באיירן מינכן 2008/9

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/7/08.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

השוערים הגדולים ביותר בעולם עושים טעויות. גם כאן השיפוט הוא פזיז מידי. גם רנזינג ישפט אחרי עונה שלמה. לא לשכוח שגם קאן היה עושה לא מעט טעויות. להזכירך זה הפסד ראשון של רנזיג בקריירה אחרי משהו כמו 28 משחקים ולא זכורים לי עוד טעויות מיוחדות שלו.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגול של נאלדו אין לרנזינג אשמה אפילו ב 5%. א. בהדיפה שלו הוא הציל שער בטוח של כדור שבכלל לא היה צריך להגיע אליו והפתיע אותו. היו שלושה בלמים שאמורים לעצור את הכדור עוד לפני שהוא מגיע לקו ה - 5. ב. אחרי ההדיפה שלושה שחקנים (חוץ מואן בויטן שגם הוא לא עשה כלום) פשוט עמדו 5 מ' מהכדור (למרות שזה כבר עבר אותם לכיוון השער והם היו צריכים ללכת בעקבותיו) ולא הזיזו רגל. לעומת זאת 4 שחקני ברמן כן הגיעו לכדור.
    הוא לא אשם בגול.

דבר אחר, חשבתי על ההרכב שהייתי רוצה לראות עולה והוא כזה באותו השיטה כמו שעלינו נגד ברמן או בוקרשט אבל בשינויים הפרסונלים הבאים:
    3 בלמים כשבמקום לוסיו מימין משחק אודו.
    בקישור מאחור ואן בומל ואוטל, משמאל לאם, מימין בורבסקי או אלטינטופ או סוסה
    שוויני לפני החלוצים
    בחוד את טוני וקלוזה. פודולסקי הוכיח שהוא חמור גדול ושחקן לא כל כך גדול (כבר יותר מפעם אחת) ולדעתי חלק מההתקשות של טוני בשבת זה שלא היה לו את קלוזה לידו. פודלסקי שיחק כמו קשר שמאלי ולפעמים קשר אחורי והשאיר את טוני לבדו מול ההגנה של ברמן. עם קלוזה זה ממש נראה אחרת, גם כשקלוזה לא כובש. ראו את זה גם בבוקרשט.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני משער שאת ריברי כבר מכרת, אההה ? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

חוץ מזה אני מחזק אותך בנושא רנזינג, אסור לקבור אותו בגלל משחק אחדרע של כל הקבוצה.
    ואודו בתור בלם מצד ימין נשמע לי אישית רע מאד, אבל אולי אתם רואים דברים שאני לא ראיתי.

התחיל לרדת שלג בבוואריה ? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. T0XiN Member

:aa1: האוהדים דורשים:קהאן!,תחזור לשער באיירן!

די טיפשי הייתי אומר,אוהדים שלא מוכנים לקבל הפסד מביש אחת לעשור וישר יוצאים בהצהרות מטופשות שרק מורידות לשוער הצעיר שלנו את הביטחון. אז היתה לו נפילה אחרי 28 משחקים ללא הפסד,ההפסד היה מגיע במוקדם או במאוחר. זה שזה הגיע במכה כזאת זה עוד יותר טוב. מציג כמה שיותר בעיות שאותם ניתן לתקן ולשפר ביכולות של רנזינג (איגרוף הכדור,היציאה לכדורי גובה וכו').
    חוץ מזה שזה די מפתיע לאור העובדה שגם כאשר פיגרנו 3:0 ויותר גרוע היה ניתן לראות את האוהדים ממשיכים לעודד בשיא המרץ (לפחות לפי דברי השדר והתמונות על המסך).
    תוסיפו את זה שזה כבר לא פרקטי וקהאן כבר לא יחזור. בדיוק כמו שאפנברג,אלבר ורבים אחרים לא. יש שחקנים,יש קבוצה ויש מאמן חדש ושיטה. צריך להתמודד עם זה ולתת לזה לרוץ וליבנות. מה לעשות שקבוצה לא בונים בחודש.

נערך לאחרונה ב: ‏23/9/08
  5. FC_Bayern Member

מה הם חשבו? שרנזינג יראה תצוגות של שוער מס' 1 בעולם? שהוא לא יעשה טעות אחת אפילו? רנזינג שוער לא מנוסה עדיין. הוא צריך כמה חודשים, אולי אפילו עונה שלמה כדי לצבור את הביטחון והניסיון הדרושים כדי להיות שוער טוב. בינתיים, צריכים להתאזר בסבלנות. להשמיץ אותו בטח לא יעשה טוב לאף אחד.

6. 100%Bayern Member

האוהדים האלו לא היו בתקופה שקאן רק נכנס לנעליו של השוער הראשון.

ואני בטוח שגם הוא עשה טעויות ואין שוער שלא עושה טעות ואולי שוער הוא הבן אדם היחיד שמציל קבוצו כל פעם מחדש

ואני מדבר בתור שוער.

7. dudi Member

למה לשחק עם 3 בלמים שאחד מהם מגן בכלל ולא לשחק 4-4-2 טהור ויעיל??

רנסינג;אודו,לוסיו(ואן בויטן),דמיקליס,להאם;ואן בומל,זה רוברטו(אלטינטופ),שוואייני,ריברי;טוני,קלוסה.

8. 100%Bayern Member

אני לא מבין את פשוט לא מבין....

פעם באיירן הייתה קבוצה שקבוצות שעמדו מולה רעדו להן הרגליים רק היותה באיירן...

היום הגענו למצב של תבוסות... תיקויים ביתים... ונצחונות במזל.

אני לא מבין מה הביא לשינוי?

אולי אי רכש מסיבי בקיץ אולי פציעותהם של שחקנים חשובים [ריברי, אלטינטוף] אולי צורת משחק חדשה

אולי המאמן...

אולי עזיבתו של קאן.

חייבים או יותר נכון קלינסמן חייב למצוא את נק' התופרה שלנו... ומהר וחייבים לחזור להיות אימפריה הן בגרמניה והן באירופה ולהשאר כך!

FC BAYERN

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלעד, מה אתה מתרגש בכלל. בסה"כ משאל שערך עיתון אחד וזה התוצאות והעיתון עשה מזה כותרת מפוצצת כדי למכור קצת וכי ככה זה העיתונות (והעיתון הזה בפרט). מה אתה יודע כמה אנשים הצביעו בזה ומיהם בכלל. אולי הם בכלל לא אוהדי באיירן. משאל מטופש ולהתייחס אליו זה יותר מטופש.

ועוד מילה אחת בעניין המשחק האחרון ורנזינג וזה אליך היהלום הבא (לא זוכר שאמרת את שמך, אז סלח לי) - הנה ציטוט של מה שאמר אחד שבטוח מבין קצת בכדורגל וזכה באיזה תואר או שניים וכיום הוא הקפטן שלנו - מארק ואן בומל „Bei den ersten vier Toren gegen Bremen kann er doch gar nichts machen, und sein Patzer beim fünften war doch nicht mehr entscheidend."

לגבי שלושה בלמים או שניים. קודם כל, השיטה הזו היא מה שמנסים עכשיו אז אני מנסה לזרום. שנית דווקא מצאה חן בעיני השיטה הזו. אני רואה בה הרבה יתרונות - מגינים עם הרבה שחקנים ואפשרויות (אגפים, אמצע, דאבל פאסים וכו'), תוקפים עם הרבה שחקנים ואפשרויות. אני מאוד מאוד לא אוהב לראות את לוסיו כאחד מצמד בלמים. כשהוא אחד משלושה ומשחק בצד הטעויות שלו פחות קריטיות - הן לא קורות באמצע הרחבה ובנסוף גם יש מישהו מאחוריו לנקות (לפחות אחד). למה את אודו בצד ימין. כי לדעתי הוא עדיף על לוסיו. באותה המידה ובמחשבה שניה אין לי שום בעיה לשים שם את לל ובקישור לפניו את בורובסקי/אלטינטופ/סוסה.

10. dudi Member

קודם כל נעים מאד דודי/דייויד זה אם בטעות השמטתי אינפורמציה בכניסה (;

עכשיו נדב ברגע שמשחקים עם שלושה בלמים ולל בפנים השיטה אוטומטית היא 5-3-2 כי לל הוא לא קשר ולא יהיה כזה בקושי מגן אבל את התפקידים של הקישור הוא לא מסוגל פשוט.

אם כבר מתעקשים לשנות את ה-4-4-2 הקלאסי(ואני לא יודע למה מתעקשים) אז שיהיה 3 בלמים להאם ריברי ואן בומל שוואייני וזה רוברטו(אלטינטופ) ולמעלה טוני ומירו.

****-זה לכולם קלטתי את הסנגוריה החד משמעית פה על רנסינג מקווה שאני טועה לגביו כל מקרה מבחינת ביקורת אני מרים ידיים כאן עם כל הכבוד התמיכה בו בצורה הזאתי היא לא הכי מוצדקת ולא נראה לי שגם מקצועית(נשאל את יוגי...).

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

סלחו לי (במיוחד דודי) שאני אולי חופר, אבל כמה עובדות שאני חייב להביא לגבי ההגנה שלנו העונה.
    :aa1: רק 5 קבוצות נתנו עד כה העונה ליריבות שלהן לבעוט לשער יותר מאשר ההגנה שלנו (כן אנחנו מקום 13 בזה).
    :aa1: בכל העונה שעברה קיבלנו רק 2 שערים ממצבים נייחים, העונה כבר 3.
    :aa1: העונה עמד השוער שלנו כבר מול 10 מצבים מסוכנים שזה חצי הכמות שעמדו בפניה השוערים שלנו בכל העונה שעברה.
    מישהו עדיין חושב שרנזינג הוא האשם?

נערך לאחרונה ב: ‏24/9/08
  12. dudi Member

לא אשם ישירות והלוואי ואני ועה לגביו אבל הוא מתגלה כשוער רך מאד שלא מעניק ביטחון להגנה שלו בראש בראשונה והגנה שלנו זקוקוה נואשות לביטחון.

הגדולה של השוער בבאיירן היתה עד היום לעצור כדורים ששוער אחר לא היה עוצר וזה ההבדל בין עוד שוער שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמינו לשוער ענק.

כל הנתונים הסטטיסטיים שהבאת נכונים נדב אבל במצבים הנייחים רנסינג לא 200% נקי בספיגה ובטח שלא בביטחון שהוא לא משרה על ההגנה שבמבנה הנוכחי לא מסתדרת וזה כבר נושא אחר וככה מגיעים אל שערו של רנסינג יותר ויותר סכנות.

13. FC_Bayern Member

דודי, זה דבר שרנזינג עוד יצטרך ללמוד כמובן. אף שוער לא התחיל את הקריירה שלו (כשוער ראשון) עם יכולת שיא. רנזינג הוא לא קאן, וכנראה גם לא יהיה - אבל אנחנו צריכים לתת לו כמובן את השקט על מנת שימשיך להתקדם. אני מאמין שבסופו של דבר גם הוא יציג יכולת נהדרת, וישרה ביטחון על קו ההגנה שלו.

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשקאן בא לבאיירן גם הוא לא היה קאן.
    ודודי, זה ממש מצחיק להאשים את רנזניג בזה שההגנה חלשה. אם לוסיו (אלוף עולם), מיקו (שחקן נבחרת ארגנטינה) וכו' צריכים שהשוער יתן להם ביטחון - שילכו הביתה.
    דרך אגב, עוד נתון שלא הבאתי הוא שבעונה שעברה אחוז הניצחונות בדו קרבים של ההגנה שלנו עמד על 55%, העונה הוא עומד על 51% - גם בזה אפשר להאשים את רנזינג?

15. 100%Bayern Member

אני לא מבין מה רוצים מרנסינג?

שוער עונה ראשונה שלו כשוער ראשון... אני עדיין זוכר את הטעות של טים ויזה נגד יובה בעונה הקודמת של יובה בליגת האלפות...

שברמן היו רחוקים מנגיעה כדי לחלוף על לפני יובה והוא לקח את זה מהם...

אף אחד לא אמר לו כלום... ועכשיו אחרי תחילת עונה ממורמרת מכסחים את ברמן במקום לכסח את האשמים האמיתיים....