באיירן מינכן 2008/9

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/7/08.

1. Bayern`Lover Member

השוער של ליסבון הוא רוי פטריסיו הצעיר בן ה20.
    יש להם כמה שחקנים טובים כמו מוטיניו ווילוסו, אנחנו חייבים לשים לב להחלוץ יאניק הוא חלוץ מהיר מאוד ותכני, וגם לא אשכח את ליידסון הברזילאי שיש לו נסיון ומריח שערים טוב.

ספורטינג ממוקמת רביעי בליגה עם 22 נקודות מ11 משחקים, מלך השערים שלהם הוא ליידסון עם ארבעה גולים.

2. Bayern`Lover Member

3. 100%Bayern Member

רק שתדעו במידה ונעבור את ספורטינג נוכל לקבל בהגרלה את פנאטיניקוס או ויאראל או פורטו שאלו הן אם כבר ההכי אנדרדוגיות....

4. אפנברג Member

אולי אחרי 8 שנים סוף סוף נתעורר לחצי גמר הצ'פיונס. בפעם האחרונה שהיינו שם הגביע עשה את כל הדרך למרינפלאץ במינכן... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לפי מהדורת ה"קיקר" של יום חמישי סיכמה באיירן עם אלכסנר באומיוהאן מבורוסיה מונשנגלדבך. שחקן באמת מוכשר, אבל גם אחד שלא הצליח עדיין להטביע את חותמו בגלדבך והתנדנד בין הרכב ראשון לשני.
    ולמרות הכל ממה שאני ראיתי מאד התרשמתי. לא רק באיירן אלא גם קבוצות אחרות רצו אותו בין היתר שטוטגארט. איפה בדיוק הוא ישחק בבאיירן אני לא יודע, אבל זה לא בדיוק הולך לעזור לטוני קרוז שאולץ להישאר בבירת בוואריה.

6. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

דורטמונד : מאטס הומלס הבלם הצעיר שמושאל למועדון הצהוב שחור מבאיירן, הביע את נכונותו להישאר בדורטמונד. "בבאיירן אני אשחק מעט זמן, אני מעדיף להישאר בבורוסיה ולהישאר להיות BORUSSE". בדורטמונד ישבו בקרוב עם הבאוורים על מנת להחתים את השחקן.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

זה בדיוק הבעיה בלהשאיל שחקנים צעירים...
    אותו סיפור עם גנטנר ושטוטגארט (בסוף נשאר בוולפסבורג).

מה שכן קראתי באיזה פורום בנושא תגובה שדי נכונה: באיירן משאילה שחקן נובאדי רק כדי לקבל שנה אחרי 5 מייליון יורו, עסק לא רע, לא רע בכלל.

בהחלט דבר שמדבר בעד המועדון.

8. Bayern`Lover Member

זה לא רשמי עוד, הוא כבש שער מדהים בבונסליגה נגד ורדר ברמן אבל לפי דעתי אנחנו לא צריכגים אותו עכשיו יש את קרוןןס שהוא שחקן מוכשר ומבטיח .

9. dudi Member

הבחור יהיה שנה הבאה בלם שלישי לא חושב שזו אופציה רעה מבחינתו.

בהנחה שהלימון מואן בויטן סחוט ביג טיימ, וברנו זה מה שראינו אז ייכנס לרוטציה אחרי לוסיו ומיכו.

אגב בקשר לבחורצ'יק מגלאדבך- אין צורך בקישור כל כך עמוס בו אם כבר הולכים סחור סחור על מקומיים בנוניים(בהשוואה לדרישות!!) מארין עדיף ומארין יכול להיכנס חזק לרוטציה בהנחה שפודולסקי 2(טוני קרוס) ימשיך להתבכיין לאבא ויעזוב(נו שויין)...

10. Bayern Straße nach sechs

לפי מה שאני רואה, כאן ובמקומות אחרים, באיירן לא נוהגת בחוכמה.
    באומיוהאן הוא אולי שחקן עם פוטנציאל, אבל למה על חשבונו של שחקן עם פוטנציאל פי כמה יותר גבוה? (קרוס!). וגם ככה הקישור מפוצץ.
    אני מקווה שההנהלה של באיירן תבין שהומלס הוא לא שחקן שייפול לידיים שלה פעמים כל כך רבות. ההשאלה לדורטמונד הייתה נכונה, הבחור מקבל הרבה דקות וכבר מכיר את הבונדסליגה פחות או יותר. ואן-בויטן לא יוכל למשוך את הסוס עוד הרבה זמן והגנה צעירה שתכלול את ברנו והומלס יכולה להיות מאוד מבטיחה בעתיד.
    ורק בשביל הפרוטוקול, לא הומלס מחליט איפה הוא יישחק, אלא קבוצת האם, בעלת הכרטיס שחקן, באיירן מינכן.
    באומיוהאן, הוא ספקולציה של התקשורת, הרי מה אפשר לעשות בפגרת החורף מלבד ספקלוציות?

11. FC_Bayern Member

אני רוצה להתייחס ל-2 המשפטים האחרונים שלך:

1. נכון שהומלס לא מחליט איפה הוא משחק, יחד עם זאת אל תשכח ששחקן שנמצא בלי מוטיבציה בסגל שלך, הוא לא שחקן שאתה צריך להחזיק בכוח. זה אף פעם לא עבד, זה אף פעם לא יעבוד.

2. מסכים. לא נשמע לי הגיוני שבאומיוהאן מועמד רציני לבאיירן. אפילו בספסל לא הייתי מושיב אותו. יש מספיק שחקנים טובים ומוכשרים במועדון. ספקולציה אחת גדולה.

12. Bayern`Lover Member

חדשות לא טובות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx.
    קראתי בSPORT1.DE כי אולי הונס שמסתיים חוזהו בבאיירן ב2009 לא ישאר בתפקידו, דיתר הונס אחיו מהרטא מעומד להחליפו.

איזה באסה, הונס חייב להישאר הו מהאחד הסמלים של באיירן וקשה להביא לו מחליף, אם יביאו זה צריך להיות אולבר קאן האגדה.

13. T0XiN Member

אני דווקא רואה בכך דבר חיובי.
    השארת העסק בתוך המשפחה נותנת לנו הבטחה שהאח הולי יהיה מעורב הרבה יותר ממה שחושבים.

14. johnnie walker Member

כנראה שלא ממש הבנת את מה שכתבו כאן,הוא לא הולך להיות בלם שלישי רביעי או 17 אצלכם כי הוא
    הולך לחתום בדורטמונד כדי לשחק בהרכב הראשון.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/12/08
  15. Bayern`Lover Member

5 מליון יורו זהו מחיר טוב לקבל מדורטמונד על שחקן שלפי דעתי לא השחקן עם הפוטנציאל המבטיח לעתיד, יש לנו את ברנו שיש בו הרבה כישרון.