באיירן מינכן 2008/9

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/7/08.

1. T0XiN Member

פה בדיוק הבעיה,שריברי לבד לא יכול להחזיק אותנו.
    זה או הוא ועוד כמה בליגה שלו,או בלעדיו.
    וכרגע בלעדיו אנחנו נראים הרבה יותר טוב עם משחק הרבה יותר פתוח,יותר משוחרר ושכל אחד יודע מה תפקידו. מול הגדולות ואלה שעלו על הנוסחא שלנו זה לא ילך. אגף שמאל שלנו כבר לא עובד כמו בעונה שעברה ולכן אנחנו צריכים לשחק הרבה יותר משוחרר על המגרש. וזה כפי שאתה רואה,לא קורה כשאדון מר. צרפת על המגרש.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלטינטופ, שנפצע בשבת יעדר בין שבועיים לשלושה.

3. אפנברג Member

מחר מול ספורטינג בוט יהיה בשער במקום רנזינג. הופעה ראשונה רשמית של Nummer Zwei שלנו במדי הקבוצה.

4. T0XiN Member

:aa1: נכנס לשוונג?

אני רוצה להתייחס לסוגית לוקאס פודולסקי,
    חוק מרפי אומר שכאשר אנחנו מחפשים משהו מסויים לעולם נמצא אותו וכשלא נזדקק לו עוד נמצא אותו.
    אותו דבר יש לי תחושה לגבי לוקאס פודולסקי שעומד לעזוב אותנו.
    מאז שהצטרף בשנת 2006, השחקן פשוט לא פגע תחת שלושה מאמנים ובשנה וחצי האחרונות בכה "קלן קלן אני רוצה לקלן". אז הנה,בינואר נחתם הסכם העברה על סה"כ עשרה מיליון אויירו שפודולסקי חוזר הביתה-לקלן.
    אך חוק מרפי אומר,כאשר לא נזדקק לו עוד,נמצא אותו. לאחרונה במשחקים האחרונים שפודולסקי שיחק הוא היה טוב ואף מצויין (האנובר). כבש אפילו שני שערים (1 נפסל) כאשר אותו שער שנפסל הוכנס מזווית קשה מאוד. דבר שמאוד לא מצופה מאותו פודלסקי שאנחנו מכירים,זה שהיה מכוון ימינה ובועט בכלל שמאלה.

מה אתם חושבים?
    פודולסקי חוזר לעצמו בזמן שאיננו זקוקים לו עוד (כביכול) או שזה היה מאורע חד פעמי,הברקה חד פעמית?

נערך לאחרונה ב: ‏10/3/09
  5. Bayern Straße nach sechs

אני דווקא חושב שהאשמה דווקא נופלת על מאגאת'. מאגאת' בחצי עונתו האחרונה, באותה עונה זוועתית היה (ולמעשה אחראי בגלל שהוא בנה) עם קבוצה מפורקת שלא תאמה את הסטנדרטים הנוקשים בבאווריה. עם יכולת גרועה של הקבוצה, שחקן חדש וצעיר (הגיע כשרק חגג 21) מתקשה להתאקלם. אז תגידו שהוא שיחק יותר מ-30 משחקים באותה עונה (בכל המסגרות) והוא לא הביא את המצופה ממנו (7 שערים). ותגידו שהוא הגיע אחרי מונדיאל מצויין והוא היה חייב להביא קבלות. אז זה נכון. אבל מה לעשות שבאותה עונה קשה, אי אפשר להגיד שבאמת היה שחקן אחד ששיחק טוב בקבוצה. עונה לאחר מכן הייתה הרפורמה. ומה לעשות שבאותה רפורמה הגיעו שני חלוצים עם קבלות והפרינץ אחרי עונה לא טובה יכול רק לחמם את הספסל. ולמרות שכמות המשחקים ששיחק שנה שעברה היא יותר גדולה מאשר בעונתו הראשונה עדיין הוא לא סיפק את המצופה. מכיוון שרוב המשחקים שבהם שיחק היו כמחליף הבחור היה בלי ביטחון וחלוץ חייב להיות עם ביטחון. שחקן צריך לקבל כמה משחקים רצופים כדי להיכנס לכושר של משחק, מה לעשות שרק אימונים זה לא זה. להכניס שחקן כמחליף 30 פעמים בעונה ולהגיד הנה הוא כבש רק 5 שערים זה חוסר כבוד לדעתי. הוא לא קיבל הזדמנות אמיתית(!) מהיצפלד והפך להיות אפילו יותר מדוכדך. השנה הגיע קלינסמן, ומה לעשות שקלוני עדיין בסביבה. נוסיף לזה את ה"פציעה" שהייתה לו. ודכדוכו של הפרינץ רק הלך וגבר. וכבר מי זוכר כמה זמן הוא לא שיחק בגלל אותה "פציעה". והנה קלן זכתה בשירותיו ודכדוכו נגוז. טוני עם פציעת האכילס החוזרת ופולדי מקבל הזדמנויות, פולדי מקבל דקות משחק משמעותיות, פולדי פותח בהרכב מספר משחקים רצופים, על פולדי כבר אין לחץ ופתאום פולדי כמו האביב הקרב מתחיל לפרוח.
    בשורה התחתונה סתם חפרתי לכם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx. לדעתי פודולסקי לא קיבל הזדמנות אמיתית. ולדעתי חבל, אני חושב שעכשיו כבר אין ברירה ומכירתו היא נכונה, אבל אם היינו קופצים על הרכבת בזמן אז אולי פודולסקי של הטורנירים הבינלאומיים היה גם בבאיירן, אם לא יותר טוב.
    אני בתגובה הזאת הראתי רק צד אחד של המטבע, כמובן שיש צד שני, רק שאין לי כוח (במיוחד בגלל השעה) לעשות השוואה בין שני הצדדים ובנוסף לא נמאס לכם כבר לקרוא?

6. dudi Member

פולדי חוזר? גם לוקה חוזר!!

מה שאומר שפולדי במוקדם או במאוחר(במאני טיימ) חוזר לספסל ובצדק מסויים,הרי מירו פשוט פנטסטי העונה,ובלי המאסה והגולים של האיטלקי יותר מלעבור את הרטה אני לא חושב שיהיה לנו מה למכור השנה.

מקווה שנקבל אותו כחלוץ שלישי יעיל להמשך,למרות שאני סבור שברגע שהוא יורד לספסל כך גם המוטבציה,והיכולת.

7. Bayern Straße nach sechs

כמובן שאי אפשר להשוות את לוקה לפולדי. הרי אני לא חושב שבן אדם אחד יגיד שפולדי עדיף על פני הענק האיטלקי.
    אני דווקא לא בטוח שהמוטיבציה והיכולת של פולדי תרד עם ירידה לספסל. כי לקלן הוא כבר עובר, אז הוא יוכל לחשוב (סוף סוף!) על כדורגל.

8. FC_Bayern Member

מצטרף לדבריך.
    אני חושב שהסיבה העיקרית ליכולתו המשתפרת של פולדי לאחרונה- טמונה דווקא בעבודה שנחתם אותו חוזה עם קלן. עכשיו הפרינץ יכול להתמקד בענייני כדורגל, לשחק משוחרר ולהנות מהמשחק. ככה צריך לשחק, ככה פולדי יפרח. ואתם יודעים מה? אני כמעט בטוח שעד סוף העונה אנחנו נרוויח חלוץ שלישי טוב מאוד.

9. T0XiN Member

תגידו,אפשר עוד לבטל את המעבר של פולדי לקלן? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

10. FC_Bayern Member

אלעד, תאמין לי שזה לא יעזור. עצם הידיעה שהוא עובר לקלן, הקבוצה שבה הוא כ"כ רוצה לשחק, עושה לו טוב- אז הוא מפגין את שמחתו בלב על המגרש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

ניצחון פנטסטי של באיירן היום. האמת, אני לא כ"כ מתלהב מה7-1 הזה, כי אני חושב שלכל תבוסה כזו צריך שתהיה גם המשכיות, וזו לא חוכמה להתפוצץ במשחק או שניים אבל אח"כ להפסיד לקבוצת תחתית. מה שכן משמח אותי זה שבאיירן תשאב עידוד די רציני מהניצחון הזה, עידוד שיוביל גם להישגים בליגה בעזרת השם...

אגב: * שמתם לב איך אנחנו מצליחים בלי ריברי?
    * זה נכון שבאיירן הציעה לבארסה 8 מיליון יורו עבור חלב? והאם זה אומר שהצרפתי שלנו בדרך החוצה? אולי שם קלינסי שם לב לכך שאפשר גם בלי ריברי ואפילו רצוי?
    * מי זה תומאס מולר לעזאזל? הוא נתן היום תצוגה פשוט הירואית!

11. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

התחושה שלי היא שספורטינג מכרו תמשחק. היו היום כמה וכמה מהלכים שחשבתי שבאיירן משחקים נגד בני טמרה במשחק אימון ולא בשמינית גמר הצ'מפיונס. קחו לדוגמא את השער העצמי הביזארי בדקה ה34, מעולם לא ראיתי שחקן הגנה עולה ככה כביכול להרחיק כדור גובה. ספורטינג נראו כאילו הם עושים טובה שהם זזים על המגרש בכלל ולמעט שתיים-שלושה התקפות שהיו בעיקר בחצי הראשון זה נראה כאילו הייתה רק קבוצה אחת על המגרש. אני שמח שהצלחנו לשלב היום את תומאס מולר הצעיר המוכשר, חשוב מאוד ששחקן במעמדו יצבור ניסיון גם במעמדים שכאלו.

עד כה ההגרלה האירה לנו פנים, אני מקווה מאוד שגם ברבע נצליח לא פחות למרות ששם זו בטוח לא יהיה כל כך קל.

12. FC_Bayern Member

מתי ההגרלה של הרבע?

13. dudi Member

מברוק תומאס תמיד כיף לראות שחקני בית חדשים עולים לכותרות אכן הצגה הירואית לבחור מקווה לראות אותו יותר בעתיד.

ועכשיו עם כל הכבוד לצמד המשחקים הפנטסטים שהצגנו עם המון גיוון בהתקפה,המון תשוקה,וקטלניות במשחק הקבוצתי בכל זאת שיחקנו מול יריבות יותר מחלשות שגם אותם צריך לדעת להביס,או לנצח בכלל ואני האחרון שייקח את הכרדיט לצמד המשחקים האדירים שלנו לאחרונה.

ואני חייב עכשיו לנגוע בנקודה שיותר חשובה מכל באיירן יכולה להתקיים בלי ריברי,אבל יותר מכך איתו היא יכולה להגיע למקומות הכי קסומים שיש.

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

סליחה אם הציטוט לא מדיוק, אבל הוא מהזיכרון ולא מבדיקה חוזרת "באיירן ידועה בשיטה שלה של להחליש את היריבות שלה על ידי קניית שחקנים מהן והושבתם על הספסל" (פחות או יותר).

שמינית גמר ליגת האלופות (לא שקבוצות אחרות מגרמניה בכלל מגיעות לשם) ובהרכב 4 שחקנים שגדלו בנוער. על הספסל עוד 3 ואחד מהם נכנס כמחליף. ובכלל העונה בליגת האלופות שיתפנו 8 שחקנים שגדלו במועדון עצמו.

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/09
  15. אפנברג Member

יום שישי הבא, ה-20 למרץ-יהיה מעניין!

אם אני לא טועה את מולר הצעיר ראינו גם בעונה שעברה, כשהיצפלד נתן לו ולצעיר נוסף שלנו, וואגנר, כמה דקות משחק. יש דור המשך לקבוצה. הגיע הזמן שנגדל חלוץ אימתני משלנו, במיוחד כשיש לו שם משפחה כזה מחייב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx