באיירן מינכן 2008/9

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/7/08.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

המחיר אגב לפחות לפי העיתון לא ירד ונע סביב ה 30 מיליון ...

2. Bayern`Lover Member

ב 30.6.2012.

3. FC_Bayern Member

אני חושב שמדובר בסכום מוגזם.
    ראינו כבר שגומז הוא חלוץ טוב, מוכשר, אבל לא מהסטרייקרים האימתניים שיש. חלוץ שהייתי רוצה לראות בבוואריה, אבל שלא יעלה יותר מ-20 מיליון יורו. אחרת זה פשוט לא משתלם.

4. Bayern`Lover Member

15 מליון יורו הוא המחיר המתאים והראוי על מאריו גומז.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

טוב, לפני שבורסת ההימורים תימשך כאן תרשו לי לקטוע אותה ולהגיד שגם אני לא מאמין שהונס יעביר לחשבון הבנק של VFB יותר מ 20 מיליון יורו. מי יודע אולי זה כולל גם עיסקה זה או אחרת, ככה שכרגע המחיר הוא החלק השולי בעניין, זה יפתר לכאן או לכאן. כמובן שאני בתקווה שהשטוטגארטר צייטונג יודע מה הוא אומר.

6. Bayern Straße nach sechs

גומז - 30 מיליון?, 25 מיליון?. אנא תזכרו כמה שולם עבור ריברי.
    עכשיו אחרי שנזכרתם אתם חושבים שגומז שווה אותו דבר?
    ב-30 מיליון אפשר לעשות הרבה יותר מגומז אחד. אני אישית לא מתחבר לשחקן ולא הייתי רוצה לראות אותו בבאווריה. בנוסף למה לתת לשטוטגרט כמות משאבים אדירה שכזו?
    עם כל ההמולה שכחנו שהבאנו איזה אמריקאי אחד... דונובן, שוב מחתימים שחקנים שבסופו של דבר לא ישחקו וסתם יקבלו משכורת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx.
    אם תהיה עסקה בעניין גומז אז לדעתי הסכום לא יעלה על 10 מיליון, אבל נצטרך להביא שחקן נוסף בטרייד (מקווה נורא שלא קרוס, כבר דובר לא פעם על עסקה שכזאת).

נ.ב.
    אל תבינו אותי לא נכון. גומז הוא שחקן מצויין, אבל הוא לא שחקן ששווה 30 מיליון. אגב, אם הוא יימכר ב-30 מיליון זה יהיה שיא גרמני חדש שכרגע שייך לריברי.

7. דנידין Member

גומז אכן שחקן מצויין, והסיבות של שטוטגארט למחיר שלהם גם ברורות.
    תחשבו רגע על הסיטואציה הבאה, גומז נמכר ב X מיליון יורו. שטוטגארט תחפש לו מחליף הולם. בואו נגיד סתם ככה לפרוטוקול קווין קוראני.
    שאלקה יודעים ששטוטגארט קיבלה חבילה של מיליונים ובמקום נגיד 7 מיליון יורו ינצלו את העובדה ששטוטגארט מחפשת בנרות אחרי שחקן מחליף ויעלו את המחיר לשמיים. במיוחד לקבוצה שלא שייכת לטופ של הכדורגל האירופאי קשה מאד להביא מחליפים לסטארים שלהם ולכן אנחנו רואים גם בליגות אחרות שמרבית הקבוצות שהפתיעו לעונה אחת נופלות עונה אחר כך אחרי שמכרו את הכוכבים שלהם ולמרות שהביאו להם מחליפים לכאורה "הולמים" (במציאות יש מצוי ויש רצוי).
    ככה שסביר להניח שגם היריבות בין שתי המועדונים לא תקל על המו"מ. באיירן תרצה 15 שטוטגארט 35 בסוף הסכום ינוע סביב ה 25 מיליון יורו.

8. FC_Bayern Member

אפשר גם לסגור על עיסקה מעורבת.
    למשל: במידה וגומז יכבוש כמות X של שערים במפעל אירופאי, שטוטגארט (וגם גומז עצמו- בשביל הרווח העצמי) ירוויחו עוד Y יורו.
    חוזה זה לא רק הכסף וגמרנו, זה גם דברים שנחתמים בשוליים. בכל מקרה אני רוצה לראות את גומז אצלנו, אני לא רוצה שזה יעלה יותר מ-20 מיליון.

9. dudi Member

כן אבל זה עדיין מטורף 30 מליון זה טו מאץ' במיוחד שטוני וריברי עלו ביחד 36 מליון!!! נכון שהמחיר של ריברי(אין מחיר!!!!) הוא פי 3 מינימום אבל בכל זאת באיירן יכולה בסכום של 30 מליון לעשות הרבה יותר.

גומז שחקן שחקן אבל לא ליותר מ-20 מליון(שאולי בתוספת לשחקן או שניים ייסגרו על המחיר הנ"ל..) סתם אני נסחף עכשיו אבל בכל זאת יש בחור בשם גומיס בסט.אטיין צעיר ומוכשר לא פחות מגומס והוא לא יעלה יותר מ-20 זה בטוח!!

מקווה שהוא יגיע בסופו של דבר אבל אישית יאכזב אותי אם ישלמו עליו יותר מ-20.

10. ksla Member

11. johnnie walker Member

"גול דוט קום" לקחו חלק קטן מראיון שריברי נתן לקיקר שמתעסק בין השאר ברצון שלו לשחק
    באחת הגדולות של אירופה
    (לפי הדברים של ריברי באיירן לא אחת מהם) ועשו מזה כותרת,זה הכל.

12. אפנברג Member

13. Bayern`Lover Member

לריברי יש חוזה עד 2011 הוא אמר שהוא רוצה להישאר בבאיירן עד 2011 פלוס הארכת החוזה שלו.

14. אפנברג Member

הדברים הללו כ"כ נזילים שהעובדה ששחקן אמר משהו לא מחייבת שכך יהיה. אני מקווה שהוא יישאר איתנו כמה שיותר. ברור שככל שנצליח יותר כך יגיעו הצעות מריאל/צ'לסי ודומיהן ואצלן כמעט אין הגבלה לתקציב. מה שכן, צריך להחמיא לראשי הקבוצה שהביאו אותו במחיר לא פעוט אמנם, אבל אם יימכר הרווח אמור להיות גדול מאוד. ממש "גנבנו" אותו מתחת לאפן של האחרות והלוואי ונהנה מכך כמה שאפשר.

15. Bayern`Lover Member

אתה צודק אחי.

אני בטוח שריברי ישאר איתנו השנה הבאה הוא יכבד את החוזה שלו.

בשנה הבאה אנחנו נהיה יותר חזקים עם הבאתם של תימותשוק ואוליץ.