באיירן מינכן 2008/9

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/7/08.

1. dudi Member

לאכזבתך הבנתי טוב מאד אבל זה לא העניין..

הכוונה נטו היתה להתלבטות של הבחור שעדיין לא קיבל אוקיי מבאיירן לחתום בברוסיה..

אני הצגתי את הצד השני של ההתלבטות שלהיות בלם 3 בבאיירן זה הזדמנות נהדרת בשבילו לשחק ולהיות חלק מהרוטציה באמפריה הבווארית!!

2. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

יש שחקנים צעירים בגילו של מאטס הומלס אשר לא טמבלים כמו פודולסקי, יאנסן ועוד חבר'ה צעירים שהלכו לבאיירן אך ורק בגלל השם הגדול של המועדון ולא חשבו כמה דקות משחק ישחקו בסה''כ. מאטס הומלס עושה בחכם, בורוסיה דורטמונד הוא מועדון נהדר אשר יכול להוביל ולקדם אותו אל המטרה הגדולה שלו, נבחרת גרמניה. איך ולמה הוא יהיה בלם שלישי ? דמיקליס, ואן בויטן, לוסיו שלושה שחקנים אשר משתתפים ברוטציה, ברנו הדבר הבא של באיירן, איך הומלס בדיוק משתלב ברוטצייה ?

3. Bayern`Lover Member

אני איתך אחי, הומלס אם יחזור למינכן הוא לא יקבל דקות משחק, בדורטמונד הוא פותח בכל משחק ומשחק 90+ דקות כך שחקנים צעירים מתקדמים.

4. dudi Member

אני דווקא בהנחה שבאיירן כן צריכה רענון בעמדה הזאת.

ויותר מכך אני מקווה ומאמין שהטבע עושה את שלו ובבאיירן מבינים שואן בויטן יותר מהעונה הזאת וגם זה בלחץ זה יותר מדי,ובקשר לברנו אני יהיה אמיתי וישיר לא ראיתי הרבה אבל כל פעם שכן ראיתי זה פשוט לא זה בשיא הפשטות איטי ולא הכי חכם יכול להות שאני טועה אבל ממה שהוא שיחק זה מה שלמדתי ממנו...

אז מיכו ולוסיו בלמים מהטופ של העולם אבל להמלס יש מה להציע כבר מהעונה הבאה!!

ואגב ינסן שמנסן ופדולסקי לא משחקים ולא שיחקו לא בגלל גילם אלא בגלל שכל פעם שקיבלו הזדמנות הצליחו להיות יותר גרועים ואנמים ממה שאפשר לתאר!!

5. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אוויש שטויות, יאנסן לא היה טוב ? שטויות. הוא זומן לנבחרת הגרמנית בזמנו שהיה בבאיירן בעקבות שישב על הספסל ? לא ! בגלל שהוא שיחק כדורגל טוב ולא בגלל משהו אחר. פודולסקי זה סיפור אחר, פודולסקי טמבל גדול. הוא לא בדיוק אינשטיין וההחלטה שלו להגיע לבאיירן גם לא בדיוק גאונית, למרות שלעניות דעתי פודולסקי יכול לפתוח בהרכב של באיירן עם קצת פוש. הומלס יעשה את הטעות אם יחזור לבאיירן, הוא יודע את זה ואמר את זה לתקשורת.

6. dudi Member

לא טוב לבאיירן.

7. Bayern`Lover Member

ינסן שיחק והיה טוב, אבל לא התאים לטקטיקה של קלנסמן.

8. FC_Bayern Member

ביקורות קשות בבוואריה כלפי הסרט "כשהעולם עמד מלכת" בו מככב קיאנו ריבס. הסרט מציג הפצצה והריסה טוטאלית של האליאנץ ארנה במינכן, מה שהרגיז מאוד את ראשי המועדון, ששוקלים תגובה מאוד רצינית בעניין.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אז מי שמחפש תהיות לגבי הקאדר של באיירן בעונה הבאה, חלק אחד בפאזל כבר הושלם לו וזה חוליית ההתקפה. על אוליץ' אתם יודעים וגם מריו גומז זה לא משהו חדש...

http://www.stuttgarter-nachrichten.de/stn/...nach-gomez.html

שטוטגארט כבר מחפשת מחליף למריו.
    מכאן עולה התהיה האם טוני או קלוזה יעזבו את הסבנר שטרסה? האם חוליית ההתקפה של באיירן תכלול את :גומז, טוני, קלוזה ואוליץ' ?!
    ואם כן האם זה אומר שכל משחק שתיים מאלו ישבו על הספסל?
    כרגיל מעניין בהוליווד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

10. Bayern`Lover Member

קלוזה,טוני,אוליץ וגומז! ! ! ההתקפה שלנו תהיה אש!

אבל גומז הוא יקר מדי 25 מליון זה יקר עליו, גומז יתאים לשיטת משחק שלנו הוא גבוה חזק ויש לו פיניש טוב זה מה שאנחנו מחפשים + הוא גרמני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx ..

11. FC_Bayern Member

מתי מסתיים חוזהו של גומז בשטוטגארט?

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

in 5 years, but they did it, not to lose gomez for free. the one who whats mario, will need to pay.
    we did it also with schweini that we won't need to lose him for free in the sommer

נערך לאחרונה ב: ‏24/12/08
  13. johnnie walker Member

liran,
    ich weiss nicht mehr wo ich habe das gelesen aber es gibt ein gerücht das
    miro klose ist am weg nach liverpool, so der gomez transfer macht mehr sinn
    wenn toni und gomz sind erste wahl und olic +x werden als ersatz gedachet,

14. אפנברג Member

15. dudi Member

אני יהיה בשוק אם אחד מהסופר סטרייקרים שלנו לא יהיה בבאיירן שנה הבאה למרות שעם הגיל אולי טוני יחליט לחזור למולדת(אני מקווה מאד שלא!!), או שיוותרו על רעיון אוליץ'..

קשה לי לראות את באיירן מחזיקה 4 חלוצים בכירים זה מטורף!! מה שכן בסופו של דבר אם שטוטגארט תוריד את המחיר של גומז כדי לא לאבד אותו בחינם בסופו של דבר יהיה מעניין על חשבון מי זה יבוא..??!!