באיירן מינכן 2007/8

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏28/5/07.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשבת ששכחתי או שאני אוותר לך?

מזל שהיצפלד לא חושב כמוך. לוסיו לא יוכל לשחק קשר אחורי בשום אופן. הוא לא מספיק מהיר, הוא לא מספיק זריז, אין לו טכניקה מתאימה (לא בכדרור ולא במסירה) והכי חשוב הוא מתקל לא טוב. כל אלה תכונות הכרחיות לקשר דפנסיבי. אם תבדוק את הסטטיסטיקה שלו ב"דו קרבים" (הסבר ראה בפריוויו של העונה) הוא מנצח באחוזים מהנמוכים לשחקני הגנה בליגה. כקשר אחורי זה הדבר המרכזי שהוא צריך.

לוסיו אולי רץ מהמקום עם הכדור בעוצמה. אולי. אבל עד היום, בכל התקופה שלו בבאיירן, לא יצא מזה כלום וזה בטח לא שינה אפילו משחק אחד בכל ה - 3 שנים שלו אצלנו. כל פעם שהוא דהר (השנה הוא כמעט לא עושה את זה) זה הסתיים בזה שהכדור הגיע לרגלי היריב (או חוץ לטובת היריב) או שהוא נפל. אין בזה שום טעם, גם אם הוא קיבל פאול לטובתו. אני מציע שתסתכל שוב על המשחקים שלו מכל העונות בבאיירן.
    אני גם מציע שתחפור בהודעות שנכתבו כאן בשתי העונות האחרונות ותראה על כמה טעויות שלו הצבענו. שהן טעויות אישיות. סתם דוגמאות שרצות לי בראש הן, שני שערים עצמיים נגד צ'לסי. אחד בכל משחק. המשחק שלו נגד ברמן בברמן בשנה שעברה. גול עצמי מטופש (הכנסת רגל בלי טעם ובלי שום סיכוי לתועלת), דייגו עובר אותו כמו קונוס בגול שלו ועוד. תשאל את אבי מלר. הוא יספר לך על 7 טעויות אישיות של לוסיו במחצית הראשונה לבדה של אותו המשחק. יש עוד המון, אבל אני כרגע לא זוכר ואין לי זמן לחפש בהודעות לאחור.
    כמובן שיש גם טעויות שנובעות מכל ההגנה כולה ולא רק הוא אשם בהן.
    אבל והכי גרוע. לא יתכן שבלם רציני יבצע רק 30 עבירות בעונה. הוא גם מהשחקנים שמנצחים באחוזים הכי נמוכים בדו קרבים מבין שחקני ההגנה. קח כל משחק מעונה שעברה וגם מלפני זה ותראה איזה כניסות עדינות יש לו ואיך הוא מפסיד בהרבה מאוד דו קרבים.

אוי ללוסיו אם אתה משווה אותו ללל. ואנחנו דווקא כן באים בטענות ללל על המשחק נגד מילאן. אני לא יודע איך שוויני ולאם קשורים לזה מבחינת הגנה. לאם, היה בעונה בינונית שנה שעברה ובכל זאת, מבחינה הגנתית הוא היה לא רע (למעט משחק הראש). בשיטה של מאגאת לשוויני לא הייתה יותר מידי עבודת הגנה, אלא עבודה רגילה של קשר ואי אפשר לבוא אליו בטענות על הטעויות האישיות של לוסיו.

2. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאנחנו לא רואים אותו דוהר קדימה העונה בגלל החוסר חופש שהיצפלד מקנה לו. להיצפלד מאוד חשוב הפן ההגנתי, וההגנה קודמת לשאר הקבוצה ולכן הוא לא יכול להקנות ללוסיו את החופש שנתן לו מגאת' לעלות להתקפה ולהפקיר את ההגנה(למרות שהוא על הדשא זה כבר הפקרות). אני שמח שהוא לא עולה להתקפה, הוא לא מועיל יותר מדי שם(אולי בנגיחות), אבל העונה יש לנו מגוון של שחקני קישור יצירתיים ואנחנו לא זקוקים לו שם כאשר אנחנו מתקיפים. היצפלד בעצמו ראה את זה בעונה שעברה וישב ללוסיו על הראש.

3. Ribery 17 Member

תוותר לי על מה ?
    אני עדיין טוען שלוסיו הוא שחקן ענק והוא חלק בלתי נפרד מבאיירן מינכן .
    הוא השחקן הראשון שישמח כמו מטורף כשבאיירן תעלה ליתרון , הוא אוהד של באיירן עוד לפניי שהוא שחקן , אתה רואה את זה בפספוסים כשהוא תופס קריזה על שחקנים שמחמיצים וחוגג כמו מטורף אחרי שערים .

כבלם הוא בלם ענק , היו לו שנתיים לא טובות אבל זה הכול בגלל הקישור , באיירן לא הייתה קבוצה טובה ולוסיו אחד לא יכול להציל את המצב ,

בקשר לדהירות שלו , אני זוכר מקרה אחד שזה עזר - זה היה נגד נירברג בחוץ היה 1-0 לנירברג , הוא עבר 4 שחקנים מסר לגררו והאחרון הכניס .

וזה ככה בלי לחשוב הרבה ,
    שנה שעברה הייתה שנה לא טובה מבחינתו - כמו לכול שחקניי באיירן שאף אחד מהם לא הצטיין (למעט ואן בומל )

השנה זה משהו אחר - והנה אנחנו רואים מה לוסיו שווה ועוד נראה , הוא בלם ענק .

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/8/07
  4. Raulito Madridista

היום תיערך הגרלת שלב הבתים בליגת האלופות. אין ספק, באיירן מינכן חסרה. אבל אני בטוח ש'נתראה בשנה הבאה'.
    באיירן מינכן של השנים האחרונות הייתה קבוצה חלשה בליגת האלופות ותמיד נפלה נגד הגדולות באמת. ב2003 בכלל לא עברה את שלב הבתים, שנה אחרי זה הפסידה לריאל מדריד. היא קיבלה מצ'לסי ומילאן תבוסות והשנה אומנם עברה את ריאל מדריד אבל נגד מילאן, בביתה, בגרמניה, כשלה דווקא אחרי תוצאה טובה מאוד מהסאן סירו.
    אני זוכר את הימים האלו שריאל מדריד, באיירן מינכן ומנצ'סטר יונייטד היו ה-קבוצות בליגת האלופות. הקרבות האדירים בין ריאל לבאיירן ב-00\1999, 01\2000, 02\2001.
    בהחלט משחקים אדירים.
    אז לא היו קבוצות כמו צ'לסי, ברצלונה, ליברפול ומילאן לדוגמא.

בנוגע לגביע אופ"א, אני חושב שאין קבוצה שמתקרבת לבאיירן מינכן.

הנה הדרג השלישי של קבוצות ליגת האלופות: לאציו, שאלקה, שטוטגארט, מארסיי, ספורטינג ליסבון, צסק"א מוסקבה, סטיווואה בוקרשט. אף קבוצה לא מסוגלת לאתגר את באיירן. מדרג ב', אני מאמין שייתכן שפורטו ואיינדהובן יודחו. גם הן לא יוכלו להיכנס למאבק אמיתי מול באיירן. גם לא סביליה או וורדר ברמן, ומי מאמין שמילאן\ליברפול\אינטר\ארסנל\ריאל מדריד\ברצלונה\ליון\רומא\צ'לסי\מנצ'סטר לא יהיו בשלב הבא?

5. Ribery 17 Member

בדיוק , ובגלל זה הרכש האדיר ,כדיי ששנה הבאה באיירן מינכן באמת תוכל להתמודד על הגביע .

הם היו רק שהם היו חלשות מאוד , ואם כבר נגעת בזה , כמו שהקבוצות האלה "לא היו" ככה גם האוהדים שלהם (בעולם ובארץ בכלל ) "לא היו"
    היום אתה רואה יותר אוהדיי מילאן מאשר מנצ'סטר , כמובן שרובם רכשו את ההאדה הזאת מאז שמילאן הצליחה , אותו דבר לגביי צ'לסי וברצלונה .

תקופת הזהב של ליגת האלופות , שחכת לציין גם את יובנטוס שאמנם לא הייתה כמו באיירן מינכן ריאל ומנצ'סטר אבל עדיין נתנה הרבה הצגות והייתה חלק חשוב בליגת האלופות .

באיירן מינכן היום היא אחת הקבוצות הטובות בעולם ,היא אמורה לקחת את אופא אבל שום דבר לא בטוח עד שהגביע יהיה בווארי .

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/8/07
  6. uno club uno amor Member

בשיטת הגומלין האכזרית באיירן יכולה ליפול בקלות, יש מספיק קבוצות שמסוגלות לחבל במטרה הזאת.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לוסיו הוא גם הראשון שישמח לעזוב את באיירן. רק תן לו מי שירצה אותו. חוץ מזה אוהדים יש לנו הרבה. מעל 60 אלף בכל משחק בית. לא צריך לשלם למישהו מליונים כדי שיהיה אוהד שלנו.

מתוך 3 שנים אצלנו היו לו שנתיים לא טובות. אמת יופי.

מעשרות גיחות אחת יצא שער. ממש יפה. וכמה שערים ספגנו בגלל זה? וכמה שערים עצמיים הבחור הכניס?

העונה רק התחילה תן לו זמן. חוץ מזה גם השנה ב - 3 משחקי ליגה הוא כבר הספיק לעשות את השטויות שלו. למזלנו הקבוצה כל כך חזקה שזה לא מורגש. וגם לא היה מורגש עם היינו עולים עם בלם מהנוער.
    במשחק הפתיחה נגד הנזה. הועבר כדור רוחב סתמי לחלוטין והוא הצליח לנסות להרחיק אותו במספרת קדמית רק שכרגיל זה לא התלבש לו טוב והכדור עף לכיוון הלא נכון.
    במשחק נגד ברמן, ההזדמנות היחידה של ברמן היתה מכדור שהגיע לסנוגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx אחרי שמסירת העומק על הריצפה עברה מתחת לרגל שלו. גם אם רמי וויץ האשים בזה את לל. למזלנו זה הגיע לסנוג http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx ולא למישהו אחר.

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

חדשות טובות לקראת יום ראשון.
    בנוסף לפולדי שחזר לקבוצה, חזרו היום עוד 5 שחקנים פצועים לאימוני הקבוצה: ריברי, קלוזה, יינסן, סוסה ואלטינטופ.

9. Ribery 17 Member

לא יכלתי להתעלם מזה .
    זה פשוט לא נכון , ממש לא נכון .

כאן אתה טועה בגדול ,אם זה תלוי בוא הוא ישאר עד גיל 40 .
    ואני בטוח במה שאני אומר .

10. odedsaidon Member

טוב יש טיול נחמד לפורטוגל, השחקנים יראו קצת נוף, מדינה נחמדה.
    בלנשש סיימה את העונה שעברה במקום החמישי.

11. Ribery 17 Member

מי תארח את המשחק הראשון ?

12. odedsaidon Member

באיירן

13. FCB Member

היי
    מה קורה?
    חזרתי מגרמניה
    איזה כייף
    חודש ימים להיות בגרמניה
    מאחל לכולכם כזה חופשה
    היה גדולללללללל
    לא ראיתי את המשחק נגד רוסטוק אבל בן דוד שלי אמר לי בטלפון שזה היה משחק שפירקו בו את ריברי
    במטוס קראתי את השפורט בילד והם אישרו הכל בכתבה על ריברי
    היה כתבה על סניול
    קראתי גם אותה
    המבורג
    אנחנו באים!

14. Ribery 17 Member

באיזה עיר היית ?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/8/07
  15. אפנברג Member

מילה ורבע על בלנשש: הקבוצה זכתה ב-4 אליפויות פורטוגל (3 מתוכן לפני הקמת הליגה הנוכחית-כמו שבגרמניה הוקמה הבונדסליגה ב-64 ויש קבוצות עם אליפויות מלפני כן), ו-3 פעמים הניפה את הגביע הפורטוגזי. היא אחת משתי הקבוצות היחידות חוץ מהטריו (ספורטינג, בנפיקה ופורטו) שזכתה באליפות (הקבוצה השניה היא בואבישטה). הקבוצה מייצגת את אחד הרובעים בבירת פורטוגל, ליסבון, וב-20 בספטמבר וב-4 באוקטובר היא הולכת להרגיש את נחת זרועה (או יותר נכון רגלה) של האמפריה הבאווארית http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

http://www.fcbayern.t-home.de/media/images/sonstiges_07_08/137/uefa_137.Xxx