאנחנו רואים עם מקרה סניידר אייאקס לא מתפשרת.

טבל לדעתי אולי במקרה הטוב עולה מעט פחות.

ככה שהתשובה היא כנראה לא.

2. basler Member

אני חושב שבבאיירן העדיפו את קלוזה על פניי הונטאלר
    אם באיירן הייתה רוצה את הונטאלר היא הייתה מביאה אותו , קלוזה יותר קרץ .

ובינתיים , קלוזה גם יותר טוב .

אני אישית מאוד שמח על הגעתו של קלוזה , באמת רציתי לראות אותו במינכן .

3. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

קלוזה טוב יותר מהונטלאר כן ! אך השנים שכל אחד יכול לתרום למועדון הן שונות ואני חושב שמבחינת אריכות
    חיים במועדון היה עדיף להחתים את הונטלאר שיש לו עוד המון מה להראות הוא עדיין צעיר ולא מנוסה אך זוהי
    רק תחילת הדרך שלו.

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אולי באיירן רצו יותר לפגוע בגורם הקורא תיגר לאליפות יותר מאשר סתם רק לחזק ת'קבוצה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

5. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אני לא חושב שהונטלאר זה "סתם" חיזוק ,לבאיירן לא היו חסרות אופציות במידה וקלוזה לא היה מגיע .

נערך לאחרונה ב: ‏27/6/07
  6. basler Member

נמאס כול הזמן לחשוב על העתיד .
    העתיד שחשבו עליו במינכן משנת 2002 - כולנו ראינו איפה באיירן היום , בשנת 2007 .

הגיע הזמן לחשוב על עכשיו , מה גם ש 4 שנים יש לקלוזה חוזה , זה לא לשנה אחת וזהו .

ושום דבר לא סגור לגביי הונטאלר , מי יודע , אוליי בעוד כמה שנים הוא יהיה במינכן .
    השנה כולם עדים לזה שבאיירן היא מעצמה כלכלית , ושבעצם בעונה הקשה ביותר שלהם , עושים את הרכישות המסיביות ביותר מכול מועדון אחר בעולם .

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הנה המפלצת:

http://pix.sueddeutsche.de/sport/bundesliga/artikel/591/120439/image_zoom_0_1-1182865575.Xxx

בתאבון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

8. basler Member

יש בעיה
    סאניול ושווינשטיגר לא בהרכב , על סאניול לא נראה לי שיוותרו ....

9. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אני לא רואה מצב ששוויני לא בהרכב, לא נשמע הגיוני בכלל ! שחקן סופר יצירתי ומשמעותי לבאיירן.

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

שוויני איכזב בענק בעונה אשתקד, אי אפשר לחכות לו שישחק טוב 1 ל 5 משחקים. הוא צריך להאבק על מקום בהרכב כמו כל שחקן במגרש השנה.

11. basler Member

ועוד משהו , ואן בויטן בטוח יקבל הרכב ראשון , הוא בלם ענק , יותר מדמיכליס לדעתי .

12. C-J Member

צרות של עשירים!
    השחקנים יצטרכו להתחנף חזק להיצפלד כדי לקבל מקום בהרכב! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/3some.Xxx

13. Raulito Madridista

אני חושב שבאיירן רכשה את קלוסה במחיר טוב, אבל אם היא לא תמכור את רוי מקאיי זה יהיה טיפשי מאוד. פודולסקי אולי נכשל בבאיירן בעונה הראשונה שלו, אבל הוא שחקן לעשר שנים, שחקן שיהפוך להיות אולי החלוץ הטוב ביותר בעולם בעוד כמה שנים, הוא פוטנציאל גדול והוא הראה את זה בקלן. אני גם לא מבין מה הלחץ להביא עוד חלוץ. רוי מקאי סיפק את הסחורה בעונה שעברה, הוא לא האשם בכך שבאיירן נתנה עונה חלשה בליגה ובגביע והודחה מליגת האלופות ברבע הגמר. אני חושב שבכסף הזה היה אפשר לחזק את החלק ההגנתי בעוד בלם למשל.
    בנוגע להרכב שציין סלע, זה נראה טוב מאוד, ועוד קחו בחשבון שיש על הספסל את שוושטיינגר שהוא שחקן שיכול להכריע משחק בעזרת הבעיטות ויכולת המסירה שלו, ועוד חלוץ אחד מבין מקאיי ופודולסקי ששניהם ברמה גבוה מאוד.
    ההרכב נראה הרבה יותר טוב מאשר אשתקד ואני מאוד מחכה לראות את באיירן. בעיקר מעניין אותי החלק ההגנהתי שלא השתנה יותר מדיי - לא חושב שסניול לא ייפתח בהרכב.
    אני רוצה לציין עוד שתי נקודות בקשר להרכב: אני לא מכיר את השחקן סוסה, הוא קיצוני במקור? אפשר קצת פרטים עליו מעבר לשם, גובה משקל וכו', אלא קצת יותר על הקריירה שלו והאם הוא באמת שחקן שיכול להביא את באיירן רחוק ואפשר לבנות עליו?
    עוד נקודות שרציתי להעלות זה שבמערך של ואן בומל וזה רוברטו אין קשר אחורי טבעי - אני רואה את ואן בומל כ50\50 וזו בעייה לדעתי, אבל היצפלד גאון והוא ייסדר הכל.

14. basler Member

הוא ועוד איך אשם .
    הוא טוב כשכולם טובים , אבל כשלא , הוא נעלם .
    הוא לא מנהיג אמיתי ,וזה ההבדל בינו לבין קלוזה .

קלוזה חלוץ שמשנה דברים , חלוץ שאפשר לסמוך עליו שיבקיע .
    הוא גם נותן בטחון לשחקנים שמסביב , שמתי לב לזה במונדיאל .

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם לי ההרכב שלך סלע נראה מופרך. ראשית אין סיבה שדמיקלס ישחק במרכז ההגנה על חשבונות של ואן בוייטן, כמו כן קשה לי להאמין ששחקן המשתכר ב4.5 מיליון אירו בעונה יהיה שחקן ספסל, תהיה עונתו החולפת חלשה ככל שתהיה, אני מדבר כמובן על כך שסניול יהיה שחקן הרכב. כמו כן, אני לא יודע מה סוזה הראה בליגה הארגנטינית, אבל לתת לו מקום בהרכ על חשבון כשרון מוכח כמו שווייני נראה לי מאוד לא מציאותי וכמו כן, גם לא נכון בעליל.

אם תשאל אותי ההרכב יראה כך:

---------------קאן------------
    לאם---לוסיו---ואן בומל---סאניול
    -----------זה רוברטו----------
    שוייני------ואן בומל------ריברי
    -------קלוסה-----טוני--------

ינסן, כמו פאדלוסקי ואולי גם הסוזה הזה, יקבלו מספיק דקות משחק, כפי שטענתי מועדון שילך חזק על כל התארים בהם יקח חלק בשנים הקרובות יצטרך לחלק את הכוחות בין יותר מ-11 שחקני ההרכב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/6/07