בגרויות, פסיכומטרי ואקדמיה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י שגיא, ‏3/6/03.

1. burning soil Member

הבחינת בגרות שתנ"ך שלכם,יוצאת על היום הולדת שלי חח..

לפי מה שהבנתי לשון זה בשני ליולי,
    ולגבי מתמטיקה,כל היחידות עושים ביוני?

2. shmulikwe Member

לא יודע אם כבר דנו בזה פה אבל שינו מהשכבת גיל שלנו (י') את הבגרות בהיסטוריה- הוסיפו פוול חומר!
    ובאנגלית ובמת' שינו את שיטת השאלונים.. מה הם חשבו לעצמם? מה בקשנו? בגרות נורמאלית?
    דרך אגב... כמה נחשב להישג על מגן בהיסטוריה?

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני הוצאתי במגן 95.
    אבל הממוצע הוא בין 80-85, מבחינת הישג.

4. שבצ'נקו Member

טוב יהיה לי השנה מה זה מעצבן,פה ראשונה בגרויות, אני צריך לגשת למבחן בהיסטוריה 2 יחידות ,ועוד כמה חומר נאחס, 2 יחידות לשון מקצוע דפוק לאללה, ספרות מקצוע שאני לא סובל משעמם פחד מוות, 5 יחידות מתטמקיה-שאלון 5 ושאלון 6 אנחנו עושים השנה, והחומר ממש מעצבן, ויש גם תנ"ך אוי אוי וגם מיתוג 5 יחידות(מקצוע שאני מקווה שאני אוציא בו לפחות 95 בבגרות).
    בלשון יש לי ממוצע 75-80 ככה שהמגן לא מי יודע מה, בהיסטוריה חחח עם כל החומר יש לי ממוצע דפוק של 70 בערך, ספרות משהוא גם 70,תנ"ך היה לי ציון שליש ראשון 85 בתעודה חחח אבל שליש הזה נראה לי אני אקבל 70.
    מתמטיקה ביום טוב אני יכול להוציא 100 אבל בבחנים תמיד חייב להיות תרגיל שחייב לדפוק לי את ה 100, תמיד זה כשאני לומד אז דבר אחד חייב להיות לא נכון.
    אומרים ששאלון 5 במתטמקיה קל ,ושאנחנו צריכים להוציא בו 100 (טריגו והנדסה-משהוא שלא ממש קשה-הדברים הבסיסים) ובשאלון 6 זה מה שעכשיו לומדים-סדרות, אנליזה וכל החרא המעצבן הזה).
    ואגב בבחנים אם לא 100 אז 70 ומטה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx .

בקיצור בלאגן אחד גדול!!!

נערך לאחרונה ב: ‏4/3/04
  5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגיד שמוליקווה זה נכון שהשנה בבגרות בהיסטוריה יש קטעים נרחבים על נושאים מצוצים מהאצבע כמו יהדות טוניס עם דגש על נסים סרוסי?

6. shmulikwe Member

יש שם משהו על החרא הזה לא בטוח עם בדיוק עליו אבל באיזור...

7. שבצ'נקו Member

כן ,יש איזה חרא על יהודי טוניס,רק התחלנו ללמוד אתצ זה לא ממזמן,וכאילו מה איפכת לי מכל הבולשיט הזה.

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

9. שבצ'נקו Member

אתמול איזה מבחן ארוך בהיסטוריה היה לי, 2 מחברות שלמות ללמוד בעל פה,ועוד נתנו בחירה אז בגלל זה לא יכלתי לסמוך על אילו שאלות יתנו.
    בקיצר התכוננתי למבחן איזה 4 וחצי שעות וזה מה זה מתשכל.

10. שגיא Guest

מיקודים בהחלט לא רעים.

באזרחות ירד רוב מה שעוד לא למדנו, בהסטוריה השאירו את רוב מה שאני יודע (טוב נו, זה לא הרבה כלכך...), במת' גם ככה יש לי בסך הכל 2 שאלות מתוך 4, והכי מזל - הורידו מלא חומר במחשב, וכל החומר זה דברים שאני לא בכלל לא שמעתי עליהם לפני שראיתי את המיקוד.

אגב, אתמול עשיתי מתכונת ראשונה השנה, בהבעה. והבעה זה מקצוע שאף פעם אי אפשר לדעת איך הלך לך בו. אתה יכול לקבל 85 באותה מידה שאפשר לקבל 60, ככה שאני מקווה לטוב, למרות שאני לא בראש עדיפותה של המורה הזאת...

11. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

באזרחות, כמי שעשה את הבגרות כבר בחורף, המיקוד אכן מצוין (זהה משום מה למיקוד של שנה שעברה), ועוד דבר מוזר- המיקוד לפיזיקה (מכניקה): הורידו חיכוך ונושאים משמעותיים אחרים שלא תבינו את השמות שלהם ומה הם אומרים אבל חיכוך אתם יודעים. איך אפשר פיזיקה בלי חיכוך? טוב מה איכפת לי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

12. Kiko Member

מישהו יכול לכתוב את המיקוד בפיסיקה? אני לא מצליח להיכנס לאתר של משרד החינוך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

כיף לכם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx ...

בפסיכולוגיה הרווחתי. הורידו את פרויד שונא המין, אינטיליגנציה,לחץ ועוד כמה דברים קטנים אבל כנראה השאירו את פיאז'ה הנוראי.
    בסוציולוגיה המיקוד לא ממש ברור אבל ממה שהבנתי הוא לא מאיר פנים,באזרחות ירד לנו הרשות המבצעת שזה טוב אבל זה חלק של ידע וחבל שלא ירד משהו אחר וסה"כ המיקוד קצת איכזב (המורה שלי אמרה מראש שלא מורידים בזה הרבה).
    לגבי מתמטיקה ותנ"ך אני אחכה למורים שבוע הבא כדי לדעת אם הרווחנו או הפסדנו. אני מקווה לניצחון קטן שיעזור. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

בהצלחה לכולם.

14. שבצ'נקו Member

אצלנו הורידו כמעט את כל טריגו במתמטיקה חוץ ממשפט סינוסים וקוסינוסים ,הורידו בסדרות סדרות הנדסיות וסדרות אינסופיות מתכנסות, יהיה רק חשבונית וכללי נסיגה למי שמבין.

15. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו יכול להסביר לי מה זה המיקודים האלה שמתפרסמים עכשיו באתר של משרד החינוך?