באיירן מינכן 2008/9

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/7/08.

1. dudi Member

לל(ינסן),לוסיו,מיקו,להאם

ברנו לפחות בתחילת העונה ובהמשכה אם לא יהיו הפתעות יעלה כשחקן מחליף

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה רציני? אף אחד מהם לא יותר טוב מלוסיו גם לא מואן בויטן או ברנו וספק אם מלל (כבלם). ואל תשכח שגם הומלס אמור לחזור בשנה הבאה.
    מדלונג? איפה הוא בכלל משחק? מה הוא עשה בחיים שלו.
    ווסטרמן? זה לא השחקן שלא משחק בגלל שקרסטאיץ' (שרק סימוניץ' יותר חלש ממנו) משחק? הרי ווסטרמן שיחק בשנה שעברה רק כשפנדר היה פצוע ושיחק כמגן שמאלי.
    גם פרידריך את רובם הגדול של המשחקים שלו משחק כמגן ימני ולא בלם.
    בשביל השמות שנתת לא צריך ללכת לשום מקום. יש לנו בבית סחורה באותה הרמה לפחות.

3. אפנברג Member

לא רואה שום אשמה של רנזינג בשערים. הוא לא אשם שההגנה שלו היתה קרקס אתמול. לגבי לל, אולי הוא עוד יתפתח אבל נכון להיום הוא מגן בינוני מאוד, עדיין לא בשל לרמות הגבוהות ביותר. הבעיה שבעמדה שלו אין מישהו עדיף כי סניול גמר את הסוס. היה באמת יום חושך של ואן בויטן, שבדר"כ מספק יכולת הרבה יותר טובה כך שאתמול היה לארפורט הזדמנות ענקית להדיח את מחזיקת הגביע אבל מזלנו שקרוס אמר את המילה האחרונה.

4. C-J Member

אם ההגנה במשחק מול ארפורט (שלא ראיתי, אגב) היתה כזאת חלשה, אני שואל: איפה היה מרסל יאנסן?
    בכלל, מה מעמדו אצל קלינסמן? נדמה ששמו של יאנסן נעלם מאז היורו הזוועתי שלו.

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הבעיה עם יאנסן שהוא משחק על עמדה של השחקן הכי באנקר בבאיירן מינכן - לאם. יאנסן יכול לשחק רק כמגן שמאלי או כקשר שמאלי. הקישור מלא בשחקנים יצרתיים ועדיפים עליו, לכן אין מקום ליאנסן בהרכב הראשון והוא יכנס רק במקרים שלאם צריך מנוחה, פצוע או שקלינסי יחליט שצריך רוטציה במשחקים מול קבוצות קטנות ויתן ליאנסן לשחק.

6. Bavarian Member

הכוונה שלי היא אם אנחנו פותחים את הכיס, הרבה בלמים שהם "לא למכירה" ירצו לבוא לבוואריה, והרבה קבוצות יחשבו על למכור שחקנים אלה. ככה זה הולך בקבוצות גדולות בדרך כלל כשהן ממש צריכות ממלא לעמדה מסוימת.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מי נסטה? טרי? עזוב בחייך זה לא רציני. אלו שחקנים שלא עוזבים את המועדונים שלהם ויש להם מספיק כסף שם. צא מזה.

8. C-J Member

אל תמהר לקבור את יאנסן.
    לאם שחקן שהוא באנקר בהרכב? מסכים 100%.
    אבל לא בהכרח באנקר כמגן שמאלי. מי כמוך יודע שזה עדיין ייחשב טבעי אם הוא ישחק ימני ויאנסן שמאלי - על חשבון לל החלש, כמו מול ארפורט למשל.

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לאם יכול לעבור לימין, אבל נראה שקלינסמן לא אוהב את לאם בימין. היחיד שאהב לראות את לאם בימין הוא יוגי בנבחרת, אני בטוח שהוא גם הציע זאת לקלינסמן שהיה עוזר המאמן בנבחרת, אבל שקלינסמן על הקווים לא ראיתי פעם אחת את לאם בימין. לכן, לל צריך להיות לא בינוני אלא קטסטרופה כדי שמהלך כזה יצא לפועל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

10. C-J Member

הרשה לי לא להשתכנע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_doh.Xxx

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני לא אומר שזה לא המהלך הנכון, לי אין בעיה עם יאנסן. הסיבות ליכולת שלו ביורו הייתה הרבה יותר מורכבת ובגלל שלא שיחק לידו קשר טבעי. אבל מצד שני אני רוצה שלל יתפתח וישחק. אין לי בעיה עם שניהם. בכל מקרה אני לא רואה את לאם זז מעמדו או מההרכב כל כך מהר אלא אם כן משהו חריג יקרה. קלטתי ת'ראש של קלינסמן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/08
  12. dudi Member

אני דווקא בדיעה שבלמים שכן היו מגיעים אם באיירן רק היתה רוצה כמו בולארוז,קומפאני(במיוחד),מרטסאקר,איבאנוביץ' היו עוזרים ביג טיימ בטח שיותר מואן בויטן.

13. אפנברג Member

הבעיה באי בגעת בלמים נעוצה בליקוי המאורות בזבנר-שטראסה ולא בשום דבר אחר. ההנהלה בטוחה שיש לה הגנה טובה, וכמות השערים הנמוכה שספגנו בליגה עונה שעברה חיזקה את האשליה. אנחנו קוטלים את לוסיו והם מחזיקים ממנו. אנו מבינים שסניול גמור והם לא. זו הבעיה ורק זו.

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אף בלם שאמרת למעט מרטאסקר לא עדיף על מי שיש לנו כרגע בקבוצה. הם כולם בינוניים בקנה מידה של מועדון בסדר גודל שלנו. את מרטסאקר ברמן כרגע לא משחררים, זהו זה. שמסתכלים על סגל הבלמים והמגנים שלנו ביחס לקבוצות גדולות אחרות באירופה, רואים שמצבנו טוב מאוד. יש לנו סגל עמוק עם אופציות חילופיות של שחקני נבחרות מצויינים גם בעמדות הבלם וגם בעמדות המגן.

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/08
  15. dudi Member

ההנהלה יודעת יותר טוב מכולנו מה יש טוב לקבוצה ומה לא וההנהלה לא חושבת שיש הגנת ברזל לדעתי הוחלט השנה פשוט ללכת עם המאמן עד הסוף בקו המחשבה שלו ולא משנה כמה חזקה או לא חולייה זאת או אחרת לא פותחים את הארנק.

***-לא מתלונן אוהב ואוהב את הקבוצה איך שהיא רק מה שכן צריך לשים לפעמים עובדות על השולחן!!!