באיירן מינכן 2008/9

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/7/08.

1. 100%Bayern Member

מה רע בואן בוייטן? שמיקו יהיה קצת על הספסל... בזמן האחרון יותר מדי טעויות.. כמו פנדלים וגולים לשער הלא נכון....

נגד וולפסבורג פנדל, נגד ליון עצמי, צגד פרנקפור עצמי, נגד ארמניה פנדל.

מה נסגר איתו?

2. dudi Member

ארוך,מסורבל,איטי להחריד גרוע עד מד באחד על אחד ועם לוסיו יוצר מרכז הגנה איטי מסורבל ולא יציב.

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

דמיכאליס פורח תחת היצפלד ובעונת סיוט תחת קלינסמן (כמו גם כל ההגנה). זאת לא שאלה בכלל שקלינסמן העונה מעמיד לנו הגנה מופקרת שלא נתמכת מספיק עלידי הקישור, לכן גם שחקני ההגנה נראים חלשים בכל משחק ומשחק וממשיכים לאבד את הביטחון. בנוסף לזאת זה גם משפיע על השוער הצעיר וגורם גם לו להראות רע בזמן שהוא בכלל לא שוער רע.

4. C-J Member

בתור אחד שראה את המשחק מול ביליפלד, אנו יכול לספר לכם ש:
    זה היה קשה... ממש קשה. התוצאה נראית קלה, אבל ביליפלד זה חתיכת קבוצה קשה לפענוח.
    קלינסמן עשה כמה שטויות אתמול, שלולא התוצאה, היו צולבים אותו:
    1. פתח משחק ביתי מול בונקר עם מערך 4-5-1. קלוזה יחיד בחוד עם חמישה קשרים: שניים אחוריים (ואן בומל ואוטל) שניים קדמיים (רירבי ושוייני) וקשר אחד לא מוגדר (בורובסקי - אנמי).
    2. כפועל יוצא, כמות המצבים במחצית הראשונה היתה מעטה ביותר, כאשר השער של קלוזה היה ריבאונד ממצב נייח.
    3. זה רוברטו פתח שוב כמגן שמאלי. אודו לא ראה דשא. מבחינתי זה חבל, כי אם רוצים לשקם את כושר המשחק של אודו, אז היה עדיף לתת לו לשחק במשחק כזה שלא היתה בו עבודת הגנה בכלל.
    4. מחצית שניה משנים מערך: 4-4-2 כאשר פודולסקי נכנס על חשבון אוטל. גם שוייני יורד לספסל בדקה ה- 45 ובמקומו נכנס טוני קרוס (די טוב). בורובסקי נשאר על הדשא למרות שהאנמיות שלו נמשכה עד סוף המשחק. נכון שזה דווקא טוב לתת לשוייני מנוחה כאשר ביום רביעי נוסעים לפירנצה, אבל שוייני יצא כשהתוצאה היתה רק 1-1, ומד הלחץ בקבוצה נהיה יותר אדום ככל שהזמן עבר.

עד כאן הטעויות של קלינסמן. או אולי ההימורים שלו.

משחק עם 4-4-2 (שהיינו חייבים להתחיל איתו) העמיד את האורחים מביליפלד מול כיתת יורים, כאשר העמוד/הקורה/השוער/הרגל של הבלם שמרו על ה 1-1 עד לדקה מאוחרת יחסית מול כל הטווח.

פודולסקי נכנס רענן למחצית השניה. הוא לא היה רע. הוא פחות טייל במחצית המגרש ויותר שיחק למעלה. טוב, אולי בעצם זו לא חוכמה כאשר כל באיירן היתה למעלה וישבה על שער היריב.

אגב, השער של ביליפלד מפנדל היה בעצם הבעיטה היחידה שלהם שאני זוכר מהמשחק. בלי איבוד הכדור של דימיקילס, הם לא היו בועטים אפילו. ביליפלד הסתגרו די חזק מאחורה, ובפעם הראשונה שיצאו להתקפה עם יותר משחקן אחד חטפו את השני מהתקפה מתפרצת.

אחרי זה באה ההתפרקות: שחקן מקבל אדום (נדמה לי אדום ישיר ולא צהוב שני) על פגיעה מאחור בריברי, ודקה אחרי זה ריברי סוחט פנדל (לא סגור בדעתי אם זה פנדל מוצדק או לא). פודולסקי מבקש מריברי, וזה נותן לו לבעוט את הפנדל פנימה.

לסיכום: משחק די קשה, המון עצבים והעיקר שיש 3 נקודות...

נערך לאחרונה ב: ‏2/11/08
  5. FC_Bayern Member

אם אתם שואלים אותי, הייתי מעלה במרכז ההגנה את ברנו וואן בויטן. אולי רק עם זעזוע קטן בעמדות הללו, נוכל לראות סוף סוף את באיירן סוגרת כמו שצריך.

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא נכון.
    א. דמיקליס לא רע תחת קלינסמן. הוא דווקא פתח את העונה טוב מאוד והיה מצויין במרבית המשחקים. במשחקים האחרונים הוא קצת פחות טוב. לי נדמה שזה מאז הניסוי שלו כקשר אחורי. לא תזיק לו קצת מנוחה.
    ב. רנזינג לא נראה רע בכלל. להיפך. אין משחק כמעט שהוא לא לקח שער בטוח ולפעמים יותר. במשחק אחד מכל ה 15 או 16 (כולל גביע וליגת האלופות) הוא קיבל שער אחד באשמתו זוהו. ואולי עוד איזה טעות או שתיים ממש לא רציניות. זה הרבה יותר טוב מרוב השוערים המנוסים והוותיקים והיותר נחשבים ממנו.

C-J - אני לא ראיתי את כל המשחק אבל אני לא לגמרי מסכים איתך לגבי הטעויות של קלינסמן.
    כן, גם נגד בילפלד בבית אפשר לעלות עם 1-5-4. במיוחד שהחלוץ השני היחידי שיש לך מאוד חלש לאחרונה. מעבר לזה, 5 קשרים וחלוץ לא בהכרח פחות התקפי מ - 4 קשרים ושני חלוצים. לפעמים להיפך. כל פעם קשר אחר נכנס למעלה וזה מקשה על היריב. ותמיד עדיף להיות זהיר. הוא את שלו כבר קיבל מפרנקפורט ובוכום במשחקים קלים לכאורה. אני דווקא רוצה להאמין שהוא ראה שאין שום התקפה של היריב ועבר למערך עוד יותר התקפי. הוא בעצם ויתר על קשר הגנתי והכניס חלוץ. במקום 4 שחקנים התקפיים הוא שיחק עם 5.
    אודו פתח במשחק האחרון ולל ישב את כל 90 הדקות. הפעם זה היה הפוך. לי נראה שעקב הסגל הקצר במגינים הוא עושה ביניהם רוטציה וזה בסדר גמור מבחינתי.
    גם במחצית השניה רוב המצבים באו ממצבים נייחים או בעיטות מרחוק ולפי מה שראיתי היו מספר לא רע של כאלה גם במחצית הראשונה במיוחד של שוויני. כשמשחקים נגד בונקר (ובילפלד העמידו את כל 10 שחקני השדה בקו ה 35 מ' ואחורה) קשה למצוא מצבים אחרים.
    אבל כמו שכתבת, כך גם אני (שמעתי את המשחק ברדיו, לפחות חלקו) זה באמת הלך קשה מאוד והתוצאה לא משקפת את רמת הלחץ והעצבים שהיו.
    דרך אגב, לפי ARD היה פנדל על ריברי. המגן גם תפס אותו בחולצה וגם שם לא רגל קטנה/נתקל לו ברגל מאחור. כך או כך, התוצאה לא מקפחת את בילפלד והם גם לא התלננו על התוצאה בראיונות שלאחר המשחק.

7. Bayern`Lover Member

וואן בויטן לא בפורמה וזה הכל, בלם בגיל 30 צריך לשחק הרבה משחקים בעונה כדי שיהיה טוב וציב על המגרש.
    יש לנו את ברנו הברזילאי בלם צעיר וטוב שצריך לתת לו הזדמניות כדי להוכיח את עצמו.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לטובת החברים החדשים שלנו:
    להעברת מסרים אישים כמו לדוגמא איך לראות משחק זה או אחר יש דבר שנקרא הודעה פרטית.
    כל ההתקשרות שלכם כאן נמחקה מאחר ואין לה שום קשר לדיון של באיירן.

חזרה לטופיק, ה"קיקר" יצא בכותרת: פודולסקי ובאיירן הסוף.
    בנוסף הונס אמר שלוקאס מת לחזור לקלן. אולי באמת נגמר עידן פולדי בבאיירן...

9. T0XiN Member

ולסיפור המלא:
    :aa1: הונס:יש לו בראש רק קלן,קלן וקלן!

10. Bayern`Lover Member

מבחינתי הלוואי שפולדי ילך לקלן, אני לא רוצה לראות אותו משחק עם קבוצות גדולות.

11. Football God Member

מישהו יודע מתי להאם אמור לחזור מהפציעה?

12. Bayern Straße nach sechs

בסביבות ה-20 בנובמבר, אולי יוכל אפילו לשחק מול קוטבוס ב-22.

13. igal Member

היום הולך להיות משחק קשה...כל דבר חוץ מנצחון לפיורנטינה תחסל את הסיכויים שלה
    לעלות לשלב הבא ,אז פיורנטינה בטח תתן את הכל הערב...מעניין מה יהיה..

14. FC_Bayern Member

מה שבאיירן צריכה לעשות זה לשחק דווקא הגנתי בהתחלה, לתת לפיורנטינה לאבד את הכוח ואת העצבים, ואז להכניס שחקן התקפי- שיעקוץ עם שער לקראת הסיום. בדיוק מה שהפועל ת"א עשתה בטדי (להבדיל אלפי-הבדלות). אם באיירן תשחק התקפי ולא מסודר, זה יהווה בעיה כי פיורנטינה תוכל להשיג שער מהיר, ועם רבבות צופים ביציעים- להשתלט על המשחק.

15. Bayern`Lover Member

ההרכב שלנו צריך להיות 4-5-1 הגנתי במחצית הראשונה.
    ההרכב שלי להיום, רנסינג-אודו,לוסיו,דימיכלס,זה רוברטו-וואן בומל,בורווסקי,קרווס,שווינשתייגר,ריברי-קלוזה, זה ההרכב האידיאלי שקלנסמן צריך להעלות.