בגרויות, פסיכומטרי ואקדמיה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י שגיא, ‏3/6/03.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

איתי, תודה על התאבון שעוררת בי עם התגובה הקודמת...
    ואני חושב שאני לא אעשה מבחן נוסף, כשהדבר היחיד שדוחף אותי לעשות הוא הפטור באנגלית עם האפשרות על הדרך לשפר את הציון (אבל אם יש לי באנגלית 150 והציון לא גבוה יותר, אני מניח שעדיין אין לי פטור כי הבחינה לא נחשבת, שווה לברר). בכל מקרה, עד פברואר אפשר להירשם לעתודה, אני אנסה להירשם ואם הם מקבלים אז אני כבר אדע באפריל לא לעשות אחד נוסף...

אגב, בדקתי את ההרכב של הציון ואחת משתי אפשרויות נכונה: או שהציונים שכתובים בכל חלק הם ללא פקטור והציון הכולל עם פאקטור, ואז הם בני זונות עם פאקטור של בערך נקודה וחצי. או שגם הציונים בכל נושא הם אחרי הפאקטור כבר, ואז קיבלתי טיפה יותר ממה שמגיע לי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏10/11/04
  2. בית"רי מלידה Member

גל:

אם הציונים שלך טובים ( אני מניח שכן ) למה שלא תנסה להתקבל לפרוייקט " תלפיות "???

אם אתה מתקבל לזה - אחרי הצבא יחטפו אותך לשוק העבודה במשכורות גבוהות מאוד !

3. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראשית, עוד לא קיבלתי זימון למבחנים.
    שנית, מעט מאוד מבין הרבה בחורים חכמים שהולכים מתקבלים, ואני מניח שאין לי הרבה סיכוי, מה גם שאני ממש לא מתעניין במחשבים, ולמרות שחשבתי פעם שפיזיקה זה מעניין, לאחר שהתחלתי ללמוד את זה ב-5 יח"ל הגעתי למסקנה שזה לא, ושאני לא מי יודע מה בזה... והבנתי שמחשבים ופיזיקה זה דגש רציני בכל פרויקטי תלפיות, חמן, שחקים, רעמים ברקים וכל השמות המפוצצים (גם "פרויקט גאמה" חחח). תן לי את המהנדס כימיה, גם בזה יש כסף. אבל ימים יגידו.

4. בית"רי מלידה Member

מהנדס כימיה????.......אלוהים ישמור.....

אבל בקשר לתלפיות, אתה צודק - תנאי סף שם זה 5 יחידות פיסיקה ומתמתיקה, בהצטיינות, ומתוך זה מסננים.

רק מה שמרוויח יוצא תלפיות כשהוא משתחרר, זה כמו משכורת של מהנדס כימיה אחרי וותק של 30 שנה במקצוע...והם סגורים על חוזים לפני שהם משתחררים.......!

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

בית"רי מלידה, אני עשיתי את הבחינות לתלפיות לפני שבועיים-שלושה, והמבחנים שם קשים ברמות שלא יתוארו בחלקי הפיזיקה ובעיקר המתימטיקה, כך שגם אם היינו רוצים להתקבל לשם (מה שגם ככה כנראה לא מתקיים, כי זה נשמע דבר משעמם בטירוף שאני לא רוצה לגעת בו אחרי התיכון) הסבירות שנעבור היא נמוכה ביותר.

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת נסחפת בית"רי... 30 שנים? כמה אתה חושב שהם מקבלים 40,000 שקל?

*איתי, דור הוציא 749, הפודיום בסכנה...

7. robson Member

40,000 ש"ח אפילו ראש הממשלה שלך לא מקבל...

8. בית"רי מלידה Member

40 אלף בחודש זו לא משכורת נדירה כל כך בהייטק - תכנסו פעם לדוח"ות כספיים של חברות ישראליות, ותראו שמהנדסים בכירים מרוויחים 10,000 דולר לחודש, וזה קצת יותר מ 40 אלף שקל....

תכנת עם ניסיון של שנתיים שלוש מרוויח בארץ 15 עד 20 אלף, פלוס רכב בליסינג, פלוס אופציות שהופכות במקרים המוצלחים למאות אלפי דולרים, וגם ליותר מזה.

אבל זו עבודה תובענית שמתאימה לרווקים עד גיל 30 - ואם הם היו נשואים, הם יחזרו להיות רווקים.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

9. robson Member

כבר לא כמו פעם...
    אני בן 30 מינוס ואומנם אני לא עוסק בתחום המחשבים אבל יש לי חברים שכן ותאמין לי שהם מרוויחים
    פחות ממה שמגיע להם על השעות שהם נותנים...ראבאק אם אני הייתי נותן את השעות שהם משקיעים
    גם אני הייתי מרוויח 40 אלף...
    חוץ מזה אם אתם רוצים להרוויח כסף קל ולא לעשות כלום כל היום {כמוני..}תצטרפו לשוק הפרסום...
    תאמינו לי המשכורות מנופחות מעבר לכל פרופורציה ויש תנאים מעולים.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

10. בית"רי מלידה Member

האופציות זה במקום השעות הנוספות, או יותר נכון התמריץ לעבוד מצאת החמה, ועד צאת הנשמה....

כמה עושה היום הנאסדאק???

11. Barcik Member

לא יודע מי זאת האלה הזאת, אבל אני שונא אותה.

(כן, אני תחרותי, בלתי נסבל ומניאק)

ואם כבר בנושא, היא כוסית? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לומר לך את האמת בוריס:

לא ממש

אגב אל תשכח שגם אני שונא אותך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

13. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

איתי, אייל סילק אותך מהפודיום שהוא כרגע עם אלה (780), אייל (752) ודור (749). בונא איזה ציונים אני לא מאמין!!! ממוצע הכיתה יהיה בערך 740 וזה כי אני מוריד אותו!

14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה כוסרבאק, ואני עוד חגגתי כמו משוגע אחרי שקיבלתי את התוצאות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx . גל בקצב הזה מיכאל קיבל 800 עגול...

15. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

איתי, אתה רואה מה זה, זה מה שמבאס אצלנו בכיתה, שאתה יכול להוציא ציון תותח ועדיין יהיו כאלה שיצחקו עליך מלמעלה (ואתה תראה מחר כמה אייל עם ה- 752 יצחק על דור עם ה- 749). תעשה כמוני, עזוב את האחרים, תסתכל על עצמך, ועל זה שהבאת אותה בציון מדהים שמספיק לך למה שתזדקק לו. ואם בכל זאת תרצה קצת טיפוח לאגו, בוא איתי מחר לסיור ברחבי ילדי השכבה שיתפעמו מכך שהציון שלך הוא ציון שהם לא משיגים בחלומות שלהם.