באיירן מינכן 2007/8

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏28/5/07.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

2. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

קאן משנה לשנה מצתייר כספורטאי לתפארת, כל הכבוד לו.

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אפשר באופן רשמי להוריד את סימן השאלה לגבי המשבר, כי אנחנו בעיצומו.
    2 משחקים ללא שערים ואחד מהם בבית ועוד תיקו ביתי. היינו 2 משחקי בית לא ניצחנו וראינו מהקבוצה רק מחצית אחת טובה, זה לא טוב. עם הרכב כזה וסגל כזה משברים אמורים להיות כך פחות או יותר (3 משחקים), אך לא יותר מכך! יום שבת עם כל הקשיים והתקופה המסריחה חייבים לצאת מהמשבר דווקא במקום בו קשה מאוד לצאת ממנו לאחר 48 שעות בלבד מהמשחק באופ"א.

4. דנידין Member

בעיקרון אתה צודק. באיירן בהחלט במשבר, לא נעים שם עכשיו. היה ברור שמתישהו המשבר יגיע, חיכינו לזה, אבל שאלת השאלות היא כמה זמן יקח לבאיירן עם הצוות המנוסה להתאושש - ואני אומר שמשבר ארוך לקבוצה כה גדולה זה בלתי אפשרי.

הם ירצו את עונש תקופת המשבר שלהם איכשהו במנימום זמן ויצאו כמו חדשים טובים פי כמה. גם שיא העונה שלהם יגיע בשלב כזה או אחר ואז יהיה לא נעים לכל הליגה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

5. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

תקופת משבר ? איזה שטויות, אל תשכחו שהם בני אדם, הם לא מכונות. קורה שיש נפילת מתח בקבוצה אבל אני מאמין שהיצפלד לא ירשה לעצמו לקבוצתו לא לנצח היום ובמחזור הקרוב כי הביקורות בתקשורת הגרמנית לא יאחרו להגיע.

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הם בני אדם והיכולת שלהם כבני אדם (של הרוב לא של כולם) היא קצת מתחת לממוצע שלהם ושל מה שאנחנו מכירים, לכן זה נקרא משבר.

7. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אוי נו סלע, תעשה לי טובה, אתם לא מרוצים מהתוצאות שלכם ? מהיכולת שלכם ? מהמיקום שלכם ? מה אתם רוצים עוד ?

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

את המיקום שלנו יצרנו במשך שלושת החודשים האחרונים בצורה מאוד מרשימה, אך גם קבוצה שמשחקת טוב (כל קבוצה) נכנסת למשבר בזמן כזה או אחר. כרגע המשבר הזה של משחקים עם תוצאות רעות ויכולת טובה פחות מזאת שלפני חודש היא משבר, וזאת גם אם זה עדיין לא פגע במיקום שלנו (אך זה כן צימצם את הפער שפתחנו).
    מה שמבדיל אותנו משאר הליגה, היא כמות השחקנים האדירה שיש לנו בסגל, מה שיכול להוציא אותנו מהמשבר מהר יותר מכל קבוצה אחרת.

נערך לאחרונה ב: ‏9/11/07
  9. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אין ספק שבאיירן נראית שונה מהליגה, יש יותר שחקנים וזה מונע נפילה גדולה יותר, אבל שניים-שלושה משחקים זה לא משבר, זה פשוט זילזול לטעמי. יש לי דבר אחד להגיד לך לקראת המשך העונה "מהצפון תבוא הרעה" או במילים אחרות Hamburger SV - Werder Bremen.

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אם הכל היה בסדר, אז במועדון הכל היה רגוע, אך:

http://www.bild.t-online.de/BTO/Startseite/buehnenteaser/2007/11/09/1-1-home-bayern.Xxx

אם זה לא משבר והתוצאות בשטח לא משבר, אז אני לא יודע מה זה משבר. אולי לקבוצה כמו דורטמונד כמה תוצאות כאלו זה טבעי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx , אבל בבאיירן מינכן זה מעולם לא היה טבעי ובטח לא אחרי כל הכסף שהשקיעו העונה.

11. Ribery 17 Member

בתאכלס כול הביקורות על היצפלד מוצדקות בנוגע לאתמול , אני לא זוכר מתיי היה משחק שהוא הרס אותו כמו אתמול .

כשטוני עמד להכנס פודולסקי בדיוק דקה לפניי שרף את הקו והיה כול כך פעיל , למה להוציא אותו ?
    תוציא את קלוזה וגם כדיי לשמור אותו , למה את פודולסקי ? שאתמול היה פשוט מעולה ,כול המשחק ,רק ריברי עלה עליו .

שווינשטיגר גם היה טוב מאוד אתמול , סוף סוף הוא מצליח לשמור על רצף .

אנטילטופ גם נכנס ולא עשה כלום ,כמו טוני שהזכיר לי אתמול את מקאי בימיי הכרעה בליגת האלופות ,נעלם לגמריי .

וקרוס ? בגללו הגול ,והוא לא עשה שום דבר מיוחד .

שלוש חילופים שאין בהם שום הגיון .
    הוציא 3 מהשחקנים הכי טובים שהיו על המגרש ,וזה לא מתאים למאמן שמה שמאפיין אותו זה דווקא החילופים שמשנים את המשחק .

טוב שבאים משחקים כאלה עכשיו ולא שנה הבאה , עד אז צריך לראות איך מחזקים עוד את הקבוצה ,לשחרר את פודולסקי יהיה הזוי ,לא רק שהוא יתרום הרבה בעתיד - גם עכשיו הוא מצוין ,ואני לא מדבר רק על אתמול , גם בסרביה הוא נלחם ושיחק טוב , וגם נגד מנשנגלדבך , ובכלל חייבים שחקן כזה בסגל .

מעצבן לראות שבמקום לחשוב על איך מחזקים את הקבוצה עוד , יש דיבורים על שחרור של שחקנים כמו פודולסקי וואן בויטן (שאתמול היה מאוד חלש ) - שניהם חייבים להשאר .

לא לשכוח גם ששיחקנו אתמול בלי 3 שחקניי הגנה משמעותיים , סאניול ,לאם ודמיכליס שהם לדעתי הטובים ביותר (לל מפתיע ומשחק מצוין , אבל אין על סאניול )

אפשר להיות מעודדים מהתגובות אחריי המשחק הזה , זה לא הפסד ,זה תיקו וזה תיקו במשחק שהוא לא קריטי ועדיין התגובות קשות .
    ומי שגם ראה את המשחק , בדרך כלל בסיום המשחק ,הונס והיצפלד לוחצים ידיים - ואתמול הונס העצבני לא ספר אף אחד בדרך לחדר ההלבשה .

מחר שטוטגארט !

12. דנידין Member

הגול בגלל קרוס? לא לא. ההגנה לא הייתה מרוכזת, זאת הסיבה.

מחר דמיכאליס יחזור להגנה שלכם לצערי הרב ויהיה קשה בהרבה.

13. T0XiN Member

14. דניאל א. Member

אם זה ה"משבר" שלכם, אז אתם במצב מעולה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

15. נעם Member

בונא לא ידעתי שהיצפלד מתמטיקאי.
    אדיר עכשיו אני מכיר כבר 2 מתמטיקאים שאוהדים שרופים של נבחרת גרמניה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx