באיירן מינכן 2008/9

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/7/08.

1. 100%Bayern Member

אני לא מבין מה רוצים מרנסינג?

שוער עונה ראשונה שלו כשוער ראשון... אני עדיין זוכר את הטעות של טים ויזה נגד יובה בעונה הקודמת של יובה בליגת האלפות...

שברמן היו רחוקים מנגיעה כדי לחלוף על לפני יובה והוא לקח את זה מהם...

אף אחד לא אמר לו כלום... ועכשיו אחרי תחילת עונה ממורמרת מכסחים את ברמן במקום לכסח את האשמים האמיתיים....

2. FC_Bayern Member

ניצחון סולידי של באיירן מינכן על נירנברג היום בתוצאה של 0-2.
    את השערים כבשו קלוזה (7) ובורובסקי (69). האחרון נהיה הסקורר שלנו בזמן האחרון הא?! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

בסה"כ אין הרבה מה ללמוד מהמשחק, התפתח כמו שצריך, שליטה בווארית מוחלטת כמובן, ואפשר להיות מרוצים - לא ראו זכר ממשי מההשפלה ביום שבת. טוב שיש את נירנברג להתאושש עליה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

יש מה ללמוד מהמשחק, כי קלינסמן חושש מהמערך החדש של שלושת הבלמים וחזר לשחק בדיוק כמו היצפלד וצמד הקשרים האחוריים בכיכובו של זה רברטו שחוזר לעמדה. הוא היה נהדר. גם אוטל עשה את העבודה והבריק במהלך השער השני. קלינסי ידע לתת לאודו ביטחון אחרי שהתקשורת נפלה עליו בגלל שהיה אשם בשער של אוזיל בשבת.. רואים שהוא בחור מנוסה מאוד ולא התרגש מידי מהתקשורת ומהלחץ הקבוע שיש על באיירן, הרי הוא בא ממועדון גדול והוא מכיר לחץ טוב מאוד.
    הגול של קלוזה היה קלאסי, באמת נגיעה של אומן. לא סתם הוא החלוץ הגרמני הכי גדול של העשור. יש לו עוד מה לתת איך שאני רואה את זה.

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק סולידי אתמול. נהנתי במיוחד מאנדראס אוטל שעשה עבודה מצויינת.
    מצד אחד כל הכבוד לקלינסי שהושיב את ואן בומל אחרי משחק לא טוב והחזיר את אוטל שכן היה טוב במשחק האחרון ששיחק. מצד שני, שוב שינוי מערך. אני לא חושב שהשינויים התכופים האלה כל כך טובים. צריך להחליט על שיטה ולבדוק בה כשיטה העיקרית. אני מקווה שזה רק שלב ניסויים שעומד להסתיים. ועוד משהו? למה תמיד קלוזה יוצא? אני חושב שאתמול היה צריך להוציא קודם את טוני שא. היה חלש (משחק שני רצוף) וב. הוא משחק לא מעט משחקים מלאים. אפשר לתת לו יותר מנוחה.

אם כבר סלע הזכיר, אז לירן שאל לפני כמה ימים (כנראה בציניות) מה דעתנו על אודו. לאט לאט אפשר לחוות דיעה. למרות התחזית השחורה שנתן לנו אוהד מילאן (שכחתי מי זה היה) אז אודו בסדר גמור ומבחינה התקפית הוא ממש מצויין. בישול שני שלו (לפחות) ועוד לא מעט הכנות למצבים מצויינים. דבר שעם כל החיבה שלי ללל, לל לא עושה מספיק טוב.

לעניין בורבסקי אני בכוונה לא מתייחס.

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ובכל זאת, טוני הוא סכנה ממשית קבועה שיכול לכבוש גם ביום גרוע. מעבר לכך שהוא היה מעורב במהלך שהתחיל את השער השני, היה חשוב לקלינסמן שגם הוא יתאושש מההפסד לברמן ויכבוש כמו שקלוזה עשה, לכן טוב שהשאיר אותו גם אם הוא בסוף לא כבש. המחשבה בסך הכל בריאה וטובה לקבוצה.

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומצד שני, זה הרגיז את קלוזה, זה מתסכל אותו ולא לחינם הוא גם התעצבן כשירד לספסל. הוא מרגיש שלא משנה מה יקרה, תמיד הוא משלם את המחיר.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

עכשיו זה נראה כאילו הדיון שאנחנו מנהלים כאן הוא מנקודת מבט של צמד פסיכולוגים שרוצים לטובת הילדים בגן. איך לעשות אותם שמחים ושבעי רצון כל הזמן ושלא יפגעו. קלוזה (וגם טוני) כבר לא ילד ומקבל כל החלטה של המאמן בצורה בוגרת אולי אף יותר מכל שחקן בקבוצה. לא רואה סיבה לדאגה ולא רואה כשל בהחלטות של היצפלד וקלינסמן לגבי ההשארות של טוני על המגרש.

נערך לאחרונה ב: ‏25/9/08
  8. ksla Member

איזה עניין בדיוק ?
    הבחור משחק נפלא ...

ואגב ,השחקן הכי טוב אתמול על המגרש היה זה רוברטו ,כמה עבודה הבחור עושה.
    אודו היה מצוין ,מבחינה הגנתית ובעיקר מבחינה התקפית ,הוא נמצא בכושר נפלא ,כמעט כול התקפה עברה דרכו (והוא מגן ) .
    קלוזה אתמול גם כן נתן תצוגה יפה ,חבל על העצבים בסוף .

סך הכול כולם היו טובים אתמול .

נקודה שלילית מהמשחק ,ובכלל מאז פתיחת העונה :

קל מאוד להגיע למצבים נגד באיירן ,מול יריב יותר חזק זה לא יגמר ברשת נקייה .

נערך לאחרונה ב: ‏25/9/08
  9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

טוב שלא נכנסנו לאופוריה אחרי ניצחון על קבוצה בינונית מהליגה השניה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא שאמרתי, לא מתייחס. ומי שצריך להבין הבין.

ולירן, כרגיל קורא דברים שאף אחד לא כתב.

11. 100%Bayern Member

קבוצה מליגה שניה שגזלה ממכם את הגביע לפני שנתיים, כך זכור לי, לא כך הדבר? :aaa031:

12. dudi Member

טים בורובסקי זה השחקן היחיד של באיירן שהגיע לעונה הזאת עם סופר קור רוח והרבה מוטבציה להוכיח הבנאדם פשוט אייסמן!!

13. Lahmagik Member

אני לא יודע מה אתכם אבל יש לי תחושה שהונס ייפתח את הארנק ביאנואר. הסגל פשוט יותר מידי פרובלמתי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ויביא את מי בדיוק?

:aa1: אלטינטופ לא יחזור לשחק לפני החזרה מפגרת החורף. http://www.fcbayern.t-home.de/de/aktuell/news/2008/17214.php

15. dudi Member

אין צורך לרכישות של בלאגן ולחץ בינואר שיעשו את זה בסוף העונה אולי עם מאמן חדש שיקבל תקציב לחזק ולבנות מה שצריך.