באיירן מינכן 2008/9

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/7/08.

1. דנידין Member

אני לא מחסידי באלאק ואני חייב להודות שבמקומות בהם הוא "מלך" כמו בבאיירן או בנבחרת, אז הוא מרשה לעצמו יותר מידי. נותנים לו להיות קשר קדמי ושחקן מוביל ובשל כך האגו שלו מאפשר לו להשקיע פחות. בצ'לסי מנגד תוקעים אותו קשר אחורי שעושה הגנה והוא כמו ילד טוב וממושמע עושה יופי של עבודה. כל עוד הוא לא שחקן מוביל ומורידים לו את האף למטה, הוא אוטומטית הופך שחקן גדול נטול אגו. כמו בימיו בלברקוזן עוד לפני שהפך לסופרסטאר (לפחות בראש).

2. riquelme1 Member

באלאק הוא השחקן הגרמני הטוב ביותר בעשור האחרון, by far. תקראו לו לוזר, תקראו לו איך שאתם רוצים מבחינת יכולת, ולשחק ברמות הגבוהות באלאק הוא שחקן גדול. בבאיירן באלאק לא היה כזה זבל, הוא עזב את באיירן כי רצה לזכות בליגת האלופות ובתארים, מה שבבאיירן כפי שניתן לדעת הוא לא יעשה אתזה, בטח לא בזמן הקרוב, באלאק רצה להתקדם, ועשה אתזה. אתמול הוא היה פשוט מפחיד.

ואן בומל קשר 50-50, מסי הוא קיצוני ימני או חלוץ ימני, איך שלא תקרא לזה ב4-3-3, איך ואן בומל ומסי קשורים אני לא יודע, אבל השחקן שמסי החליף בבארסה, הוא דווקא ג'ולי(הם משחקים באותו תפקיד, צד ימין בהתקפה).

אל תנסה אפילו לא להשוות, אתה מעליב את צ'ך. אחד השוערים הגדולים בכדורגל העולמי, ורנזיג שוער מחליף בבאיירן כבר שנים, העונה קיבל את הזדמנות והפך להיות מחליף אפילו לשוער ותיק כמו בוט שלא שיחק מאז 2002 לזכרוני. אין יל מושג למה אתה ממשיך להגן עליו, מדובר בכשרון לא ממומש, שעדין לא הוכיח שום דבר.

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/09
  3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

+1.

4. דנידין Member

כן, אבל זה מחוץ לבאיירן מינכן ונבחרת גרמניה. כשהוא לא כינור ראשון, אין ספק שהוא שחקן גדול והגרמני הטוב ביותר. כשהוא משאיר את האגו בצד באלאק הוא שחקן שכל קבוצה הייתה חולמת עליו.

5. GRANDE LAZIO Member

+2

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמת ויציב.

די עמי, הגיע הזמן שתבין למה אני מתכוון. בזמן ואן בומל ברצלונה הייתה קבוצה מאוזנת עם שני קשרים שעושים הגנה פרופר. ואן בומל פינה את מקומו. במקומו בא מסי. אין מה לעשות. זה היה השינוי העיקרי בברצלונה שאחרי הזכיה (ובניגוד לדעתו של ראייקרד - גחמה של "בעל בית" שרצה קבוצה "מלהיבה" לכן, ברצלונה עם שני להטוטנים (מסי ורונלדיניו) היו בדיחה. ברצלונה עם ואן בומל ורונדליניו היו אלופי אירופה. ברצלונה עם מסי וקשר אחורי חדש במקום רונלדיניו שוב קבוצה טובה. עד כדי כך פשוט. כל קבוצה צריכה איזון. לכן, אני אשמח אם ריברי יגיע לברצלונה. ובמיוחד אם הוא יעזוב את באיירן.
    בכל מקרה, הדיון הזה מקומו לא כאן, אלא בפורום הספרדי. תדון בו שם.
    כאן הייתי מעדיף שנדון באיך באיירן אמורה להיראות בעונה הבאה (או בכלל) ולא בברצלונה או באלאק.

נערך לאחרונה ב: ‏30/4/09
  7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ויקיפדיה הישראלי הוא קצת שכונתי וזה תמיד מציק לי, לכן אני עורך בו תיקונים ומוסיף בו פרטים שקשורים אלינו.
    ליופ היינקס לא היה עמוד בויקיפדיה, אז הכנתי לו אחד. בואו לקרוא על המאמן שלנו לזמן הקרוב:
    http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99%D7%95%...%A0%D7%A7%D7%A1

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ה"קיקר" מדווח שבאיירן בודקת את אופציית לואי ואן חל. קודם כל מעניין אותי איך מצלצל לכם השם?
    דיעה שלי: מאמן מצויין שנכשל מחוץ להולנד, מאמן אטום ולא פתוח לדברים שלא רשומים לו במחברת. מצד אחד הוא מתאים לקונספט של באיירן, מצד שני אם הייתי אוהד בווארי זה היה מריח לי קצת כמו גבינה הולנדית מסריחה.

שמו של כריסטיאן נרלניגר מוזכר כאופציה לעמדת המנג'ר, בהחלט יפה שהמועדון מכבד את שחקניו, אבל לא עדיף ללכת על קאן (במידה והוא רוצה כמובן)?

9. אפנברג Member

לזכות מהלך כזה אוכל לומר שואן חאל מת לחזור לקדמת הבמה האירופאית והוא רעב בטירוף. זה גם אומר שלא יהיו חייבים להשכיב מליונים כדי להביא אותו כי הוא צריך אותנו לא פחות משאנו צריכים מאמן. בוודאי שמבחינתו עדיף להגיע לצ'מפיונס שנה הבאה עם באיירן ולא עם אלקמאר כי אין מה להשוות מבחינת השם של המועדונים. לואן חאל יש תדמית גרועה והוא גם חווה כמה כשלונות בקריירה אבל אני לא בטוח שזה מהלך רע להביא אותו. מצד שני בקנבאואר אמר ל"בילד" שהוא היה רוצה לראות את הידינק. אם כך נראה אותו שם את הסכום הדרוש לכך. מבחינתי הידינק המאמן המועדף מול כל מאמן אחר.

10. dudi Member

ואן חאל? אהה נשמע קצת פרווה,אני גם לא מת על התדמית ,והאופי שלו עדיף שלא יבוא.
    מה שבטוח חייבים שיהיה מאמן בכיר קליבר שיבוא לעבוד ,וימחק את הפער האדיר שנפער בין אירופה לבאיירן שצ'לסי חשפה באיך עומדים על המגרש נכון(וזה עוד דוגמא מינימלית ,והגנתית בלבד).

אגב-הידינק,אנצ'לוטי,מוריניו,ואפילו רייקארד פנויים או לא סוג של בכירים שיידעו להתמודד עם הלחץ האדיר בבירת בוואריה.

11. GRANDE LAZIO Member

לא הבנתי למה בקנבאואר נעול על חוס הידינק.. לא ראיתי הצלחה כזו מסחררת בצ'לסי, סך הכל הביא תוצאות סבירות, עשה ת'מוטל עליו, לא מעבר לזה. צ'לסי לא במאבק האליפות, אבל ברור שזה לא רק באשמתו. לא כזה מציאה, שבאיירן תלך על רייקארד. מאמן ענק. הכי יתאים לה לדעתי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/4/09
  12. דנידין Member

כי להידינק יש קבלות הרבה מעבר למשחק המצויין של צ'לסי בברצלונה. הוא כבר עם אליפות אירופה ביד, עשה את הבלתי יאמן והביא את דרום קוריאה לחצי גמר מונדיאל, הביא את איינדובן לחצי גמר ליגת האלופות, את אוסטרליה לשמינית גמר מונדיאל אבל הודח בפנדלים עלידי איטליה אלופת העולם שלא הצליחו לנצח אותם ב 120 דקות וכו' וכו'. מדובר במאמן מבריק למי שבאמת עוקב, רואה ומבין מה הוא מצליח לייצר על המגרש מכל חבורת שחקנים אפשרית. אולי זה לא כדורגל לטעמך, אני מקבל ומבין, אבל בבאיירן ישמחו לראות על הקווים איש בדמותו שיקח את באיירן בחזרה למקומם - גמר ליגת האלופות.

13. riquelme1 Member

דנידין, לפעעמיים נדמה לי שאתה אוהד יותר את באיירן, מאשר את שאלקה.

14. johnnie walker Member

מבחינת חומר שחקנים באיירן לעולם לא יתקרבו לצמרת האירופית מסיבות מובנות ולכן הם חייבים מאמן שמתמחה
    בהוצאה מהשלם יותר מסך חלקיו והידינק הוא מספר 1 בתחום הזה,
    ישנה רק בעיה אחת:כרגע אברמוביץ משלם לו את המשכורת ולא נראה שלבאיירן יש את
    היכולת להתמודד איתו.

15. דנידין Member

אני מנסה לדבר באובייקטיביות ובאיירן הם בכל אספקט מועדון אירופי ענק. אחד המועדונים העשירים בעולם שכרגע לא בתקופה הכי פורייה, אבל כבר לקחו מספיק אליפויות אירופה כדי להסתכל למשל על ברצלונה או צ'לסי מלמעלה. המטרה שלהם לחזור לגמר ליגת האלופות לחלוטין מובנת. אז נכון שהיום באיירן די רחוקים מזה, אבל מי יודע מה יהיה מחר. צמרת הכדורגל באירופה משתנה כמו שאתה רואה משתנה בקיצוניות כל שנתיים-שלוש.