באיירן מינכן 2007/8

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏28/5/07.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לגבי הביקורת של רומינגה שיצא נגד הכוכבים של באיירן ונגד היצפלד.
    היצפלד כמובן הגיב לטענה שהרוטציה שלו שגוייה בכך שאמר שגם עם ההרכב החזק שלה באיירן לא בטוח היתה מנצחת.

בכל אופן רוחות קרב מנשפות בבאיירן שיכולות להיעלם עם ניצחון על שטוטגארט, ולא איך אומרים בגרמניה AU WIA http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/11/07
  2. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

לירן, זה היה די ברור שבמידה והקבוצה לא תצליח במספר משחקים רומנייגה או הונס יתחילו להתחמם ולהיות אדומים. אין אף פעם שקט במועדון הבווארי, יהיה מעניין איך באיירן תשחק היום בשטוטגארט והאם היא תוכל לשדרג את משחקה.

3. דנידין Member

הם בסך הכל נראו טוב מאוד שהם שיחקו בהרכב הראשון עד החילופים. היום בהרכב הראשון הם ישמיכו להראות טוב, אין לי ספק קל אפילו. הטעות הייתה בהגנה, וואן בויטן ולוסיו לא שיחקו יחד הרבה זמן, והיצפלד היה צריך לבצע גם רוטציות בהגנה במשך העונה ולא רק בהתקפה. דמיכאליס היה חייב לנוח, אז נח. היום הוא ישחק.

4. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

באיירן הייתה צריכה לנצח את המשחק מול בולטון, היא שיחקה הרבה יותר טוב, הגיעה ליותר מצבים אך חבל ששתי טעויות של הגנת הקבוצה מנעה מהם ניצחון מול בולטון, אני מאוד שמח על שיתופו של לוקאס פודולסקי ושכבש את שני השערים במשחק בשביל באיירן.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בחייאת רבעק אל תשקרו את עצמכם, מול קבוצת תחתית מאנגליה לא רק שבאיירן נראת רע, היא נראתה אפילו רע מאד. ואם באיירן תלוייה רק במיקו דנידין, אז המצב שלה הוא על הפנים.

תמיד האלה שלא שיחקו הם הסיבה,אההה? מעניין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

לאיפה C_J נעלם ?

6. דנידין Member

מחצית ראשונה מלאת הזדמנויות לבאיירן. הכל הלך קל בהתקפה, שם לא נראת לי הבעיה כלל. לכבוש 2 שערים מהרבה הזדמנויות זה נורמלי ביותר, אך לספוג 2 בבית מרמז על בעיה בהגנה.
    ההגנה בלי מיקו ולאם חלשה יותר, אין מה לעשות. היום זה יבחן שוב עם ההגנה המקורית (לא מאמין שלהיצפלד יהיה ביצים לעשות שוב רוטציות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx ).

7. Ampelmann Member

פעם ראשונה מזה שנים שאני שם ווינר (שכנעו אותי) והימרתי על באיירן, רק כדי לראות אותה מתפרקת לגמרי (בחוץ, לא בבית!!) ומאבדת שער והזדמנות של 100% בגלל טעויות שיפוט. אוף.

8. סטפן אפנברג Member

קאן חייב לפרוש , ולוסיו שילך למקום אחר ... גועל נפש

9. bayer04 Member

לוסיו היה בשיאו בלברקוזן, כשהוא עבר לבאיירן, הוא כבר היה מעבר לשיא, ועכשיו הוא פשוט פתטי. אפילו בלברקוזן אני לא רוצה אותו כבר.

10. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

הסיטואציה של השיא של לוסיו בלברקוזן מזכירה לי משהו את תקופתו של באלאק וזה רוברטו. אין ספק שהוא מכה להרכב הקבוצה של באיירן, היצפלד חייב לחשוב טוב להמשך הדרך שלו, להזכירו יש לו בלם צעיר עם המון פוטנציאל ולא פחות טוב מלוסיו, מאטס הומלס בן ה-18, שחקן נהדר וללא ספק כישרון נהדר. דבר שני היצפלד חייב מעכשיו להתחיל לחפש בלמים בכדי לרכוש אחד בינואר.

11. אפנברג Member

אני לא חושב שצריך להילחץ ממה שקורה בבאיירן עכשיו. היה ברור שמתישהו משהו ייעצר וקבוצה גדולה צריכה לדעת לצאת מזה. אם נחשוב על זה מדובר בהפסד ראשון של באיירן העונה אחרי 18 משחקים בכל המסגרות (12 בליגה, 4 בגביע אופ"א ו-2 בגביע הגרמני) כך שהקבוצה בסה"כ עומדת בציפיות. גם בארסה הגדולה עם כל הכוכבים שלה הפסידה אתמול, אז מה? לא צריך להשתגע.למרות התקופה הרעה באיירן עם רגל וחצי בשלב הבא באופ"א, מוליכה את הבונדסליגה, חיה ונושמת בגביע וברמן והמבורג צריכות עוד לבקר באליאנז ארנה. מה שדרוש למועדון זה שקט (מצרך נדיר בזבנר-שטראסה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx ).יש סגל טוב, יש מאמן שמבין משהו בכדורגל. יש פגרה של שבועיים עכשיו שאפשר לארגן השורות. יהיה בסדר.

12. הגבר באדום Member

רק מקווה בשביל אוהדי באיירן, שהיצפלד לא יתחיל עם השטויות שלו, ולא יושיב את קלוזה על הספסל.
    מה לא תגידו - אתמול זה היה מין זלזול מצדם של המתארחים. והם שילמו עליו.

13. Mehmet Member

לא יודע אם מדובר בזלזול. היצפלד ראה כי פודולסקי היה ממש טוב נגד בולטון, אז הוא הציב אותו במקום קלוזה. הבעיה היא שפודולסקי הוא לא שחקן מי יודע מה יציב, בוודאי שלא כמו קלוזה. לכן, ההימור עליו התברר כשגוי. כשקלוזה נכנס בפיגור 3-0, זה היה מעט מדי ומאוחר מדי.

14. T0XiN Member

אם לא היו פוסלים לנו את השער,יכול להיות מאוד שהמצב היה נראה אחרת.
    כאשר פסלו לנו את השער זה יוצר תחושה של תסכול מסויימת והשחקנים מאבדים קצת מהמוטיבציה שלהם.

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעקבות האדום שלו, הורחק לוסיו מ - 4 משחקים.
    אחרי פתיחה טובה שלו את העונה, במשחקים האחרונים הוא חזר לשטויות הישנות שלו. אז אולי ההרחקה הארוכה הזו טובה לקבוצה. יתן צ'אנס לואן בויטן ואיסמעל (ואולי גם הומלס).