באיירן מינכן 2008/9

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/7/08.

1. dudi Member

חאטם בן ארפה זה רעיון ,ושחקן פנטסטי(פוטנציאל לא פחות בריברי) כמו כל הרעיון כולו לשמור על ניצוצות צרפתיים אני פשוט אוהד של הרעיון.

2. FC_Bayern Member

באיירן צריכה את חלב. אני לא חושב שברצלונה ששה כ"כ להשאיר את השחקן אצלה, והוא גם בקושי מקבל דקות. עם מעבר של ריברי לברצלונה אפשר לקבל את חלב + סכום כספי. זה יהיה הכי חכם.

3. Bayern Straße nach sechs

כבר נמאס לי לכתוב את זה שוב ושוב.
    קלינסמן לך הביתה! מספיק לך כבר!

נערך לאחרונה ב: ‏26/4/09
  4. fcbfcb Member

מי שבכל זאת רוצה לדעת למה הכדורגל האירופי הוא עולם אחר, היום אני רואה לפני המשחק של באיירן, קלינסמן מחלק חתימות לילדים, וזאת למרות שהקבוצה עם עונה איומה! במכבי חיפה זרקו מטריות ופירות על רוני לוי בעונה רביעית בינונית, לאלי אוחנה האוהדים של בית"ר הפכו את הנסיך לליצן החצר, אבל באירופה יש דרך, אפשר להפסיד, זה לא סוף העולם, גם למעצמות כמו באיירן מינכן.

אני מאמין שיורגן קלינסמן צריך לפנות את מקומו עד סוף העונה למנהל המקצועי של באיירן, אולי הנס, או לקרוא לאוליבר קאן לנסות ולגמור את העונה. הוא פשוט לא מתחבר לשחקנים, בלי קשר הוא היה שחקן נהדר אבל מאמן רע.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/4/09
  5. Bayern Straße nach sechs

אם יש לך חצי שעה פנויה תדפדף כמה דפים אחורה ותקרא את כל מחשבותינו בפורום הזה על קלינסמן.

קלינסמן - הביתה!

6. fcbfcb Member

חחח טוב. עדיין, יש במועדון שחקני עבר כל כך נהדרים כמו אוליבר קאן, ספ מאייר מאמן השוערים, גרד מילר, הקייזר, רומיניגה, אולי הנס וכל אחד מהם מתאים יותר לאמן את באיירן מאשר קלינסמן.

7. fcbfcb Member

איפה יש שרשור שמדבר על ריברי לריאל מדריד???

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

העיקר שרנזינג סופסל.

9. Bayern Straße nach sechs

היום קראפט ישב על הספסל. רנזינג פצוע.

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יודע. אבל זה היה הפיתרון של קלינסמן לבעיות של הקבוצה - לספסל את רנזינג (לא היום, אלא כבר נגד ברצלונה). ראינו זה פתר הכל.

11. Bayern Straße nach sechs

הלוואי והנאיביות של קלינסמן שעליה אתה מדבר הייתה הבעיה הכי גדולה שלו.

12. אפנברג Member

כפי שכתבתי בדיון המחזור: קלינסי הוא לא הבעיה היחידה. הבעיה היא גם חלק מהשחקנים. איבוד הכדור של דמיקליס לאחר הסתבכות שלו עם מסירה של לוסיו היה מטופש, והוביל לקרן שהובילה לגול. זה רוברטו שחקן נפלא אבל בשלהי הקריירה וריברי נמצא באווירת סוף קורס וכבר מפנטז על מעבר לנקום אחר. מי שחושב שסוסה או אלטינטופ יכולים להוביל קבוצה לטופ הארופאי רואה שאפילו לליגה זה לא מספיק (ולדעתי הבונדסליגה השנה חזקה יותר משנים קודמות-עובדה שלראשונה מזה שנים תהיה קבוצה גרמנית בגמר מפעל ארופאי השנה). מה שמעניין אותי בקיץ זה לא רק זהות המאמן הבא אלא מי מהשחקנים ישוחרר ומי יבוא במקום. אם בזבנר שטראסה חושבים שלא נכון לפתוח את הכיס הם טועים טעות מרה: חייבים בדחיפות מגן ימני, בלם (אם לא שניים-השילוב של לוסיו ודמיקליס מיצה עצמו עד מיאוס) וקשר סופר דומיננטי (בהנחה שריברי עוזב). תראו גם איך ההתקפה שלנו נראית: עם כל זה שישבנו על שאלקה בחלקים גדולים מהמשחק נוייר כמעט ולא נדרש לשום מתיחת אברים וזו לא הפעם הראשונה העונה שאנו מחזיקים בכדור עד ה-16 ואז לא מייצרים כלום. באיירן היא קבוצה עם בעיות לא פשוטות בסגל, ומי שחושב שהפתרון הנו רק "קלינסמן ראוס" יווכח בטעותו בעונה הבאה.

13. Bayern Straße nach sechs

כמובן שקלינסמן הוא לא הבעיה היחידה. אבל הוא כמאמן צריך לדעת איך לפצות על פגמים של שחקנים. הרי אין שחקן מושלם, ולכן גם אין קבוצה מושלמת. מאמן צריך לדעת לחפות על החולשות של הקבוצה שלו, ועל חולשות של שחקנים בפרט. ולעבוד על נקודות חוזק של שחקנים. קלינסמן הוא אפילו לא ילד במונחי מאמני כדורגל הוא תינוק.

14. C-J Member

אולי במקום שתסתכל עונה אחת קדימה, תסתכל עונה אחת אחורה ותראה שאותו סגל לקח את אליפות הליגה בהליכה!
    ________

שתי נקודות אור בהפסד היום לשלאקה:

1. אחרי הפעם האחרונה שבה צלחת האליפות הלכה לאחרים, הארנק נפתח לרווחה ובמינכן נחתו ריברי וטוני. המנג'ר החדש (אוליבר קאן, כנראה) ייצא לשופינג.

2. אם היה פיפס של הרהורים אצל ההנהלה על השארת קלינסמן עונה לנוספת, היום התנדף לו.

15. Bayern Straße nach sechs

נתון מעניין.
    משנת 1999-2000, או שאנחנו זוכים בדאבל או בכלום. בגלל שאין סיכוי לדאבל כנראה 'המסורת' תימשך השנה ולא נזכה בכלום.